Aktuální stránka:7 z 73
Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-25, 13:54
Nevim, já ani nev?d?la, že tam fretky mají. Vzniklo to tak, že tam šla kamarádka se svým p?ítelem a hned mi volala, že tam mají fre?ata za stovku a v tý dob? jiná kamarádka schán?la sami?ku albínku do 500,- tak jsme se tam pro tu poslední albínku vypravili. Byla jsem tam jenom jednou, n?kdy asi v kv?tnu. T?eba už je to tam jiný. Já se skusím poradit ješt? s jinejma fretka?ema (vi? JaniN) a budu si dyštak hlídat, až budou mít te? ty podzimní mlá?ata, to by se dalo zasáhnout líp, ne?
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-08-25, 13:56
:-( Byl to nápad, bohužel neúsp?šný:-(

A to jsou jako ve venkovní volié?e a kolem nich chodí návšt?vníci?
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-25, 14:00
Možná není dobrý to sem dávat, ale tuhle fotku mi posílala JanaN, když se tam byla podívat. Vpravo je vid?t ješt? jeden takovej "kotec", tam byl ten same?ek. My jsme si tenkrát brali poslední fret?, tak ty dva dosp?láky už dala k sob?...
Avatar

Přílohy: fretky v zoo2.JPG (71kB)  
Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-08-25, 14:01
To je ot?esný :-(
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-08-25, 14:04
Našt?stí na tý fotce tady na tom krámu není nic vid?t, takže nemusím být znechucená tím, jak n?co takového m?že d?lat ZOO
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-08-25, 14:05
nojo,jenže litera zákona ne?íká,že fretky musí být doma v pelíšku.A podmínky chování zví?at v zoo to splnuje.Na druhou stranu,nepoznali nic jiného a ur?it? nejsou nespokojený.Jen to množení víckrát do roka zkracuje život te sami?ce.To by se tam (mezi zam?stnanci)musel najít osvícený ?lov?k,který by z vlastní v?le pro ty fretky neco ud?lal.Ale jinak nemáme šanci.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-25, 14:53
šmarjápano: [images.google.com]DN
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-08-25, 14:56
fretka ala SOB je super:-)

Se nem?žu divit, že si nevšimnu dvou datumu do, když mi vypadávají ve slovech písmenka:-)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Nessie dne 25.08. v 15:05.
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-08-25, 14:57
CHCI PRUHOVANÝHO SANTU!!! Je úžasnej! :-)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-08-25, 15:02
No, i když kamizelka fretkowa taky není špatná :-)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-08-25, 16:47
V ZOO mají ty dva tcho?áky na p?d? na statku v n?jaký volié?e. Lidi k nim moc blízko nem?žou, je tam ješt? asi 1,5 m k tý volié?e, kam už se nesmí. Fretky kdykoliv tam jdu, tak spí, co taky d?lat jinýho. Vždycky tam pomalu bre?ím, že je chci, je mi jich líto.

A toho v tý olympii taky, kupte si ho tam n?kdo, nemá ani boudi?ku, jenom misku s pitím, chudák mr?avej, m?žou mu být ty dva m?síce maximáln?....
Ach jo, nesmím tam chodit.

Jinak drbací injekce zabrala, to jsem teda ?u?ela, te? jenom aby za?al zar?stat.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-25, 21:28
[www.sweb.cz].MOV
Ferdík - ale má to 9 mega a kvalita nic moc, jenom z fo?áku
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-08-25, 21:31
chyba - požadovaný soubor neexistuje
Aspon to mi to ukázalo... :o(
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-25, 21:37
[www.sweb.cz].MOV
kdyby nefungovalo ani tohle, tak prost? www.sweb.cz lomítko motlinda1 a tam soubor MOV
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-25, 23:57
Tak jsem si to stáhla a nende mi to spustit v žádnym p?ehráva?i :ó(
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Sussi (IP)
Datum: 2006-08-26, 02:17
M? to taky nejde spustit:o((
AD ZOO, my tam byli v ?ervenci a stále stejné. Ty jsi Petro psala, že sis v kv?tnu brala poslední? V tom p?ípad? tam v ?ervenci m?li nová miminka, protože sami?ka byla odd?lená a byli tam n?kolik mr?ousk? na prodej - za 100.

[forum.fretka.cz]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Sussi dne 26.08. v 02:18.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-08-26, 06:28
m? to podruhý vyhodilo celý net... Prost? to s náma nekamarádí...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-26, 09:21
Brali jsme poslední mlád?, možná že to bylo v ?ervenci, ale fakt mam za to, že jsme tam byli n?kdy p?elom kv?tna/?ervna. Tak že by už další mladý?? No já mam totiž od p?lky kv?tna prázdniny (zkouškový) takže poslední dobou n?jak nemam pojem o ?ase...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-26, 10:37
sákryš, to je divný, mn? to tu normáln? b?ží 8(
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-26, 17:01
Ir?o a v ?em to spouštíš? Já to zkusila ve Windows Media Player a nešlo, tak jsem zkusila Real Player bo co a taky to nešlo... :-(
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-27, 13:46
t?eba quick time
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-27, 17:47
Tak ten si budu muset stáhnout... Ale provedu a podívám se, jinak my máme taky nový video, nato?ený s Paige a Gienkou, tak ho sem pak dám :o)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-28, 10:41
jo, kdyby n?kdo tápal, absenci hamaky jsme vy?ešili u "?ong?" zakoupením ru?níku na sušení vlas? - trojúhelník sešitý do tvaru kapucy, doplnili jsme karabinkami a zav?sili do klece - prcek je z toho totáln? odvázanej a stálo nás to 39 k? plus t?i karabinky (m?žete dát kroužky od klí??, ale pak se s tím h?? manipuluje).
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-08-28, 10:43
Irano kdybys, jen tak pro inspiraci, mohla ud?lat foto a ukázat nám ho??? prosím prosím:_) Už jsem n?jak finan?n? celá vyždímaná.
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-28, 10:45
Ivka: OK, pokusím se, snad se mi to povede
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-28, 10:45
Ivka: OK, pokusím se, snad se mi to povede
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-28, 10:46
další v?c, která se prckovi líbí - jestli máte doma nevyužitý gumový pás na posilování - má ho prostr?ený skrz m?íže, jen mírn? prov?šený - takže vytvá?í n?co mezi dalším patrem a hamakou, ev. skákací houpa?kou...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-28, 10:54
jinak má spoustu hra?ek a nejradši má kupodivu ty nejlevn?jší - naprosto miluje pejska (39,-), co má místo t?la pružinu (ten je vid?t na tom videu) a v kleci malinký kartá?ek zav?šený na provázku..a když si nechce hrát sám,tak plyšová rybi?ka s rolni?kou zav?šená na gumi?ce na ty?ce (ve zv??íku 33,-)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Irena dne 28.08. v 10:55.
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-08-28, 10:55
P?ítel kdysi v n?jakým záchvatu ušil n?co ze starého prost?radla - takovou houpa?ku do voliéry, zav?sit a houpat a tcho? se mu na to p?kn? vykašlal....Když jsme ho tam dali, tak tam spinkal , ale sám si tam nevlezl, takže z toho nic nebylo. Ješteže jsme to nekupovali, to by bylo kec?...:-)
Koupili jsme ve sparu takovej rukávek - tcho? si do n?j vleze a spí, to se mu docela líbí.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-28, 10:56
Paw: asi záleží na p?ístupu - nám tam dokáže vylézt bu? po m?íži nebo tam seb?hne z toho gumového pásu...
Avatar

Aktuální stránka:7 z 73


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist