Aktuální stránka:3 z 73
Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2006-08-15, 13:01
HelenaG:Já už cht?la p?ijít na ten minulý sraz,byla jsem tou dobou v Rokycanech,ale Škvor už m?l línání toho ocásku a já nev?d?la jestli je to nakažlivé,tak jsme nešli.Te? myslím,že to na 99% nakažlivé není,protože žije v domácnosti se t?emi psy a dv?ma ko?kami a nikdo to od n?j nechytil.T?i vetové tvrdí,že mu nic není a po všech t?ch vyšet?eních,které jsme absolvovali tomu i trochu v??ím,ale nerada bych n?co podcenila.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2006-08-15, 13:05
Sussi:nejsi náhodou z Dnešic?Já jsem se do?etla na registru,že tu n?kdo je ze zmín?né vesni?ky.My máme v P?ešticích celé p?íbuzenstvo,takže tam Škvor jezdí s hafákama k babi?ce na zahradu:-)))

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-15, 14:54
ufff, tak mám ucho jak žárovku, tolik inzerát? jsem obvolala 8))) ve?er držte palce, jedeme se podívat na n?jakou nadílku za Plze? 8)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Irena dne 15.08. v 16:04.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-15, 17:58
Ve zv??íku v Husovce bílá fretka za 850,- kdyby n?kdo cht?l

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Sussi (IP)
Datum: 2006-08-16, 01:54
Heretika, jsem z P?eštice Zastávka, v P?ešticích jsem až do roku2002 bydlela.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-16, 09:12
Tak máme doma chlape?ka, v?era mu bylo p?esn? dev?t týdn?, je (jak jinak) nádhernej, roztomilej, nekouše, ale lenoch to taky není - spíš pr?zkumník.
Celý vrh byli tcho?íci, ale nám p?ijde spíš takový sv?tle hn?dý, krémový - no uvidíme, do ?eho vyroste.
Vid?li jsme i rodi?e - maminka drobounká malá tmavá, tatínek celkem halama, p?išel mi takový zlatavý.

Na zách?dek šel zcela bez nápov?dy ??rat sám, jenom bobky ud?lal t?sn? vedle..

Zatím neumí pít z napáje?ky, máte n?jaký trik, jak ho to nejlíp nau?it?

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2006-08-16, 09:24
Irena:gratuluju k p?ír?stku do rodiny:-)))Pokud jde o napáje?ku,dej ji jednoduše do klece spolu s miskou na vodu.Neboj,sama ?íkáš že je pr?zkumník,on na to velice rychle p?ijde sám.Bude zkoumat klec a za?ne napáje?ku okusovat a zjistí,že te?e vodi?ka:-)))

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: JanaN (IP)
Datum: 2006-08-16, 09:25
Ahojky,blahop?ejeme k p?ír?stku :o)) A? vám d?lá jen radost!
K té napáje?ce - m? se osv?d?ilo namo?it prst,když ho za?ala fretulka olizovat,tak se "nenápadn?" p?ibližovat k napáje?ce,podržel prst u napáje?ky,aby na n?j trochu stekla voda a nasm?rovat tak ?umá?ek k pítku,párkát to zopakovat,oni se to brzy nau?í,u nás to trvalo tak p?l hodiny :o))

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-16, 09:32
Jani, tak to jsme zkoušeli celý ve?er - snad to zabere 8)
Heretiko, misti?ku jsme zkusili, ale prcek se v ní spíš koupe, než že by pil 8)))

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: JanaN (IP)
Datum: 2006-08-16, 09:37
Ir?o,ur?it? se to nau?í,neboj.
A jak se jmenuje?

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-16, 09:46
Jana: no, zatím je to prdelka, prcek, ?umá?ek, trdýlko, mazlík......ale asi to bude Ferda 8)))))

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: JanaN (IP)
Datum: 2006-08-16, 09:52
Ferda je p?kný jméno :o)) A co ješt? hol?i?ku do páru?

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-16, 09:53
J: taky možná bude - ale nejd?ív se musíme skamarádit s jedním mr?ouskem...t?eba bude na Vánoce hol?ina? 8)))

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-16, 09:57
Jinak v?bec jsem netušila, jak jsou fretky užvan?né - ten náš se chvilku rozkoukával a pak snad dv? hodiny v kuse po?ád n?co broukal, kvokal...docela sranda 8))

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-08-16, 10:17
Napáje?ka: Dej mu olízat mokrý prst, p?ibližuj ho k napáje?ce, až ho p?iložíš na hubi?ku a dotýkej sek uli?ky, aby zjistit, že te?e voda. Pak prstem uhni a je to :o)

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: JanaN (IP)
Datum: 2006-08-16, 10:18
Na Vánoce mlá?átka nebývají.....

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-16, 10:23
Jana: tak jindy, to je fuk 8)) prost? až zas bude n?jaký vrh - ale to se uvidí, zatím se nau?íme žít s tímhle miminem, to je práce až dost 8)

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: HelenaG (IP)
Datum: 2006-08-16, 10:45
Irena: Gratulujeme a p?ejeme, aby Ferdík rostl ve zdraví a k vaší radosti. Jestli zatím nemá první o?kování, je nejvyšší ?as za?ít.
Budu se t?šit, jestli si najdete ?as a p?ijedete na srazík v Rokycanech, který se bude konat na konci zá?í, pop?. za?. ?íjna.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-16, 10:47
Hel?a: Zrovna jsem psala veteriná?ce, kdy m?žeme p?ijít 8))
sraz asi ne, protože p?esn? v tom termínu bychom m?li být na dov?e 8(

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: HelenaG (IP)
Datum: 2006-08-16, 11:11
Ir?a: Termín srazu je ješt? zna?n? nejistý. Možnosti zap?j?ení prostoru v areálu FC (kde byl sraz minule a bylo to dobré místo) budu zjiš?ovat po návratu z dovolené - ke konci zá?í. Pak budu taky pot?ebovat ?asový prostor pro rozeslání pozvánek, takže....je možné, že se s termínem trefíme a budete moci p?ijet.
Hodn? radosti s Ferdískem!!!

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Sussi (IP)
Datum: 2006-08-17, 00:59
JanaN: Ty bys m?la dostat n?jaké ocen?ní za rozr?stání se fret?í populace. Hned bys každýmu šupla dom? ješt? druhou. Taky jsem ti n?v??ila, že když si po?ídím jednu, budu chtít další.:o))No a te? bych klidn? brala i t?etí:o)))

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: JanaN (IP)
Datum: 2006-08-17, 08:01
Sussi neboj i na tu t?etí dojde :o))

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-17, 09:54
?ím máte nao?kované prcky? Doktorka v?era nem?la nic jiného, než tu nedoporu?ovanou C...., tak slíbila objednat n?co jiného, ale tvá?ila se tápav?....

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-08-17, 10:10
Nám nao?kova Eurican.
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-08-17, 10:11
a žádná negativní reakce.
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Sussi (IP)
Datum: 2006-08-17, 10:40
My máme Trivirovax. A taky bez reakcí.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-17, 10:56
Novivac a taky dobrý, jak psinka, tak vzteklina. M?žeš prosím napsat do vlákna "kam nejít na vet." kde jsi byla, že ti cht?la píchat Canvac?
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-17, 11:11
MVDr. Drozdová, Bolevecká náves - prý už to pár fretkám píchala a v pohod? - ale zase se jí musím zastat, protože neprotestovala, sedla, pro?etla leták a slíbila na pond?lí objednat n?co jiného... T?ch Canvac? je prý víc druh?, ona používá typ R - jestli jsem jí dob?e pochopila. M?la samoz?jem? r?zné další vakcíny, ale p?tisložkové, což prý by byla pro fretíka zbyte?ná zát?ž...

[katalog.seznam.cz]



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Irena dne 17.08. v 11:19.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-17, 11:29
Ješt? jsem se cht?la zeptat, jak velké máte p?epravky pro same?ky - zatím je teda moc spokojený v bat?žku, ale ob?as asi bude t?eba i p?epravka - v?era jsem vid?la krásnou praktickou malou - te? by mu byla akorát, spíš v?tší (beru-li v potaz, že je rád smotaný do klubí?ka), ale nevím, jak moc bude t?eba prostor, až vyroste...co zhruba máte vy?

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-08-17, 11:33
Na takové ty p?enosy k vetovi a p?evážení na chatu, kde má klec beru menží cca 30cm dlouhou a 20cm širokou, ale až pojedem n?kdy na sraz budu muset po?ídit tu velkou na ko?ky. Te? mají super p?epravku, která jde otvírat nejen ze p?edu, ale i ze zhora. Ale pro velký zájem není k dostání, ale prý zase bude.
Avatar

Aktuální stránka:3 z 73


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist