Aktuální stránka:2 z 73
Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Leyla (IP)
Datum: 2006-08-11, 13:46
Ireno, kabely všeho druhu je nechávají oba naprosto klidnými. Nikdy je nekousali a ani cokoliv jiného, jako t?eba nábytek atd. Hrozn? rádi si hrajou s ruli?kama od toaletního papíru, nebo s papírovými v?cmi. No a kytky - kdyby se k nim dostali, tak je vyhrabou 100% z kv?tiná?e. Tak n?jak je to asi hypnotizuje. Jednou jsem Maxe držela v ruce a ukazovala mu kytku a on se najednou vytrhl a cht?l ji p?esazovat :oD
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-08-11, 13:47
Jano, jak demoli?ní ?eta, vždy? tak p?kn? pomáhají. Nem?žou p?ece za to, že jsi tak pomalá:-)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: JanaN (IP)
Datum: 2006-08-11, 13:55
Nessie,pomalá,pomalá....postupem ?asu jsem se zdokonalila a te? jedu jako fretka :o))

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-08-11, 13:56
:-) Jojo, to je te? oblíbená fráze u ná v práci. Od té doby, co má Tadeáše dostala totiž nový rozm?r:-)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-11, 14:04
aha, kruci, to m? vlastn? nikdy nenapadlo, že r?ení: Jede jak fretka...má takovýhle p?vod 8))))

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: JanaN (IP)
Datum: 2006-08-11, 14:09
Ir?o,jestli chceš zajít,tak se m?žeme domluvit.
Pe'to,ty už jsi u nás taky dlouho nebyla :o)) jen p?ij? bez Pídi,ko?átka už chodí po byt?,aby jim náhodou n?co neud?lal....

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-11, 14:14
Jani, ty máš i ko?ku? A jak se snáší? myslíš, že s cizím fre?á?kem by to nebylo OK?

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-11, 14:14
Všeobecn? - kdo m?žete porovnávat, do bytu rad?ji kluka nebo holku? Sice tak n?jak tuším, že skon?íme u páre?ku, ale... 8))

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: JanaN (IP)
Datum: 2006-08-11, 14:23
Ko?ka by v nejhorším utekla,ale nevím,jak by cizí fretá?ek reagoval na ko?átka.Petra jednou ?íkala,že pekn? pokousal pejska.Naši tcho?íci se s ko?átkama v pohod? snesou,rychle si zvykli,ale nechci nic riskovat.Petra u nás s fretá?kem byla,když se kotata narodila,ko?ka byla v pohod?,byla s kotatama v ohrádce,ale když ted už b?hají po byt?...

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Leyla (IP)
Datum: 2006-08-11, 14:25
Irena: :o) ja si s p?ítelem nejd?ív po?ídila samce ze zverimexu a do pul roku jsem si vydyndala i sami?ku od chovatele...obojí je super!
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-11, 14:26
Leyla - jo, téhle odpov?di jsem se bála 8))))))

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-08-11, 14:29
Asi tak, taky jsem za?la same?kem, ale už tajn? pomýšlím i na hol?i?ku:-)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-11, 14:31
Jani, klidn? bych p?išla s nim a u Vás bych ho prost? držela v náru?í. On vždycky usne, když je u m?. Pejska nepokousal, jenom má takový "drsn?jší hry", kdy se zakousne pejskovi tam, kam se mu to zrovna hodí (oko neoko, ucho neucho, pysk...) a nebo ho pes nosí za hlavu v tlam?, ale s ko?átkama navím nevím... Asi by se jim to moc nelíbilo, kbyby je za?al ze hry okusovat...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-11, 14:32
Yasmin, ty m? tady s tou lasicí d?sn? provokuješ, je nádhernááááááá 8))

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Leyla (IP)
Datum: 2006-08-11, 14:32
No ale zas na druhou stranu vidíš, že jsme si nejd?ív vzali kluka a i riskli to, že je ze zverá?e. Byl agresivn?jší, kousal, ale holt to byl dospívající samec. Stejn? t?eba jako dospývající koucour je taky do roku agresivn?jší. No a te? je z n?j opravdu mazel. Missy (sami?ka) je te? st?eštidlo a furt lítá jak blázen. U ní teprve udidíme, jaká bude v roce. Ale zas byla od chovatele od mala zvyklá na lidi a tak skoro v?bec nekouše. Vyjíme?n? v zápalu hry. Jinak jsou oba Missy i Max zlatí?ka :o)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Leyla dne 11.08. v 14:34.
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-11, 15:00
neznáte tu paní? to mi jen tak padlo do oka mezi inzeráty...akorát už je to dva m?síce staré..
[zvirata-bazar.sbazar.cz]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Irena dne 11.08. v 15:13.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-08-11, 15:35
Silne mi to pripomina jednu co sem u ni byla, kdyz sem hledala k Flo druhou fretku..
Pokud je to ona, tak nic extra chovatelka.. Jde to videt i podle toho na cem jsou.. Hihi a krasne fotky - ostre pozadi a mlade nikde..
Irena, to si vem radeji treba od Mirim mladatko, tam mas jistotu, ze je z lepsiho chovu.. (viz vlakno hledame....)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-11, 15:45
Y: no, fotky jsou d?sný a prost?edí se mi taky až tak nezdálo, proto se ptám. Na Mirim kouknu...stejn? se zatím jen tak rozhlížím, ješt? budu probírat dneska a zítra s holkama, než rozhodneme, jestli opravdu ANO 8)

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-11, 17:23
Na sen? a nejspíš v králíkárn?...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-14, 00:47
V první ?ad? chci pod?kovat Jan? a Pet?e za "exkurzi" a rady 8)

V Globusu na Lochotíne je fret?í kluk, prý 4 m?sí?ní, ale vypadá mnohem v?tší - v kleci se mu zjevné nelíbí, je permanentn? bez vody - cena 900 K?.

Jinak tam mají i spoustu klecí - solidní výb?r.
Ješt? chceme kouknout do Tesca a Olympie...


Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: HelenaG (IP)
Datum: 2006-08-14, 09:15
Ahoj Ireno. Jsem z Rokycan, kde v ?ervnu prob?hl fret?í srazík. Další plánuji n?kdy na konec zá?í.
(Do 15.9. jsem na dovolené.) K fre?átku:
V Rokycanech mají ve zverimexu fret?í hol?i?ku (tcho?íka)- odhaduji v?k na 8-9 týdn?. Je krásná. Je tam už delší dobu. Chodím jí tam mazlit a nem?žu se odtud utrhnout. Mazlí jí i prodava?i. Kdybych nem?la doma už 2 fret?í hol?i?ky, neodolala bych, ale to už by mi doma neprošlo. Kdybys m?la zájem, pošlu ti kontakt na majitele zverimexu. Pokud by ses rozhodla do Rokycan zajet (16 km od Plzn? ve sm?ru na Prahu), mohly bychom se tam sejít pokud bys m?la zájem, event. by ses mohla podívat na 2 fre?ulky žijící s námi v byt? na volno. Moc bych tomu drobe?kovi p?ála hodnou pani?ku.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-14, 15:35
Ahoj Helenko, d?kuju za zprávu. Hol?i?ku zvážíme (cena?), ale popravd? jak jsem tady pro?ítala forum a dostávala rady od ostatních, tak ze všeho vychází prodej ve Zverimexech nepodporovat a brát si zví?átko p?ímo od chovatele...tak nevím 8(

Ale ur?it? díky a budeme o tom p?emýšlet

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-08-14, 15:54
Irena, co se tyce zverimexu, kde maji fretky dobre podminky tak proc ne :o) jsou i takove, ale prave vetsina je, ze fretky nemaji vodu, poradny pelisek a maj nejake humus granulky.. :o( to opravdu nepodporovat. Ale jsou i takove zverimexy, kde mas mlade s ockovakem a vis rodice, ale je jich zatracene malo :(
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2006-08-14, 16:30
HelenaG:Heleno,kde je v Rokycanech ten zverimex?Já bydlím tak nap?l v Rokycanech(pár m?síc?) a nap?l kousek od Plzn? a v Rokycanech jsem zatím narazila jenom na pot?eby pro zví?ata(u hlavní silnice kousek od nádraží)Zverimex jsem ješt? neobjevila,ale je fakt ,že mám pramálo ?asu,abych hledala.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-08-14, 16:33
Ahoj Plze?a?ky, my jsme z Doubravky, máme p?tiletýho Filípka. I jsme se tu p?edtím domlouvaly na n?jaký srázek, ale já pak byla na dovolený, pak jsme p?ed?lávali byt (?ekáme mimino) a te? jsem se vylízala z n?jaký mo?ový infkce, tak kone?n? m?žu zase na net a kouknout co je kde novýho.
Fre?áka máme na volno po byt?. Má teda svojí místnost, tam klec, kde ho zavíráme, když jdeme pry? a když se má vykakat. Jinak b?há po byt?, taky už toho zni?il spoustu, takže víme co si kam m?žem dovolit dát.
Filís je od Nepomuka, stál 300 a byl taky od n?jaký "chovatelky". Ale my o tom nic tenkrát nev?d?li, vzali jsme ho a jsme s ním spokojený (když nezlobí:-))
Akorát te? pelíchá a má strupy, jak jsem tu psala, tak jdeme zítra k doktorovi, aby na n?j koukl.

Jo a krásnýho tcho?e m?li v Tescu v tom novým zoomarketu, dva bílý a tcho?e, cht?la sjem ho koupit, bylo vedro a nem?li tak skoro žádnej vzduch, jenom leželi, ani boudi?ku na schování, skoro jsem to o?vala, že ho chci....P?ítel m? radši odtáhl, taky byl nam?kko. Pak už tam byli jenom ty albínci, ale t?eba tam budou zase.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-15, 00:22
Tak jsme koupili klec, wc, podestýlku, baštu, vitamíny.....už jen toho mr?ouska sehnat..
Co ta rokycanská hol?i?ka - barva, v?k, cena?

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2006-08-15, 00:52
No ja bych ti ji nedoporucila. Pokud ma 8-9 tydnu a je tam uz delsi dobu, tak to znamena, ze ji tam dal nejakej blbec hodne brzo. Ja jsem si takhle vzala holcicku a nesledna veterinarni pece me prisla na 3000 korun. Ja osobne ti miminko ze zverimexu nedoporucuju.
Radsi zkus tohle:
[www.fretka.kom.cz]

nebo tohle:
[www.fretka.cz]
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: HelenaG (IP)
Datum: 2006-08-15, 08:42
Iren, já se za tu hol?i?ku v Rokycanském zverimexu moc p?imlouvám. Chodím jí tam mazlit. Mazlí jí i majitelé zverimexu a prodava?ka. V kleci má hra?ky, napáje?ku a misku s granulemi jsem vyprázdn?nou ješt? nevid?la. Co jim vytýkám je, že ji mají v pilinách. Hol?i?ka je podle m? již dost socializovaná. Chytá zoubkama, ale nekousne. Je vymazlená. Cena je bohužel dost vysoká - 1000,- K?. Hol?i?ka je tcho?ík - p?kn? tmavá. Kdybys cht?la, pošlu kontakt na majitele.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: HelenaG (IP)
Datum: 2006-08-15, 08:51
Heretika, V Rokycanech jsou dva zverimexy. Ten o kterém píšu Irence, je na Malém nám?stí. Když majitelé za?ínali, byla to docela bída s výb?rem. Te? mají plný zverimex zví?átek a hodn? se zlepšili i v sortimentu krmiva a steliva. Ješt? je jeden zverimex v ulici Míru - naproti škole.
Zví?átek moc nemají, ale jsou velmi dob?e zásobeni krmivem a stelivem a dalšími pot?ebami pro chovatele.
Když jsi kousek od Rokycan, ur?it? musíš zajet na sraz až se ho poda?í uskute?nit.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Sussi (IP)
Datum: 2006-08-15, 09:32
My bydlíme kousek od P?eštic a mám doma dv? fre?ule, sami?ku tcho?inku a te? miminko kluka albínka.

Na iFaun? se dá objevit pár inzerát? o prodeji fretek v Plze?ském kraji:
Krásná fre?átka tcho?ovitá, stá?í 8 týdn?, od?ervená, cena 500,- K?.
Odpov?d?t: odpov?d?t | E-mail: back@centrum.cz
Inzerát vložen: 14.08.2006 10:02:09 | Kategorie: Prodám | Kraj: Plze?ský

Prodám fretky tcho?ovité barvy pouze osobní odb?r od 21.8.
Odpov?d?t: odpov?d?t | E-mail: eurinome@tiscali.cz
Inzerát vložen: 05.08.2006 23:13:22 | Kategorie: Prodám | Kraj: Plze?ský

fretky k ocho?ení prodám mlá?ata fretek k ocho?ení, sami?ky, barva tcho?ovitá, cena 350,-K?, osobní odb?r P?eštice, tel. 605444058.
Odpov?d?t: odpov?d?t | E-mail: vlastiks@email.cz
Inzerát vložen: 23.07.2006 19:07:57 | Kategorie: Prodám | Kraj: Plze?ský

Aktuální stránka:2 z 73


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist