Aktuální stránka:8 z 73
Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-28, 11:07
My máme ut?rku sešitou na t?ch kratších stranách, a doslova jí zbož?uje, nespinká nikde jinde. Bu? v tý rou?e a nebo naho?e,jako v hamace.
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Leyla (IP)
Datum: 2006-08-28, 11:18
M? se teda Max na záv?sný tunýlek p?kn? vy... protože se do n?j prost? nevešel, protože jak futroval na zimu, tak p?ibral a tudíž jsem to mohla zase schovat do sk?ín?. Letos tcho?íci dostali záv?sný pelíšek cca 30cm x 40cm a tam oba hrozn? rádi chrupají :o) Ješt? zkusím nabídnout tunýlek Missynce, ale nevím, už je taky p?kn? vypasená :oD
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-28, 11:20
No nám by se do tý ut?rky vešli klidn? dva tcho?i, takže velkej je dost.
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-28, 11:31
Leyla: a jaký máš tunýlek? d?laný nebo ten z Živého skla? po?ád ho zvažuju, myslím, že prckovi by v n?m na zimu mohlo být hezky teplou?ko, kdyby náhodou...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Leyla (IP)
Datum: 2006-08-28, 11:35
Irena: ten tunýlek je super, stál n?jakých 350k?, uvnit? má kožešinku, ale má pr?m?r 10cm, což když tcho? na zimu p?ibere, je bohužel málo...vejde se mu tam akorát tak hlavi?ka :-) Jo a ze živého skla to nemám, koupila jsem ho ve zverá?i na Fló?e (Parha 3).
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-28, 11:47
Leyla: aha, ale typov? to asi bude ten samý, že? V "živém" stojí kolem 200, ve zv??íku u nás ho taky mají kolem 300,-
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Leyla (IP)
Datum: 2006-08-28, 12:20
Irena: podle m? se prodávají asi stejné typy všude, jen n?kdo je má levn?jší. :o)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: HelenaG (IP)
Datum: 2006-08-28, 12:45
Ahoj. Co se tunýlku týká, našla jsem na n?j návod na ušití na stránkách www.fretka.cz. Je moc p?kný. Navíc velikost si m?žete zvolit podle vlastního uvážení. Náklady na materiál minimální. Práce max. na hodinu.
Co se mlá?at týká. Vím o ?lov?ku v Rokycanech, který má momentáln? v chovu asi 6 mlá?at. Jsou to k?ížene?ci tcho?indy a harlekýna. Nevím p?esn?, ale asi by m?ly být k odb?ru b?hem 14 dní. Pokud by m?l n?kdo zájem, pošlu kontakt. Pozor - chovatel je sedlák a tak jeho zp?soby chovu i jednání jsou sedlácké, ale on chová mlá?ata s v?domím, že jim dává to nejlepší, co m?že být. To se ovšem neslu?uje s tím co se do?ítám na stránkách fretka.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-28, 22:43
Tak tady ten sešitý ru?ník, mají ho t?eba u ?ong? na P?tat?icátnících vedle obuvi...39 K?



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Irena dne 28.08. v 22:47.
Avatar

Přílohy: obal.jpg (50kB)   upevneni.jpg (48kB)   vkleci.jpg (49kB)  
Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Sussi (IP)
Datum: 2006-08-28, 22:49
Naše Cvokii spí v tunýlku po?ád, zato Jolly se tam už nevejde a to jsou mu 3 m?síce pry?:o))
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-29, 10:52
Jolly je ten nad albínkem? Krásnýýýý
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-29, 12:08
Ir?o: možná není správný odpovídat za Sussi, ale Jolly je ten albínek. Ten tcho?ík je hol?i?ka Cvokie. Sussi je má ob? ve frk u Jordi, jako ty ;-)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-29, 12:50
PP: fakt? ty jo, tak to je Jolly na t?i m?síce p?knej macek 8))
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-08-29, 12:50
HLÁSÍM, že zítra jedeme já, Mare?ek, Pavla a Petr do Plzn? (nejen) do zoo. Budeme tam cca od 10 do 17 hodin, tak pokud se n?kdo chcete sejít, pot?ebujete mrknout fretce do uší, oškrabat zubiska atp, dejte v?as v?d?t, abychom si dali sraz a já s sebou m?la pot?ebné nádobí?ko :o)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-29, 12:59
MF: jé, to všechno umíš? teda asi nic z toho nepot?ebujeme, max. ost?íhat drápky, ale jestli se tam budete n?kdo scházet, ráda bych se seznámila a pro prcka bych ev. i zajela dom? (týden lé?íme ušní svrabík, tak radši zas ne moc blízko k dalším prck?m)...a p?eptala bych se na n?jaké ty kšírky - máme nylonové, ale umí se z nich dostat a mám pocit, že jste nabízeli n?jaké kožené, které už máte hezky promakané?



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Irena dne 29.08. v 13:01.
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-29, 13:01
Já bych se taky ráda seznámila!!! A cht?la bych kšírky na hol?i?ku :o) Tak MF napiš, v kolik t?eba p?ed Zoo, tam by se dalo zajít do kilometrovky ;-)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-29, 13:02
petro, možná radši ne u Zoo, ono z?ejm? bude zase lejt, tak aby se bylo kam schovat, nebo ne?
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-29, 13:03
Asi máš pravdu, tak kam navrhuješ? Taky se musíme zeptat MF, kam vlastn? jede, tak abysme jí nep?id?lávali další cestu a m?la nás po cest?...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-29, 13:05
PP: práv?, nechala bych to na ní - i ?asov? - protože ty máš asi volno, tak se p?izp?sobíš a já holt se bu? z práce urvu nebo ne 8(
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-29, 13:07
No já musím zítra ráno do školy, ale myslim, že se tam nezdržim dýl jak do desíti a ve ?tvrtek a pátek mam zkoušky, takže se u?im... Ale te? se taky na fóru u?im :o) T?eba Metastabilní soustavu železo - uhlík tady n?kde ur?it? najdu a nau?ím se jí, že :-D
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-29, 13:12
P: 8))) kdybys cht?la nestabilní zví?átko, tak to tu najdeš, ale metastabilní soustavu, to teda nevím...

ježíš, musím dneska jít koupit kone?n? n?jakou tu p?epravku.

Holky, nemáte p?edstavu, kde v Plzni aktuáln? mají n?jakou p?knou? Slušný výb?r se mi zdál v Globusu na Lochá?i...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-29, 13:14
Zaje? si na Mikulášský nám?stí do Jonatána, tam maj velkej krámek a je doslova zastav?nej pytlema s granulema a p?epravkama. A taky je ten krámek relativn? levnej. Já jí mam vyhlídlou v Husovce, ale myslim, že v Jonatánu jí budou mít taky a o n?co levn?jší...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-29, 13:17
V Husovce mívají všechno hoooodn? p?edražený - mám to sice dv? minuty od práce, ale ani už tam nechodím. Navíc mám pocit, že když tam ?lov?k n?co chce, tak je to strašn? obt?žuje. Na Mikulášským je zv??ík? Kde? už jsem tam dávno nebyla... A ten u Kauflandu je stejnej?
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-29, 13:22
Nene, ten na Mikuláškym je jenom pobo?ka Velkoprodejna krmiv v P?ešticích. Víš jak jezdí 12? Když zahejbá doleva a odpojuje se od tramvají, tak tam na tý zastávce vystupíš. Trolejbus pak odbo?uje doleva a ty p?jdeš jakoby rovn?, podél toho parku a budeš koukat do leva, p?es silnici a uvidíš ho.
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-29, 13:37
TAKŽE DOBRÁ ZPRÁVA PRO PLZE?ÁKY!!!!!!!

ZE ZOO PLZE? UTEKLA VL?ICE!!!
A b?há tu n?kde po Lochotín? :o))
Mf: jenom si tu projíž?ku sem zítra nerozmysli....
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-29, 13:43
Vl?ici potkat nechci, pokud teda nebude ?erstv? po ob?d?... 8)

Ale projížd?la jsem na netu p?epravky a našla jsem pro plze?ské tohle: [www.garde.internetshopping.cz]

Máte s tím n?kdo zkušenosti?
Jak je sv?t malej, tak jsem zjistila, že to pat?í muzikantovi z jedné mé dávné kapely 8)))
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-29, 13:47
Tak tomu tvýmu kamarádovi ?ekni, že fretka neni hlodavec :-/
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-29, 14:02
On jí má n?kde v hlodavcích? Nevid?la jsem.... Ale už jsem si všimla, že to obchody berou spíš podle velikosti zví?ete, než druhu - prost? fretka je pro n? v?tší mor?e, co se klecí, p?epravek apod. tý?e, tak to šoupají do stejné kategorie..

Všimla jsem si tam rozkládacích klecí na cestu, to se mi docela líbí, t?eba na dovolenou a tak..máte zkušenost?
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-08-29, 14:04
Ir?o díky za ukázku lóže ze super levnýho ru?níku:-)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-29, 14:05
Ir?o m? nejde o klece, ale má žrádlo pro fretky v žrádle pro hlodavce...

Jinak jednu skládací klec máme doma, Amonka mi jí p?ivezla a spí v ní holky. Ale prý jí objednávala na Živym skle...
Avatar

Aktuální stránka:8 z 73


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist