Aktuální stránka:11 z 73
Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Sussi (IP)
Datum: 2006-09-01, 13:13
Ireno, u nás s fretkou taky kdysi p?išel p?ítel, ale bylo to zrovna v období, kdy jsem ?ekala mimi a neznala jsem nikoho s fretkou, takže moje znalost se omezovala na to, co jsem kde slyšela - smrdí, kouše.... tak jsem ji necht?la. Jenže pak jsem poznala JanuN a fretky se mi d?sn? zalíbily, tak jsem ji cht?la taky a to už ji zas necht?l p?ítel - asi natruc, no tak jsem ji jednoho dne prost? p?ivezla dom? a z p?ítele se stal odp?rce fretek. V ?ervenci t?žko vydýchával, když jsem p?inesla druhou:o)))
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-09-01, 13:15
S: uff, a že on to jenom tak hraje?
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-01, 18:05
Tak jsem se cht?la zeptat, zda má n?kdo namí?eno do Prahy na sraz v zá?í? Jestli by nem?l jedno volný místo v aut? pro m? a pro tcho?e...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2006-09-02, 17:49
Nevíte n?kdo jestli mají v ZOO ješt? fre?ulí mlá?ata?Kolega z práce m? dnes o?ukával,tak nevím jestli jsem ho nakazila:-)))

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2006-09-02, 17:50
Petra p.:my nejedeme,nemáme komplet o?kování a možná to nebude doo?kovaný ani na ten sraz v Rokycanech(záleží kdy to bude):-((

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-09-02, 18:28
No my si do Prahy taky netroufnem...Abychom se tam my dívali na tcho?e a náš n?kam zalezl, ani nedutal, to je teda drahej výlet:-))
Ale do Rokycan pojedem, ?íkala jsem, že už kv?li nám, abychom zase vid?li ty krásný ?umáky.
Petro, jak zkoušky? Už máš volno, že bychom vyrazli ven? Snad má být i trochu hezky t? v zá?í.

Heretiko, v zoo nevim, ale v Olmypii m?li malinkýho, krásnýho tcho?e, ten byl! A? ho koupí tam, nem?l tam ani boudi?ku, nic... Bylo mi ho moc líto...

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2006-09-02, 19:37
Paw:dob?e,já ho nasm?ruju tam:-)

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-02, 19:57
Paw: zkoušky mam sice za sebou, ale bez úsp?chu. V pond?lí si jdu zkusit ješt? jednu, když jí nedam, p?jdu ve st?edu na pracák a když jí dam, tak p?jdu ješt? na druhou zkoušku.. Tudíž od ?tvrtka mam volno...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-09-02, 21:52
Heretiko, mne dnes psala PEtra o n?jaké malé fre?ulce...budu se teda v pond?lí ptát i kolegy, ale jestli jí ten tv?j ur?it? chce....?
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-02, 22:07
Ir?a a Heretika: Oni si jí nakonec nechají, jedná se o Hone-y, dneska sem psala o tom, jak jí Rendýs tahá.. No s Hone-y jsme se ješt? nevid?li, ale od v?era si píšeme a p?íští týden vyrazíme na prochajdu, to bys mohla taky, Paw, ne? Samoz?ejm? pro ostatní to platí taky, kdyby se k nám cht?l n?kdo p?idat...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-09-02, 22:11
no, my radši ješt? po?ád ne, nemáme všechna o?kování a po?ád nevím, jak ten svrabík, jestli je to úpln? OK, musíme na kontrolu...
ale tak od p?lky ?íjna budeme chodit kamkoli moc rádi i s prckem

Jinak jsme dneska koncertovali ve Všeradicích a byla tam paní s ro?ní hol?i?kou, taky moc hodnout... m?la kšírky se sí?kou, prý jsou spokojení, že drží a nevysvlíká se z nich, ale málo prý vydrží. Chodí hodn? na vycházky a už to m?li fakt hodn? odrbané
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-02, 22:29
Ir?o: Já vím, ale na ten Rokycanský srazík by ses mohla p?ijet podívat i bez fretkounka, ne? Jinak o t?ch kšírkách se sí?kou jsem taky uvažovala, že je Pí?ovi koupim na koupání, ale jak to vypadá, tak mu necham na koupání tyhle a dokoupim ty, co jsem si koupila na tu hol?i?ku. M? se totiž zdají takový festovn?jší...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-09-03, 01:43
PP: docela r´ádi bychom na pražský i rokycanský sraz, ale je to t?sn? p?ed dovolenou, takže asi spíš budu balit a dohán?t foto-resty 8( uvidíme...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-03, 12:50
Ir?o: ?asu po?ád ješt? dost, to se ur?it? do tý doby uvidíme a domluvíme se...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-09-03, 19:56
Petro, zrovna ve ?tvrtek tu nejsem, pátek nebo sobotu klidn?, ten další týden úterý-12.9, ?tvrtek-14.9. Tak pokud se domluvíte na n?jakém tomhle termínu, tak s vámi rádi p?jdem. A vlastn? ten týden nato mám snad celý volný, škola vlastn? za?íná až 25.9.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-03, 20:15
Paw: A co tuhle st?edu? Kam bysme zašli? Mohli bysme do Borskýho parku, dali bysme si sraz na kone?ný 16?
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-09-03, 20:46
Petro a v kolik? Je ti to jedno, jestli dopo nebo odpo?
Já práv? ve ?t jedu s tátou na letišt?, letí pry? a nevím, jestli v tu st?edu nebude pot?ebovat ješt? n?co sbalit a pomoc. Ale to je celkem jedno, tak napiš, kdy by se to hodilo tob? a já se s ním podle toho domluvím.
16 je ok, bydlím na doubravce, takže se tu do ní nacpem s tcho?em a vylezem až na kone?ný.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-03, 20:49
Paw, spíš n?kdy odpoledne, co t?eba ve ?ty?i? Jestli téda nebude pršet...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-03, 20:50
Hone-y, p?idáš se?

A pro ostatní to platí taky, co JaniN? Ir?a asi nebude moct... Svrabík a ješt? neni nao?kovanej, nebo možná by p?išla bez fre?á?ka, ale za ní mluvit nem?žu...



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Petra p. dne 03.09. v 20:53.
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Sussi (IP)
Datum: 2006-09-04, 00:34
Pokud by nám to vyšlo, tak bysme se taky rádi p?idali, zatím jenom s Cvokií, Jolly nemá dokon?ené o?kování. Ale jako neplze?a?ka nemám pon?tí, kde je kone?ná 16, jezdím všude autem:o)))
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-04, 00:40
Sussi: Kone?ná 16 na borech je... jak to vysv?tlit... ty jsi z P?eštic, tak z?ejm? p?ijedeš do Plzn? kolem v?znice, vi?? No tak se dáš doprava u kone?ný ?ty?ky a jako se napojíš na autobus 30, projedeš kolem tich intr? a pijedeš po?ád po hlavní. Tam se to pak stá?í doleva a hned za tou zatá?kou je kone?ná 16. Jsou tam parkovišt? pro ty paneláky, takže se tam dá celkem dob?e zaparkovat, já tam jezdila na dou?ko, když jsem byla ješt? na pr?mce a zaparkovala jsem tam vždycky, snad to najdeš!
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-09-04, 09:34
No, pokud nebude nic naléhavého v práci, abych mohla utéct, a pokud se drahá polovi?ka dostane v?as dom?, aby tam prcek nebyl sám, tak bych vás vid?la moc ráda - neslibuju, ale když to p?jde, tak na ty Bory dorazím.
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-09-04, 09:35
Tak jo, takže ve st?edu na kone?ný 16, v 16 :-)
Poznáme se podle tcho??, ne?
Doufám, že náš nebude d?lat v trolejbusu ostudu a t?eba smrd?t nebo tak...

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-09-04, 09:41
PP: prosím t?, až se vrátí majitelka té rozkládací klece, co máš doma - mohla bys jí, prosím, ?íct,a? mi napíše? V?era jsme taky klec dovezli dom?, pracn? skládali a došla jsem k tomu, že už to v život? nem?že nikdo rozložit - nebo pokud ano, tak hodn? pracn? a nep?jde to mockrát opakovat, protože ty um?lohmotné spojky to nep?ežijou......
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: JanaN (IP)
Datum: 2006-09-04, 10:21
Ahoj,
ve st?edu nem?žu,jsme na chat?....

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-09-04, 11:21
Poznatky ze v?erejška:
- prcek s námi prvn? naprosto celý den v bat?žku nebo p?epravce a pohoda, navíc se kone?n? uštval i tak, že ob?as usínal v náru?í a dal se nosit na rukách. Doma se ovšem zase probral k životu a usilovn? studoval nový tunel v kleci 8)

- miluje hlínu a mokrou trávu a ?urbes

- na Zli?ín? jsme si dávali kafe a barman nás "pobavil" hláškou, když volal na servírku - "hele ty se bojíš myší, vi?? tak to sem te? necho?"

- Živé sklo má naprosto úchvatného obrovského modrého kocoura....a Ferda se ho nebál (první setkání s jiným zví?etem)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-04, 14:07
Paw: Tak to platí ve st?edu v 16 na kone?ný 16. Už se t?šíme!!! :o)

JanaN: To je škoda, ale ona se ur?it? domluví ješt? n?jaká, možná p?íští týden, tak snad ti to vyjde ;-)

Jinak moje poznatky: Paw - same?ek Filís, Hone-y - same?ek Rendy, Ir?a - same?ek Ferda, JanaN - same?ek Bobísek, já - same?ek Pí?a..... Sussi trháš (zatim) partu :o)))
Bysme mohli sout?žit, kdo ho má v?tšího :o)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-09-04, 14:14
To je sout?ž pro chlapy tak pozor:-D
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-04, 14:16
Dyk jo! Tam budou samý chlapy, a Sussiina Cvokie bude d?lat rozhod?í :-D
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-09-04, 18:03
My ho máme malýho!! :-))

Aktuální stránka:11 z 73


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist