Aktuální stránka:14 z 73
Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-14, 13:50
Avik znám, tam nahrávali Tycho de Brahe, ne? V T?emošný? Ale ty lidi tam ota? neznám. Zato znám Vašíka ze Kdyn?, co má nahrávací studio v tom kin?. Ten je hrozn? príma :o))
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-09-14, 14:21
Neznam, ale Pe?ka ten zná i Ví?u Vávru háááááháhha.
Byl na Benátské noci a tam byl sv?dkem toho jak vyvedli Hurikána alias Dalibora Jandu z pódia(jako jediný protagonista nechápal ?asové schéma a to, že nesmí p?etahovat ?as mu ur?ený). No a Petr se ho ptá: "ale pane Janda pro? ješt? nehrajete (jako by nevid?l co se práv? stalo), vždy? lidi vás cht?j?" a Dalibor na to:" ´Dy? sto vid?l, m? vyhodili, kokoti."
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-09-14, 17:39
Petro, ty jo, to je náhoda, jak znáš Tycho de Brahe?
P?ítel tam hrál? A jak se jmenuje? Pošli mi to kdyžtak jako SZ, jestli to tu nechceš psát (a jestli mi to chceš napsat).

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-14, 17:44
Paw - dy? to nevadí, je to o Plze?ácích... No já je znam díky tomu, že m?li zkušebnu v Šebestárn? v Újezd? a já bydlela naproti v tej ulici, ale to jsem ti myslim ?íkala. Mam tu od nich jedno cd, znala jsem hlavn? tu zp?va?ku, Eva se jmenovala, tuším, ale to už je tak p?t let zpátky, co hráli, ne? Tu znám práv? p?es kamaráda, co má koníka v Újezd? a ten je znal. Taky jsem znala snad všechny kapely, co v šebestárn? zkoušeli...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-14, 17:45
Jo tak te? jsem to pochopila, jako jestli v Tycho de Brahe hrál muj p?ítel??? Nene, ten hrál v Taras Bullb?... Je znám jenom díky tej hosp?..
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-09-14, 18:50
No tak Eva už tam teda nezpívá daleko dýl, ta další zp?va?ka byla Jana. Eva je set?enka mojí kamarádky ze základky v Tychu hrál p?ítelovo brácha:-))
Malá Plze?, co?
Taras Bulba mi taky n?co ?íká, ale to by spíš v?d?l p?ítel, já se v tom tak neorientuju, on jo.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-14, 19:05
Nebo možná Jana, pamatuju si, že m?la tmav? hn?dý dlouhý vlasy a st?íbrný velký kruhy a byla hrozn? p?íjemná. Moc se mi líbil její hlas.
Jo Plze? je fakt malá, a? se to nezdá, tak tu zná každej každýho...
Taras Bullba už nehrajou rok, ale m?li to tu klucí d?ív docela zmáklý, hlavn? koncerty v Divadle Pod Lampou (tam d?lali vždycky p?edkapelu Jaksi Taksi), ve Stodole, ob?as Spirála a tak. Pak mimo Plze? hlavn? Domažky, Klatoby, Tachov a podobn?...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-09-14, 19:54
Tak t?žko ?íct. Jana m?la blond a pak si je postupn? ztmavovala...ale je fakt, že Eva tam nezpívá n?jakejch min. 8 let.

Jé, Jaksi Taksi, to jsem poslouchla tak p?ed deseti rokama, to budu mít ješt? n?kde kazetu. A E!E a ZNC a pod....

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-09-14, 19:55
Petro a kde prosím t?, kupuješ v Plzni n?jakou tu pastu pro pin?oura?

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-14, 20:21
Tak to znam Janu, protože jsem se s nima seznámila až když jsem m?la psici a tej ješt? není ani šest. S e?kama se znam osobn?, chodim na koncerty Pod kopec, v ?ervnu tam slavil Rampich narozky a Bo?ek (zp?vák e?ek) se tam tak zlil, že místama zpíval jenom lalala a nev?d?l texty...

Jinak pro Pin?oura nakupuju všechno v t?ch chovatelskejch pot?ebách nad Kauflandem, jak jezdí kolem autobusy. Je to tam sice specializovaný na ko?ky a psy, ale ta paní je strašn? hodná. O fretkách toho moc neví, ale když jí ?ekneš, že pot?ebuješ n?co, tak ti to objedná, nechá ti prohlídnout katalogy a všechno... Maltku tam má za 85,- Vitakraft má za 125,- Throls za 69,- frolíky za 6,- 100g (to máme jako pamlsky na celej m?síc...) a spoustu takovejch t?ch r?znejch pamlsk? pro ko?ky
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-09-14, 20:37
Tak prý jestli p?ítel není Taras?

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-09-14, 21:38
ZNC? s t?ma se družíme, kapelník je spoluzakladatel 8))))

a Maltu jsem koupila i u žeryka v Družb?...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-15, 07:34
Paw - p?ítel hrál na kytaru v Taras Bullb?

Ir?a - Maltku prodávaj snad všude, ale já vždycky chodím pro víc v?cí najednou a chodím tam ke Kaufá?i. Jinak když pot?ebuju n?co honem, tak jsu do Družby. Mimochodem, minulý týden jsem si tam koupila tu p?epravku, co máš ty, jenom o ?íslo v?tší :o))
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-09-15, 09:10
Tak to je dobrý, jak je plze? malá.
Jak p?esn? se jmenuje ta Maltka, kdybych jí cht?la n?kde koupit? Nebo ješt? n?jaká jiná pasta?
¨My to jednou zkoušeli, ale Filda necht?l, ale už je to dýl, možná si to rozmyslel:-))

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-09-15, 09:12
Tak po?kej na sraz, dáme vám ochutnat 8))
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-15, 13:46
Paw - Jojo, Plze? je malá, tvuj p?ítel zná Tarasy?
Jmenuje se Malt-soft, ale taky bych po?kala na sraz, až ochutná od n?koho...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-09-15, 13:57
Petro, p?ítel chodil do školy s tím asi zakladatelem - jirka??? Nevím, já ho neznám. A protože jeho brácha hrál práv? v Tychu a te? hraje ve dvou kapelách, tak to tak n?jak zná....

Tak jo, po?káme na sraz a ochutnáme. Jestli nebude zase stávkovat i s jídlem - naschvál d?lá, že mu okurka nechutná, aby nás vytrestal za to, kam jsem ho to odvedli:-))

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-15, 14:09
Paw - zakladateli Taras? je práv? muj David a bubeník Michal (Palmík). Jirka (Bachi) je zp?vák, nebo teda byl, a takovej frontman skupiny. Ale to jestli chodil s tvým p?ítelem do školy??? Vždy? je jenom o dva m?síce starší než já! Tak to ty bu? máš mladšího p?ítele, než jsi ty, nebo jsi teda stejn? stará... Já si t? tipovala alespo? o dva t?i roky starší! Jinak Bachi má zase svoje nálady, takže se s nim nikdo moc nebaví a prej se údajn? odst?hoval do Prahy do n?jakýho sqattu.

M? Pí?an za?íná už p?kn? puber?a?it, v?era m? kous dvakrát do krve, což ned?lal. Bobíky d?lal zásadn? mimo záchodek - vždycky vysko?il ze záchodku, když vid?l, že se dívám a ud?lal ho 15 cm od záchodku. Drápal koberce úpln? všude, p?itom ví moc dob?e, že to nesmí. Když jsem mu dala na prdel, tak si zalez za sk?í?, kam já nem?žu a drápal ho tam... A spousty nových neplech...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-09-15, 14:16
A ?íkají vám, holky, n?co kapely ESQMEG a ALBION?
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-15, 14:18
Na ESQMEG jsme byli minulý týden :o))) A Albion taky znam! ?iká ti n?co CLIMATIZADO?
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-09-15, 14:21
Nic, ale v?bec nic mi to ne?íká. Prost? neznam:-)
Neud?lali n?jakej pr?švih???? To oni um?j. A kde jste na nich byli?
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-15, 14:23
V In Spiralu na zahrádce, hráli tam s Terryho nohou a ješt? s n??im, nevim ?im.. Hele, Ivule, tak se domluvíme a p?ijedeš až tu bude n?co takovýho hrát, jo? ;-)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-09-15, 14:30
Klidn?. Dneska jedem zrovna se zp?vákem z ESQMEG na Priessnitz.
Jo a Plzní budeme projížd?t 30.9. a už jsem domluvila s Petrem i zastávku. Tak kdyby se dal domluvit n?jakej ur?itej ?as a místo, tak se m?žem aspo? na chvíly sejít:-) Reáln?j ?asm, pro nás, je tak mezi 12:00 až 14:00, to podle toho v kolik vyjedem.
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-15, 14:38
Esqmeg jsou z Chebu? Vim, že nejsou Plze?ácí, ale nevim odkud jsou. No já se s nima neznam osobn?, znam je jenom jako kapelu...

A napiš, kudy pojedete Plzní, a? si moc nezajíždíš, ju? Vymyslíme tu zastávku...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-09-15, 14:39
Jsou to chebácíí:-)
No, pojedem od Chebu sm?rem na Prahu:-D Ješt? se poradim s p?ítelem a písnu.
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-15, 14:43
Takže p?ijedete po výpadovce na KV? Tak to pojedete p?es Lochotín. Pak p?edpokládam kolem Boleváku a Jatek ke Sparu a nahoru na Prahu. To kdybyste zajeli k Fakutní nemocnici na Lochá?i, tak tam jsou procházky fajn. Žádnej jinej výraznej bod mi nikde totiž nenapadá...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-09-15, 14:47
Já se v Plzni nevyznam, ale Petr jo tak až tu se mnou bude tak napíšem spolu a naplánujem to, OK.
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-15, 14:50
Ok, m? jde jenom o to, kudy pojedete a pak už n?jakej výchozí bod na procházku najdeme...

Do te? si to jelítko smradlavý hrálo s mí?kama a už zase drápe koberec - kde jinde, než za sk?íní, kam se za nim nedostanu...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-09-15, 14:58
Tak si venku utrhni proutek a hned s nim m?žeš tcho?e š?ouchat i za sk?íní:-)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-15, 15:03
No ona je to bývalá obývací st?na, takže já si vždycky dám k ní židli, vezmu rozprašova? a st?ííííkáááám na tcho?e....
Avatar

Aktuální stránka:14 z 73


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist