Aktuální stránka:18 z 73
Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-23, 12:02
Ahoj Julco, Rendýskovi to tam moc sluší, je to fešá?ek ;-) Tak nezapome? napsat, jak se malá zabydlela. Už se t?ším...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-09-23, 13:20
holky a kde ho v Plzni kupujete? a na ty vaše mr?ousky jsem moc zv?davá
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: JanaN (IP)
Datum: 2006-09-23, 13:32
Ir?o,stelivo jsem kupovala v Animexu ve zbrojnické ul. - MVDr. Herynk má ho tam asi za 125K?.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-09-23, 20:27
Holky, užijte si zítra sraz, kdo jedete!
Pozdravujte všechny fre?ule a fre?áky!
Nafo?te n?co a pošlete.
My byli v Praze dneska (zrovna hrozba teroristických útok?, dobrý ne), sice bych radši jela na ty fretky, ale dnešní úlovek taky dobrej - mám šaty na svatbu:-)))

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-24, 01:50
Tak zítra si to užijeme a jestli nezapomeneme fo?ák, tak budeme fotit o 106 :o) Jinak budeme žebrat fotky od ostatních :o)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-09-25, 16:56
Petro p. - ta sobota platí. Jestli ano tak napiš v kolik by se vám to plze?ák?m hodilo (pokud by cht?l p?ijít ješt? n?kdo). Pro nás je dorá hodina tak mezi 11:00 a 12:00. A jestli ne tak se budeme strašlivácky t?šit na Rokycany.
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-25, 17:31
V?era jsme fo?ák samoz?ejm? zapom?li :o/ Ale u nás se to dalo ?ekat...

Ivka - tak teda po 11 u Fakultky na Lochotín?? To pro vás nebude moc velká zajíž?ka..
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-09-25, 17:33
Doma se domluvim s Petrem a napíšu zítra. Smradu zdar!!!
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Hone-y (IP)
Datum: 2006-09-25, 21:26
Ahojky!

Irco, stelivo jsem koupila ve zverimexu u Masarykovo namesti, kde take bydlime. Male baleni stoji asi 130 a skoro o pulku vetsi baleni jen 180 Kc, takze jsem koupila rovnou vetsi (7,6 l)

Takze mala uz je doma a jmenuje se Rory:o) Privezli jsme ji v So, a co se pak delo vecer - to bylo hrozny... Chudinka narikala:o( Styskalo se ji. Porad jsem ji utesovala, v kleci se bala a nechtela tam spat, takze spala u me na rukou:) Dokonce se ji i neco zdalo, protoze ze spani vydavala ruzne zvuky a jakoby bezela:o))) No a pak se vzbudila, vydesene koukala, kde to je, rvala a zmatene chtela nekam utect... V noci taky narikala, takze jsem prakticky celou noc nespala. Ale od vcerejska uz je to v pohode, uz nebreci, je mnohem veseljsi a porad si hraje, kouse, apod. Takze uz si zvykla:-) Rendys ji dlouho ocuchaval, no a pak ji prirozene chytil a zatahl si ji za klec...:o))

Fotky ukazu dyl, protoze jsem musela svuj notebook (znovu) reklamovat, a k brachovi na PC ty fotky nemuzu stahnout...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-09-25, 23:28
ROry? prima jméno, tak a? se mali?ká brzo aklimatizuje a roste vám do zdraví a radosti 8)

Stavila jsem se ve zv??íku n?kde u chodského (Aqua cosi) a m?li tam za 135,- Catwill diamond power - 3,8 l - tak vyzkouším a poreferuju
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-26, 00:03
Rory, to je hezký! To je z Gilmoorovo d?v?at ;-)

Hone-y - ned?s m?! Já si jedu pro malou v pátek. Jestli bude bre?et, tak bude muset k nám do postele.. Nebo spíš já se p?est?huju do postele pro hosty a ona se mnou...

Jo a v?era jsem si tam koupila na Pí?ana nový krásný modrý kšírky, takže te? vyrábím rozdvojku :o) Byla jsem si pro kroužek na klí?e a dv? karabinky, tak pletu a pletu.. Sem zv?davá, jak to bude v záv?ru vypadat :-D Pro Pí?u mam ten jeden provázek modrý a pro Babu mam oranžový (?ervený kšírky), protože jsem nem?la ?ervenou bavlnku, ale to je jedno..
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-09-26, 10:15
Poj?me se domluvit, jestli mám pohár poslat v pátek po Pet?e do Plzn?, nebo jestli t?eba p?íští víkend ud?láme plze?sko-rokycanský srazík a p?ivezu ho Jan? sama.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-09-26, 10:21
8((( p?íští víkend? 8((( my vás taky chceme vid?t
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-09-26, 10:50
Já nevím, nestíhám ?íst vlákno, jestli je v tom n?jaká p?ekážka... jen tuším Helena navrhovala ud?lat zas njaký srazík s tím, že bych už m?la kone?n? dorazit :o)

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: HelenaG (IP)
Datum: 2006-09-26, 11:13
Hlásím se zpátky po dovolené. Bohužel v Rokycanech je možný sraz až 28.10.2006. Sraz by se konal v areálu fotbalového areálu - jako posledn?. Je tam p?kný travnatý plac obklopený stromy, dostatek parkovacích míst, ob?erstvení a WC. Vzhledem k bohatému využití areálu není jiný termín možný. Šlo by to ješt? 14.10., ale to nem?že d?ležitá aktérka Jäna N., které by se m?l p?edávat pohár.
MF - vydrží u Vás pohár do té doby a p?ijedete ho p?edat osobn?? Moc se za všechny p?imlouvám.
Jinak pár informací pro všechny, kte?í mi posílají dotazy jaký formát sraz bude mít. O srazu nem?že být ?e? zejména z oficielního hlediska, a to z d?vod?, že "sraz" musí mít r?zná povolení - veterinární správou po?ínaje. Takže nebudeme mluvit o srazu, ale o procházce. Vzhledem k tomu, že jsem na po?ádání srazu sama, nechystám ani žádný program. Na posledním srazíku-procházce se nás sešlo (lidí) asi 25, fre?ulek asi 14 a te? o?ekáváme ú?ast vyšší. Pokud se mezi vámi najdou lidi?ky, kte?í by byli ochotni naplánovat program nebou n?jakou ?innost, ráda pom?žu. Žádnou oficielní pozvánku z výše uvedených d?vod? (aby nás n?kdo nestíhal za nedodržení podmínek) nebudu psát, jen pro lidi, kte?í nechodí na forum, napíšu pár mail?. Jestli máte nápady, jak "procházku" zpest?it, tak sem s nimi.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: HelenaG (IP)
Datum: 2006-09-26, 11:17
Ješt? dodatek. Rokycany jsou 16 km od Plzn? ve sm?ru na Prahu. Tedy cca 10-15 min cesty z Plzn? a 45 min z Prahy.
Pokud budete mít návrh na uspo?ádání srazíku v Plzni, není to problém, aby se Rokycanský srazík-procházka - konaly v Plzni.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-26, 11:31
Kdybych vezla pohár v pátek, musel by ho n?kdo dovést na Florenc, protože se v Praze v?bec nevyznám. Kamarádka m? tam ráno nabere a odpoledne zase vyhodí na bus do Plzn?. Osobn? si myslím, že by bylo asi lepší pohár Janin? p?edat na tom srazíku, aby nep?išla o tu sváte?ní (i když trošku mén?) atmosféru s potleskem ;-)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-09-26, 11:48
OK, jsem pro, alespo? nebudu muset uhán?t rytce, aby štítek ud?lal na po?kání ;o) do 28. by snad mohli i n?jací Pražáci naplánovat výlet, bylo by nás víc, nebáli bychom se vlka nic. Heleno, zauvažujte, jestli by nestálo za to to martirium s ú?ady jendou podstoupit a ud?lat n?jaký srazík s programem, já myslím, že by se snad Plze?áci zapojili a nenechali vás v tom, ne? Know-how a vzory žádostí rádi dodáme, pokud by to bylo pod hlavi?kou klubu, m?žete použít náš ?ád ochrany zví?at, což je ?asov? a psychicky nejnáro?n?jší bumážka. Pokud byste za?izovali jen Krajsou veterinární správu a obecní ú?ad, dalo by se to za m?síc stihnout ;o) A kdyby jel n?kdo z Prahy autem, m?žem i p?ivézt n?jaké v?ci?ky.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: HelenaG (IP)
Datum: 2006-09-26, 12:05
MF - díky moc za nabídku zaslání podklad?. Já se touto cestou obracím na plze?áky, jestli by se toho n?kdo ujal. Mám takové zam?stnání, kde jsem v pr?m?ru 10 hodin. Je to tu dost tvrdý, tak nemám možnost uvol?ovat se k vy?ízení pot?ebných potvrzení. Co se týká programu, taky doufám, že se n?kdo p?ihlásí. Jsem p?ipravená pomoci, jak jen to p?jde. Zkusila bych sehnat a dopravit na místo probíhací trubku na závod v probíhání. Sehnala bych stopky a snad i ?asom??i?e.
Halo, Plze?áci, hlašte se .......

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-26, 12:08
Já osobn? bych proti tomu nic nem?la. Možná bych m?la i tip na prostory. Jednalo by se (pro Plze?áky) o D-Klub na Doubravce, ale tam by to bylo špatný s parkováním. Jedin? zaparkovat u Penny Marketu, ten je tak 500m od toho klubu. Ovšem nevím, kolik by byl nájem a tak. Další tip bych m?la na halu pro házenká?e, tam se po?ádají i bály a besídky. Slyšela jsem, že pronájem je 100,- na den, ale nevím, co je na tom pravdy. Parkovišt? je p?ímo u toho, nebo pak kolem rodinných dom? v okolí. Není problém, abych tam zašla a pozeptala se. Pokud chcete vyložen? venku na louce, my máme oplocenou parcelu, kde se ovšem te? pase kobyla známých. Taky není problém, nahlásit den, kdy by se to tam konalo, aby si tam kobylu nedávali.

Pak m?žu poskytnout roury od koberce (110cm) a stopky bych si p?j?ila od rodi??. N?jaký to b?hání po ú?adech by mi taky nevadilo, stejn? se flákam doma...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-09-26, 12:11
Asi by to šlo i v t?ch Rokycanech, jestli je to tam už domluvené, tím spíš. Ejhle, ?asom??i?e máme, jezdce na ú?edním šimlovi taky...

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-26, 12:14
No tak oficiální sraz s pozvánkama a tak by se dal vydedukovat t?eba na únor - b?ezen. Ty prostory by stejn? cht?lo zamluvit co nejd?ív dop?edu. Taky nevím, jestli by byli pro, kdybych jim ?ekla, že tam chceme po?ádat sraz "smra?och?". Já p?j?ím cokoliv budu mít nebo co budu moci sehnat, horší to bude s dopravou, protože naši mi odmítají p?j?it auto (aby jim nesmrd?lo), takže bych se musela spoléhat na p?ítelovo rodi?e... Ty taky ?ikali, že to auto je cítit, když tam Pin?oura vezeme... Takže odvoz všecho možnýho by se hodil..
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: HelenaG (IP)
Datum: 2006-09-26, 12:35
Petro, tvoje pomoc se týká n?jakého budoucího srazu, pro který najdeš prostory nebo srazu konkrétního, který se má konat 28.10. v Rokycanech?

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-09-26, 12:40
nebo c) obou? ;o)

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-09-26, 13:10
Jelikož jsem ješt? na žádném srazu nebyla, tak netuším, jak to funguje - to je zapot?ebí místnost nebo se spoléhá na po?así? moc hezké místo je kousek za Plzní, nedávno jsme tam m?li foto-akci - www.bykov.cz - myslím, že by se s panem správcem ev. dala domluvit i akce ve smyslu propagace fretek, že by si to dal do programu? Ale asi je to blbost...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-09-26, 13:24
Holky, známá ze Švihova se zhlídla v našem Ferdíkovi a rozhodla se taky po?ídit frete?ku - kdybyste v?d?ly o n?jakém mlá?átku, ideáln? Plze?-jih a okolí, dejte, prosím, v?d?t.

Jen z domácnosti, ne Zverimex....
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-09-26, 13:37
Ani nalezence ne?? Bóža tu m?la n?jaké adepty na nový domov.Ale nevim jak to te? s nima vypadá???
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-09-26, 14:24
No, ona už sice m?la hodn? zví?átek, ale fretku ješt? ne, tak myslím, že by radši mr?ouska, aby si ho mohla vypiplat..?asem klidn? i nalezence, pokud vím, bydlí v RD, takže nouze o prostor by nebyla..
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-09-26, 14:27
ireno,
jestli m?žu radit - z vlastní zkušenosti! - pro za?áte?níka je lepší vychovaný a popubertální dosp?lák = nalezenec.
miminko m?že mít jako druhýho k n?mu... ;o)

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-09-26, 14:28
ale vlastn? kecám - není to lepší, každej má jiný podmínky a jiný rodinný zázemí, takže je to individuální... :o)

Aktuální stránka:18 z 73


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist