Aktuální stránka:17 z 73
Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-09-20, 15:52
no to vždycky vybereš, nahrneš na to místo to co bylo v místech, který nepoužívá a do prázdných míst doplníš ?istej (aspo? tak to d?lam já)
jednou za ?as m? chytne rapl a vysypu to celý (spíš jenom pro ten pocit...) :o)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-09-20, 15:54
To já d?lám taky, ale te? prost? naberu hrudku a je vy?ešeno:-)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-09-20, 15:58
tak to já taky (naberu hrudku), tady to je asi to nejlepší co se dá sehnat - a to ješt? musim do Bolky do zverimexu, protože tady maj akorát mikeše...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-09-20, 16:02
Faktem je, že ten Ambipet nabízí z e-shop? pouze Hapíci, ale za tu cenu jsem ho našt?stí objevila ve zverimexu u nás
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-09-20, 16:15
Myslim, že jsem ho nevid?la ani tam (myslim v Bolce) jak vypadá? Zkusim po n?m ?íhnout...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-09-20, 16:18
Takhle:-)
[www.happyanimals.cz]
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-09-20, 16:20
Díky, tak to jsem ješt? nevid?la v žádnýmn zveráku kam chodim... :o)
Takže asi zustanu u zeleního Biokat'su
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-09-20, 16:21
a to silikonové je lepší v ?em?
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-09-20, 16:55
Tak v tom já nejedu:-) ale když se koukn?š na stelivo a papání, tak tam se to probíralo:-)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-20, 17:34
Ir?o, tak si to rozd?líme! Já vyzkoušim ambipet a ty silikonový? :o)))
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-09-20, 19:54
PP: nene, já jsem jednak spokojená a jednak jsme teprve to nové na?ali, takže je chvíli klid 8)))
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: JanaN (IP)
Datum: 2006-09-20, 20:15
Silikonový používám Magic perls, cena je u 3.6 l balení asi 120k? . Vym?nuje se celé asi po m?síci,toto množství má vysta?it na jednu ko?ku na m?síc.Moc jsem tomu nev??ila,že fakt není cítit,když se nevym?nuje,ale je to tak :o))

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-09-20, 20:46
no, jedna otázka je pach a druhá hygiena - není v tom za ten m?cíc už nový život? 8)))
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: JanaN (IP)
Datum: 2006-09-20, 21:00
U ko?ek ho používám asi 3 týdny a nic se tam nehýbe :o))
P.S. Ir?o taška švestek natrhána....

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-09-20, 21:01
Jani, už ti takhle n?kdo ve st?edu kolem osmé ve?er ?íkal, že jsi úžasná? 8)))
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: JanaN (IP)
Datum: 2006-09-20, 21:03
Úžasná,jako že se ko?kám ani fretkám nic nehýbe v záchod?? :o))

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-09-20, 21:03
Jo, to taky 8))))))
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Hone-y (IP)
Datum: 2006-09-21, 18:38
Ahojky všichni,
Dneska jsem koupila to silikonový stelivo Magic Pearls, tak vám pak ?eknu, jak se u nás osv?d?í...

Petro, ty dv? malé jsme udaly a ob? jely do Prahy:o) Jinak už tuhle So si jedu pro tu svoji malou šampa?ku a už se ji nem?žu do?kat.......!!! už ji tu všechno p?ipravuju, a to je teprve ?tvrtek...:) Jak pak se má Pí?an?
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Hone-y (IP)
Datum: 2006-09-21, 22:47
Hm, tak Rendýs p?esn? jak jsem ?ekala, hned vyhrabal asi p?lku steliva ze záchodku a po?ád se v tom hrabal, jako kdybych mu to tam dala pro zábavu... Bude si muset asi zvyknout:-/
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-21, 23:47
Ir?o - hele, dneska jsem byla se psicí venku, asi jí na žádnou procházku brát s fretkounama nebudu, protože nedokážu odhadnout, jak by se chovala ve v?tším po?tu fretek. Na Pí?u sice nic nezkouší, ale fakt nevim, nejsem si jistá, že by jí neu?arovalo n?jaký kvokání a nebrala to jako výzvu k lovu... Takže jistota je jistota a radši jí brát nebudu..

Jul?a - Pí?an mi dneska taky vyhrabal záchodek a to žádný nový stelivo nemá :o) Jinak se má fajn, taky se prý hrozn? t?ší na ned?lní srazík, jedeš taky? Chodí te? mí? na procházky, ale v?era se mnou byl ve škole (te? už bejvalý) a hrozn? se mu tam líbilo, protože si ho každej cht?l chovat a hladit :o))
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-22, 12:26
Takže, práv? jsme se vrátili z RP Vet, nedalo mi to a musela jsem se pochlubit, že za 14 dníbudeme mít hol?i?kovskej p?ír?stek. Tak mi bylo hned ?e?eno: "Tak na ja?e p?ij?te a n?jak to vy?ešíme..." Tak jsem se divila, co chce ?ešit. Pak z n?j vypadlo, že jako mam p?ijít na kastraci. Když jsem mu ?ekla, že je nechci nechávat kastrovat, tak za?al, jak sami?ky trpí, když nemaj dvakrát ro?n? mlá?ata a samci smrdí... Já už nevim, kam mam tady v Plzni chodit :o(
Avatar

Re:
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-09-22, 12:50
no jo, nám taky p?i první prohlídce fel?arka "vysv?tlila", že teda v tom p?l roce ud?láme kastraci, protože jinak nám ute?e....
Avatar

Re:
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2006-09-22, 13:32
Petra p.:Hmmm.....tak to m? tedy chlapec zklamal:-(((



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Heretika dne 22.09. v 13:34.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-22, 13:54
Jo to m? taky... A když jsem se mu snažila vysv?tlit, že jsou na to injekce, tak mi ?ek, že je to hormonální a do zví?at se mají hormony ládovat nemají... Že je lepší zatem?ovat.. No já mladý neplánuju, alespo? zatim a Pí?u kastrovat nechci (když on bude tááák hrozn? smrd?t...)

Ir?o, když ho nebudeš poušt?t z vodítka a budeš na n?j dávat bacha jako te?, tak neute?e. Aspo? si to myslím, a já se toho u Pídi nebojim...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-09-22, 14:38
No to je jasný...ona zapomn?la na to, že Ferda žije v paneláku, kdežto její fre?ák (který samoz?ejm? bez kastrace taky d?sn? smrd?l!) byl vypušt?ný na dvorku RD...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-22, 14:53
Tak to je potom jasný. No ale my sme si Pí?u po?izovali s tim, že ho kastrovat nebudem a Yasmin nás na ?íji a puch dob?e p?ipravila :-D
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-09-22, 18:55
škoda, že tu nemám kameru...navštívila jsem dneska zase sv?j oblíbený smíšený krámek "u ?ong?" na Palackého a koupila um?lohmotnou trubku za dvacku. Je to taková ta trouba s gumovým balonkem - zmá?knete a piští... Prcek je z toho totáln? urvanej, lítá po byt? a troubí 8))))))))))
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Hone-y (IP)
Datum: 2006-09-23, 01:24
Petro, já Rendýska taky kastrovat nechci.. A náš Vet o tom ani nemluvil, chodím v ul. Kardinala Berana u Tylovky. Chodí tam z vás ješt? n?kdo? My te? s Rendýskem musíme na p?eo?kování, byli jsme tam dneska a ?ekali asi 40min, a vet se v?bec neobjevil...tak to zkusíme p?íšt?. Jinak zitra ráno vyrážím za malou a už jsem strašn? nat?šená!!:o)))
Na ten sraz bohužel nejedeme...

Jo a to stelivo je super, ve srovnání s tím, co jsme m?li, je mnohem mí? (teda skoro v?bec) cítit ze záchodku.. Rendýs už se v tom nehrabe, když tam chodí na záchod:o)))
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-23, 02:01
Hone-y - to je škoda, že nejedete na srazík. Musíme n?jak domluvit tu spole?nou procházku, ale asi bude lepší, až bude malá nao?kovaná, ne? Já si taky za dva týdny jedu pro malou, tak Pí?anovi asi utnu procházky..

Jinak to stelivo asi vyzkouším, když ho tady tak chválíte...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Hone-y (IP)
Datum: 2006-09-23, 09:21
Ahojky:)
Petro, no jasn?, musíme malou nao?kovat..P?jdeme už p?íští týden. A Rendy musí taky, takže to bude vycházet alespo? na stejnou dobu, a nebudu muset tam jít 2 ro?n?, ale vzít to nejednou.
Za chvíli už vyrážíme!:o))) Takže pak pišnu, jak se zabydlela malá. Jo a Rendy má na fretka.kom.cz nové fote?ky, tak se kdyžtak mrkni;o)
To stelivo doporu?uju!!! Navíc vypadá hezky, vypadá to jako led nebo mo?ská s?l..:)
Tak zatím pá
Jul?a
Avatar

Aktuální stránka:17 z 73


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist