Aktuální stránka:13 z 73
Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: JanaN (IP)
Datum: 2006-09-11, 13:02
Stránky už jdou,asi n?co d?lali se serverem.

Paw díky za foto,ur?it? n?co vybereme :o))

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-09-11, 13:14
Jo, jsem ráda že dorazily.
Já je cht?la už p?edtím poslat, po srazu, ale to se nám rozbil po?íta? a než se to dalo dohromady a tak v?bec,tak už jsem na to stokrát zapomn?la...Tak te? jsem to aspo? vytáhla z cd a poslala.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-09-11, 13:18
Jo a p?kný stránky!

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-09-11, 18:22
Bacha, jsem VIP model 8))))
Avatar

Přílohy: Lindsay-a-Ferda.jpg (98kB)  
Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-09-11, 18:47
Ireno, je ze všech modelek jednozna?n? NEJKRÁSN?JŠÍ!!!!
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-11, 19:30
JanaN: Ty stránky jsou nádherný! Už jsem si je dala do oblíbených a budu sledovat procházky :o)Jenom já nem?žu toho svýho chlapa dokopat k tomu, aby ty naše dod?lal...

Ir?a: No Ferdískovi to prost? sluší, je to ohromnej krasavec...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-09-12, 00:12
Jani, fajn stránky 8)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-12, 20:23
Haló haló, Plze?ácí, co další spole?ná procházka n?kdy n?kde???
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Sussi (IP)
Datum: 2006-09-12, 22:38
Jani, stránky jsou moc hezký:o))
Dneska jsme byli v ZOO a mají tam zase malinkatý miminka fretek, nevím tedy kolik, zatím se jen vrt?la v rohu klece pod sami?kou:o((
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-13, 14:25
Tak zítra se nejspíš p?jdeme podívat do zoo, tak omrknu i ty fre?ulky...

A co ta spole?ná procházka? Kdo všechno by cht?l a kdy by mohl?
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-09-13, 15:15
No, svrabík je fu?, máme vzteklinu a za?átkem p?íštího týdne jdeme na druhý Nobivac, tak pak už m?žeme s vámi asi v pohod?...ideální samoz?ejm? Lochotín, ale bude-li to v pozd?jší hodinu, tak stihnu pro prcka dojet i dom? a n?kam se p?emístit.
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-09-13, 15:42
Sem se lekla jak si psala máme vzteklinu, uf, už se mi to v hlav? vyjasnila - o?kování:-)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-09-13, 16:31
Taky jsem se nejd?ív lekla:-)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-13, 17:07
Irenko, tak se n?jak domluvíme, zítra mám no?ní, o víkendu jsem pry? a pak mám úterý st?eda no?ní a pátek odpolední. Paw psala n?kde výš, kdy má ?as, tak se m?žeme domluvit ješt? s ní, Janinou a Hone-y. A co ten pražskej srazík? Pojedete? Já po?ád p?ekecávám Dejva, abysme vyrazili do tej Prahy hned ráno, podívat se do Ikey, pak na sraz a pak na ?umendu na tu naší budoucí bestiášnici :o))
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-09-13, 17:10
A která to bude Petro p.?
My se na szar nekouknem, o?kování proti vzteklin? až po vylé?ení oušek a to je pozd?. Tak snad bude n?co v Rokycanech, nebo????
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-13, 17:18
Ivko, taková tcho?ovitá kráááásná hol?i?ka :o))

Já doufám, že se na ten sraz kouknu, protože p?esn? v tu ned?li mám narozky, tak to chci svést na n? :o)
Srazík v Rokycanech ur?it? bude, ale spíš n?kdy první nebo druhý týden v ?íjnu, jestli jsem to dob?e pochopila... Já tím srazíkem spíš myslela n?jakou malou neoficiální procházku..

Tady je náš budoucí mr?ous :o))
Avatar

Přílohy: Babu.jpg (56kB)  
Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-09-13, 17:22
Tu už jsem n?kde na fotkách vid?la??? Od koho bude?
Rokycany: jsme z Chebu a je to rozhodn? blíž jak do Prahy. No uvidí se...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-13, 17:34
Vid?las? No je od kamarádky z Prahy..
Jinak jsem ti poslala sz, jak bysme to mohly vyštudýrovat s tim srazem, a kdybych jela s Helenou, jak psala Yasmin, tak to nevim, jestli by ses jí vešla do auta, nemluvila jsem s ní..
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-09-13, 17:46
viz SZ Petro p.
Až zjistim kdy pojedem do Prahy (jestli 29.nebo 30.9.) tak myslíte Plze?áci, že by se n?kdo našel na seznámení s chebskou fretkou??? takovou mini procházku v parku nebo kam chodíte???
Nejlepší by byla ta sobota 30.9., to by bylo víc ?asu:-) Pokusim se domluvit s p?ítelem a uvidí se..
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-13, 17:49
No když nebudu mít brigošku, tak ur?it?!! Bysme se na vás moooc t?šili, já jsem pro každou blbinu s fre?ákem...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-09-13, 17:58
A jakou máš brigošku??? My t? unesem když tam budeš. Taková fret?í nekalá ?innost.-)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-13, 18:04
No momentáln? d?lam no?ní v Kauflandu, ale taky ob?as hlídam koncerty (loni dokonce i majáles v amfíku). To mam nejradši. Ob?as ješt? u kamaráda na stavb? a podobn?. V?tšinou je to všechno na ?erno a peníze rovnou na ruku, jenom ten Kaufland sem te? vzala z nouze p?es agenturu, protože nic nejni...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-09-13, 18:09
A co se na koncertech hlídá. P?ítel koncerty d?lá, ale je to trochu jiná hudba - emo a tak:-)
S prací je to v haj...Mam št?stí - rodinná firma, jinak bych byla za hranicema.
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-13, 18:21
Wow!!! Emo?? Tak to by si rozum?l s mým p?ítelem... Já d?lam spíš v?tší akce, teda já ne, ale když je n?co, tak t?eba trham lístky, nebo stojim u plotu a hlídam aby nikdo nep?elejzal (a p?itom nepozorovan? protahuju). Nebo zapojuju kablíky, stavim mikrofony (nejlépe k bicím - zbož?uju bicí..)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-09-13, 21:00
Ahoj,
fuj jsem se lekla s tou vzteklinou, ale trvalo mi to, než mi to došlo.

Babu je krásná, ?u?u, já na to nem?žu koukat....

Holky, mn? je ten sraz celkem jedno, prost? když se n?jak domluvíte, tak bu? budu moct nebo ne, to je jednoduchý. P?íští týden ur?it? nem?žu st odpoledne,mám t?hotenskej kurz. A pátek taky, to samý. Jinak je mi to jedno, dopo nebo odpo, i když vám se asi víc hodí odpo, ne?

Tak se n?jak domluvte a já se budu snažit dorazit. Nakonec náš tcho? tam stejn? bude jenom pro okrasu, kámošit se zase nebude chtít:-))

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-13, 21:12
Paw: A ty se divíš, že se s Pí?ou necht?l kámošit, když ten muj pošuk si z n?j d?lal hol?i?ku? Já mam úterý st?eda no?ní, takže následující dopoledne budu nepoužitelná a v pátek odpolední a v ned?li je ten pražskej sraz.
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-09-14, 10:37
Petra p. - tak to jsme s t?ma bicíma dv?, ale já k tomu mam ješt? bonus = bubeníka:-D A toho 30.9. jedem na konzík Aiden(snad je to dob?e napsaný). A jaký kapelky poslouchá p?ítel??
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-09-14, 10:40
Vždy? to je taková hol?i?ka - malej a hubenej:-))ale hodnej!
Mn? už pak za?íná škola, ale jak píšu, domluvte se a my bu? p?ijde nebo ne. Do rokycan pak rádi dorazíme, pokud to nebude zrovna víkend, kdy nám budou d?lat nový okna. I když t?eba na tu hodinku dv? bysme se urvat mohli.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-14, 11:33
Paw - No hol?i?ka to zrovna neni, to by stejn? musela bejt trošku p?erostlá :o) Ale zato je krásnej (krásná:o))

Ivka - No já mám kytaristu :-/ Bubeníka má moje nej kámoška a ješt? spolu hrajou v jednej kapele :o) On poslouchá kde co, Karl Marx, Neurosis, Converge, From Ashes Rise, Remains Of The Day, The End, Shai Hulud, Tragedy, Children Of Fall... Toho je strašn?, byli jsme na Fluff Festu v Rokycanech. Já mam radši ty ?eský, na který si m?žu zajít kdykoliv tu hrajou - Tryzna, Dive, Rumburax... Ale úpln? nejradši mam takovej ten oby?ejnej jednoduchej punk E!E, Gaune?i, Trvalý následky, Totální nasazení...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-09-14, 13:48
koukám samej muzikant - tak kdo z vás zná studio exAvik a Pavlíka Broma, P?emka Haase...?
Avatar

Aktuální stránka:13 z 73


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist