Aktuální stránka:10 z 73
Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Sussi (IP)
Datum: 2006-08-30, 02:18
Je, to je škoda, že máte sraz zítra (teda podle hodin už dnes) Já bych se taky p?idala, ale musím do školy nechat si n?co zapsat od pán? profesor?.o)
Petra to napsala správn?, Jolly je albínek a je to kus chlapa.o)))
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-30, 09:12
Sussi, máme sraz kolem ?tvrté, do cca 17,30 - kdybys to náhodou stíhala..
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Leyla (IP)
Datum: 2006-08-30, 10:41
Ireno, ta roura je super! Já mám doma t?i roury od koberce, mají tak 14cm pr?m?r, no ale jak ti moji tcho?i tam lítaj jak blázni. Jeden druhýho honí, pak se potkaj uprost?ed roury až se byt ot?ese a zas vyletí jak ne?ízená st?ela :oD
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-30, 11:37
leyla: 8))) to bude n?co podobného jako si te? p?edstavuju u Petry 8))) tohle má pr?m?r 10 cm, ale prodávali i širší, pokud by n?kdo m?l v?tšího cvalíka...
ráno byl náš prcek d?sn? uraženej, že ho z té roury vystrna?ujeme zpátky do klece...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Leyla (IP)
Datum: 2006-08-30, 11:56
Ir?o, tak to si dokážu živ? p?edstavit. Max s Missynkou se vždycky se mnou tak perou, když už je chci dát t?eba ve?er spát. Po?ád by si s t?ma rourama hráli. Nejsrandovn?jší pohled je, když oba zárove? vyst??ej hlavi?ky u té samé strany a otev?ou na sebe ty svoje tlami?ky a sy?í na sebe a pak zase zacouvaj a hon?j se dokole?ka :o))) (mám dané dv? trubky jako základnu a ješt? dávám ob?as t?etí jako pyramidu)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-30, 12:05
JJ, Petra má, myslím, taky 3 a Pí?a lítal jak st?ela 8)))
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-30, 12:23
Jojo, mám t?i, dv? vedle sebe na chodb? pod k?eslem a jednu v obýváku za klecí. Pí?a s Gienkou si v nich úžasn? vyhrajou. Bu? lítají v tej za klecí, ob?hnou klec a zase do ní letí, nebo tam b?há jenom Gia a Pí?a obíhá klec a ?eká, kterym otvorem proleze :o) Stejn? tak na chodb?, honí se v nich jak pošucí :-D Ale skv?le se na n? kouká!
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-08-31, 09:59
Ta roura je úžasná, z jakého je to materiálu? A jako co to p?vodn? prodávají?
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-08-31, 10:32
Já koupila rouru ve stavebninách. Je docela levná a dá se ohýbat a má dostate?ný pr?m?r i pro tlus?ocha jako je Pan T.
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: HelenaG (IP)
Datum: 2006-08-31, 10:48
MF: Moc lituju, že jsem se nedokázala urvat z práce a využít nabídky na setkání v Plzni. Jen tajn? doufám, že až bude ten srazík v Rokycanech (konec zá?í, spíš za?átek ?íjna), budete mít ?as a budete ochotná p?ijet. Spousta z nás se na Vás t?ší. Helena z Rokycan

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-31, 11:09
MF: p?vodn? je to instalatérská pot?eba - materiál je n?jaká um?lá hmota, nevím p?esný druh, asi jako hodn? silné desky na dokumenty a uvnit? je to vyztužené drátkem do spirály, takže pokud se ohlídá za?átek a konec (je to zatavené uvnit?, ale asi se m?že stát, že to prcek ?asem prorve, tak doporu?uju preventivn? olepit t?eba kobercovou páskou, tak nehrozí úraz, ani v p?ípad? velkého ohýbání a kroucení do r?zných tvar?.

Ješt? tam m?li i hlinikové, resp. n?co jako silný alobal, ale to se mi nezdálo vhodné a taky by to asi nevydrželo tolik ev. skládání - ale zas by se do toho asi dali vy?ezat otvory t?eba uprost?ed, pro prolézání.
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-08-31, 11:11
Na sraz do Prahy se asi nedostanu tak kdyby vyšel ten v Rokycanech bylo by to super ?uper:-))
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-31, 11:11
Ivko a jakou rouru jsi sehnala ty, z ?eho, za kolik, fotka by byla?
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-08-31, 11:16
Fotka by byla. Je to asi sana?ní roura. Je žlutá, vroubkovaná. Mám tu starší foto z bývalého pelíšku Pana T.
Avatar

Přílohy: pelech.JPG (65kB)  
Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-08-31, 11:22
Jestli pot?ebuješ detailn?jší foto tak napiš. Výhodou je oproti tomu tvému tunelu, že m?žeš vy?ezat ty otvory.
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-08-31, 11:33
p?kná klec :o)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-08-31, 11:35
D?kujem, ale už má jinou a v?rší. Tahle je králi?í. Práv? se ji snažim prodat. Protože pokaždé kdy vkro?im do zveráku tak musim n?co HROZN? PO?EBNÉHO (p?.: myš na natahování) koupit:-)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-31, 11:38
ivka: jojo, O TÉHLe rou?e jsme taky p?emýšleli, ale zdálo se mi, že má dost ostré okraje...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-08-31, 11:40
sta?í n??ím p?elepi a nebo zatavit zapalova?em, ale nám se ješt? nestalo, aby se poranil.
V lét? v ní usnul a byly mu vid?t jen zadní tlapky a ty jeho malinký kulky:-))
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-08-31, 12:00
my už ji máme koupenou, sta?í dod?lat voliéru a budou ji mít taky :o)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-08-31, 12:05
Fretky do toho, fretky do toho!!!!!!!!Smradu zdar:-)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Sussi (IP)
Datum: 2006-08-31, 13:31
My taky používáme drenážní roury v naší letní ubykaci:o)) Je to bezva zábava jima lítat:o))
[forum.fretka.cz]
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-31, 14:05
Wow, to je hrozn? super!!! Jenom tiše závidím tyhle fret?í hrady...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-08-31, 14:25
Heleno, jen aby to nebyl ten p?elomový víkend, to budu nejspíš mimo republiku. Za?átkem ?íjna mi to koliduje už jen s tatínkovými narozeninami a ty se budou slavit jen jeden den, takže šance 50:50, že to vyjde - p?ijela bych moc ráda :o)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-31, 22:25
Sussi, to je na prosto úžasný, moc za tuhle fotku d?kuju - chceme totiž tohle Ferdovi nechat ud?lat ze sk?ín? v obýváku a te? m?žu aspo? truhlá?i ukázat, jak asi má vypadat výsledek
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Sussi (IP)
Datum: 2006-08-31, 23:22
To jsem ráda, že se voliérka líbí, jen dalo d?sn? práce p?emluvit p?ítele ke spolupráci:o))
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-09-01, 00:45
p?ítele? Jé, p?j?íš nám ho? 8))))
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Sussi (IP)
Datum: 2006-09-01, 10:00
To byste ho rychle vraceli, je to zap?ísáhlý nep?ítel fretek, doma m?žou b?hat, jen když není doma. A voléra byly výsledkem dlouhodobého taktického jednání a slibování.o)))
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-09-01, 10:20
8)))) aha, tak u nás s po?ízením fretky p?išel p?ítel, ale po n?m zas nelze chtít zásah do almary 8))
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-09-01, 13:04
Nevím jist?, jestli to klapne, ale v ned?li ve?er se chci zkusit zastavit pro n?jaké zboží v Živém skle - tak jestli ješt? n?kdo chcete n?co, co mají skladem....?
Avatar

Aktuální stránka:10 z 73


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist