Aktuální stránka:5 z 73
Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2006-08-21, 11:53
Tak Kryšpínka je po o?kování a ?ádí jak tajf?n.Nao?kován máme NOBIVAC,tak snad to bude v pohod?.Kšírky utahuju tak,že tam sotva str?ím prst.Ze za?átku jsem se bála utáhnout a Škvor byl venku na to šup.Te? už v?bec neprotestuje a drží,ví že se jde ven:-)))

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-22, 09:07
Mn? psal mail jeden z inzerent?, se kterými jsem komunikovala:
O?kuju mlá?ata vakcinou t?ísložkovou canvac (tou co na fretce nedoporu?ují, ale je jediná u nás registrovaná pro fretky a já s ní nemám problémy) (psinka, zán?t jater, parvoviróza), po m?síci p?eo?kování ?ty?složkovou (p?idaná vzteklina).
Každý následující rok p?eo?kování ?ty?složkovou.
Moje veteriná?ka nedoporu?uje o?kování d?íve než osmý týden (já o?kuju chovné až vet?ech m?sících)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-08-22, 09:15
Jako první jsme dostali Canvac Junior a taky v poho, ale pak jsem to radši zm?nila a te? o?kujem euricanem. Nevim jestli byl již o?kován ,když sem si ho brala ze zveráku. Takže s tim canvacen t?žko ?íct, že nem?l žádné problémy.
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2006-08-22, 09:41
Já bych tedy do Canvacu nešla a te? už ani do Duramune.To,co jsem si tady p?e?etla m? totáln? vyd?silo.V?era,než jsem nechala o?kovat malou,musel vet zodpov?d?t pár otáze?ek ohledn? vakcín a ujistit m?,že to ani jedna ze dvou zmín?ných není.O Canvacu se vyjád?il,že takovým svinstvem neo?kuje a nepoužívá ho ani na jiná zví?ata.Nevím,jestli canvac škodí i jiným druh?m zví?at,ale asi to nebude podle jeho ?e?i,to pravé o?echové.T?žko ?íct,houbeles se v tom vyznám.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Sussi (IP)
Datum: 2006-08-22, 12:14
Já když jsem se informaovala p?i o?kování, jestli mi fre?uli nebudou o?kovat Canavacem, tak mi náš vet taky ?ekl, že ho v?bec nepoužívá.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: HelenaG (IP)
Datum: 2006-08-22, 13:09
Ahoj. Už jsem psala Heretice soukromý mail s pod?kováním, že se ujala hol?i?ky ze zverimexu v Rokycanech. Ale to jen tak na okraj.
Jinak co se kšírek týká - my má doma dvoje- z nylonových pásk? a kožené. Ty z nylonových pásk?, a? podle ceny!!! by m?ly být zlaté- nedoporu?uji. Holky se mi z nich vyvlíkají. Není nad kožené. Ty se dají po?ídit v obchodu u Tcho?íka. Sle?ny, kterým obch?dek pat?í ob?as jezdí na trhy do Plzn?, ale o tom ví víc JanaN. Kšírky mi od nich sehnala. Jinak, pokud by jel na srazík do Rokycan n?kdo z Pražák?, možná by šlo domluvit, aby je dovezl - pokud by o n? byl v?tší zájem.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: JanaN (IP)
Datum: 2006-08-22, 13:33
POkud by m?l n?kdo zájem o kožené klubové kšírky,tak sna?í navštívit www stránky obch?dku u Tcho?íka a domluvit se telefonicky.Sle?ny jsou ochotné,na p?ání klidn? dovezou i plyšovou fretku,tri?ka s motivy fretek....
Trhy jsou na nám?stí jsou už tento ?tvrtek a pátek,ale nevím,jestli tady obch?dek u Tcho?íka bude.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2006-08-22, 14:11
Jejda,já bych zájem m?la o kožený kšírky pro malou i o plyšovou fretku.Ale na tcho?íkovi jsem v nabídce kšírky ani plyšovku nenašla.Se tam tedy ješt? jednou kouknu,jestli nejsem náhodou slepo?:-)))

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: JanaN (IP)
Datum: 2006-08-22, 14:40
Oni nemají vše v nabídce,zkus jim zavolat a domluvíte se.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-22, 15:36
Jak to d?láte, když jdete s prckem n?kam na návšt?vu - dáte noviny do rohu nebo jak? Zatím mám pocit, že bobkuje nebo ??rá hrozn? ?asto, tak jak na to v cizím byt??
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: JanaN (IP)
Datum: 2006-08-22, 16:10
U nás uklízí domácí,hosté jen konají :))
To by se musely obložit rohy v celém byt?.Nijak to ne?eším,vždy? je to uklizené hned.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Leyla (IP)
Datum: 2006-08-22, 16:55
Jak už tu n?kdo psal, tak i m?j veteriná? ?íká, že Canvac je svinstvo a že již delší dobu to neobjedvává. Je to MVDr. Mladý a pracuje na veterinární poliklinice v ulici Sob?slavská, Praha 3 - Vinohrady. Je to asi 5 minut od metra Želivského.
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-08-22, 21:05
Ireno, my berem Filíse jenom ke tchánom a tam on v?tšinou b?ží do svýho rohu, když mu tam dáme papír, tak naše plus, když ne, tak naše sm?la....
Ob?as ho vezmem ješt? k našemu tátoi a tam ho hlídám, aby to neud?la n?kde na koberci, no a z lina nebo dlažby to holt seberu... ale moc nikam nechodíme, v?tšinou když tak radši a? je venku.

Tak zatím u nás asi žádný procházky nebudou.
Filda dostal v?era injekci proti drbání, že by se mut o m?lo sklidnit a prášky na dvacet dní. Už jsme dva úsp?šn? zbaštili. V?era jeden v okurce, dneska p?lku v okurce, pak ho odhalil a jedl jenom okurku, tak jsem mu druhou p?lku na desátej pokus hodila do tlami?ky a p?inutila sníst. Chvíli simuloval dušení a nevolnost, ale za chvíli nev?d?l o ni?em. A máme jít zase asi p?íští týden na protidrbací injekci.

Zatím má fakt ošklivý rány na kožíšku, tak nechceme, aby se mu tam n?co zvenku zaneslo.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-23, 10:18
Tak jsme po o?kování - bohužel nám doktorka našla ušní svrab, sice jen n?jaké zbytky a pár vají?ek, ale holt budeme lé?it - takže odkládáme i návšt?vy, a? vás nenakazíme.
Pokud si ješt? n?kdo budete brát fre?átka od Rokycan (inzerce na mail back@centrum.cz ), tak pozor, asi to m?žou mít všichni jejich prckové?
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-23, 13:04
Ješt? jsem si vzpomn?la, v Olympii ve Zv?rokruhu mají "m?síc hlodavc?", našt?stí do hlodavc? po?ítají prakticky cokoli, takže jsou tam slevy t?eba na klece (tuším 25%), na misky, boudi?ky, napáje?ky.....cca rozmezí 15-25%. Navíc jsme ješt? dostali jako dárek vitaminové kapky a minerální s?l v hodnot? asi 260,-

T?eba trojuhelníkové WC 26x28x11 mají za 118,- mínus 5% sleva, zatímco v Husovce ta samá velikost za 198,-
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-08-23, 13:07
jenže to wc mi p?ijde pro fretku malý... Pak ti to bude házet vedle, protože jí nebude vyhovovat.
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-23, 13:10
Iv?a: mají i jiné, to dávám jako p?íklad - tohle máme zatím pro prcka v kleci
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-23, 14:00
Wow, tak to se tam asi zajedu podívat! P?ítel mi kone?n? dovolil druhou fre?uli najisto, tak už jí máme i zamluvenou a za m?síc pro ní pofr?íme ;-P Stejn? budeme pot?ebovat druhou klec a ješt? jedno wc, kšírky si nejspíš objednáme z živýho skla...

Ir?o: v?? tomu, že mu bude to wc malý a to hodn? brzo! Vid?la jsi, jaký máme wc my? To na chodb? je malý a to v kleci akorát. Až bude mr?ous bez svrabíku, tak zasko? k nám, já budu objednávat n?jaký ty v?ci na ŽS, tak jestli budeš taky n?co chtít, tak si to objednáme spolu, abysme neplatili zbyte?n? poštovný a balný ob?, protože já si budu objednávat jenom kšírky a trimovací hrabi?ky na psa...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-23, 14:05
PP: Jasan, budu ráda, když objednáme spolu, díkec
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-23, 14:10
Ir?o: Nesp?cham, takže až bude ?as... Malá bude nejd?ív za m?síc..
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-08-23, 23:55
Taky v tý olympii mají malý fret?, tcho?e, spinká tam v klubí?ku a nemá ani krabi?ku ani kousek hadru... Dneska jsem tam d?lala o?i, že ho chci a že on chce m? a p?ítel m? musel odtáhnout...ach jo, hned bych ho koupila fakt.

Jinak mi máme zách?dek-fotomisku a stejn? to taky hází i vedle, takže každou chvíli sbírám...

A je to vychcánek, vzbudí se, b?ží p?es celý byt do obýváku na nový koberec a že tam n?co ud?lá...tak ?vu, letím k n?mu, on teda se hne a jde pry? a sleduje, jestli ho sleduju a když zjistí že jo, tak nakrá?í do bydlíšku a ud?lá to tam. Hrozný zví?e, fakt. Tak mazaný, že to není možný...

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-24, 13:41
Už jste n?kdo juknul na trhy, mají tam n?co zajímavého pro nás?
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-24, 14:55
tak už jsme taky registrovaní 8) [www.fretka.kom.cz]
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Sussi (IP)
Datum: 2006-08-24, 14:56
Paw , naše fre?ule, když byla puboš, tak vždycky ?ekala uprost?ed obýváku, až na ní kouknu, jak jsem koukla, hodila bobek a zdrhla za seda?ku. Byla to jednu dobu naše ne nej hra, asi se jí líbilo, jak nadávám:o)

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-08-24, 15:24
Irena: To máš pon?kud nebezpe?né jméno pro tcho?e:-)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-24, 15:39
Ferda chodí na wc pom?rn? spo?ádan? - jenom za gau?em jsme m?li schovanou takovou velkou hranatou PVC tašku, tak tam asi usoudil, že je taky vhodný roh - tož taška let?la do jiné místnosti..
Nejradši v byt? má, bohužel, místo pod sk?íní, kam se dá dostat jenom jejím odsunutím, protože má sokl uzav?ený zp?edu. Krade si tam mlsání a hra?ky, na poslední chvíli jsem zachránila ba?koru a mobil. Tašku neutáhnul 8) Jenom doufám, že když tam má skrýš, nebude tam chtít mít i wc flek.
Jinak má od v?era novou zábavu, d?sn? ho baví porážet petky s pitím, ideáln? Colu, pak sleduje bublinky a mé vztekání, když to neúnavn? stavím zpátky 8)))
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-24, 15:41
Nessie: je to mocná?, diriguje celou rodinu! Ale do Sarajeva ho radši nepustíme 8)))
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-08-24, 15:51
Dobré d?láš:-)
Nikdy nevíš, jestli by se historie neopakovala:-)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-24, 15:59
Nessie: hlavn? te? musím doufat, že nep?ijde n?jakej tajnej a neobviní mne, že jsem ?ekla o monarchovi, že je tcho? 8))))
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-08-24, 16:01
Modli se:-)
Avatar

Aktuální stránka:5 z 73


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist