Aktuální stránka:4 z 73
Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2006-08-17, 11:44
Ivka-p?epravka otvírat shora a ze strany?To m? zajímá,kde bude k dostání?

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-08-17, 11:48
Jsem z Chebu, ale prodávají se v celé ?R. No, jestli jí neseženeš tak až jí dostanou v našem oblíbeném zveráku tak ti pošlu foto a kdybys jí cht?la tak se m?žem n?jak domluvit. ?asto n?kam jezdíme tak by se dalo n?co domluvit.
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-17, 11:58
Irena:

P?epravku jsem tu nedávno ?ešila já ve vlákn? "p?epravka". Objevilo se tam spoustu názor? a r?zných typ?. Pro?ti si ho a uvidíš. Jinak na naše cesti?ky po Plzni nás sta?í ten bat?žek, nebo ta p?epravka, co máme, jak jsem ti jí ukazovala.

Dík za ten typ na vetku. Já jsem tam byla párkrát s kamarádkou s barzojem, když pot?ebovala rentgen ulomenýho zubu. Taky jí chodila o?kovat králíky. Zdála se mi v pohod?, hodná. No alespo? si v?d?la, že Canvac neee a ona už to bude v?d?t pro p?íšt?...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-17, 12:26
Petra: chodívala jsem k ní s ko?kou a i hafušou a spokojenost...ikdyž taky je pravda, že zví?ena byla bezproblémová, krom? snad jediného kožního problému u ko?ky, který v pohod? vylé?ila...

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-08-17, 13:42
My máme p?epravku na ko?ky, už asi ?ty?i roky a spokojenost. Má tam tak dva plyšáky a dv? trika, takže se tam vejde tak tak:-))
Na p?epravu je to pro nás ideální, ale t?eba v aut? Filís nesnese ten pocit, že je zav?enej, takže packuje ty dví?ka dokud je neotev?u, pak se tam klidn? stulí a spí. To je pa?ár co?
Jinak my chodíme k dr. Ko?ínkovi a jeho paní do tuším Jugoslávské, ale ten má te? dovolenou, takže jsme byli v Lobzích na klinice.
Výt?ry co mu d?lali m?l negativní a dneska jdeme na hormonální profil, chudká malej.

Jo a z napáje?ky se nau?il pít asi p?ed dv?ma m?síci a od tý doby jinak nechce, d?sn? ho to baví. P?edtím m?l jenom misky, který po?ád vylejval.

A gratuluju k Ferdíkovi, a? d?lá jenom radost:-))

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: HelenaG (IP)
Datum: 2006-08-17, 13:52
Ješt? k o?kování. U obou našich holek používáme Biocan a vše probíhá v pohod? - bez negativních reakcí.
K velikosti p?epravky - pokud víc cestuješ, volila bych prostorn?jší. Z Ferdíka m?že vyr?st p?kný macek, tak a? je v p?epravce dost prostoru pro malé WC a záv?s na l?žko a misku a napáje?ku.
Nejsem si jistá mírou naší p?epravky, ale odhaduji na délku cca 55cm na ší?ku 33 cm. Vejdou se tam ob? holky, ale je fakt, že p?epravku užívám v?tšinou jen na cestu k vetovi.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-17, 14:43
Paw: jojo, Jugoslávskou všichni chváli, je to v rodinném domku, že? Rodi?e tam chodí s fenkou a velká spokojenost.
Ferdík je šikula, z napáje?ky už sosá jako prot?elý násoska 8)))

Helena: díky - zatím to vypadá, že je prcek moc spokojený v bat?žku a na veterinu to máme asi 8 minut p?šmo, takže pohoda...až pojedeme n?kam dál, bude už v?tší, tak n?co po?ídíme - už jsem ob?hla dost obchod?, výb?r je velký...

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-08-17, 14:58
Nejcasteji pouzivam Biocan (naockovano 35mladat)
Co se tyce Canvacu, je dobre, ze si precetla a objedna neco jineho.. Jeste otazka, kdyz naockovala ty fretky, vratily se na preockovani?
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-17, 15:03
Hi, taky m? to napadlo, protože p?ece jinak nemohla ?íct, že to bylo v pohod?...

Jinak my máme Nobivac Puppy, je to jenom psinka a parvoviroza. Monovalentní jenom na psinku se stejn? nesežene, nebo ano? Já jsem s tim spokojená, reakci nem?l a psinku taky (zatim) nedostal. I když si ?íkam, že žádný o?kování není 100%ní...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-17, 15:04
Yasmin: tak to samoz?ejm? nevím, ale tvrdila, že fretky byly v po?ádku, bez reakce - tak p?edpokládám, že vrátily...

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-08-17, 15:18
Petra: co psala MF, tak se nedela..
Irena: ano bez reakce, jenze na Canvac je reakce po 14ti dnech a vypada to napred jako chripka a pak epilepsie :o( malokdo to prilozi k psince a ockovanim :(
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-17, 15:19
v pond?lí tam máme jít,zkusím se zeptat...

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-17, 15:25
A hlavn? napiš, jakou vakcínu ti sehnala! Co se tady píše, tak na psinku Biocan, Trivirovax... Na vzteklinu Rabisin.
Ale jak vidíš, tak vakcín je spousta a každej o?kuje n??ím jiným... My máme Nobivac Puppy DP (psinka, parvoviróza) a proti vzteklin? jsem cht?la Rabisin, ale on m? "ujistil", že Nobivac je dobrý a píchnul mu ho i proti vzteklin?...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-08-17, 18:22
Ireno, jo je to v domku a jsou moc prima. Nás t?eba naposledy vyšet?ovala doktorka, dr tam chodil se synkem a koukali na n?jaký rozbory a malej mu se vším pomáhal...taková idylka:-))
Tak jsme se vrátili z t?ch Lobez, byli jsme u dr. Humla, to je specializovaný dermatolog. Parazity ani plíse? nenašli, nic co by se p?enášelo na ?lov?ka, našt?stí když ?ekáme to malý.
Vzali mu krev z paci?ky - celkem dob?e to snášel, jenom když mu st?íhali chloupky, tak byl trochu nervní co se d?je, pro? ho držíme. Tak už ani nedutal, asi ho to ani moc nebolelo. Pak hned dostal okurku a hned zapomn?l.
Jinak dr ?íkal, že to vypadá na n?jakou hormonální zm?nu. Ud?lá test na štítnou žlázu, pokud se nepotvrdí tak by po?ítal s nadledvinkama. A m?že se stát, že budem mít fretku - skinheada...
Dostali jsme n?jaký spešl šampon na uklidn?ní k?že, aby se tolik nedrápal, takže ve?er bude boj p?i mytí (šampon má být na tcho?ovi aspo? p?t minut - chocho, jsem zv?davá...)

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-17, 20:48
A co ud?lat n?kdy n?jakej neoficiální srázek t?eba v Borskym parku? Spíš takovou menší procházku, protože nikoho neznám osobn?, krom? Irenky a JanyN, tak se domluvit na n?jaký den v týdnu, hodin? a míst?? Kdo by cht?l? Ale jak tak koukám, tak asi nikdo, že? Škvor a Filísek mají vyrážku ?i co a Janina doma ko?átka, takže taky procházka nic moc... A Ir?a nenao?kováno a o nikom jinym nevim...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-08-18, 09:43
My bysme klidn? p?išli i s vyrážkou, teda pokud to nebude vadit ostatním. Ale dr ?íkal, že to není nic co by se p?enášelo na ?lov?ka nebo na zví?átka. Ale spíš až budem v?d?t co to opravdu je, jestli m?že ven a tak...

Jo v?era už rezignoval a vydržel p?t minut se šampónem, ale potom to rodeo, když jsme ho vytáhli a sušili a dali na zem :-))) pravý tcho?í mešuge štunde :-)

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-08-18, 12:26
Václave, na tomto vlákn? se o tom srazu píše. M?l by být ke konci zá?í, ale ješt? neni nic jasné. Tak si to tu pro?ti.
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-20, 03:25
Takže, nevím, do jakého vlákna jsem to m?la za?adit, ale jelikož se jedná o p?ír?stky v plze?ských rodinkách, tak to píšu do Plze?ák? :o))
Dneska mi totiž p?išli mejlíky od Heretiky a Irenky, tak jsem fote?ky ?ádn? zmenšila (snad dostate?n?..) a pod?lím se o n? s vámi ;-) Tak d?ív mi psala Heretika, že si zakoupili malou Kryšpínku, tady je:
Avatar

Přílohy: kryšpí-na forum.JPG (34kB)   kryšpínka-na forum.JPG (24kB)  
Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-20, 03:28
A ješt? posílám Irenky Ferdíska:
Avatar

Přílohy: ferdik-na forum.JPG (25kB)   ferd-na forum.JPG (21kB)  
Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-08-20, 11:39
krásný, Krišpi j? d?sn? tmavá... Oba jsou hrozn? milou?ký :o) gratuluju k p?írustk?m...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2006-08-20, 11:42
Jsou to krasny mimina:) At prinasi jenom samou radost:)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-20, 20:50
Jé a není Kryšpí taky od Rokycan? Podobnou hol?i?ku jsme tam vid?li, zvažovali jsme jí...gratuluju

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-20, 22:07
Irena: Myslím, že Kryšpínka je z toho zverimexu v Rokycanech, jak o ní psala HelenaG. Prý je jí kolem osmi týdn?
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2006-08-21, 00:40
Jo,jo,Kryšpínka je ze zverimexu v Rokycanech:-)))

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-21, 10:25
Aha, tak to ne, myslela jsem tu paní, od které máme Ferdu, m?la ješt? asi 6 mlá?átek...
Ke Kryšpince gratuluju, ur?it? to bude mazlí?ek, když jí chodila Helena rozmazlovat 8)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Irena dne 21.08. v 10:54.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-21, 11:10
Jo, jak moc utahujete kšírky? ten náš pr?avec se z nich dokáže dostat neuv??itelnou rychlostí, p?esto, že je utahujeme dost, skoro se až bojím, abychom ho nep?idusili - ale dostane se z nich.. máme nylonové se spojkou na b?íšku...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-08-21, 11:20
Já mám kožené a spojku dávám na zádí?ka, protože se spojkou na b?íšku se mi z nich taky vždy vysoukal. Z?stal mu jen pásek p?ez krk.
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-08-21, 11:39
Ivka: aha, tak to budeme muset koupit jiné, ty naše oto?it nep?jdou...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-21, 11:48
Irena: Jaké mám já jsem ti ukazovala a zapínám je tak, aby se mezi pásek a Pí?ovo t?lí?ko vešel jeden prst. Ale nijak m? nep?ekvapuje, že se z nich vyvlíkne, Pí?a když byl malej, tak se mi z nich taky vyvlíkával...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-08-21, 11:50
To jsou prdelky, mali?ký... Když si vezmu že náš byl taky takový nic, p?ed p?ti lety....
My máme kšírky se spojkou mezi packama a vyhovuje nám to. Utahuju spíš víc, aby m?l v?li, ale ne moc, jinak je z toho schopnej se vysoukat, te? už spíš omylem než schváln?, nevadí mu.

V olympii mají malýho fre?á?ka, chudák má jenom krabici ve který spí, ani nemá žádnou boudi?ku, nic....Hned bych ho brala....

Dneska si jdeme s Filískem pro prášky, ale nevím jak si pak doktor p?edstavuje, že mu je budem dávat...

Aktuální stránka:4 z 73


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist