Aktuální stránka:19 z 73
Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-09-26, 14:31
možná by brala i prima mazlícího nalezence...ale znáš to, mr?ousci jsou úžasní a asi každej si chce toho mazlí?ka vychutnat 8)))
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-09-26, 14:37
znám znám, ale práv? že to znám i z té "druhé" (rozum?j "negativní") stránky... :o/
první mimino u nás doma vedlo málem k rozvodu, nalezenec pak manžela ne p?ímo snad udob?il, ale SMÍ?IL s výskytem fretky v naší domácnosti, sou?asné mimino (už skoro puber?ák) je tedy vnímáno mnohem pozitivn?ji a hlavn? bez snahy oba (=m? i ba?u) nás vyst?hovat... :o)




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 26.09. v 14:38.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-09-26, 14:38
Skus se zeptat Bóži, protože si nejsem jistá jak jsou starý??? Ir?o hlavn? si nemysli, že ti chci ty nalezence pro tvou známou vnutit. Jen sem si na n? vzpom?la mno...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-09-26, 14:39
bóža je zatím nemá, ur?it? dá v?d?t do vlákna adopce

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-09-26, 14:50
Holky, jestli to snesete a stojíte o to, zkusím Vám tady to nadšení pro sraz trošku usm?r?ovat. Je sice fajn, že p?ed každým srazem má každý tisíc nápad? na možná místa, ale u pražských sraz? jsem ješt? nezažila, že by z toho n?kdy n?co bylo - onav?tšina lidí má p?edstavu, že tipem to kon?í, ale tak to není, naopak. Jestli m?žu doporu?it (a kdo bude mít pocit, že moc pou?uju, a? to klidn? ne?te ;op ):
a) bu?te rádi, že Helena to rokycanské h?išt? už domluvila a držte se toho.
b) pokud máte n?jaký nápad, nejprve zjist?te majitele pozemku, provozovatele a obou se zeptejte, jestli by s uspo?ádáním podobné akce souhlasili a jestli by za to n?co cht?li. Teprve pokud ano, navrhn?te toto místo (nev??ily byste, jak se to prosije ;o) a p?edejte p?ípadnému organizátorovi adresu a kontakty. Po?ítejte s tím, že od této chvíle k akci jsou pot?eba ideáln? dva m?síce (pokud bude pod klubem) nebo p?l roku (pokud budete muset sami ?ešit i ?ád ochrany zví?at). Zjist?te podle adresy, kam to místo spadá - pot?ebujeme adresu (rad?ji i telefon) místn? p?íslušné krajské veterinární správy a odboru životního prost?edí obecního (místního) ú?adu.
S takto p?ipravenými podklady m?že pak organizátor n?co podnikat, aniž by se v zoufalství ob?sil.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-09-26, 15:00
h?išt? v Rokycanech je parádní místo. Akorád když za?ne pršet.....??
Není to reakce na p?ísp?vek MF!
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-26, 15:48
Takže až pojedu na Doubravku, tak se zeptám u obou míst, zda by to šlo, kolik za to cht?jí a jak dlouho dop?edu se to musí zamlouvat?

Helena - To nebylo myšlený na tenhle sraz, ale na n?jaký do budoucna. Ty prostory by šli všechny a hodily by se pro fret?í sraz. Myslim, že s házenká?ema by problém být nem?l, takže tu t?locvi?nu bychom mohli dostat p?j?enou. V každym p?ípad? je tady ta naše parcela, oplocená, 26 x 36 metr?. Tam by se taky mohli všichni vejít.

Ivka - tak co ta sobota?
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-09-26, 16:04
Jo tak to platí. Jen mi, prosim t?, napiš adresu té fakulty. Petr ví kde je Lochotín a pak bysme to našli podle adresy v map?:-)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-26, 16:07
Jaký Fakulty??? To je veliká nemocnice! Adresu fakt nevim, ale jestli chceš, tak ti vysv?tlim cestu
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-09-26, 16:11
Jo ty si psala fakultky a né fakulty. Tak na nemocnici se zeptáme. To by nem?l být problém, ne.
Ale cestu mi tu klidn? vysv?tli a já ji p?edám ?idi?i:-) On už se s tim popere...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-26, 16:17
Pojedete od KV, jo? Takže vjedete do Plzn? kolem Globusu a pojedete po?ád po hlavní rovn? dol? z kopce. P?ejedete jedny tramvajový koleje a pokra?ujete po?ád rovn?. Tam projedete jedny sv?tla a na druhých (p?ed dalšíma tram. kolejema, naproti vám bude prodejna Ford?) se dáte doprava. Pojedete do kopce, p?es jedny sv?tla po?ád rovn? a na druhých doleva (je tam tramvajová zastávka a taky budete mít po levý ruce benzínku OMW). Tam dojedete na konec, už není kam uhnout a jste u nemocnice. Nic jinýho tam není. Tak tam na tom velkym parkovišti se snažte zaparkovat a já tam budu n?kde stát s tcho?em, ju?
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-09-26, 16:24
Tak teda ju.
Kdyby jsme se nemohli najít, budu mávat tcho?em nad hlavou:-) A jestli nebude vid?t, ur?it? ho ucítíš, hihi...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-26, 16:28
dob?e, tak já taky budu mávat :o)) Ješt? zkusím obeslat pár kamrádek smskama, jestli by necht?li jít taky... Takže po desátej, ju?
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-09-26, 16:32
Jo a p?ijedem fialovou Audi a mam krátký vlasy. Možná by bylo dobrý vym?nit si tel. ?ísla jen pro p?ípad, že se nenajdeme, nebo je to tam p?ehledný a p?ehlédnout se nem?žem??
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-09-26, 16:32
Ale néé, po jedenáctej p?eci, j??:)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-26, 16:34
Ok, tak po jedenáctej. My tam p?ijdem p?šky, ?íslo posílam sz... Ale tam se neztratíš ;-)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Hone-y (IP)
Datum: 2006-09-26, 19:15
V tu So nam to snad taky výjde. A kde bude sraz? P?ímo u nemocnice?

Petro, no, první noc, co byla malá u nás, jsem se moc nevyspala, protože bre?ela:o( Taky si moc nehrála, byla taková "nesm?lá". Ale je to asi jen ten první den, protože pak už byla veselá, a te? je to úplný blázen...:o)) Ská?e jako divoký koník po pokoji, po?ád má hlad, takže ji krmím asi 6x denn? a vždycky to vypadá, jako kdyby týden nejedla...
Jéé, tak to se už asi hodn? t?šíš, co? M?žeme pak uspo?ádat sraz mr?ous? u n?koho doma:o)))
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Hone-y (IP)
Datum: 2006-09-26, 19:17
Jo, takže na parkovišti:o) My možná p?ijedeme taky autem
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-26, 19:21
A já bydlim hned vedle nemocnice, takže já tam s tcho?em budu bez auta :o) A navíc te? stejn? žádný p?j?ený nemáme... Jul?o, ne v deset, jak jsem ti psala, ale v jedenáct, ju? A radši mi v?bec ne?ikej, co m? ?eká...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Hone-y (IP)
Datum: 2006-09-26, 19:44
Tak ju, my už se na vás t?šíme. Jo a zítra jdeme na veterinu s Rendým na p?eo?kování, tak snad už tam náš vet bude... Možná p?jdeme rovnou i s malou...

Petro, neboj, ?ekaji t? samé dobré v?ci:o) Rory je strašn? srandovní.. te? se jí m?ní zoubky, takže n?jaké nemá a tak:o)) Už ji mám strašn? moc ráda... Až malou budeš mít doma, m?žete t?eba p?ijít k nám, aby si pohrály, t?eba se jí pak nebude tolik stýskat po sourozencích
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-26, 19:56
My se taky t?šíme na procházku :o)

Ur?it? zajdem, p?ece jenom pro ní bude lepší si pohrát s malou než s Pí?ou, kterej si jí stejn? bude šmejkat pod gau? a tak ...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-26, 23:37
Takže to shrneme:

Procházka u Fakultní nemocnice Lochotín v 11 hodin te? v sobotu!!
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-09-27, 09:15
Jupíííííííííí:-)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-09-27, 10:40
Holky, tak a? vám to prima vyjde!

Nevíte n?kdo, jak na prcky po ránu? my t?žce rozlepujeme o?i, zatímco pr?avec je plný elánu a chce nejvíc bojovat, kousat... 8))

A co mo?e, už jste n?kdo byl s fre?ulí u slané louže? p?emýšlím, pokud by tam cht?l dobrovoln? vlézté, jestli mu to neublíží? Sice ho následn? samoz?ejm? m?žeme osprchovat, ale....?
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-09-27, 10:42
Irena: No já to mám práv? jako zaru?ený budík. Pustím ho z klece a lehnu si a kdybys náhodou usla, tak se muzu spolehnout na to, že za 5 minut vleze na postel a za?la budíííí?ek:-)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-09-27, 12:18
Jé, tak koukám, že v sobotu bude fakultka zav?ená pro tcho?ecí zápach, co? :-))
My jedem dneska na chalupu do Oseka - vedle Rokycan, tak bohužel nep?ijedem. S tím Rokycanským srazem-procházkou ješt? uvidíme, pokud nebude n?jaká velká zima. Filda je po?ád holej, v?bec mu to nezar?stá, tak bych m?la strach, že nastydne. ale zase bych ráda vid?la všechny tcho?e. Tak uvidíme. Kdyžtak m?žem z Plzn? i n?koho vzít, Petro t?eba tebe, jestli bys nem?la jak se tam dostat. ale to je ješt? p?ed?asný.
Co na Pražským srazu?

Ty sout?že pro tcho?e:-)) Já bych to n?kdy moc ráda vid?la, protože náš to má na párku a vtý rou?e by tak maximáln? usnul an ikdo by ho nedostal ven. ?jaký b?hání na ?as, s tím bysme mu mohli...Je to hrozná individualita.
My když jsme ho p?ivezli, tak v?bec nebre?el, bylo mu to fuk, za?al hned zlobit. Pár nocí pak teda k?oural taková jako siréna), ale pak p?estal.

Tak hodn? št?stí s mr?ouskama, když je vidím, tak bych brala taky ješt? n?jakýho prcka:-)

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-09-27, 13:07
Paw z toho si nic ned?lej, tadeáš zase pro zm?nu z té roury demonstrativn? vycouval. Jen nevím, jestli to m?lo znamenat, že to tam smrdí nebo že on se takové šaškárny ú?astnit nebude:-)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: HelenaG (IP)
Datum: 2006-09-27, 14:29
Paw-letošní sraz jsem nemohla absolvovat, ale lo?ský byl skv?lý. To prolézání rourou, to byla absolutní bomba. Tcho?ík?, kte?í tam usínali bylo dost. Pak byly další p?ípady, kdy pání?kové secvi?ení - pani?ka u startu - pán u cíle s dopingem (vitamínovou pasti?kou), no nem?lo to chybu. P?estože se n?jak organizáto?i nehlásí, možná zajistím alespo? tu rouru - alespo? 2m a vy všichni zatím nacvi?ujte taktiku. Ta sranda totiž stojí za to.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-09-27, 14:44
Tak tak, proto vžycky ?íkám, že doping (mlsky, úplatky, hra?ky) je povolený, donucovací metody nikoliv - ta sranda kolem je úžasná, n?kte?í chovatelé jsou velmi vynalézaví ;o)

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-27, 19:01
Heleno! Ale já se hlásím! Klidn? a ráda pom?žu, jenom mi musíte kopnout do prde** a ?íct, co mam ud?lat, co pot?ebujete!

Paw - sem ti dneska cht?la psát sms, protože jsem nev?d?la, jestli p?ijdeš na fórum, tak už ti psát nemusím. Škoda, že nem?žeš, sejde se nás tam docela dost...
Avatar

Aktuální stránka:19 z 73


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist