Aktuální stránka:21 z 73
Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-03, 22:29
ááále, chlupatej nechlupatej, po?ád je krásnej!
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Hone-y (IP)
Datum: 2006-10-03, 22:36
Ten je hezounkej...:o)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-10-04, 13:45
óó, tak d?kujeme :-))
Zítra nám p?ijdou d?lat nový okna, myslím, že toho bude na Fildu dost. Možná se bude bát, je mi ho líto. Jemu teda v?tšinou nic nevadí, jediný ?eho se bojí je vysava?:-) Jinak m?žou vedle n?j bourat beton a nic...tak uvidíme zítra.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Hone-y (IP)
Datum: 2006-10-04, 13:48
Paw, když u p?ítele taky m?nily okna, tak Rendýs byl zrovna u n?j se mnou, ale vzal to docela v pohod?, postupn? se p?estal bát a byl spíš zv?davý... Takže držíme palce:o)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: JanaN (IP)
Datum: 2006-10-04, 14:18
Ahoj,
koncem m?síce budu objednávat granule od firmy Totally Ferret,více info ve vlákn? "Stelivo a papání" když by jste cht?li,m?žeme ud?lat spole?nou objednávku.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-10-04, 14:32
No tak jsou dva extrémy. Bu? se bude bát - chudinka prdelka malá, nebo bude zv?davý a plést se všude kolem a bu? na n?j spadne okna nebo vyleze dírou po okn?...Ach jo, už aby to bylo za náma.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: vasik1 (IP)
Datum: 2006-10-05, 00:10
Ahojky poridili sme si s pritelkyni fretku a hledame nejake dalsi chovatele na vymenu informaci z Plzne a okoli. pisnete na icq:303119795 diky moc

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-10-08, 19:57
Tak okna hotový, filda spal jak d?evo, pak se šel motat kolem oken, lezl do barev a štuku, musel bejt všude, vysral se pod okno vedle zednickýho ná?adí, takže spokojenost:-)))

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-08, 23:19
No tak hlavn?, že je Filísek spokojenej! A že si to vym??ování oken užil :o))
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-10-09, 10:51
Hlavn? je prima, že má ve svým pokojíku nový okna a žluzie, takže mu je na noc zatáhnu a pak je schopnej spát až do poledne, v tý tm?:-)
Takže spokojenost na všech stranách:-)

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-09, 13:52
Paw - náš Pí?an ráno vstává až když vstáváme my. Jinak jen tak pokukuje z hamaky a ?eká, až se za?nem hejbat. Zato malá je p?kný šídlo, vždycky dv? hodiny si hraje a hodinu spí. Takhle to jde ve dne i v noci :o)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-10-09, 15:37
No filda má te? ten sv?j pokoj, ale pokud slyší, že už vstáváme, tak chce taky ven. Hlavn? když už ráno bylo to sv?tlo a p?ítel vstávala t?eba d?ív do práce, tak filda už cht?l taky ven, ale on na n?j nem?l ?as a já spala. Tak te? má tmu a spinká dlouho. A má novej bydlíšek v mým šuplíku se spodním prádlem - n?jak nešel zašoupávat, tak jsem ho nechala otev?enej - je úpln? dole. Pak to p?ítel spravil, ale já po?ád zapomínám to zavírat (a ješt? to jde blb?), takže tam furt leze. V?era jsme ho tam zav?eli:-)) Až se pak ozývalo ze sk?ín? n?jaký divný škrábání, tak jsme otev?eli šuplík a tam strašn? p?ekvapenej tcho?:-))

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-10-12, 15:54
Ahojky, tak jsme zpátky z dov?i - Ferda to snášel v pohod?, jak cestu, tak pobyt...akorát mo?e ignoroval 8))))
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-13, 00:08
To je super, tak že bysme ziniciovali n?jakou procházku, nebo po?káme až do Rokycan? S malou jdu v úterý teprv na druhou psinku, takže ta zatím nep?jde nikam... A kdo ví, jestli se p?es zimu v?bec ven dostane, aby mi ch??a nenastydla...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-10-13, 09:21
A kdy teda budou ty Rokycany? Myslela jsem, že už jsme je prošvihli?
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-13, 13:26
Rokycany jsou 28.10., ten den mají otev?eno v ZOO s volným vstupem. Je to n?jaká oslava Plzn?, ?i co, a všude je vstup zadara :o)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-10-13, 13:54
áááááááá krucinál...a já si ráno domluvila na tenhle víkend Prahu a Turnov 8(((
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-13, 18:04
To je škoda, a zrušit už to nejde?
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-10-13, 21:16
uvidíme, leda bych zvládla obojí v sobotu
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-13, 22:56
Ale ta procházka je v sobotu!

Mimochodem, te? jsem se n?kde o n?co ?ízla a za boha nem?žu p?ijít na to kde a o co. Aby se nepo?ezali fretkouni...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2006-10-16, 12:19
Zdravím plze?áky a okolí, o víkendu jsme malovali, Filda musel být u všechno, takže ?apkal do barvy a koukal, jak na n?j ze tropu padá stará omítka a bylo mu to bu?t, pak roš?a?il v igelitech a bláznil. N?jak má te? zase víc energie.
Akorát po?ád nezar?stá, už to vypadalo dob?e, za?al mu zar?stat jeden ten strup, ale te? to stagnuje, takže je to skinheadek, možná ješt? že pelichá, takže opravdu to jsou pochodující žebra...
ale jinak je fakt ?ilej, živej, tak snad to ješt? p?jde, že zaroste. N?kdy za 2-3 týdny jdeme k vetovi, tak uvidíme.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-10-17, 12:28
nesháníte n?kdo práci? Inzerát z jiného serveru:

SEKRETARKA, ADMINISTRATIVNI PRACOVNICE, PRODEJCE - Firma 3Bgroup s.r.o. (prodej 4KOLEK a automobilu) Hleda do trvaleho pracovniho pomeru schopnou sekretarku, pozadujeme absolutni samostatnost, znalost PC, word, excel, internet a obecny administrativni prehled + jeden jazyk slovem i pismem (nejlepe NJ) . Nabizime praci v opravdu luxusnim prostredi, za vice nez prijemne ohodnoceni, firemni vyhody (a ze jich je dost) a dobre pracovni zazemi- vcetne opravdu prima kolektivu. Dale pak prijmeme pracovnice na administrativni praci (uzavirani smluv, uveru) a nakonec prodejce vozu a motorovych 4kolek.

Vzkazy, potazmo zivotopisy s fotografii posilejte na fink@3Bgroup.cz

blizsi informace podam na tel. cisle 608 555 403, nebo 777 607 604
(okruh pusobeni firmy - Cheb - K.Vary - Plzen )
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-10-17, 12:30
Co je obecný administrativní p?ehled?:-)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-10-17, 12:34
asi abys bylo schopná napat naše zna?ka/vaše zna?ka a vážení obchodní p?átelé, s pozdravem... a tak 8)))
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-10-17, 14:04
ahaaaa:-) vysoce náro?ná práce:-)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-10-18, 11:58
No, bohužel jsem zažila pár absolventek se zam??ením na administrativní práce...a když jim cvi?n? zadáš napsat jednoduchý krátký obchodní dopis, tak jsem se nesta?ila divit - ani rozložením, stylem, gramatikou...katastrofa...
Ona to zas není tak velká sranda, když máš pak napsat i n?co trošku netypického, nebo n?koho zdvo?ile odmítnout nebo naopak reklamovat apod.
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Sussi (IP)
Datum: 2006-10-18, 23:19
Ahoj, zdravím všechny, n?jak dlouho jsem se neukázala. Mám doma smutnou náladu, je to už 9 dní, co mi utekla tcho?inka, stále hledáme, ale marn?:o((
Dnes jsem byla op?t v ZOO a nemohli jsme se s malým odtrhnout od fre?ulek, mají 5 miminek(2albínky a 3 tcho?íky). Dovád?li a ?ádili v té kleci jako ?áblíci. Jsou úpln? úžasní a nádherní:o)
Vložím foto, omluvte kvalitu, v tom šeru mi fo?ák moc dob?e nefotí.




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Sussi dne 18.10. v 23:20.
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Sussi (IP)
Datum: 2006-10-18, 23:21
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-19, 12:06
Ach jo, takový zprávy se v?bec ne?tou dob?e :-( Jestli budeš chtít vytisknout n?jaký letáky, tak ?ekni! Moc ráda bych ti s hledáním pomohla...
Jinak mi nezbejvá nic, než ti pop?át, a? se Cvokie brzy najde a je v po?ádku...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-10-19, 12:54
Irean: Já bych spíš ?ekla, že je to kus od kusu:-) N?kdy co dokážou vyplodit lidé x letou praxí je neuv??itelné:-)
Avatar

Aktuální stránka:21 z 73


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist