Aktuální stránka:2 z 12
Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-07-09, 15:57
To jsem nev?d?la,že se dva kluci nesnesou,no tak budu muset opravdu sehnat hol?i?ku,to bude mladej nedšenej

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2006-07-09, 16:10
Ku?e, dva samci se berou jako "konkurence" a nejedná se o hry, ale o boje pokud možno s vy?azením "protivníka." My chvíli m?li Ferdu a Bertíka, ale Ferda už byl starší, Bert v plný síle a dával mu p?knou sodu. Takže jsme pak uvítali, když jedni lidé cht?li fre?á?ka aby netruchlili že jim fre?a um?ela na rakovinu. No a letos jsme po?ídili malou ?udlu, rvou se taky, ?udla má taky v?tšinou navrch, ale Ferda už si ji umí srovnat.

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-07-09, 17:19
já bych teda dala na vaši radu,je mi jasný,že se budou brát jako konkurenti,je to samý u vás chlap?,ale myslela jsem že by se to ?asem uklidnilo.Za?nu tedy schán?t sle?nu

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2006-07-09, 17:23
kure:n?kde jsem ?etla,že se nesnesou ani bráškové z jednoho pelíšku,jakmile na n? dojde puberta.

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2006-07-09, 17:31
leda oba vykastrovat, jakmile to p?jde. Ale lepší je kluk holka, nebo holka holka.

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2006-07-09, 17:45
prý ani kastarace nepom?že:-(

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2006-07-09, 18:04
Tak to nevím. A ani to nehodlám zjiš?ovat, takhle nám ta naše sme?ka docela sta?í :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2006-07-09, 18:55
Tyss:Tak jak to dopadlo?Už se trošku skamarádili?

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: Tyssinka (IP)
Datum: 2006-07-09, 19:36
Chrápu spolu v pelechu,sem tam uslyším jekot ale jinak myslím (zapal?pánb?) že to bude dobrý:-)))
dostali okurku o kterou se nejd?ív servali a pak hodovali vedle sebe jako by to bylo úpln? normální....



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Tyssinka dne 09.07. v 19:37.

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2006-07-09, 19:51
Tyss:Tak vidíš,že to bude dobrý:-)

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: Vercula (IP)
Datum: 2006-07-09, 20:03
Tak jsem ty moje holky zkusila dát k sob?. Byly v prostoru asi jeden krát dva metry. Po?ád se k sob? nem?ly. V jednu chvíli malá za?ala sy?et tak ?ikinka po ní sko?ila, chytila ji za krk a snažila se ji odtáhnout, p?itom s ní škubala. Malá se z toho strachy po?urala pokakala a ješt? vypustila v šesti týdnech pachové žlázky. Tak jsem je od sebe musela odd?lit. Nevím jak s nimi dál.

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2006-07-09, 20:13
Vercula:Tak to prost? zkus jako Tyssinka a zav?i o?i a ucpi uši:-)))

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: Tyssinka (IP)
Datum: 2006-07-09, 22:51
tak den jsme jakštakš p?ežili,usnuli sice vedle sebe v pelíšku ale jen co se probudili,op?t ji Barny chytil a za?al s ní cloumat...ona je taková dupa chce si hrát a on na ní takto, rad?ji je dám na noc ješt? odd?len? ,myslím že skoro celý den po kup? hned na poprvé bylo ažaž....zítra jdeme k vetovi na píchanec, jak tomu ?íkám, tak snad budou oba klidn?jší:-)))

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: Vercula (IP)
Datum: 2006-07-10, 05:54
Tak to po?ád zkoušíme dát je k sob?, je ztoho rva?ka, malá smrdí po celým byt? a výsledek po?ád stejný -nic.

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-07-10, 09:58
Dva kluci že se nesnesou? Mám dva, Kryštof je katrovanej dvouletej tcho?ák, Pitrískovi sjou t?i m?síce....pravdou je, že jejich "hry" jsou kapánek tvrdšího ražení, že u toho v?ešt?j, kvokaj, sy?ej.....ale nikdy! to nešlo do krve :-)
Avatar

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-07-10, 10:04
ne?íkej HOP, dokud jste nep?esko?ili ;o)
Avatar

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2006-07-10, 10:30
Tyssi: zasloužíš bob?íka pevných nerv?. M? musel manžel držet, abych je u sebe nechala. Tak sme m?li doma boje dva :-) A te? se bez sebe nikam nehnou.
Avatar

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: Tyssinka (IP)
Datum: 2006-07-10, 10:48
Poslušn? hlásím že albína má jméno, po tvrdém uvážení jsem se rozhodli dát jí jméno Coddeta-to je italsky ocásek a ona ho práv? nemá ale bylo by blbý dát noCoddeta tak jen Coddetka:-))
Mimochodem žádný andílek,jak se doposud zdálo, to teda není- p?kn? ji otrnulo mršce jedné malé

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: Tyssinka (IP)
Datum: 2006-07-10, 13:49
ted jsme p?išli z píchance, sladce usli a je kone?n? KLID!!!!!!!!:-))))

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: novatje (IP)
Datum: 2006-07-10, 14:46
jo, Majdo, jen pockej jeste par dni a nepomuze ti ani kastrace
Avatar

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: novatje (IP)
Datum: 2006-07-10, 14:47
Radsi ho nabidni v adopcich hned, dokud je mladej, starsi se pry spatne udavaj
Avatar

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-07-10, 14:52
Nestraš m?!!!! Nikomu ho dávat nebudu :-)
Avatar

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: novatje (IP)
Datum: 2006-07-10, 15:30
Kdo rika davat, PRODAT HO MUSIS.
Avatar

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-07-10, 15:32
a co bych m?la ?íkat já,mám kluky t?i pohromad?!a sou v pohod?.

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: Miel (IP)
Datum: 2006-07-10, 15:34
Hele a nemusi jich byt vzdycky lichej pocet ;o))))))))))
Avatar

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-07-10, 15:35
A máte to! :-)
Avatar

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-07-10, 15:36
Ježíši, jako že bych si m?la po?ídit ješt? jednoho,jo? No, koukám, dobrá rada nad zlato ,co :-)))))))
Avatar

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: Tyssinka (IP)
Datum: 2006-07-10, 15:38
myslím, že to je všechno jen o toleranci.Z jiného sv?ta zví?at: Známá má vl?áká, byl to trha?, pak našla takovýho malýho k?ížene?ka.Nechala si ho a dala je s Endym k sob?. Kolikrát je museli od sebe odtrhávat, každej od krve atd. Až za n?kolik m?síc? si endy poranil nohu, byl na tom špatn?, tak jen ležel v pelíšku a byl nete?nej. Ten mr?ous k?íženec s ním ležel, po?ád ho lízal a te? je z nich nerozlu?ná dvojka!!

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: Tyssinka (IP)
Datum: 2006-07-10, 16:51
Ahoj, koupila jsem v Obi takový tunel na vedení kabel?, je dost velkej takže nehrozí, že by tam uvízli a taky dostate?n? dlouhej..cca 2,5m, a kone?n? to vypadalo na souhru...Jenže, jsem nedomyslela, že ten m?j lakomec ho bude chtít jen sám pro sebe a Coddetu tam nebude chtít v?bec poušt?t. Když už ji tam kone?n? pustil(podotýkám, musel být podplacený kouskem žloudku), tak to vypadalo, že se tam opravdu zabijou...Nechala jsem je tam a šla koukat na telku. Za n?jakou dobu se vrátím a ani po Bárnym ani po Coddet? áni vidu ani slechu...prohledala jsem celý byt, volala, nadávala, lákala ale nic.
A kde myslíte že ti lupové byli zašití??V té rou?e, krásn? si tam chrupkali, o m? nejevili žádný zájem a když jsem na n? zkoušela zaklepat a vytáhnout je, Bárny jen mrkl okem, stulil se ješt? víc kolem Coddety a chrupkali dál....tak snad se mi to vyplatilo neslyšet, nevid?t....

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: Vercula (IP)
Datum: 2006-07-10, 17:38
pora?te mi prosím, není ješt? moc brzo na seznámení? Malé je jen šest týdnu a má 250g a velké je rok a važí 750g. Když jí velká chytne, tak s ní cvi?í jak s plyšákem. malá ?ve, puší a to už jenom když jí vidí. Na ruce je spokojená a spinká. Ten smarad je fakt hroznej!

Aktuální stránka:2 z 12


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist