Jít na stránku:  1234567891011...PosledníDalší
Aktuální stránka:1 z 12
Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: Tyssinka (IP)
Datum: 2006-07-08, 18:49
Dobrý den , pot?ebuju radu, mám fret?ího kluka jsou mu 4 m?síce, v?era jsem mu po?ídila kamarádku sami?ku (7 týdn?)na chvilku je dala k sob? p?ipadalo mi že ji chce Barny ochutnat,po?ád ji tahal za krk, ur?it? bolestiv? nebo? kvi?ela borok malý, a když ji zrovna netahal kouše ji uši ?umá?ek a p?ipadá mi tak celkov? že se mu asi nelíbí.Jak je mám na sebe zvykat??a jak ho odnau?it aby ji takto trápil, mám velkou voliéru,zatím je tam jen Barny ale byla bych ráda kdyby se tam za ním sami?ka(píšu sami?ka -nemá zatím jeméno)p?est?hovala a vycházeli spolu.Prosím poradte ?ím to m?že být že se tak k ní chová??D?kuju moc[/b][/i]


vícero



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: martina dne 06.06. v 17:12.

Re: Jak je mám zkamarádit??
Zaslán uživatelem/kou: Nikola (IP)
Datum: 2006-07-08, 19:29
Fret?í seznamování vypada dost krute,to,ze u toho ?vou,prdej je normalni,ale opravdu o nic nejde.Nech je si to "vyrikat" a nijak jim do toho nezasahuj,ikdyz se ti to muze zdat kruty.Malou bych i na noc dala k fretakovi do voliery.Uvidis,ze vecer uz spolu budou chrn?t v pelisku.



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: martina dne 06.06. v 17:12.

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: Tyssinka (IP)
Datum: 2006-07-08, 19:54
já n?jak nevím,p?ipadá mi že ji chce zakousnout,po?ád by ji cht?l držet u krku a t?epat s ní ale zkusím to a dám je na chvíli k sob?....

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2006-07-08, 20:09
Když jsem seznamovala holky, tak jsem m?la taky strach, ale na popud manžela jsem je dala k sob?, rav?ela o?i a zacpala uši a on, s pevnýma nervama, je sledoval. B?hem asi hodiny už si spolu kvokaly.
Avatar

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: Tyssinka (IP)
Datum: 2006-07-08, 21:35
tak jsem to zkusila,asi jsem úpln? m?ká,nemužu se na to dívat,sousedi si musí ?íct že tady n?koho zabíjím.Malá kvi?í jak podsvin?e,Barny ji chytne za krk za?ne s ní t?epat a tahat po podlaze...když sem mu ji cht?la vzít za boha ji necht?l pustit a po?ád s ní utíkal.on je velký a ona taková malinkata prost? bobek ona by ho cht?la rafnout taky ale s použitím jeho(chvatu) ona nemá šanci....doufám že se s ní nechce spá?et, to by bylo asi brzo ve ?ty?ech m?sících aby byl v ?íji ne??

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2006-07-08, 22:10
Tyssi, tys asi nikdy nevid?la fret?í námluvy :-) To je totiž taky takový :-)


My máme 5 letýho Ferdu a 11 týdenní Felicitu, prvních pár dní jsme je k sob? poušt?li "organizovan?" a pak jsme si ?ekli, že to zkusíme. PO dvou dnech už svorn? spinkali v jednom pelíšku :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: Tyssinka (IP)
Datum: 2006-07-08, 23:06
tak fret?í námluvy jsem j?št? opravdu nevid?la,ale už ted mám z toho hr?zu:-)))Bárnabáš-(Bárny) je m?j první freták!!
Zkusila jsem jít na n? trošku logicky,vzala jsem Bárnyho oblíbenou hra?ku a cht?la si s n?ma hrát spole?n? aby na ni po?ád neskákal atp.....kdeže...myslela jsem že m? sežera jak vid?l že jeho plyšovýho kohouta p?j?uju malé...co k tomu dodat...:-)))))

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2006-07-08, 23:39
¨Nám MF radila "p?enášet pachy" - 2x pohladit jednoho, a pak tou samou rukou druhého a takhle to chvíli opakovat :-)


Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2006-07-09, 09:27
To je fakt, já to s t?ma pachama d?lala taky. Bub?u jsem zav?ela do koupelny, kde chrn?la a malá Sára zatim prozkoumala celou klec a p?edsí?. Pak jsem Sáru ?uchala a Bub?a prozkomala kdo to tam voní. No a asi za dva dny už von?ly spolu v jednom pelíšku.
Avatar

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: Tyssinka (IP)
Datum: 2006-07-09, 10:23
tak to zkouším jak jte mi poradili, prost? jsem je vym?nila Bárnyho jsem dala do klece kde zatím p?ebývá malá a ji jsem dala do jeho voliéry,tak uvidím co z toho vznikne....dnes ráno jsem je pustila k sob? po?ád má tendenci ji chytit a n?kam odtáhnout.nejlépe kde by to nikdo nevid?l.p?íjde mi ten jeho stisk strašn? bolestivej,n?kdy m? rafne a nechce pustit a co potom takový malý t?lí?ko..nem?že ji to bolet????

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2006-07-09, 10:26
Neboj, kdyby jí cht?l ublížit, tak už to dávno ud?lá. Prost? si jí chce nachvíli p?j?it a v klidu o?uchat. T?eba ho znervoz?uješ jak jsi nervozní.
Avatar

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: Tyssinka (IP)
Datum: 2006-07-09, 10:33
:-) no t?eba a to teda jsem....ted je ona ve volié?e po?ádn? to tam onuchává ale jakoby se po?ád cht?la dostat za ním,i když jsem sama ženská asi tu mojí babu nepochopím,tak on ji kouše a ona ho stejnak chce....ud?lám další pokus(p?ítel je po no?ní a doma je kravál jak v cirkuse...ta kvi?í že chce za ním a Býrny tvrd? zasahuje a pokouší se zdemolovat klícku-)
Ps:aby jsme v té volié?e neskon?ili všichni t?i:-)))))))

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2006-07-09, 10:42
Hi hi, t?eba jí to tahání za krk p?ipomíná mámu. Když za ním chce, tak ji k n?mu pust. Ona zachvíli p?estane je?et, neboj. Jen aby na vás sousedi nezavolali ?etníky.
Avatar

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2006-07-09, 10:48
Teda holky,na tohle taky nevím jestli bych m?la nervy:-)))Máme taky 4 m?sí?ního kluka a uvažujeme,že mu po?ídíme ješt? kamarádku albínku,ale když to tak tady ?tu....nevím,nevím...:-))))

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2006-07-09, 10:57
Heretiko, je to o výdrži nanejvýš dva týdny.

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2006-07-09, 11:08
No,já když si uv?domím jak ten náš sadista ráno a ve?er týrá plyšáky....necht?la bych být na jejich míst?:-)))

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: Tyssinka (IP)
Datum: 2006-07-09, 11:24
Malá je?í když je ve volié?e,je?í když ji má v zubech-prost? je?í po?ád!!!!!zkouším to tak že je dám na deset min k sob? a pak ve vedlejším pokoji poslouchám jestli ješt? kvi?í a jestli žije:-(...pak je odd?lím nastane boj o svobodu a zase nanovo...

Heretika: Bárny je tcho?ák a ona je albínka:-)
Freda a bertík:dva týdny???za tu dobu stejn? zkon?ím na Deprexu tak mi to pak asi bude jedno:-)))

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2006-07-09, 11:40
Tyss:Náš Škvor je taky tcho?ák a cht?la bych k n?mu albínku,ale n?jak se nem?žu rozhoupat.Zase n?kdy na podzim už nebudou mlá?ata,tak po?ád vážíme pro a proti.Kdybych už doma nem?la zv??inec,tak by nebylo co ?ešit,ale je nás jako kobylek:-)))P?estavujeme statek,pak bude místa habakuk,ale te? je nás ve 2+1 jako "vo šib?inkách"(já,manžel,dcera,dcery p?itel,ko?ka Mája,kocour Hynek,krysa?ice Adélka,kníra?ka Terezka,nahá?ek Sárinka,tcho? Škvor).Sousedi si musí nutn? myslet,že nejsme úpln? normální(se jim ani nedivím).Ale albínka by se mi ješt? moc líbila:-)))Neboj,oni se ti fre?ulky zkamarádí,jenom to my ženský musíme "udejchat",že to nebude jako v ?ervené knihovn?:-)))

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: Nikola (IP)
Datum: 2006-07-09, 12:10
Kdyz jsem si porizovala Mildu,Masa mela 7 mesicu,byl to boj,ale ja jsem je nechala,vubec jsem jim do toho nezasahovala,neodtrhavala jsem je od sebe,vecer je dala do jedny klece a bylo,chvili se skorpili a pak usnuli spolu v houpacce.Chce to pevny nervy,nejlip odejit a nevidet

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: Tyssinka (IP)
Datum: 2006-07-09, 12:26
No jo no,jenomže ona nemá šanci se bránit,kdyby se rvali navzájem tolik by mi to ani nevadilo ale když vidím jak ji"tyranizuje"tak mi vsávají chluby na celým t?le....ted dostali mnamku oba dva tak snad se to málo zklidní s plnejma b?íškama:-))

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: Tyssinka (IP)
Datum: 2006-07-09, 12:36
A ted už toho mám DOST!!!!zav?ela jsem je do voliéry oba dva a at si to tam vy?íkají jak dovedou!!doufám že d?lám dob?e....

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: Nikola (IP)
Datum: 2006-07-09, 12:37
Mela jsem to stejne,Milda byl malej broucanek a dostaval nakladacku,ale za par hodin nepretrzityho sikanovani od Masi byl klid.Myslim,ze kdyz je budes furt kontrolovat a oddelovat,tak tomu celymu spis uskodis nez pomuzes.Treba zkus odejit a nech je samotny na chvili,abys na to nekoukala.BUde to dobry neboj

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2006-07-09, 12:39
Tyssi d?láš, ale chce to špunty do uší a klapky na o?i :-D

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: Nikola (IP)
Datum: 2006-07-09, 12:41
No vidis,nech je tam,bez nekam na koupak a az se vratis,tak budou chrnet

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-07-09, 14:11
Jak to tak ?tu tak nevim zda si po?ídit ješt? jednoho fre?áka k fre?ákovy.

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2006-07-09, 14:26
kure:ty si chceš po?ídit k sob? dva kluky????To bych tipla na docela vražednou kombinaci:-))))

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: Tyssinka (IP)
Datum: 2006-07-09, 14:33
a jsou tam mršky jedny malé, už asi hodinu, za tu dobu se servaly, byl tady p?knej ?ev, kdy jsem nev?d?la jestli to kvi?í ona nebo on:-)zatím sice neusli svorn? v pelíšku,to spíš ona by cht?la ale Bárny by po?ád dovád?l,tak se celá ta budka nazvedá a posunuje jak tam d?laj kotouly a válí se tam po sob?....
ále, papkali spolu z jedné mise?ky a bubali najednou z napáje?ky....tak snad kone?en?:-)

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: Vercula (IP)
Datum: 2006-07-09, 14:36
M?žu se zeptat, jestli mají n?jaké viditelné zran?ní, nebo seznamování probíhá jenom formou "tahání za k?ži"? Slyšela jsem, že nap?íklad pá?ení je dost dramatické.

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: Tyssinka (IP)
Datum: 2006-07-09, 14:57
Vercula:myslím že krom? oslintaných kožichu nemají nic:-)

Re: Jak je mám zkamarádit???
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-07-09, 15:51
fakt je to tak hustý?tak budem muset po?ídit sle?nu

Jít na stránku:  1234567891011...PosledníDalší
Aktuální stránka:1 z 12


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist