Aktuální stránka:7 z 75
Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-08-10, 10:51
No, tak to jsem na sebe zv?dcavá. Zachvilku jdu na to. Z jedný strany sporák z druhý obrovská lednice.To se mnou švihne.
Kdybych do tohoto fora dlouho nenapsala, tak jsem se n?kde zasekla :-D a pravd?podobn? se válím pod kuch linkou :-)

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Iveta M (IP)
Datum: 2005-08-10, 11:43
K obrovské radosti tcho?e, který po tob? poleze a bude t? ?ufat o:))
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-08-10, 12:07
Ten m?j spíš hrýzat :-/

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-08-10, 12:49
Takže pod kuch. linkou jsem našla: 2x balí?ek žvýka?ek-orbit, 2 Ks p?novýho puzzle,komplet d?tské nádobí?ko,va?ej?ku,3xkelímek od jogurtu,plyšáka za 300K?,mrkev,dcery dlouho hledanou ba?k?rku,papírky od nanuk?,ponožku,spo?áry,lžíci na boty,rohlík,a hnusnej párek. Ale žádný H......
To by m? zajímalo na co pot?ebuje tolik v?cí? :-D

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: ?iko (IP)
Datum: 2005-09-16, 00:20
Ahoj,tak jsem slíbila,že až vyzkoušíme BIO KAT'S s v?ní trávy tak dám v?d?t,byl dobrej,fakt to hezky von?lo po tráv? a musím priznat, že von?l lépe než BIO KAT¨S pomeran?ovej,ten za?al být cole "t?žkej",taková v?n? t?žká.Když jsem dala ?erstv? ten s trávou,tak první co Max provedl, za?al zu?iv? norovat a skoro všechno vyházel po celý klecy a p?lce chodby,pak m? zaujat? sledoval, jak to pracn? uklízím,po úklidu to vyházel znovu,takže jsem úklízela celkem 3x.Pak už ho to p?estalo bavit.Ale v p?ípad? BIO KAT'S s v?ní trávy zaplatíte a máte za ty prachy n?co opravdu dobrýho.Te? testujeme BIO KAT'S compact fresch,má stejný kvality,perfektn? hrudkuje,zápach žádnej a v?n? je taková p?íjemná,jemná v?bec ne nijak t?žká.Takže asi z?stanu u BIO KAT'S s trávou,nebo compact fresh.Cena je sice 175,-K? za 10Kg,ale nejstou to peníze vyhozený za n?co nekvalitního.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-09-16, 10:10
?iko,
dík za recenci, jen prosím ješt? napiš, jakou barvu má pytel "compact fresh" a "tráva". pomeran? vím, že je oranžovej.

já tohle stelivo používala taky - ale te? si teda v?bec nejsem jistá, jestli jsem m?la trávu nebo fresh? pak jsem po úúúžasnejch chválách p?ešla na zverlit.... už jsem zase pokorn? zp?t u BIO KAT´S...

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2005-09-16, 10:13
U nás jiný stelivo než BIO Cats nepoužíváme.....dob?e hrudkuje a vydrží dlouho....

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-09-16, 10:28
pozor, majdi, BIO CATS a BIO KAT´S jsou dv? r?zná steliva!

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2005-09-16, 10:38
Po?kej, tak to jsem to asi špatn? napsala...jsou s v?ní...pomeran?, nebo natur.....to se teda doma podívám, tos m? te? zblbla, co tam do toho záchodu vlastn? sypu ?! :-)

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-09-16, 10:48
co tam sypeš ty, to nevím, já chodím na záchod s pískem....
(ale podle popisu je to BIO KAT´S :o)))

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-09-16, 10:57
Toz ja byla ze Zverlitu docela zklamana, ted sypu chvili (opet) silikon CatWill, koupila jsem Zverlit s vuni a Biokats(?) - rozhodne je to od Gimpetu - taky s vuni, takze tak mesic podam hlaseni...
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: ?iko (IP)
Datum: 2005-09-17, 09:34
[happy-animals.eobchod.com] - pomeran?ový

[happy-animals.eobchod.com] - s v?ní trávy

P?esn? tak to stelivo o kterém je ?e? je BIO KAT'S,hlavn? že je to od GIMPETU,to se bavíme o tom samém.
Marti,ten compact fresch jsem nikde nenašla, ale pytel je p?evážn? žlutej(základní barva žlutá).Ale je to jen 7Kg za 175,-K?.Ale všechny pytle jsou popsaný a i ?esky,sice hlavní popisky jsou v Italštine,Ruštin?,ale ze strany pytle je to i v jiných jazycích,mimo to hlavn? i v ?eštin?.Jo,a ten compact fresch nepráší,sice má jemný zrnka,který tcho?íci roznášejí,ale ruku na srdce,ješt? jsem nezažila stelivo,který by neroznesli,prost? se jim to mezy b?íška na tlapinkách dostane,jako každý jiný.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: kac (IP)
Datum: 2005-09-17, 11:21
Po vašich chválách jsem v?era taky koupila BIO KAT'S a musím dát za pravdu.Možná nehrudkuje tak dob?e jako zverlit ale výborn? pohlcuje pachy(a o to jde p?edevšim).Koupila jsem s v?ní trávy a voní p?íjemn?.Bertík se v n?m vyválel a taky nádhern? von?l.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-09-17, 13:44
Tak Biokat's jsem m?la, byl to natural a byl to humus. :o( Je skute?n? ten s v?ní trávy tak dobrý? Nemá p?íliš velká zrna, nebo zase malá? Hrudkuje v?bec?
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Verka (IP)
Datum: 2005-09-17, 15:11
Nevím,jestli to jsem pat?í,ale pot?ebuji radu,když jsem si ?iky p?ivezla ud?lala jsem ji provizorní zách?dek z krabice a ten už ji nesta?il,tak jsem ji dala malý plastový pro ko?ata,vyleze na n?j hezky,ale vždy se jí povede,že se mi vykaká p?ed ním a ne v n?m.Když jsem s ní tak ji tam vždy dám a vykaká se tam,ale jak jsem pry? tak ne.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: ?iko (IP)
Datum: 2005-09-17, 16:38
Verka:Neboj, to se mr?ousk?m stává, že si neum?jí ze za?átku poradit jak na to.Co t?eba zkusit provizorní sch?dek, než vyroste natolik, aby p?elezla p?es okraj, nebo koupit ten pro ko?átka,který má jednu st?nu odklapovací.My jsme m?li malý rohový pro mr?ousky,jsou se sníženými okraji,takže tam vlezli v pohod?,akorát fre?ule rostou jak z vody, takže než se nad?ješ,budeš kupovat v?tší.:)))))))))

Jordi:BIO KAT'S natural jsem nezkoušela,ale ten s v?ní trávy i ten compact fresch mi vyhovoval a vyhovuje.Maxovi je teprve 3,5mesice,ale šíšu dokáže ?ádnou a louži taky a ob? steliva perfektn? pohlcují pachy a hrudkují.No, pokud se ?istí opravdu pravideln? záchodek, tak fakt hrudkují dob?e,pokud to necháš s tím, že to ješt? sta?í (a naše tcho?í?ata akceptují pouze 1,p?inejhorším 2 rohy ze 4 možných),tak už nehrudkuje nic,protože toho nad?lají tolik,že už nemá co hrudkovat.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Verka (IP)
Datum: 2005-09-17, 17:31
Jo ten zách?dek se sníženou stranou pro ko?ata mám,?ekla bych že si spíš na n?j ješt? nezvykla,dala jsem ji ho tam teprve v?era ráno.Chci se zeptat mám pro ni stelivo,ale není to ko?i?í,ale pro hlodavce,když jdeš do zverimexu tak tam to mají v akvárku pod fretkami,doporu?ila mi ho ta pani od ktéré jsem ji kupovala.Myslíš,že je to dobrý.Cht?la bych to zkusit zamíchat s tím vo?avým stelivem.Ale bojím se jakou na to bude mít reakci.Nebylo by lepší po?kat až se úpln? nau?í chodit na tenhle a pak to namíchat?mo dík za rady

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: ?iko (IP)
Datum: 2005-09-18, 00:42
Verko:Nevím jestli jsem to pochopila správn?,ale jestli jo,tak máš vlastn? v záchodku pro frete?ku podestýlku pro hlodavce?

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Verka (IP)
Datum: 2005-09-18, 15:22
Jo pochopila jsi to správn?.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: ?iko (IP)
Datum: 2005-09-19, 08:41
Verko, tak já osobn? si myslím,že podestlýlka pro hlodavce není vhodná do záchodku,asi bych spíš koupila opravdu stelivo.Nikdy jsem takovou podestýlku nekupovala,neb hlodavce nechovám,ale jsou to takové veliké lisované granule,že?Takže si myslím,že nejsou vhodné.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Verka (IP)
Datum: 2005-09-19, 15:13
P?esn? takové to je.M? to taky ne?ipadá moc vhodný,ale doporu?ila mi to majitelka,že už je na to zvyklá.A co bych m?la vyzkoušet?Moc d?kuji za rady.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-09-19, 15:43
ko?i?í podestýlku... názvy jednotlivých a názory na n? najdeš v tomhle vlákn?....

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-09-19, 16:49
já nevím, aby to stelivo pro hlodavce frete?ka nebrala spíš jako pelech, když ho m?li v akvárku.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-09-19, 16:49
jinak po mých zkušenostech se p?ikláním ke zverelitu(zelenej) je fakt dobrej:-))

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Veverka (IP)
Datum: 2005-09-22, 11:28
Taky ho používám a je výborný.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-09-22, 13:47
TAK JSEM BYLA NUCENA KOUPIT N?JAKÝ STELIVO CO MAJ U NÁS V CHOV.POT?EBÁCH. KOUPILA JSEM BENKOPLUS-ZNÁTE?
TO JE TEDA ŠIT.KVALITOU TO JE PODOBNÝ JAKO MIKEŠ,ALE P?EDSTAVTE SI,ŽE JAK TO HNUSN? PRÁŠÍ TAK MI TO OBARVILO MATESE:-) TAKŽE TAM KDE BY M?L MÍT BÍLOU I PODSADU,TAK JE ORANŽOVEJ.UŽ SE NEM?ŽU DO?KAT AŽ SEŽENU ZVERELIT.
TO JE HUMUS.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2005-09-23, 20:55
Benko plus je šmejd, já používám Ambipet (d?íve Kitty Kat) a jsem spokojená. Chodí mi na to pre?ák i ko?ka. Krásn? to hrudkuje, nesmrdí (pokud se to nenechá moc dlouho - ale to platí asi pro každé stelivo) a ani to moc neroznášej na tlapkách a srsti. Sice není parfémovaný, ale to m?že být n?kdy i výhoda (n?které parfémované ko?kolity strašn? smrdí - v?n? je moc vtíravá a intenzivní - jako t?eba u pomeran?ového Bio Kat?.Aspo? m? teda strašn? páchne ...)

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-09-23, 21:00
Benko plus je taky a taky nadsena nejsem - tesim se, az to dosypu, nebo to venuju utulku. Nicmene jeste jsem nenasla nic, nad cim bych slintala, takze to je mozna muj problem...
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-09-23, 21:07
Já taky neslintám nad Zverlitem. ;o) Ale jediný mínus je asi to, že když už je jednou použitý, tak prost? smrdí sám o sob?, tak n?jak ko?kolitov?. ;o) Jinak hrudkuje báje?n?.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-09-23, 21:36
M? práv? nehrudkoval, v zachod? ud?lal homogenní ucpavku a konec:-) Co se tyce smradu, brecim, kdykoliv neco koupim. Me by stacilo to hrudkovani, prosim:-))
Avatar

Aktuální stránka:7 z 75


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist