Aktuální stránka:3 z 75
Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Jitka (IP)
Datum: 2005-02-19, 19:35
Ambipet jsem jednou koupila v Kaufandu a jsem s ním velice spokojená.Krásn? hrudkuje a nepráší.Nemohu ho nikde sehnat.Poradí mi n?kdo? Chomutov a okolí
Díky

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: petus.MiCi (IP)
Datum: 2005-02-19, 20:44
Petr:Jo, že je Mikeš perfektní jsem si taky myslela dokud jsme nevyzkoušeli Zverlit ;o) A mimochodem...: Jaký že to žere ty granule...?
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-02-20, 22:23
Tak mohu ?íct že smrad polevil...krom jednoho, ale to už je tcho?ecí a to mi tak nevadí...smrad ko?kolitu je pry?:-)Ambipet je fakt o dost lepší..hlavn? se nedusim (p?eháním, ale vážn? to smrdí hrozn?) když ?istím záchod:-)
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-05-07, 18:44
Granulované krmivo pro ko?ky
Mastery kitten:

Vlhkost= 8 %
Dusíkaté l.= 36 %
Tuk= 22 %
Vláknina= 15 %
Popel= 6,5 %
Vit. A= 18 000 m.j./kg
Vit. D3= 1 300 m.j./kg
Vit. E= 200 mg
M??= 20 mg
Fosfor= 0,9 %
Vápník= 1,2 %
Ho??ík= 0,09 %

Sušené ku?ecí a kr?tí maso, ryby, živo?išný tuk, celá sušená vejce, kuku?i?né protejny, stopové prvky, antioxidanty, ln?né semínko, rostlinná vláknina, Dl Methionin, fructo-oligosacharidy, taurin a vitamíny.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-05-07, 19:06
Není tam toho popelu n?jak moc?
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-05-07, 20:11
Ani není. Podívej:

Popeloviny fret?í granule

ANF= Max 6,5 %
Living World= Max 8 %
Vitakraft= 6 %
KAYTEE exact Rainbow= ?
Ferret Complete= 8,8 %
Firstmate Ferret feed= Max 6 %
Bio Huron= 8,5 %
Encia Menu Nature= ?
Sluis= 8 %
Duo Ferret= 9 %
Fernando, Bogro= 7,5 %
Premium Frettchnfutter Dr Clauder‘s= 6,5 %

Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-05-07, 20:49
Radko, nez se zacnes ptat, nebylo by spatne si pripomenout, kolik ma mit fretka popelovin. Tyhle granule vypadaji slozenim idealni pro fretky. A pomerem popelovin by se daly doporucit i pro fretci duchodce, kteri jak jiste vis, maji mit popelovin mene.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-05-07, 21:49
Což o to, fretka by ideáln? nem?la mít popeloviny žádné, ale takové krmivo neexistuje, takže ?ím mí?, tím líp. To Mastery vypadá dob?e, pro fretku by šlo použít. A složením je lepší, než levná "rádobyfret?í" svinstva jako Encia, Bio Huron nebo Duo Ferret. V podstat? odpovídá kvalitnímu fret?ímu krmivu, jako je t?eba Vitakraft, ANF, Living World.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-05-07, 22:02
U Mastery pro dosp?lé ko?ky je popelovin 6 %. Ale zase tam je mí? tuk?. A samoz?ejm? tato ?ada vyrábí i Pro sta?íky, ale jak se hodí pro staré fretky nevím.

Mým fretkám chutná a sní toho asi jako Livingu, což znamená mén?. Protože to obsahuje víc toho co pot?ebují, než t?eba Friskiesy. Ono si ?lov?k t?eba ?ekne, že na tom ušet?í, ale ne, fretka t?ch levných sní hrozn? moc.

Cena tohoto krmiva je kolem 180,- K? za 1 Kg.
Prodává se i v Happy Animals, o pí? dráž, tak o 10,-

Já koupila 1,5 Kg za 270,-
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-05-07, 23:04
To není nijak drahé, stejné jak slušné fretí krmivo.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2005-05-08, 10:20
Ješt? k tomu stelivu: vyzkoušeli jsme, krom? jiných steliv, Zverlit i Ambi Pet. A výsledek?
ZELENÝ ZVERLIT je prost? úúúžasný! Pom?r cena- kvalita- hrudkovatelnost je prost? výborný. P?i?emž ?ervený Zverlit je také fajn ale v podstat? zbyte?ných 10k? vyhozených navíc, protože s výslednou v?ní (když má ?lov?k doma ?íjného fre?áka) to není zas tak horké. Kraken má v souboji s v?ní steliva siln?jší zbran? ;o)
Ambi Pet, dle našich zkušeností je, co se tý?e hrudkování, oproti Zverlitu slabý ?ají?ek.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-05-08, 11:38
Nov? jsem pro fre?ata vyzkoušela Bio Kats Orange. Dokonale pohlcuje pachy (a že sedm fre?at n?co nakadí a na?úrá), ale má jednu nevýhodu - málo hrudkuje. Nicmén? velmi p?íjemná v?n?, která se uvolní p?i každém navlh?ení i p?i vybírání, to docela vyvažuje.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2005-05-08, 12:18
S tím Bio Kats Orange musím dát MF za pravdu. Chvíli jsem si p?i návšt?v? myslela, že má MF na sob? n?jaký móóóc p?íjemný pomeran?ový parfém ;-p
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-05-08, 12:59
Asi p?íjemn?jší než Eau de Tchor, který používám každé jaro, když ?enda p?ijde do ?íje?
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-05-08, 15:59
My používáme Bio Cats natural a nem?žu si st?žovat... Je to to nejlepší co tu seženu... Ale když n?kde potkám zverlit tak ho taky chci zkusit... :o)))
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-05-08, 18:54
BioCats byl u nás humus. nevím jestli stejný typ, ale fuj. Nám se neosv?d?il. Zverlit, na ten nedám dopustit. A? zelený, ?i ?ervený pytel?. Oba jsou prost? bezva. samoz?ejm? je t?ch barevných pytl? víc a každý má jiné vlastnosti, t?eba modrý je jemnozrnný, myslím, ale je dražší. No je toho navýb?r. Od Zverlitu už nic jiného nehledám.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-05-09, 13:16
Toz ja vyzkousela Catvil - silikonove stelivo.
+ - opravdu to neni citit
- - nehrudkuju, coz me rozciluje
- - kdyz vybiram hovinka, nejsou "vysuseny" a desne se patlaji
- - asi jsem moc cistotna, ale mam tendence vybirat vsechny zlute krystalky a pripadam si jako popelka
Nicmene za akcni cenu cca 80 Kc to byl dobry pokus - mozna si ho necham na cestovani.

Onehdy jsme se se Sjusn (?) bavily o Purine Pro Plan. Nedalo mi to a porovnani s fretcimi dopadlo 1:1 (s tim lepsim, co se nabizi), +- %. Navic stravitelnost takova, o ktere se mi nesnilo. Ted u sebe nemam presne slozeni, ale ProPlan pro kotata nebo Delicate velmi vrele doporucuju. Navic to to moje vymyslene zvire docela ochotne basti.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: sjusn (IP)
Datum: 2005-05-09, 14:03
Lee: ano, ?ešily jsme to spolu... Máme koupeno 2 kg (pro kojící ko?ky a pro ko?ata) a musím ?íct že naše mamina se na n? docela vrhá, ikdyž je pravda že se vrhá na všechno, ale ?ekla bych že jí opravdu chutnají... Ale nemám složení,kupovala jsem ho jako rozvažované ...

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: ymsha (IP)
Datum: 2005-05-13, 11:16
Zrovna jsem brouzdala na happy-animals a narazila jsem n?jaké masové kuli?ky na ?išt?ní zub?. Máte s nimi n?kdo zkušenost, je to vhodné i pro fretky pop?. skute?n? aspo? trochu ?istí zoubky???

Re: Stelivo & Krmivo
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-05-13, 11:23
s tím zkušenost nemám, ale podle mých informací zoubky dob?e/?áste?n? ?istí normální granulovaná strava (od zubního kamene)



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 02.05. v 19:40.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: ymsha (IP)
Datum: 2005-05-13, 11:41
To martina: Já Montyho krmím výhradn? granulemi a už v 8mi m?sících jsem mu nechávala odstra?ovat zubní kámen. Zatím ho tam nem?l moc, ale te? je mu skoro rok a už má zoubky zase žluté :-( ALe jepravda, že mu je dvakrát moc ne?istím. Cht?la jsem po vetovi, aby mi ukázal jak na to, ale on mu to odstra?oval n?jakým bzzzz bzzz strojem :-) (Monty byl v narkóze, kv?li kastraci)

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-05-13, 11:54
tak prijed do Prahy - pokud nejsi a nech si to ukazat u MF - umi to skvele..
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2005-05-13, 14:18
Tak náš Kryštof dostal rozum! Teda ?áste?n?..... když jsem mu jako malému zkoušela vnutit Calopetku..koukal na m?, co že jako mu to života nebezpe?ného podstrkuje ta osoba mdlého rozumu...v?era jsem to zkusila znova....olizoval se až za ušima, pak mi jí ukradl ze stolku a olizoval ten zapatlaný ho?ejšek...... ješt? kdyby tak za?al z ovoce a zeleniny jíst n?co jinýho než meloun....:-)

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-05-13, 14:35
kdyz ten meloun je nejvetsi mnama.. ;o) Jinak zkousela si sladne hrozno nebo tresne - ty holka jedou taky jen kdyz je ale rozloupnu - aby si olizaly tu stavicku..
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2005-05-13, 14:41
Hroznový víno mi vždycky jenom ukradne z talí?ku (v?tšinou celej ten hrozen) a nastrká ho n?kam, kam pro to nem?žu..... t?ešn? jsem nezkoušela, ale zkusím, možná by mohl i kompotovaný,co?

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2005-05-13, 15:36
Majdo, skús papriku.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2005-05-13, 15:42
Já už zkoušela všechno, okurku, raj?e, mrkev, papriku, maso....nic..jenom granule, maloun a te? Calopetku...

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-05-13, 16:28
hrozno taky doporu?uju vypeckovat, protože jinak se budete p?i malování divit, "kde se beuou?" ty kamíne?ky za gau?em, sk?íní, pod postelí....(p?i bližším pohledu - pecky z hrozna.. :o))
já blb si myslela, že je žere - haha!!

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2005-05-13, 16:37
Já si hroznový víno kupuju zásadn? bezpeckatý, protože m? roz?iluje furt vyplivovat ty malý peci?ky :-)

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-05-13, 16:45
a já zas s velkejma peckama, co se snadno vyplivujou!! :o))
nebo bezpeckatý, pokud je, ale nezapomínej furt, že já jsem z malýho m?sta, ty NAFOUKANÁ PRAŽANDO!!!

Aktuální stránka:3 z 75


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist