Aktuální stránka:5 z 75
Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: ?iko (IP)
Datum: 2005-07-27, 09:26
Tak jsem v?era zakoupila od Gimpet stelivo BIO KAT'S natural orange.Je fakt dobrý,sice za 10Kg 159,-K?,ale fakt jsem s ním zatím nejspokojen?jší.Opravdu velice dob?e hrudkuje a navíc má v?ni po pomeran?ích, která vydrží von?t po pomeran?ích i když se do ní tcho?í?ata a tcho?inda vyprd?j.Musím ?íct, že u zverlitu s v?ní to tak nebylo.To si tam doši a jak se všechno propojilo, tak to byl docela neidentifikovatelnej pušinec.Takovej, jako trochu smradlavý bahýnko a já nevím co ješt?.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-07-27, 10:33
?iko,
nezkoušeli jste i BIO KAT´S s v?ní trávy?
pokud ano, s jakým výsledkem?

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-07-27, 11:57
Bio Kat´s je taky dobry.. Ja ho pouzivala od doby co sem hlidala Mise tchoriky a ona mi to privezla s nima.. Je naposled sem se v obchode prehmatla - protoze je vice druhu - a maji je popsane uplne stejnyma kecama - jen cena se ruzni - a ja sem vyhmatla neco co bylo jako Mikes - hruza!! Takze pak sem hodne rychle objednala Cat´s Best.
Jo ale otazku - Misa mi prinesla nejake v zelene krabici a ty co maji ve zveracich jsou v zlutych pytlich je mozne ze je to jeste neco jineho, nebo ze zmenili obal?!?
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: jana.p (IP)
Datum: 2005-07-27, 12:27
Tak já jsem vyzkoušela zelený zverlit. Pro Mácu je opravdu super, p?kn? vytáhnu hrudky, ale pro Adélku je k ni?emu. I když ?istím 2x denn?, když to pro??rá, nejde mi to vyndat a je to p?ilepené na dn? záchodku. Dávám doporu?ené množství min. 5cm. Asi budu muset kupovat dva druhy. ?ekala jsem, že to bude spíš naopak. Máte n?jaké odskoušené stelivo pro sami?ky? Za?ínám mít pocit, že u nás musí být vždycky n?co extra.

Re: Stelivo & Krmivo
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-07-27, 12:30
já taky po nadšených ovacích zde na fóru na zverlit jsem si ho nechala poslat - a hned p?t 6kilových balík?.... a zrovna nadšená z n?j nejsem....



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 02.05. v 19:42.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: jana.p (IP)
Datum: 2005-07-27, 12:34
No já u samce jsem spokojená moc, ale u samice totáln? propad.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-07-27, 12:41
No, ja ho koupila ted nedavno. Neb Hrozinka chodi, kam se ji namane a stelivo je vitane jako hriste, mam pocit, ze je to jedno:-( Po Cvokine hovinka zhrudkoval, ale louzicky moce se staly louzickami bahna, fakt nevidim rozdil mezi Mikesem, zelenym Zverlitem, Bio Cats (?)a Benkem...
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-07-27, 13:11
Jani tak zkus Cat´s Best Oko Plus - mam dve holcicky - kluci jsou prece jen jeste prcci a Xavy taky - tak neposoudim. Ale u holek mi nedela problem - i kdyz se tam vycuraji tak to udela krasne hrudku - dolu to rozhodne nedojde - a to mam max tri cm vrstvu.. Krasne se to z toho vybira - jen upozorneni - kdyz je starsi tak to nehrudkuje tolik - takze ja vybiram hrudky a obcas dosypu - kdyz uz je "zhnedle" jakoby tmavsi tak vymenim celej zachod..
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: mario (IP)
Datum: 2005-07-27, 15:04
Jako stelivo se mi nejlip osvedcily valecky slisovanych pilin, ktere se nasaknou a rozpadnou, bohuzel jmeno si nepamatuji, ale je to na obale vyfoceny, a hrudkovaci by mozna slo, kdyby Kroupa nezjitil, ze kdyz do toho donese a vylije mysticku, tak to udela bahinko, v kterym se cvachta a pak to hrudkovati v kozisku, takze vecer je povine koupani a odhrudkovani coz uz takova zabava neni...

Z papani ma nejvetsi uspech hovezi na gulas a k tomu granule na kroupani (vzdyt je to Kroupa:-) a cenoveto taky nevychazi nejhur cca 90Kc/kg[img][/img]

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: ?iko (IP)
Datum: 2005-07-27, 23:45
to Matina: Abych pravdu ?ekla, tak jsem ješt? BIO KAT´S s v?ní trávy ani nevid?la, ale až ho uvidím, tak ho koupím a zkusím. Ale s tímhle pomeran?ovým jsem fakt spokojená.Žádný bahno, jen p?kný hrudky a hlavn? stále voní,a v?bec ne jako v?n? na záchod?.Mohu pouze a jen doporu?it.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-07-28, 00:39
Co se toho steliva tý?e, tak jsem o víkendu vyzkoušela zvereit. Je supr a nic jiného nechci

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: jana.p (IP)
Datum: 2005-07-28, 12:59
Tak já mám ze Zverlitem p?esn? ten problém co Lee. Vyzkouším Bio Cats a uvidíme.
Yasmin, není Cat´s Best Oko Plus náhodou silikonový stelivo?

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2005-07-28, 13:25
Lee, to je divné...ja zelený Zverlit používam odkedy mám fretku a aj mo? mi hrudkuje výborne.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-07-28, 14:46
a není možné, že by ho vyráb?li na r?zných místech - s malinko odlišným složením?

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-07-29, 12:20
Ja mela silicon Cat Vill Diamond.
1) freticim se moc libilo, jak se v tom da ryt a kupodivu jsem mela silicon vsude, na tom, ze to byly nepravidelne krystalky, tak to hodne skakalo
2) smrad byl mensi, ale nejsem si jista, zda jsem si to nevsugerovala, navic, jak ubyvaly velke krystalky a dosypavala jsem zbytek pytle, tak se moc vsakovala do te zbytkove drte (ktere bylo docela hodne) a na dne delala takovou hnusnou, zlutou, smradlavou brecku, ktera se blbe vybirala
3) Zasadni nevyhoda: holciny mely tendence to ochutnavat. Pri styku s vlhkym prostredim ta granule zacne nejak reagovat a prilepila se jim na (do) tlamicky. Vubec nebyly schopne to resit, vypadalo to, ze je to dost boli, ale nechtely si na to ani hrabnout packou, aby to dostaly dolu. Testovala jsem to se svou namocenou rukou a fakt nic moc - asi jako kdyz v zime sahnete na premrzle zelezo (sice ne tak silne), ale ze bych to chtela mit liple na puse, to ne!

Jinak, za dva roky jsem prosla vsechno mozne, ale jeste jsem ideal nenasla...
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-07-29, 12:32
No, Mikeše bych nedoporu?ovala. Te? vyhazuju p?l pytle protože mi kone?n? p?išel zverelit.
Mykeš ud?lal takové trochu blátí?ko a když jsem tu jako by hrudku cht?la vyhodit rozpadla se na spoustu malejch :-(
Jinak m? osobn? také smrdí víc mo? než bobany.
Zverelit jsem zkusila nedávno a byla jsem fakt v šoku. Bezva hroudy tvrdý,takže vyhodit je nebyl žádnej problém a bylo i po smradu. Už fakt nechci nic jinýho.
Dnes mi p?išel poštou balík z happy animals. Koupila jsem velkej rohovej WC, no, je v?tší než jsem p?edpokládala, takže je na p?l klece dole -/ a taky jsem koupila pelech, ten je také v?tší a tak se tam nevejde :-((
Tak ho bude mít mimo. A do klece n?co seženu.
Jo, kdyby jste na netu sehnali n?jakej menší pelech z plastu, ne tak velký jako v happy animals, tak dejte v?d?t.Dík

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-07-29, 15:12
POužívali jsme zmi?ovaného Mikeše: ten ale sta?í jenom když máte sami?ky..pro samce to nesta?í ani omylem...a špatn? hrudkuje....pak jsme p?ešli na n?co trochu dražšího, ale bylo to vlastn? tyo mikeš...pak na doporu?ení jsme vyzkoušeli ambipet...skv?lej!hrudky ukázkový tvrdý, nerozsypávací...
A te? máme ten silikát (Star cat). zatím bez úhony...fre?ule se v tom dokonce ani nehrabou a to je co ?íct...Kukulín m?l u toho normáln tendence v tom hrabat v tomhle zatím ne (když nepo?ítám protržení pytle..je to v takovým igelitu..prost? super šustivá hra?ka..tak jsem to zav?ela do sk?ín? aby na to nemohli.). zatím jsme spokojená...to co maj vysypaný na dn? klece je v?tšinou moje zásluha, neb jsem si koupila novou d?ravou lopatku a jaksi..mi to s ní n?jak nejde:-D
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2005-07-29, 21:14
Ahoj, já používám jako stelivo zmín?ný AMBIPET a jsem moc spokojená (jak u fre?áka, tak u ko?ky).P?emýšlela jsem, že vyzkouším silikon, ale n?jak se k tomu nem?žu odhodlat... :-))
Jako krmivo máme te? Purinu pro plan pro ko?ata a moc mu chutná. Sem tam si dá s ko?kou n?jakou kapsi?ku, nebo paštiku a n?jaké maso. ¨Cht?la jsem se zeptat, máme na krám? konzervy (p?vodn? ur?ený pro psy) od firmy Happy Dog, je tam 100% maso, p?íchu? jehn? a ku?e, tak jestli to m?žu vyzkoušet i fre?ákovi. Je to d?laný pro citlivý a alergický psy a když tam nejsou žádný jiný složky než to maso.... Co myslíte, šlo by to?[/b]

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-07-29, 21:50
Jan?a: Já bych to dala spíš jako mlsku..takový ob?asný spset?ení...já jsem kupovala Kukulínovi ty whiskas kapsi?ky (Freye to nechutná), a m?l po tom pr?jem..tak už radši nekupuju nic takovýho...kdyžtak mu trochu dej a sleduj hovínka..když bude mít pr?jem tak prost? víš že mu to dávat nemáš v?bec:-)
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: petus.MiCi (IP)
Datum: 2005-07-30, 14:56
Len?a: Calopet mám taky ze zverimexu - ZV?ROKRUH ...
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Len?a (IP)
Datum: 2005-07-30, 15:38
petus.Mici: M?žu se optat za kolik jsi ho koupila? Dík a pa

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-07-30, 15:40
Len?a - když jsem d?lala ve zverimexu taky jsme tam m?li Calopet i Bezopet...
Samo pasty od Gimpetu (Malt-soft i tu sýrovou)
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: petus.MiCi (IP)
Datum: 2005-07-30, 16:40
Len?a: Calopet velký balení 120g za 252,- a Bezopet taky velký balení 120g za 389,- ...
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Milada (IP)
Datum: 2005-07-31, 11:11
Ahoj
stelivo používáme silikonové, Biocats Orange a Actifresh pro dlouhosrsté ko?ky ( to jsem vid?la jen na Happy Animals) - všechny jsou výborné, mohu jen doporu?it! Každá z mých 3 fretek si m?že vybrat, které použije - s posledním, nyní 3 m?sí?ním p?ír?stkem Matýskem, jsme dosp?li do stavu, že prakticky ve všech koutech bytu je n?jaká toaleta. Matýsek je 100% ?istotný v kleci , ale jinak chodí do správného místa jen když si je jistý, že ho vidím a m?že tedy o?ekávat n?jakou odm?nu.
Silikonové stelivo jsem musela úpln? zlikvidovat, když byla Billie v ?íji a pak t?hotná - lepilo se jí na zevní rodidla a odtra?ování bylo velmi nep?íjemné.
Ješt? bych m?la jeden typ pro pé?i o mazlíky - v hypermartu Tesco je obchod Tchibo - prodávají tam nejen kávu, ale t?? tam m?li vynikající ru?níky ur?ené pro pé?i o srst za 129 K? - budete ho své fretce závid?t !

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Len?a (IP)
Datum: 2005-08-01, 14:12
Když jsme u t?ch tip? tak jeden mám [www.frettchenshop.de] jsou tam dobré, ale trochu drahé v?ci. Tak alespo? pro inspiraci :-))


Cht?la jsem se optat je n?jaký výrazný rozdíl mezi Calopetem a Gimpet multivitamin plus. Tedy krom? ceny :-))

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Len?a (IP)
Datum: 2005-08-01, 14:15
Jinak nedávno jsem koupila Biocats Orange, musím ?íct, že v?n? docela p?íjemná, ale to blatí?ko, když se naše miminko vy??rá. Hr?za!

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-08-01, 14:26
Len?a - myslím, že Gimpet obsahuje menší koncentraci vitamín?...
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Len?a (IP)
Datum: 2005-08-01, 14:30
Iv?a-Takže když to používám jen jako odm?nu tak by to m?lo sta?it, co? Protože ta naše potv?rka ostatní pamlsky odmíta :-))

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-08-01, 14:31
ur?it?, hlavn? to nep?eže? at jí nep?edávkuješ vitamínama...
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Len?a (IP)
Datum: 2005-08-01, 15:55
Iv?a-Jasn?. Jak se takové p?edávkování pozná?

Aktuální stránka:5 z 75


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist