Aktuální stránka:6 z 75
Re: Stelivo & Krmivo
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-08-01, 16:13
chcípnutím.....
ne, vážn?, mohlo by to (nejen fretku, každého živo?icha - i tebe) poškodit na zdraví. proto s um?lými vitamíny opatrn?. konkrétn? vit. pasty max. 1 cm rad?ji obden než denn?.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 02.05. v 19:43.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Len?a (IP)
Datum: 2005-08-01, 16:17
To Martina 8-)) OKI budu dodržovat

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-08-01, 23:49
Calopet, je považován jako lék a je u n?j dokonce návod, stejn? jako na lécích. Jeho dávky musejí být opravdu malé.

kdežto Gimpet je dopl?kové krmivo - pamlsek - m?žeš ho dát klidn? víc.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-08-02, 12:37
V jakém tescu? v Let?anech? Jeslti jo tak budu bre?et...tam jsme byli v sobotu!!Mám to p?es celou Prahu!:-D

Ano...proto se normáln? Calopet neprodává (tím že je to lék, zato Gimpet je prakticky v každém zveráku:-)
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Len?a (IP)
Datum: 2005-08-02, 13:15
to Radka:Je to možná divné, ale já jsem calopet koupila v úpln? oby?ejném zverimexu.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Len?a (IP)
Datum: 2005-08-02, 19:13
Lidi?ky pora?te mi jakou m?amku dát tomu našemu tcho?ecímu miminku. Už jsem vyzkoušela snad všechno (Topinis, r?zné m?kké plátky, psí ?okoládu a ko?i?í bombónky,....) a nic jí není dost dobré. Jediné co jí chutná je calopet, gimpet multivitamin a meloun. Bojím se abych jí t?mi vitamíny neublížila. Mrška jedna asi jsem jí už p?kn? rozmazlila, je hrozn? vybíravá

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-08-02, 19:15
Len?a: já jsem ho jednou schán?la v Petcenter a atam mi ?ekli že lé?iva prodávat nesm?jí:-/

Zkus jí koupit ferret´s Treats ...jsou to takové vo?avé mlsky p?ímo pro tcho?e..chutná to i naší zmlsaný holce Freyulce:-)
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Len?a (IP)
Datum: 2005-08-02, 19:26
To Radka-Jednoduše se píše, h?? se shání :-)) maš n?jaký tip kde se to dá sehnat?

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-08-02, 21:31
No, Cvokina jako mimco pohrdala snad vsim, ted je ochotna se strhnout kvuli granuli. Tak se utesuju, ze Hrozi doroste a necha se uplatit, az bude vetsi. Docela me to stve, protoze nemam nic v ruce...a hucet do ni muzu horem dolem, stejne na me kasle.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-08-03, 11:17
Já koupila n?jakej mlsek pro ko?ky s maltózou. Stálo to asi 70K? a tak jsem si ?íkala, jak mu to bude chutnat. M?li jste vid?t ten jeho pohrdavej pohled :-(
Taky nevím, ?ím ho pochválit a motivovat. Niz z t?ch pamlsk? co se tu píše nežere :-(

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Galina (IP)
Datum: 2005-08-03, 11:40
Uju,nic z toho nedelaj.Moje nesnaši calopet.Normalne ho plive.Tak ja ho zacala použivat jako odpuzovac pri kousani:namažu ruce a nohy .Funguje to.?ichne k ruce a hned odejde.A taky pohrda ku?ecim,hovezim.Jen granule aovoce a zeleninu.A Ferret Treats.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-08-03, 12:04
Ob?as dávám jako pamlsek granule, ty samý co má Bub?a v misce. Když jí to dám z ruky hned to zblajzne a chce další. Asi jí to nedochází, že toho má plnou misku :-)).
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-08-04, 13:30
To je dobrý vychytávka :-))
Sest?enka kupuje pro ko?ku n?jaký ty laciný no a když jsme tam byli s Matesem, tak když ji nekous tak dostal za odm?nu tu hnusnou granulku.
Ten po nich jel.
Doma má to nej,celkem nad tím ohrnuje nos a po takovejhlech se mohl utlouct-jsem byla pohoršena :-/

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-08-04, 13:30
To je dobrý vychytávka :-))
Sest?enka kupuje pro ko?ku n?jaký ty laciný no a když jsme tam byli s Matesem, tak když ji nekous tak dostal za odm?nu tu hnusnou granulku.
Ten po nich jel.
Doma má to nej,celkem nad tím ohrnuje nos a po takovejhlech se mohl utlouct-jsem byla pohoršena :-/

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-08-05, 15:43
Uju do ty levnejsi granule jsou slanejsi - to myslim zviratkum chutna - ale neni to pro ne dobre.. ;o)

Jinak zkouseli jste nekdo Kajtee? Ja sem si je ted koupila od Aronky jeden balicek - a teda musim rict ze to teda nee - tak barevny hovinka sem jeste nevidela - takze uz ho kupovat nebudu - nejak se mi to proste nelibi..
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Adelajde (IP)
Datum: 2005-08-05, 17:57
no jo chemie je chemie. My jsme jednou z nouze taky koupili n?jaké ... už ani nevím p?esn? jak se jmenovali, ale byli to granule pro ko?ky a Krýša z nich m?l taky krásn? barevné hovínka až hr?za
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: fandik (IP)
Datum: 2005-08-05, 18:19
Yasmin: Taky jsme zkusili kaytee, ale Hugo radsi chcipne hladem, nez aby se jich vubec dotkl. :(

Jinak pokud jde o barevny hovinka, nemusi to byt jen chemie, je rada ciste prirodnich barviv, po kterych clovek dostava strach i sam o sebe :) (boruvky, repa...)
My jsme se zrovna vcera lekli u naseho tchore, byli jsme venku a nejednou kus hovinka uplne cerveny, skoro jako od krve. Pak nam doslo, ze sem tam dostava melouna a blizsi pohled to potvrdil
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-08-05, 19:05
no to ja se dneska takhle lekla uplne cernych - dostali novou konzervu Felixe - ale meli ji uz driv- tak nevim..
Jinak musim zaklepat, ale me sezerou vsechno co jim pod cumak strcim ;oD
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: aronka (IP)
Datum: 2005-08-05, 21:02
to fandik: no jo, Hugo vi co je dobre..neni nad Vitacraft, co?:) Obcas Zize primichnem k Vitacraftu to Kayte, kdyz dochazi Vitacraft, a ona krasne vybere ty Vitacraftove....v takove chvili mne napada znamy slogan: Fretky by jedli Vitacraft:))))
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: jana.p (IP)
Datum: 2005-08-05, 21:16
U nás Kaytee taky neusp?lo. Máca se na m? tvá?il, jako že ho chci otrávit. Adélka m?la misku prázdnou b?hem p?l hodiny, tak jsem byla ráda, že to má kdo jíst. Asi za hodinku p?išlo roz?arování, protože Adélka si to všechno do jednoho nanosila do pelechu a ani se toho nedotkla. Cht?la tím asi ?íct, hele dej mi papat, nevidíš, že mám prázdnou misku?

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-08-06, 00:04
Yasmin, jestli jedeš na ten mezinárodní sraz do Jelky, tak to kaytee m?žež vzít jako ochutnávku i s pytlíkem. Já asi beru Acanu. Mám te? i Sluis, ale to už tam bere MajaZ. ;o)
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-08-06, 16:04
M? po Kaytee m?la Bubák barevný pr?jem.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-08-09, 13:35
Asi krapek odbo?ím od tohoto tématu, ale dnes m? tak napadlo, kam Mates chodí na WC. B?há tak 4-6 hopd denn?. wc má v kleci(tam bobky jsou) v obýváku v rohu, a v koupeln?. No, problém je v tom, že nikde nejsou žádný babany.
Byt jsem oblezla a nikde nic, jen nedohlídnu pod vanua pod kuch. linku(ale tam zase chodí chrápat) tak si tam snad nenad?lá :-/
yslíte, že když je prost? tak po 3 hodinnových intervalech pušt?nej, že se mu prost? nechce?
Nechápu to v kleci toho má, že si ?íkám, že nic jinýho ned?lá.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2005-08-09, 14:05
A nechodí na ten záchod v kleci aj ke? je pustený? Lebo môj fre?ák ano. Prebehne okolo kuchynského záchoda a ide na ten v kleci...akoby chcel ma? súkromie :-)))
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Son?e (IP)
Datum: 2005-08-09, 14:27
Yasmin: M?li jsme taky problém s Kaytee. Nejd?ív je v?bec necht?ly. Když už se nakonec do nich pustily, tak to co z nich vypadlo, bylo v barv? duhy.:o))) Za?ala jsem je míchat s osv?d?enými gr anulemi a vše se zlepšilo...Dnes už vše ok. Míchám je stále, ale jsem p?esv?d?ená, že až je doberu, tak další balení nekoupím. Strašn? se to drobí...Na konci je to sám barevný prášek...
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-08-09, 14:42
Sonce presne..
Jordi - jo to me napadlo - jenze uz sem mela ty drobky.. U nas to mizi hooodne rychle - dve kilka za tyden..
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-08-09, 19:14
Johana: Ne nechodí. To by bylo fajn.
Fakt mi to dost vrtá hlavou. Znovu jsem p?ed chvilkou oblezla s baterkou v ruce celej byt.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-08-09, 19:26
Uju - ta si myslim ze asi pod tu linku - pokud je tam dost prostoru na to aby v jednom rohu chrnel a v druhem mel "zachod"..
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-08-09, 22:47
Hmmm. Je široká asi metr a dlouhá dva :-)
Zítra se ji pokusím rozebrat ,tak mi držte palce :-)

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Iveta M (IP)
Datum: 2005-08-10, 09:31
Uju: asi tam bobky budou, Míša mi taky leze za linku a ob?as tam h..o najdu.I když vždycky p?emýšlím jak se tam k tomu srovná, není tam víc místa než n?jakých 10 cm. Asi tam ?ádí a pak se nestíhá odtamtud vyškrabat ven.Pak má ohromnou radost, že pani?ka leží na b?ichu, funí, nadává a snaží se na to nad?lení dosáhnout o:)
Avatar

Aktuální stránka:6 z 75


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist