Aktuální stránka:4 z 75
Re: Stelivo & Krmivo
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-05-13, 16:49
majda napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Já už zkoušela všechno, okurku, raj?e, mrkev,
> papriku, maso....nic..jenom granule, maloun a te?
> Calopetku...


?a?a taky nežere ZELENINU, ale výhradn? OVOCE - dokonce i jablka (taky mandarinky, pomeran?e, banány, mango atd. atd. - ?ím dražší, tím lepší...samoz?ejm? :oP)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 02.05. v 19:41.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2005-05-13, 16:51
Šmarjá já a nafoukaná......pravdou, je že když sklidím vlastní úrodu, tak ta je taky s peckama, tak state?n? vyplivuju nebo polykám....:-)

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Heidi (IP)
Datum: 2005-05-15, 15:13
Jordi: Pussy Cat sme mali minule a vôbec sa mi nepá?ilo. Nehrudkuje, práši, nepohlcuje pachy...

Přílohy: Sam de Vere.jpg (35kB)  
Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-06-16, 13:11
Máte n?kdo zkušenost s Magic pearl ??? V obchod? Happy animals, ho dost vychvalujou ale je to pom?rn? drahá záležitost a tak se nechci zpoléhat jen na ?e?i kolem co k tomu napíšou v obchod?. máte s tím n?kdo zkušenost doporu?ili by jste mi ho?

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-06-16, 15:36
Uju, jen si to vlákno p?e?ti od za?átku o MP se tu píše ur?it?. Já tu ?est s ním nemám a ani nechci mít. Mám Zverlit a tím to hasne. ;o)
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2005-06-21, 12:01
Magic Pearl nekupovat! Zkoušela jsem ho asi p?ed p?l rokem dávat do záchodu ko?kám.....v žádném p?ípad? nevydrží m?síc, jak inzerují...po týdnu kuli?ky nebyly schopny mo? zachytit a tak protékala dospod záchodku, takže ko?ky odmítaly do záchodku chodit. Nemluv? o tom, že ty kuli?ky ská?ou jak zb?silý....:-) O tom, co by to ud?lalo, kdyby náhodou tcho? kuli?ku sežral...to nechci ani domýšlet....

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Iveta M (IP)
Datum: 2005-06-21, 14:53
Souhlas s majdou, koupila jsem ho ješt?, když tcho? zna?koval, ?íkala jsem si, že nebudu muset hajzlík denodenn? m?nit. Ale chyba lávky, po týdnu smrd?l stejn? jako jiný stelivo,po??raný to bylo tak, že jsem ho vym?nila.Te? máme zverlit a na chalup? mici a jsme spokojení.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-06-29, 12:27
Ja mela Catville - toho jeku, kdyz to mala Hrozi zacala ochutnavat a ono se ji to prilepilo na tlamicku. Jecela objektivne, ja, kdyz na to sahla mokrymi rukami, pocit teda nic moc...a na obliceji bych to fakt nechtela...
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-06-29, 13:36
Ja sem se po zkousce jinech vratila ke Cat´s Best Oko plus a nemuzu si ho vynachvalit, tak sem si ted objednala 40l na Happy-animals..
Toto je opravdu stelivo ktere nesypete a pak jen vybirate a dosypavate! Zadne ze se vybere polovina zachodku jako u jinych a pak muzete zase dosypat - tohle opravdu nasakne hned a vespod se nepromoci - to je porblem jinych jako Magic Pearls a Bio Cat´s
Takze doporucuji.. Jen je teda lehci a nebude jen v zachodku, ale to me nevadi - protoze ja mela jakekoli mimo - a kort co jsou mladata.. ;o)
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-06-29, 15:21
Já zase nedám dopustit na ZVERLIT ! :o) Taky špica.

V?bec neodebírám p?l záchodu, a to se jako d?lá? :o)

Já vyberu bobky a pevné hrudky mo?i a dosypu.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-06-29, 15:39
Zverlit sem jeste nezkousela - nevidela sem ho snad jeste nikde - kdyz sem hledala nejake stelivo.. Myslim ze uz ted zustanu u Cats - je to super.. ;)
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: ?iko (IP)
Datum: 2005-06-29, 15:49
Já jdu taky zítra pro Zverlit, po Mikešovi jsem šáhla po Cats best a je to teda asi jenom pro ko?ky.Je to p?knej eanec. Když vybírám záchodek, tak je to bahinko a pušinec. Zverlit mají jinak v síti Zv?rokruhu.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2005-06-29, 16:03
Zverlit je výborný, okamžite hrudkuje, pohlcuje pach, len sa dosypáva a je ?ažší, takže tak nelieta zo záchodku. Nepráši.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-06-29, 16:19
P?esn?, jak Johana píše.

Cats, byl všude 8o( A když Frodí?ek ?íjil :o( ani v?n? d?eva nepohltila pachy! Už jste ?uchali po?íjené a po?urané d?evo? Ne? No nic moc. :oP
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-06-29, 17:22
No je fakt ze nemam starost s rijicim samcem.. ..zatim.. a jinak sice se roznasi, ale me opravdu roznesly holky vsechno.. ;)
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2005-06-30, 01:31
9 z 10 fretek by kupovalo ZVERLIT! ;o))
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: ?iko (IP)
Datum: 2005-06-30, 07:47
A co by d?lala ta 10.?:)))

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Vojta (IP)
Datum: 2005-06-30, 10:05
?iko: Ta 10. jde do prvního rohu místnosti a ud?lá bobek tam :-) stelivo-nestelivo :-)
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-07-20, 11:41
Tak aktualizuju tohle vlákno-mám problém s WC.
Na akarazoo jsem Matýskovi koupila rohový zách?dek velikosti 36x28x15 prý je pro fretky.
Ale Mates nechodí jen do toho zvýšenýho rohu a pak se stává, že kupa p?epadne :-/
Te? se rozhoduju jaký nový WC koupit.
Bu? rohovou.50x30x26 (je v?tší a nevím, jestli to bude sta?it)
Nebo mám koupit n?jakou tu s budkou?
Do t?ch se mi moc nechce, protože si myslím, že je to složit?jší s ?išt?ním. WC mu umývám každý den(jinak bych smrady padla)
Myslíte, že ta rohová bez budky bude pro samce sta?it??? Nechci koupit špatn? :-/[b][/b]

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2005-07-20, 12:38
Uju, ak myslíš tie trojuholníkové záchodky pre ma?ky, tak tie mi pripadajú dos? neskladné. Ja mám pre fre?áka klasické obd?žnikové záchodky pre ma?ky (bez budky) a je to OK, okraje neprekakáva :-)
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-07-20, 12:55
Obdélníkový m?l jako malej než jsem po?ídila tyto rohový. To byla snad každá kupa vedle. Rohovým se to zlepšilo, ale jak jsem psala, je to malý, (teda, podle mého, na samce rozhodn?) :-(

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2005-07-20, 13:15
Nám se nejvíc osv?d?ily ty v?tší rohový zách?dky,jak píšeš .Ty malý máme taky,aby jich bylo dost,pro tu naši sme?ku,ale máme jeden 50x30x26 v kleci a pak dva v byt? ješt? o n?co v?tší,ale tenhle sta?í.Prodává se jak samotný,tak s budkou,ale ta není nutná(moc drahé).

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2005-07-20, 14:57
Ivo, nemáš náhodou, alebo nie je niekde na nejakej stránke ten rohový záchod, ktorý spomínaš. Asi to je iný ako ten ma?ací, ?o som mala na mysli. Celkom by ma zaujímal...
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2005-07-21, 12:27
Uju, ja neviem ako to myslíš s tým zápachom z Matesova záchodku...ja ?istím záchodky minimálne 2x denne, teda vyberám, používam hrudkujúci zelený Zverlit. Raz denne Zverlit len potom zhrabnem do stredu záchodka a octovou vodou umyjem len steny záchodka. Zverlit len dosypávam, celý som ho menila v záchodkoch len raz. Ale to hlavné: nikdy som nemala dojem a ostatní v byte tiež nie, že by záchodky smrdeli! Aj celú klec umývam len octovou vodou...
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-07-21, 13:13
No m? p?ijde, že smrdí práv? ten ko?kolit. Není to totiž p?ímo pach bobk?, které odstraním. Po odstran?ní smrdí ten ko?kolit tak n?jak t?žce, nevímjak to popsat. :o/ Ale smrdí. ?ekla bych, že to jsou ty kamínky, které se neslepili v hrudku, nebo se od hrudky odd?lili p?i nabírání. jsou tak jemné, že je nemožné je vybrat. musela bych každý den celýobsah záchodkuvyhodit, ale to p?ecenení správná funkce. :o( prost? tosmrdí ko?kolitov?.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-07-21, 16:47
No, já klec umývám tak jednou za dva až t?i dny. To to hodím pod sprchu a octovou vodou omyju. S tím záchodkem jsem to myslela, tak, že bobky a ty nejv?tší hroudy steliva vyberu ale stejn? n?co tam z?stane a ta mo? smrdí dál. Takže stelivo nedosypávám. Ve?er vyberu a ráno vysypu selej obsah vymeju komplet WC dám úpln? nové stelivo.
Nem?žu si pomoct nejsem nijak háklivej ?lov?k na smrad(dokonce podle mého Mates nesmrdí) ale to WC je fakt síla.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Palmira (IP)
Datum: 2005-07-25, 13:55
Ahoj!
Tak k tomu stelivu já s p?ítelem máme fre?ulku teprve asi 14 dní.....máme ji moc rádi i když je to po?ádný dravec.....
D?ív jsme si mysleli,že fretka smrdí,ale není tomu tak.

K tomu stelivu-p?ítel koupil stelivo Propesko
"CAT LITTER"-je to výborné stelivo a v byt? není nic cítit.I když se záchod ?istí 1xdenn?.Vzniknou hrudky,které v sob? uzav?ou trus i mo? a pevnou hrudku lze snadno odstranit lopatkou a zbylé stelivo z?stává suché a ?isté.A poté p?isypeme nové stelivo:-)


Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-07-25, 20:41
Te? jsem objevila nový druh papání. Je to od firmy Dako-Art a jmenuje se asi Karma dla Fretek.
A složení: Obiloviny, maso a dopl?kové produkty živo?iš. p?vodu, dopl?kové produkty rostlinného p?vodu, oleje a tuky, minerální substance.
A analýza: (Jen poslední položky nejsou p?eložené)
29% Proteiny
14% Tuky
1,5% Vláknina
6,6% Popel
1,15% Vápník
0,9% Fosfor
0,09% Magnésium
1,06% Lysina
0,56% Metionina
0,38% Cystyna

Asi to nebude žádná kvalita, ale koupila jsem jedno balení a bude na horší ?asy.

Ješt? cena 65K? za 360g. Baleno v krabici a v ní je pytlík. Až to vyfotím p?iložím i foto.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-07-25, 23:22
Zarazi me razeni obilovin na prvnim miste - tam patri dle zakona polozka nejvice zastoupena. Proteinu je docela malo a slusna zradla maji tuk kolem 22%. 14% je zatracene malo.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-07-26, 13:59
Jo jo, je to spíš jak nekvalitní pro ko?ky, až na tu cenu. Asi to taky ko?ky zdlabou.
Avatar

Aktuální stránka:4 z 75


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist