Aktuální stránka:2 z 75
Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Hanka Brno (IP)
Datum: 2004-06-18, 15:50
Cat's Best ?ervený je podle mn? dobrý, ale je pravda to, že je ho vždycky všude plno. Je pot?eba opravdu d?sledn? zabezpe?it, aby se nevyhrabával, a neroznášel. Což se nám poda?ilo, takže m?žeme být více mén? spokojení. Ve srovnání s Mickou nebo Mikešem je to 100:1. Chystám se vyzkoušet ten zverlit, ale musím se kouknout taky po n?jakým bez v?n?, protože ty vo?avý v?tšinou smrdí h??, než normál.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-06-18, 15:54
A co smrad? Já vim, že když p?ijdu z práce, tak musim v?trat a vim, že je to záchod..

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Hanka Brno (IP)
Datum: 2004-06-18, 16:02
Smrad? Zkus Mikeše a uvidíš. Možná, že ti vadí zápach toho d?eva, ale to mi nep?ijde. Pokud dvakrát denn? vybereš lopatkou bobky a hrudky, tak nemá co smrd?t. Práv? to mi p?ijde jako výhoda, že to perfektn? hrudkuje, a m?žu vybrat po??rané stelivo - což podle mn? smrdí víc, než hromada bobk?. To mi vadilo t?eba na Magic Pearls.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-06-18, 16:10
Ne ta v?n? d?eva se mi líbí, ale ta je jen když to stelivo nov? nasypu.. Budu asi muset ?ast?ji ?istit zách?dek, jenže nevím jak v dob? kdy sem v práci.. =o- Nebo prost? musim do pokoje str?it n?jakou v?ni co ten záchod p?ebije.. Možná tam mám málo steliva, ale ona když ho je v tom zách?dku 5cm vrstva, tak je hned všude po kleci a vedle klece.. =o/

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2004-06-18, 16:20
Tak jsem po dosypání Mikeše zkusila BioCats. D?s a hr?za, to, co vznikne po po??rání je nevybratelný, nevysypatelný a taky nevylitelný. Jako bahenní láze? vyhovuje... Nikdy více. Ješt? že toho mám jen dva pytle (jeden v Praze, druhý v Brn?) - za p?l roku otestuji n?co jiného.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-06-18, 16:29
Skúsila som zverlit pri Majinom Kukovi, tak u m?a doma, ako aj u nej. Musím potvrdi?, že super hrudkuje, dobre sa vyberá a ani v jednom byte som ni? necítila.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Jitka (IP)
Datum: 2004-06-25, 11:51
Ja mam zatim nejlepsi zkusenosti se Zverlitem, perfektne hrudkuje a nepachne, neda se jen tak sehnat, ale u nas ve Zline je, takze muzu zjistit cenu(nejsem si ted jista totiz) a az pojedu do Brna nebo do Prahy, tak vam to muzu dovezt (kdyztak napiste na mail, ne sem):-) Asi jsme blizko Slovensku:-) Bohuzel maji jen ten zlutozeleny, jiny u nas neni. Je to jedno z tech levnejsich, drazsi jsem zatim zadne nezkousela, i kdyz planuju zmenu, az pojedu do Prahy, tak tam mam tip na obchod, po internetu to objednam a stavim se tam, je to na adrese happyanimals.cz nebo tak nejak.
Krmivo, moje fretky zerou jakekoliv granule (nejmin jim chutnaji nake fretci pro kastrovane samce, ktere jsem dostala na srazu, ze to Sone nechcou bastit, jsou to takove male kulicky, tmave hnede, ale to je jasne, mam kastrovaneho samecka, ale ten jde taky vic po ANFu) :-) Pak jim to micham s Friskies, Whiskas a spokojenost, hlavne kdyz jim to za nejaky cas vymenim, tak jim to prijde nove a vonave. Co se tyce konzerv, tak ty neji vubec, neucila jsem je na to a ani to nekupuju kvuli cene, protoze za tu cenu mam syrove cerstve maso, syry, zeleninu, rozinky... vsechno muzou :-) Hlavne Tecka. Utulkovy Ferda nejvic granulky, ale neberu mu to, je to pro me nejjednodussi.
Tot me zkusenosti v rychlosti :-)

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Lucka (IP)
Datum: 2004-06-26, 19:41
Nejhorší zkušenosti mám se stelivem Mikeš!!! Brzy zapáchá a taky po?ádn? nehrudkuje!!! Rozhodn? nedoporu?uji!!!

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2004-06-28, 13:22
To Lucka: M? nevadil (nevadí) - jen jsem ho aktuáln? nemohla sehnat, tak jsem koupila Biocats - to je pane blátí?ko!

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2004-06-28, 13:32
Já také sypu Mikeše, pravda, nehrudkuje, ale každý den lopatkou vyberu hovínka, nechám vzorek a dosypu ?istý a není to špatné. Horší jsou granulky p?ipomínající korálky. Ty lítají na dva metry a záchodek je prázdný. Dokonce i hovínka jsou rozsypaná jako to stelivo - všude.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-02-04, 14:27
P?ipomínám diskuzi o stelivu a jídle. Pokud tedy n?kdo sháníte stelivo a nevíte jaké. Já byla v té situaci také. Zverlit je naprostá bomba. Catt's Best Oko, je moc lehký.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-02-04, 14:37
Jordi: Díky...ani jsem nev?d?la že tu to vlákno už je, tak jsem využila debatu o ?íji:-)
Dneska jdu kupovat stelivo a ráda bych vyzkoušela n?co jiného než práv? toho Mikeše.P?ece jen jde Kluk do ?íje a zápach záchodku zesílil (d?ív cítit nebyl, ale te? co je cítit...jeslti tam ráno použije i trochu svýho Smradu:-) ) tak to ozkoušíme:-)
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-02-05, 00:34
Já uvažuju, cim budu stlat ted - dosel mi jakysi hypervyhodny pytel z Globusu...Z katologu od velkoskladu jsem si cosi obednala...Maji to zabari oznacene uplne nesmyslne...Naposledy jsem pozadala doktora, at mi neco objedna, ze si to vyzvednu...Kdyz jsem videla cenu asi 300 kc (velkoobchodni) za takovy pytlik tak 2 kg, tak jsem to s omluvou vratila..tak snad poslou neco jineho:-)
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-02-05, 22:36
Co víte o tom že se Zverlit p?ejmenoval na Ambipet? Já jsem byla koupit nový ko?kolit. Ptala jsem se paní v obchod? zda mají Zverlit a ona ?íkala, že to je ten Ambipet, že ho jen p?ejmenovali...jinak ode dneška p?ejíždíme na novou podestýlku (tedy na ten Ambipet) tak jsem zv?davá jak se osv?d?í:-)
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2005-02-05, 22:43
To Radka: to su mi teda novinky...u nas je to stale stary dobry Zverlit...;-)
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-02-05, 22:46
MajaZ: No m? se to nezdálo...proto se ptám, ale nebála jsem se to koupit, neb i ten Ambit tu lidi doporu?ovali:-)
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-02-05, 22:48
Jj, ted si uvedomuju, ze nam to pani v zooshopu rikala. Zverlit se prejmenoval na Ambipet, ale to jeste v dobe, kdyz jsme zadne stelivo nepotrebovali :-)
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-02-05, 23:21
Já teda nevím, ale já po?ád kupuji Zverlit a dokonce jsou pytle: zelené, modré, ?ervené oranžové (a tuším že i fialové) :o/
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-02-06, 15:22
JOrdi: Ono je zelené a je na tom mourovatá ko?ka...respektive její hlava (?umák).
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-02-07, 00:04


Mourovatá ko?ka na n?m není.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-02-07, 01:17
Ja si tedy vazne nejsem jista, jestli nam prodavacka rikala, ze se to prejmenovalo ze Zverlitu, kazdopadne to driv bylo neco jineho. Muze jit i o skladove zasoby, co muzeme vedet.. Jinak Ambipet vypada tahle.

Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2005-02-07, 09:08
Používam zelený hrudkujúci ZVERLIT. Fre?ák je teraz v ruji, záchod ?istím 2x denne. Kým som v práci, je fre?ák v kleci a okná sú teraz samozrejme zatvorené. I tak po návrate domov žiadny smrad zo záchoda necítim.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-02-07, 10:05
Ene: Dík...to je p?esn? to co mám doma:-)
JOhana: No...v?era jsem vlezla do pokoje kde mám klec a ovanulo m? cosi, co jsem na 100% oklasifikovala jako smrad záchoda...a p?itom byl ?istý...z ?ehož jsem usoudila že to smrd?l ko?koloit...te? ráno jsem zase doplnila Ambit a ?ekla bych že je to lepší.Ten ambit totiž nesmrdí sám o sob?:o)
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2005-02-07, 10:39
To Radka: Zverlit ako taký nemá žiadny pach. Ja som tiež raz cítila pach mo?i z ?istého záchoda (mimo klece). A zistila som, že ko?kolit nepáchne, ale páchne okraj záchoda (tá umelá hmota), pretože fre?ák sa o?ho ako zna?kuje obtiera. Zabudla som ho pri ?istení záchoda omy?. Inokedy pri každom žistení omyjem záchody po obvode a necítim ni?.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-02-07, 11:22
A jaký je na tom Ambipetu výrobce?

Na Zverlitu je:

Kremnická Banská Spolo?nost s.r.o
Kremnica
Slovensko
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-02-07, 11:31
A to vubec neni spatnej napad, jenom my jsme trdla, ze nas to hned nenapadlo porovnat :-)))
Vyrobce: AmbiPetr, s.r.o.
Lišická 834,
190 16 Praha 9
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-02-07, 11:34
[www.kb-s.sk]
Ttohle je domovská stránka spole?nosti, co Zverlit vyrábí.

Ambipet trading s.r.o
[www.abetinfo.com]
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Dana (IP)
Datum: 2005-02-15, 14:31
Jedin? AMBIPET!!!! Mikeš byl provní, co jsme pro naše nové dv? mainské mývalí ko?ky po?ídili - po týdnu to bylo k nevydržení. Pak jsme zkusili BioCats s v?ní - to docela šlo, ale v?n? byla jako z prášku na praní a po deseti dnech už hrudky moc nedržely pohromad?, takže se zbytek rychle znehodnotil. Zkusili jsme také nehrudkující
CATSAN, ale hrozn? se chytá ko?kám na srst a roztahávají ho široko daleko. Takže kon?íme s experimenty a budeme se držet AmbiPetu, je i za dobrou cenu.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Tomas (IP)
Datum: 2005-02-17, 15:20
jsem z okoli zlina a ambipet mam jiz otestovany a z tech mnoha co jsem zkousel je opravdu nejlepsi. nicmene jiz delsi dobu ho nemuzu sehnat. nevite nekdo kde se da poridit v okoli zlina?

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Dana (IP)
Datum: 2005-02-17, 16:36
Zkuste zavolat hlavního distributora tel. 281 983 302, kdo od nich odebírá Ambipet do prodejen ve vašem okolí. Jinak se dá samoz?ejm? objednat nap?. na www.happy-animals.eobchod.com, kde 5 kg stojí 65,- K?,ale prodraží se o poštovné.
dana

Aktuální stránka:2 z 75


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist