Aktuální stránka:8 z 75
Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-09-23, 21:41
:o/ to je divný, lee, zverlit skute?n? hrudkuje. :o/ Asi máš divný tcho?e, nebo co. ;oD n?co jako je Vl?ák, co nesmrdí, nekouše a v?bec nezlobí. ;o)
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-09-23, 22:02
Davam jim, co se vejde do zachodku, nastesti uz to Hrozina prestala vyhrabavat imrverefurt, ale jen tehdy, kdyz uz se opravdu zoufale nudi (nikdo si ji asi tak 3 minuty nevsima). Jojo, oni jsou vpodstate hodne, odmyslim-li si kousani do cizich lidi, niceni kytek a domaciho vybaveni a tak vubec, tak to jsou ty nejzlatejsi tchori:-)
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-09-24, 20:42
Možná nové, možná nenové, každopádn? další dostupné...

krmivo pro fretky FERNANDO
[images.google.com]
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-09-24, 20:54
To vypada dobre. Zkoumala si slozeni?
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-09-24, 21:11
Je tam u toho vypsané. Ješt? jsem to podrobn?ji nezkoumala.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-09-24, 21:15
Tak uz jsem to stihla :-) Podle slozeni mi vychazi FirstMate jako stvoreny pro fretci starousky. A v tom 25 kg baleni to vychazi na nejakych 70 kc za kilo, coz je uplne fantasticke. Fernando ma uz moc popela..
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Elishka (IP)
Datum: 2005-10-05, 20:43
Cht?la jsem se zeptat m?žu dát svému fre?ákovi ku?ecí maso va?ené v mírn? osolené vod?? Máte n?kdo zkušenosti s bašt?ním vlašských o?ech??

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-10-05, 20:52
O?echy jsou tvrdé a mohly by ucpat st?ebo, myslím, že i pecka od t?ešn? je velká jak burák a tudíš bych na to asi spíš dala bacha, ale pokud jde o vlašáky, tak nevím. :o/

potr+ne+



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 15.06. v 20:34.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-10-05, 20:54
A pro? mu dávat o?íšky? Jsou na n?cio dobrý? Nebo je chce? Ten m?j by m? hnal s n??ím takovým.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Elishka (IP)
Datum: 2005-10-05, 21:00
No on je asi n?jakej divnej,ale dneska jsem si donesla od bab?y vlašský o?echy a za?ala jsem si je loupat.On mi vysko?il na klín kousek mi ukradnul utekl do rohu,tam ho zbaštil a hnal se pro další.Ucpání st?eva to nevím,všude na zemi se váleli malilinkatý kousí?ky o?íšk? jak je kousal a upadávalo mu to od tlami?ky.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-10-05, 21:08
Tak pokud je kouše, tak to ucpání nehrozí, to jen kdyby to asi spolk celý. Problém po t?eš?ové pecce m?l Cázar od Jolany.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-10-05, 21:10
Orisky se v lidskem tele rozkladaji pry celych 14 dni. Maji v sobe plisne. Urcite to pro nej nebude nijak extra zdrave.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Elishka (IP)
Datum: 2005-10-05, 21:14
Aha tak to mu teda žádný o?íšky dávat nebudu.Nechci to riskovat.Jinak to maso mu m?žu dát?

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-10-05, 21:18
Pokud je jen mirne solene, tak asi ano, ale pro priste nesolit :)
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: ANDARIEL :) (IP)
Datum: 2005-10-06, 11:59
Prazaci fretkari ...jestli vite kde je na Andelu zverak v ulici lidicka...maji tam ted akci..prodavaj tam fretci granulky Sluis v akci za 339Kc...levnejsi sem zatim jeste nevidela - v Praze...
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: ANDARIEL :) (IP)
Datum: 2005-10-06, 12:13
Jako stelivo pouzivam magic pearls + pomerancovej kockolit...magic pearls je vyborne stelivo jen obcac pod nim malicko zustava louzicka a tak to vzdy trosku "podlozim" tim pomeranc. kockolitem :)...

jako konzervy davame koteci Whiskas - kapsicky ruznych prichuti...

Granulky sluis ci a vitakraft...

a taky pouzivam vit. pastu pro kocky od Gimpetu - multi-vitamin plus s TGOS...

tady k videni na nekolika fotkach :)
(ostatni je potkani a kralici papu + potreby...)



Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-10-06, 13:06
Ja jsem konecne rozbalila ten Biokats s vuni travy. Tak nevim, po jake trave to ma vonet (me to voni spis po prasku na prani), ale je to docela prijemne. Jestli to jeste budu hrudkovat, tak myslim, ze jsem nasla svuj ideal.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: kac (IP)
Datum: 2005-10-06, 13:13
Lee:to jsem si taky myslela,voní p?íjemn? a bobani v n?m fakt nejsou cítit,ale ve srovnání se zverlitem hrudkuje blb? a v?tšina ??ránek mi lopati?kou propadá....
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-10-06, 13:16
Ach jo:-((( To jsem tedy zvedava - Zverlit mi vubec nehrudkoval, byla jsem z nej dost nestastna cele leto. Jestli je tohle horsi, tak potes koste.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-10-06, 13:25
Já zase pomalu p?echázím na nehrudkující Mici. Byla jsem na n?j zvyklá u ko?ek a i u tcho?e se mi osv?d?il. Pachy pohlcuje perfektn?, líp než hrudkující od gimpetu.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-10-06, 13:36
Katko - prosim prosim, jak se vybira to nehrudkujici? Nederavou lopatkou? Ma idea totiz vzdycky byla nabrat, "prosit", vyhodit (jen to nemuzu nikde najit).
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-10-06, 13:42
no ned?ravou, vberu bobkya mokrý ( tmavý ) stelivo. když jsem m?la Mici poprvé, tak mi 10Kg vydrželo asi t?i?tvrt? roku, pro jednu fretku. Te? mi deset kg Gimpetu vydrželo pro dv? fretky m?síc.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-10-06, 13:47
To ti fakt vydrželo tak dlouho,to teda ?umím. Já ho ješt? nezkoušla akle zato jsem m?la mikeše,to byla hr?za :-(

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-10-06, 13:55
Jenže Mikeš je hrudkující, ale nehrudkuje. Mici je k?emelinová dr?, jsou to kamínky které sajou.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: kac (IP)
Datum: 2005-10-06, 14:02
Lee:nechápu že ti zverlit(zelenej) nehrudkoval.Já m?la kolikrát problém to ze záchodku ukopnout,vždycky byl z ??ránek tvrdej šutr.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: kac (IP)
Datum: 2005-10-06, 14:05
ješt? m? zajímalo jak to d?láte s bobanama,které vyndáte? Já záchody vybírám dvakrát denn? a házim to do sá?ku a ten pak teprv do koše,aby to tam nebylo cítit,ale p?ijde mi to neekologický kv?li bobk?m používat tolik pytlí?k?.Jak to d?láte vy?
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-10-06, 14:08
Používám na to starší pytlí?ky, nebo igelitky. T?eba od pe?iva.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-10-06, 14:24
My bobky vyhazujeme rovnou do zachodu a splachneme..
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: kac (IP)
Datum: 2005-10-06, 14:27
Ene:já n?kde ?etla že to d?lá na dn? záchodu blátí?ko.Tak jsem to ješt? nezkoušela...no vidiš.zkusim :-)
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-10-06, 14:29
já na našem wc p?echovávám ZAVÍRATELNOU širší nádobu (pr?m?r asi 10 cm, výška 13), do té jsem dala igelitový sva?inový sá?ek a sypu "to" tam. když je nádobka (skoro) plná, opatrn? vyndám sá?ek i s obsahem, zauzluju a rovnou dávám ven za dve?e - první ?lov?k, který jde ven, vynáší do popelnice, protože v koši je to cítit, i když je to zav?ené.
ze za?átku jsem hrudky splachovala do záchoda, ale to se mi moc neosv?d?ilo. jednak šílen? stoupla spot?eba vody - fakt, nesm?jte se, a druhak se nespláchly všechny granule a na dn? záchodové mísy byly po?ád kamínky...



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Martina dne 06.10. v 14:30.

Aktuální stránka:8 z 75


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist