Aktuální stránka:11 z 75
Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Ibex (IP)
Datum: 2005-11-04, 15:06
aronka: nenapadej když m? neznáš. nejsem žádnej škrt a alibista už v?bec ne. Mám ješt? dv? ko?ky a dva psy a kupuji pouze zna?kové a kvalitní krmivo a? to stojí co to stojí. Radši nebudu jíst než bych nechala hladov?t svá zví?ata. U Fáška jsem prost? nem?la tu odvahu nechat ho takhle dlouho hladov?t. je to moje zlatí?ko a já mu v žádném p?ípad? ublížit nechci. na radu Vás všech jsem již objednala ANF a doufám, že to bude v poho.
P.S. m?li jsme dobrmanku která celý život baštila jen chappi. dožila se skoro 12 let. nikdy nemarodila, jen poslední rok m?la problémy s nohama a páte?í - což je u tohoto plemene docela b?žné. prost? co zví?e to jiné krmivo a jiné zdraví.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-11-04, 15:15
Ibex: Silva píše správn?, že p?echod na jinou stravu má být pozvolný. To znamená, do starých granul p?idej jen pár kousk? nových, t?eba 1/10 z jeho dávky a po?kej až to sní. Další den, nebo p?i další p?idání granul zvyš ?ást nových na 2/10. Potom 3/10... je možné, že to bude trvat mnohem déle, než 10 dní, ale úsp?ch se jist? dostaví. Moje zkušenost s frodem a Friskies versus ANF byla stejná. ANF necht?l, ale ty levný jo. míchala jsem mu to a když nakonec zbaštil ANF, tak mu zachutnali natolik, že najednou b?hem asi 14 dn? vyjídal jako první ty ANFka a až když v misce zbyly jeho p?vodní friskies, tak jedl friskies. Takže jsme nakonec Friskies p?estali dávat a už nebyl problém ani s Ferret Living Worldy. te? sn?dí vlastn? jakékoliv fret?í granule.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-11-06, 15:08
Mates má taky smýchaný. Acanu a vitacraft a jí to bez problém?.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-11-20, 15:51
ahojky, prosím nemáte n?kdo kontakt na paní, která na srazu v zá?í prodávala krmivo ANF? Dala mi sice ten letá?ek, ale šikovn? jsem si ho uklidila abych ho našla a jako vždy nenacházím, a za?íná nám docházet... moc moc prosím :o(
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2005-11-20, 19:58
Jordi: To míchání krmiva je dobrý nápad, ale nevím jak to klapne, když naše Mikinka umí s hodiná?skou p?esností p?ebírat granule a vybírat hlavn? ty co jí jedou.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-11-20, 23:25
ješt? jeden dotaz: co byste doporu?ili jako dopln?k stravy, když se jim t?epí drápky? naši na to trp?j oba a ne málo, už nevím co s tím...
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2005-11-20, 23:38
Vitamínová pasta na to nezabírá?
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Blanka (IP)
Datum: 2005-11-21, 08:37
Alb?e se také t?epí drápky. Dr. Jekl mi ?ekl, že to je také tím, že ji drápky nest?íhám klešti?kama na to ur?enýma ale normálníma n?žkama.
To je jen jeden z d?vod?. Jinak jsme se o tom moc nebavili. Já se p?i st?íhání drápk? snažím to n?jak zast?ihnout tak aby drápky byly natolik v po?ádku aby se nezranili, kdyby se o n?co zachytili.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-11-21, 12:48
Nejaky biotin. Myslim, ze se prodava neco jako FelVit H nebo tak neco. Je to kocici, bila plastova nadobka, na obrazku seda persanka.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Lee dne 21.11. v 14:56.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2005-11-21, 14:54
nemáte n?kdo zkušenosti s italskýma granulema Throl? nebo tak n?jak? pošlu foto a složení...koupila jsem je z nouze, že mi došly vitakrafty a nic jiného nem?li...mimochodem moc jim nechutná :)
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2005-11-21, 15:28
Když jim to nechutná, tak by to mohlo být dobré ?-))
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-11-21, 15:53
Toz posli slozeni a uvidime:-)
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: aronka (IP)
Datum: 2005-11-21, 17:16
to Iv?a:
DISTRIBUCE ANF
IVA DUNDROVÁ
Vostrovská 45
Praha 6
160 00
info@anf.cz
www.anf.cz
tel: 777 759 405
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2005-11-21, 18:47
THROLS FURRETI:
složení: maso a vedlejší mastné produkty(ku?ecí játra 4%), obiloviny(rýže 15%), oleje a tuky, ryby a vedlejší produkty z ryb (sle? 12%), výtažek zeleninových protein?, ?epná dužina(4%), vejce a vaje?né produkty, kvasnice, ?ekanka, ovocné oligosacharidy, juka, minerály, DL-methionin, taurin, EC p?ísady.

deklarované jakostní znaky: vlhkost 10%, bílkoviny 35%, tuk 18%, vláknina 3%, popel 7%, kalcium 1,2%, fosfor 1%

JK ANIMALS, 739 95 Byst?ice
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Jája (IP)
Datum: 2005-11-21, 18:57
Tohle krmivo jsem vid?la taky dneska ve zverimexu a p?ipadalo mi, že má málo tuku....
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2005-11-21, 19:00
tady je foto krabice
Avatar

Přílohy: DSCN071611.jpg (75kB)  
Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-11-21, 19:10
Tuk ma byt kolem 20% tak asi ok a bilkoviny 30% tak taky ok..
Podle slozeni je docela ok..
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2005-11-21, 19:11
a jeste
Avatar

Přílohy: DSCN07142.jpg (73kB)  
Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-11-21, 19:12
M? taky p?ijde, že má málo tuk?. Kdyby m?lo tak 20-22 % tuk?. A mohlo by míl ješt? o 1 % mén? popela. ;o) Jinak bílkoviny, bych ?ekla, že jsou dobrý.

a záv?r o kvalit? krmiva nechám na jiných, asi ;o) Víc hlav víc ví.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-11-21, 19:14
popel muze byt az 8 ne?
Tukama je to vhodne pro starsi fretky.. Ty nemaji mit tech tuku tolik..
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2005-11-21, 19:15
no taky mi celkem pasovalo slozeni a cena taky neni spatna... 89,-kc u nas
akorat nikdo ho nezna...zatim.
zofka ho zrala az druhy den a u frtana jsem si nevsimla, ze by si dal...no proste vezmu ho na sraz do zoo a uvidite :)
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-11-21, 19:24
Mozna proto ze je nove - proto o nem nikdo nepsal.. timto chci krmit ja
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-11-21, 19:31
aronko díky moc, n?kam jsem to založila a až to te? objednám tak to stopro najdu :oD
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2005-11-21, 19:35
Yasmin: m?žeš prosím o tom krmivu napsat n?co víc?

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-11-21, 19:39
Protein 37.5%
Oils and Fats 20.0%
Fibre 2.0%
Ash 6.5%
slozeni: Poultry meal (minimum 14% chicken), wheat, poultrry fat, flax seed, soya oil, chicken liver meal, rice, yeast, egg, potato, fish meal, vitamin premix, zinc sulphate, yucca extract, zinc chelate, iron suphate, manganese sulphate, copper sulphate, calcium iodate, cobalt sulphate. With antioxidants BHA and BHT.
V cechach ho ale nesezenes..
Je levnejsi nez Vitacraft a lepsi..
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: mario (IP)
Datum: 2005-11-21, 19:48
a odkud je a chutna fretkam?
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-11-21, 21:53
No ja s tema mojema nemam problem, zblajznou co jim dam - jinak vypada jako Sluis a Vitacraft, barvou, vuni a mastnotou.
Jinak je z Anglie..
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Blanka (IP)
Datum: 2005-11-22, 08:22
Už vím na co dalšího se v Anglii podívat.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2005-11-23, 13:54
Dostali jsme v obchod? vzorek granulí. Je to od (diamond pet food - USA) a je to bohužel v angli?tin?, tak jestli to n?kdo p?elouská budu rád.
Guaranteed Analysis:
Crude Protein 33.0 % minimum
Crude Fat 22.0 % min.
Crude Fiber 3.0 % maximum
Moisture 10.0 % max.
Tairine 0.15% minimum
Omega-6 Fatty Acids 3.5 % min.
Omega-3 Fatty Acids 0.5 % min.
---
Ingredients:
chicken, chicken by-product meal, brewer´s rice, corn glute meal, chicken fat(preserved with mixed tocopherols), oatmeal, fish meal, natural chicken flavor, flaxseed, egg product, beet pulp (sugar removed).
Vitamins, minerals:
salt, choline chloride, potassium chloride, taurine, zinac sulfate, vitamin E supplement, niacin, manganese sulf., copper sulf., thiamine mononitrate, vitamin A, biotin, potassium iodide, calcium pantot., riboflavin, B6, B12, manganese oxide, sodium selenite, menadione dimethylpyrimidinol bisulfite, vit. D, Folic acid
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-11-23, 14:03
Diamond sem mela kocici a vim ze sem koukala ne slozeni a bylo dobre..
Jinak Bilkoviny a tuky - jsou ok (prvni dva) nevim co je Fiber. Moisure je vlhkost. Tairine bych typovala na Taurin? Neni tam uveden popel..
Slozenim bilkovin a tuku vypada fajn :o) Fretkam to kocici chutnalo. Nekde mam i letak - kde myslim ze nabizi i nejake polivky pokud sem to dobre pochopila..
Avatar

Aktuální stránka:11 z 75


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist