Aktuální stránka:10 z 18
Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-06-25, 18:54
podle toho co popisuješ to vypadá na falešku..co dostala za injekci proti té ?íji?oni prý po n?kterých mívají tu falešku divo?ejší a m?žou mít zán?t d?lohy,ale odskoušeno nemám,nikdy jsem takhle neukon?ovala...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-06-25, 18:54
luci,
a ?emu ?íkáš "kouše"?
to kouše do krve nebo jak?

to, že p?ijde ke ko?ce a kousne mi nep?ijde divný nebo nenormální, prost? provokuje a chce si hrát.

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: LuciB (IP)
Datum: 2007-06-25, 19:07
zofiro: uz nevim jak se to jmenovalo a tehdy jsem si zapomnela ockovaci prukaz..tak ja mozna radeji zajedu k doktorovi aby se na ni podival..co?ale nejspis to bude ta faleska,fakt to tak dost vypada..me tohle totiz ani nenapadlo vis..

martina: brachu kouse do krve no..me jen ozdibuje,ke me si to nedovoli..a na kocku skoci a neprijde mi ze si s ni chce hrat vypada to jako by ji chtela ulovit nebo tak nejak..a kdybych ji nechala tak nevim co by micine udelala ale na hru to teda vubec nevypada..

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-06-25, 19:07
LuciB: nevím který vet ti ?ekl, že nemúže p?ijít do ?ije po ukon?ení ?ije hormonální injekcí ZNOVA. To je blbost - MÚ?E! A dost rychle. ?ím (jakou látkou - název!) ji byla ukon?ena ?ije?
Avatar

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-06-25, 19:12
n?kde aky na foru jsem ?etla že vet dával fretkám na ukon?ení covinan a ?íkal,že po tom 5m?síc? nep?íjde do ?íje,to mi p?íjde jako blbost,ale taky je prý jeden z t?ch kde je hodn? velká pravd?podobnost zán?tu d?lohy,takže se nedoporu?uje (aspon doufám,že je to covinanu)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-06-25, 19:14
ŽoFiRo: JO - p?esn? jak píšeš!
Avatar

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: LuciB (IP)
Datum: 2007-06-25, 19:16
johana: vyse jsem psala ze nevim co to bylo a vysvetlila jsem jakto..a nerekl ze nemuze ale ze by nemela,a kdyby byla v riji poznam to na ni, mela by ji opuchlou ne?tak to aspon mela pred tim..

zofiro: tak ja se veta zeptam a kdyztak mu reknu aby ji nejak vysetril ne?

ale podle me nevypada nemocne nebo ze by ji neco bylo..me to proste prijde jako ta faleska kdyz tu furt lita s hrackama a brani si je..a to vedro do toho..zeptam se veta..behem tydne tam dojedu..

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-06-25, 19:19
LuciB: Já si nemyslím, že je nemocná. A dokázala by si u veta zjistit jakou látku ji píchl na ukon?ení ?ije?
Avatar

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: LuciB (IP)
Datum: 2007-06-25, 19:24
johana: nejspis jo,pochybuju ze toho picha vic..jestli je to moc dulezity muzu mu i zavolat..nebo mnt mozna to najdu,mozna to bude na fakture..

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: LuciB (IP)
Datum: 2007-06-25, 19:29
johana: tak jsem tu fakturu nenasla,hlavne ze vsechny ostatni mam,ale tuhle jsem nekde ztratila..myslis ze mu mam teda zavolat a zeptat se?

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: LuciB (IP)
Datum: 2007-06-25, 19:37
tak dostala ten covinan,ale vet rikal ze se za 10 let co to dela a picha to i fenam nesetkal s tim ze by nejaka samicka mela zanet delohy z tyhle injekce..rikal ze to je ta faleska..a brachu kouse protoze samci zabiji mladatka,tak se boji ze by to udelal bracha..mysli si ze hracky jsou miminka..

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-06-25, 20:01
LuciB: Jenže fenka neni sami?ka fretky! Okamžit? bych dala malou zkontrolovat vetovi, jestli nemá zán?t délohy!
[forum.fretka.sk]
Avatar

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: LuciB (IP)
Datum: 2007-06-25, 20:08
ok díky za radu

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: LuciB (IP)
Datum: 2007-06-25, 20:09
jo ale moje fretka neni jedina ktera k nemu chodi a ktery to pichnul.dela to 10 let a u zadny fretky se mu to nestalo aby dostala ten zanet delohy.

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-06-25, 20:17
Luci ono je taky možný,že jestli ten zánet m?li,tak zm?nili veta...a nebo i když tam s tou fretkou šli,tak to nep?izná (? neznám,takže nevím jaký je;o)) p?eci nebude odrazovat "pacienty"

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 25.06. v 20:28.
Avatar

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: LuciB (IP)
Datum: 2007-06-25, 20:28
no to mozna jo ale kdyby mia ten zanet mela tak bych to nejdriv zkusila vyresit s nim a stejne bych sla na prvni vysetreni k nemu a nemyslim si ze by to hodne lidi udelalo jinak..a kdyby se to zjistilo tak bych ho treba zmenila..a jak to zjisti nevis?ja bych s ni na nejaky testy zajela..

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-06-25, 20:32
zkus kouknout sem: [forum.fretka.cz] jsem to nikdy osobn? ne?ešila,takže s tím moc neporadím,ale asi by to odhalilo sono (?) a nejspíš by m?la i výtok z vulvy,i když jak jsem n?kde ?etla,tak ten není pokaždý a je to o to horší protože se d?loha plní hnisem...

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 25.06. v 20:40.
Avatar

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: LuciB (IP)
Datum: 2007-06-25, 20:47
ale myslim si ze by treba kousala i me a chovala by se vic agresivneji nebo by si nehrala atd..a mimo to ze kousla brachu se chova normalne tak myslim ze obavy nejsou moc na miste..jo videla jsem na tve strance videa a foto, moc hezke..

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-06-25, 20:49
LuciB. Já ne?íkám, že tvá fre?ule ten zán?t musí mít, jen že po Covinanu je velmi ?astý...ostatní je na tob?. Krom toho, Covinan neni vhodný na ukon?ování ?ije fretek, tak ?ert ví, kdy ji se vlastn? ?ije skon?ila...a tím pádem múže možná i být te? ve falešce, nebo si myslet že porodila a brání si mladé a proto kouše. Dala bych sami?ku pro jistotu skontrolovat i druhému vetovi...to je normální, d?lá se to b?žné.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 25.06. v 20:52.
Avatar

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: LuciB (IP)
Datum: 2007-06-25, 20:55
dobrá,já vim jeste o jednom a ten je dobry..tak si to nejak domluvim a zajedu tam s ni..ale rekla bych ze ji nic nebude ale nejsem doktor..a jakto ze neni vhodny,nevis?je mi to divny ze by to ten veterinar nevedel..a myslela jsem ze kdyz je v riji ze ji ma napuchlou,tak to mela nez jsme sly na tu injekci..

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-06-25, 21:05
Já nejsem veteriná?, takže ti nedokážu vysv?tlit, pro? Covinan pro fretky vhodný není. Podívej sem, psal veteriná?:

[forum.fretka.sk]
Avatar

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: LuciB (IP)
Datum: 2007-06-25, 21:12
a to pod tim cos mi psala je odkaz na to co psal vet?ja skocim i za jinym vetem a udelaj se testy..nebo se zeptam toho svyho..a reknu aby dal proste neco jineho..diky moc za rady..

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-06-25, 21:15
Luci,díky za pochvalu :o)
jinak na ukon?ení ?íje je prej dobrej pregnil (hCG)...pokud jí vulva splaskla,tak už by v ?íji být nem?la,teda nemyslím tím že do ?íje nep?íjde znova...ale po covinanu prej bývá i bou?liv?jší faleška,tak to možná bude ono :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: LuciB (IP)
Datum: 2007-06-25, 21:19
jo to je mozny no..prave ze ji splaskla a ted ji ma furt normalni..ja s ni radsi nekam zajdu..ale rikam si ze kdyz je furt ziva a v pohode atd..tak ze by ji nic byt nemelo,ale pro jistotu.. a pro priste si reknu o jine hormony..tak moc diky

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: LuciB (IP)
Datum: 2007-06-28, 19:20
tak jsme byly u dvou doktoru a oba rekli ze je zdrava,ale dnes prokousla mame patu,takze fakt netusim co s ni mam delat.je to fakt strasny.uz se ji bude bat cela rodina krome me.me nic neudela, i kdyz na nohy si pred ni davam taky pozor,ale fakt netusim co se to s ni deje a fakt se mi to nelibi.jestli ji to neprejde bude muset pryc i kdyz se mi to nerika lehko..:-(

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-06-28, 19:24
Jen proto že ted má patrn? falešku a m?síc bude kousat?

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: LuciB (IP)
Datum: 2007-06-28, 19:26
ale takhle kousat?aby se ji bala cela rodina.kouse do krve a dela dost hluboke ranky..ja doufam ze to je jen faleska.pokud ji to do toho mesice neprejde a nebudu mit nejake reseni nebo vysvetleni tak co mam asi delat.nechci zvire ktereho se vsichni krome me boji.tvoje fretka snad nekoho kousla do krve abys vedel jak se citim?

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2007-06-28, 19:27
Máme stejný problém, po ukon?ení ?íje a m?sí?ní falešce jde po každém krom m?..... šílená situace,musíme jí poušt?t samotnou,protože se jí všichni krom m? bojí....
stále se ut?šuju,že snad další m?síc by to ješt? mohlo být k tomu a pak už s tím snad p?estane..... ale i kdyby s tím nep?estala,tak by m? ani ve snu nenapadlo jí dát pry?....
prost? by jsme museli b?h domácnosti n?jak ušít na t?lo "brutální Nikit?":-))))

faleš+k+náh+



Celkem upraveno 4×. Poslední úprava: martina dne 17.06. v 00:04.

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-06-28, 19:29
Luci,moje Žofka terorizuje celou rodinu už 2roky,m? nikdy jen tak z ni?eho nic nekousla.a taky jsem to nevzdala.loni jsem si vzala 8m?sí?ního samce kterej kousal fest a zvládli jsme to taky....

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-06-28, 20:16
moje fretky :o)))))néé,kdepak ty nekoušou :o))))

Beruška k nám p?išla s podobnou historkou,a jelikož už jsme byli její n?kolikátí majitelé,byla naprosto zklamaná ?lov?kem a proto m? prokousla n?kolikrát na obli?eji dolní ret až k brad?,synovi ruku,a atd.Dnes je z ní mazlivou?ký stvo?ení?ko,který nekousne ani cizího ?lov?ka,mám pokra?ovat?podobných p?íb?h? zrovna já mám tucty za sebou!!!
Ale je pravda co píšu na za?átku,dnes moje fretky teda opravdu nekoušou,nikoho a nikdy!

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Aktuální stránka:10 z 18


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist