Aktuální stránka:15 z 18
Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-08-19, 15:03
takhle poznáš, že kvoká ;): [www.youtube.com] cítím se doma jak v kurníku :D
Avatar

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: alakolle (IP)
Datum: 2009-08-19, 15:11
to zní fakt jak kvokání jo?!Už abych se toho do?kala moc m? mrzí že m? bere jako nep?ítele...

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: alakolle (IP)
Datum: 2009-08-19, 15:41
Aniii,to je hezký doufám že se toho do?kám...Zítra jedem na veterinu o?kovat a chci mu koupit kšíry a chodit sním ven na procházky...

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-08-19, 15:55
Necht?j se toho do?kat, bo ta moje "hubu nezav?e"...jen v kleci je potichu, jakmile ji vypustím, spustí tuhle st?elbu z kulometu a dokud jí neza?u, tak kecá...chvílemi m? už t?eští hlava :D navíc je nechutn? mazlivá a je s ní nuda :D (samosebou to myslím z legrace, nem?nila bych ani na okamžik, ale chvílemi je to fakt stereotypní)
Avatar

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: alakolle (IP)
Datum: 2009-08-19, 16:26
A muže vep?ové maso?T?d m? zas pokousal...

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-08-19, 16:26
vep?ové nem?že...
Avatar

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: alakolle (IP)
Datum: 2009-08-19, 16:29
A pro??Kousek jsem mu dala tak doufám,že to moc nevadí????

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-08-19, 16:30
vep?ové maso NE! NE SYROVÉ, z vep?ového masa je aujezského choroba..
zásada ?. 1, než si po?ídim zví?e, n?co si o n?m p?e?tu a tohle se do?teš asi v každý knížce...

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 19.08. v 16:33.
Avatar

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: alakolle (IP)
Datum: 2009-08-19, 20:52
jo,já jsem to spletla,plete se mi to patý p?es devátý už ?tu další knížku... A ten kousek nevadí???Dneska pokousal 2 krát do krve tak šel do klece a já jsem si tam hrala s mí?kem,koukal jak blázen pak jsem ho pustila a hned b?žel k mí?ku...

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-08-19, 21:37
vadí, nevadí, to poznáš, pokud bylo prase nakažený, tak ur?o i kousek sta?í...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: alakolle (IP)
Datum: 2009-08-19, 21:44
ŽoFIro:jsi asi dost zkušený nebo zkušená to je jedno...Porad co mám d?lat stím kousáním prosím!Zítra jedu na veterinu tak to ?eknu doktorce...A co to je ta aujezského choroba?

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-08-19, 21:52
pokud to sežral, tak s tím už neud?láš nic. aujezského choroba je smrtelná, proto se nemá zví?at?m dávat syrové vep?ové maso, tepeln? upravené by vadit nem?lo, ale já ho rad?ji nedávám v?bec. tuším už tu byl p?ípad, kdy n?kdo koupil fretce mletý maso, hádám to byl takový ten mix a krátce potom mu fretka za?ala zvracet a nakonec um?ela.. [forum.fretka.cz]

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 19.08. v 21:55.
Avatar

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: alakolle (IP)
Datum: 2009-08-19, 22:28
No,tak to je mazec...Ale pokud nevadí va?ené tak to je dobré,vybrala jsem to z polívky...Ale už mu ho nedám vubec!!!!A hov?zí muže normáln? syrové že?

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-08-19, 22:34
hov?zí a ku?ecí m?že i syrové. jen teda z polívky taky nee, je to ko?en?ný, když už, tak t?eba jen vývar, ale bez ko?ení a soli, já d?lám kuecí vývar p?ímo pro n?, jen s ku?ecím masem, ko?enovou zeleninou a když si vzpomenu, p?ihodim i trochu rýže, tím jim pak zaleju granulky, ale to jen jednou za ?as...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-08-19, 22:43
Jojo taky fretkám d?lám vývar z ku?ecího. Dávám tam mrkvi?ku a sem tam p?ihodím i tu rýži. Milujou ho všechny.
Avatar

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: alakolle (IP)
Datum: 2009-08-20, 14:13
tak mu dneska ud?lám vývar,jsem zv?davá jestli si pošmakuje...Jsem zv?davá jak sním budu bojovat na veterin? a doufám že nepokouše doktorku :)

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: alakolle (IP)
Datum: 2009-08-20, 21:28
Tak už jsme ovo?kovaný...Má chudák blechy tak už jsme ho odblešili tak už snad bude mít klid!Na veterin? byl state?ný a ani nekousal když nepo?ítám p?ítele tak dostal za odm?nu mlsky a myšku na hraní :)

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: alakolle (IP)
Datum: 2009-08-21, 14:37
Cht?la jsem se zeptat jestli je normální když sedíme s kámoškou v místnosti a Lucky jde jen po m? a jí upln? ignoraje...P?ipadám si jako by m? nemohl vystát :(

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-08-21, 15:35
Možná naopak, jsi docela dobrá hra?ka.
Avatar

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: alakolle (IP)
Datum: 2009-08-23, 20:20
Prosím vás jak jste u?ili fretku na kšíry a vodítko?Chodí normáln? s vámi?My jsme už trochu pokro?ili chodíme na záchod a už 4 dny m? nekousl do krve...Moc d?kuji za rady moc nám to pomohlo...

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-08-23, 20:28
nacpeš fretku do kšírk? a jdeš tam, kam ¨jde fretka

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: Žabka (IP)
Datum: 2009-08-23, 23:04
ŽoFiRo, skv?lý popis, naprosto výstižný :-D

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: ivinka (IP)
Datum: 2009-09-04, 13:53
Ahoj. Po?ídila jsem si malou fre?ulku. Jelikož mám 2 malé d?ti, brala jsem si vymazleného "andílka". Jenže z andílka se po týdnu stal malý terorista. Je až extrém? hravá a kousavá. Že si bude hrát, to beru, ale jak ji odnau?it kousat do krve? Nemohu si dovolit, aby se ji d?ti bály???

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-09-04, 13:56
k d?tem jste si m?li vzít vymazlenýho odložence a ne mlád?, po?ítejte s tím, že to, než se zklidní a bude vymazlenej m?že trvat i víc než rok - ted to bude hrávé mlád?, pak kousavej puberták a pak p?íjde období ?íjí a u samic období b?ezostí/falešných b?ezostí.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: ivinka (IP)
Datum: 2009-09-04, 14:05
O "vymazleném"odloženci jsme p?emýšleli. Ale pochybuji, že by n?kdo, kdo svého milá?ka vypiplal do "dokonalosti" ho jen tak p?edá n?komu jinému.

Jinak Fredinku všichni zbož?ují. Je to legrace pozorovat,jak spolu s d?tmi ?ádí. Jen se musí p?i h?e krotit d?ti i fretka. Já se ptám jak??? Jak ji potrestat, když to p?ežene? V kleci celkem dlouho b?sní, tak se mi to nezdá, jako dobrý "trest"

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-09-04, 14:07
bohužel takových mazlivých odloženc? je spousta.
trestat prost? tím, co se jí nelíbí, takže pokud se v tý kleci vsteká, tak jí to o?ividn? štve, že musí být zav?ená... na n?koho zabere zaírání, n?kdo tahá za k?ži na zatylku, kouše, cvrnká do ?umáku...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: ivinka (IP)
Datum: 2009-09-04, 14:16
To je p?eci nepochopitelné. Pro? by n?kdo dal pry? mazlí?ka? Na 1 inzerátu odložence jsme byli a to mi popravd? sta?ilo. Fre?ulka byla ve venkovní volie?e a evidentn? p?kn? naštvaná. Hned šla po ruce. Tak jsme vzali rad?ji miminko. Ikdyž p?iznávám, že jsem si to malovala r?žovéji. Nj, te? chápu, že mám ty d?ti 3

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-09-04, 14:22
ivinko, ten kdo se zbavuje fretky ji v?tšinou "vypiplanou" nemá (i když i toto se múže stát). Nalezence pak "vypiplá" n?kdo jiný...a dá ho k adopci, t?eba Boža :-) [www.pudicka.estranky.cz]
Avatar

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: ivinka (IP)
Datum: 2009-09-04, 14:25
Aha. Tak to už chápu.

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-09-04, 15:50
To ivinka: my sme napriklad k takemu vymazlencovi prisli. Majitelovi sa objektivne zhorsila astma a tam museli dat mileho tchorika po roku a pol prec, teda k nam. Je vymazleny az az, viac ako tie moje dve bestie...;-)))...BTW idealnejsi postup je mat najprv fretku a potom deti, overene praxou...;-)))))))))))
Fretke treba dat moznost vysantit sa v loveckych a bojovych hrach, napr. hracka na gume, uterak, prebiehanie rurou a podobne, nech sa vybesnie.
Avatar

Aktuální stránka:15 z 18


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist