Aktuální stránka:9 z 18
Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-06-22, 13:46
Nééé, já to myslela tak, že kdyby mi fretka spolkla nap?. zlatý snubní prsten s diamantem (který ?irou náhodou ani nemám :o), bála bych se spíš o fretku než o "cetku". :o)))

Nicmén? si taky myslím, že by mi, než bych p?išla z práce, p?estav?li chlupá?i byt dle fret?ího designu. :o)
Avatar

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-06-22, 14:00
no jasn?... já to myslím stejn?... ALE MOJE DRAHÁ POLOVI?KA furt zkoumá, CO KDE TY MRCHY ZNI?ILY!!!
a b?da, když nic!!! to je totiž TAKY PODEZ?ELÝ!!! to ur?it? p?ipravujou n?jakej speciáln? záke?nej útok nebo ni?í (žerou, rozdrápávaj, schovávaj) n?co mimo?ádn? cennýho (t?eba akcie enronu nebo tak n?co)
a kdyby byly pušt?ný jen ?tvrt-p?l ho?ky denn?, tak by se to devastování MOŽNÁ dalo uhlídat... :o)))

jo a když se nakonec ukáže, že FAKT NIC!! tak aspo? STRAŠN? SMRD?J... :o)))))

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-06-22, 14:12
M?j p?ítel tedy snáší fretky podstatn?, podstatn? lépe. Akorát mu nesm?jí nic ukrást a schovat. To se potom vzteká.
A já se sm?ju, protože si myslím, že je to jeho/naše vina, že jsme ty "krámy" nechali ležet fretkám v dosahu. :o)
On totiž velmi touží po psovi a ob?as mívá takové nereálné p?edstavy, že se fretky dají nau?it na p?íkazy: fuj! nesmíš! k noze! sedni! lehni! aport!
:oD Naivní, co?
Avatar

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-06-22, 14:14
Lucifina: víš, te? tady ?etla n?kolik p?ísp?vk?, které jsi napsala.
No, popravd?, skoro si za?ínám myslet, že tvoje fretka nebyla fretka;-)

To nemyslím, nijak zle, ale skute?n? je to tak, jak píšou holky, o tom, jak fretky a zvláš? nikam nevylezou by ti mohla Silva vypráv?t dost dlouho, jak mají vynalézavého Freda;-) A protože je Fred dobrák od kosti, tak to prý u?il svoje oblíbené cesty do výšin i mého Tadeáše, kterého mi Silva loni hlídala.

Nutno podotknout, že Tadeáš je šikovný i bez Freda. A to prý kluci jsou líni a nikam nevylezou. Chacha. Jooo a myslet si, že máš "fretkuvzdorný" byt je holá naivnost.
Avatar

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-06-22, 14:15
Mirim, tak povely fuj! nesmíš! po? sem! múj fre?ák zvládá :-))) sedni a lehni sem neskoušela :-)))
Avatar

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-06-22, 14:18
fuj a nesmíš! ovládá Vanilka, ale stejn? ji to neodradí od záškodnictví. :o)
poj? sem zase umí nejlépe Meggie. Když jí volám a nechce se jí p?ijít až ke mn?, vystr?í alespo? hlavu, abych ji vid?la. :o) Povel lehni! je te? zbyte?né na ní používat, nebo? leží furt. :o)
Avatar

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-06-22, 14:19
Tak naši kluci slyšej oba na...klucííííí dobr????tkáááá....to fakt spolehliv? zabírá...nesmíš je u nás nahrazeno...mazej od toho ty ne?áde...:-)
Avatar

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2007-06-22, 14:20
ze ja blbec to vubec cetla, akorat jsem si privodila zaludecni vredy, se tady cpu koprovkou a malem jsem ten monitor vzteky poprskala...
1) sve zvire netyram tim, ze ma velkou klec se vsim, co tam potrebuje
2) kdyz se ji chce spat, stejne jde tam "do svyho" takze LOGICKY, kdyby ji klec vadila,nechodila by do ni hajat dobrovolne, nebo se snad mylim???? mozna jsem jen psychicky na tom spatne, jak ty nase fretky, jak pises....
holka mi te je lito, vzpamatuj se prosim...
3) jeste ted me vomejvaj, kdyz vim, jak jsem jednou s Michalem prisla domu kolem pulnoci - to bylo jeste v Usti, kde jsme klec nemeli a Nelusa tak behala par dnu po jednom pokoji, kterej byl opravdu od vseho odklizenej, zabezpecenej. no nic, dorazili jsme domu, volame, piskame, hledame pod posteli, za skrini, nikde nic!!! najednou jsme si vsimli, ze je na skvirecku otevrene vyklapeci okno a nelinka si spokojene lezi na parapetu. tak sjem po ni skocila jak somalec po jidle, hruza, zacala jsem brecet stestim, ze ji mame, ze se ji´nic nestalo. kdyby byl pruvan, urcite by ji to oknoé vyhodilo ven, tim, jak by se zaklaplo. fuj. a to prisham do dneska netusim, jak tam mohla vylezt!!! mnikde okolo nic nebylo. zrejme mezi topenim a stenou :-((((
fuj, kdyz si na to vzpomenu....

ale ja koncim, nervovat se neminim, tohle nema smysl, ty si stejne porad myslis to samy, a svoji novou Majdinku zavirat nebudes.... hodne stesti, budete ho potrebovat!!!!!

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-06-22, 14:28
Mirim ja myslím že fretky ovládají naprosto všechny povely ,ale nejspolehliv?ji : LEHNI NEBO NE! :O)))

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-06-22, 14:54
božo, a co takhle: KOUSNI NEBO NE!
:o)))
Avatar

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-06-22, 14:57
jo kousni- nekousni dopadne dycky stejn?,to si asi pletou :o)))))

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-06-22, 14:59
:o))))

já bych to shrnula:

tak sakra SLYŠÍŠ NEBO NE???

jestli vony nakonec ty fretky vlastn? JSOU poslušný a vycvi?ený, vony by i poslechly, ale když vony sou, chud?ry, hluchý. a nejen pandy!
(a n?jak matn? se mi vybavujou i moje d?ti. taky je pošlu na ušní :o)))

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-06-22, 16:53
Martina : mám dojem , že Tv?j a m?j muž absolvovali stejné školení na téma : "Fretka, nejzáke?n?jší nep?ítel ?lov?ka."

Já taky tvrdím , že je Brutík hodnej a klidnej - ale samoz?ejm? na FRETKU.
Kdybych vlastnila fretku, co neská?e, nepárá, nehryže, nešplhá, necvi?í ch?zi po st?n? , šplh po záclonách ... - bafnu ji a utíkám k veteriná?i, co mi moje nožky sta?í.

Protože, Lucifino , u fretek jsou normální a zdraví práv? ti divoši.
Avatar

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-06-22, 23:07
nevím pro?, ale vzpomn?la jsem si na:

hledá se k?e?ek džungarský sly?ící na jméno p?esta? už škrábat ten koberec, ty malej hajzle! :D

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-06-25, 10:38
Tak opravdu nevim...ted zase koukam, jak pisete o tom kousani veci...nase Majka kousala akorat tak gumy....Jinak e doma tu malou muricku:) Rikam muricku, zasekli jsme se a nemame jmeno...chteli jsme nechat Maja, ale nejde to:( Jinak malou stale pozoruji, dnes bude poprve doma sama...nechala jsem ji v obyvaku, kuchyn, loznie, koupelna-zavrela jsem dvere...obyvak-okno zavrene, nase skrine jsou daleko od zdi, dole zezadu maji vydut, jak jsem jiz psala, kam si vleze a v pohode vyleze, jinak ona se jeste tak nejak vic plazi , nez chodi. Budu tedy s napetim cekat, jak malicka poroste a bude se vyvijet a zda se vyvine v jak vy rikate pravou fretku a budu nucena ji zavirat do klece, nebo zda z ni bude "nefretka" Maja c.2...

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2007-06-25, 10:45
jen aby si nefretka neublížila... po?ád nefretka, jednou bude fretka a n?co se jí stane, do toho bych nešla, ale to už ti tu ostatní vysv?tlili...


[www.kunici.estranky.cz]



Avatar

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-06-25, 14:25
Chtela bych ted s dovolenim trochu odbocit, nevim, snad mi poradite nebo mozna budu muset zalozit nove vlakno. Jde o to, ze asi 3 mesice pote, co jsem si privezla Majinku jsem zacala mit problemy s pleti...takovou vyrazku, hrozne rudou, svedi to, boli to, loupou se kusy kuze a kuze praska.Zacalo to na puse, pak ruce, dekolt. Zacali me lecit jakozto atopika, avsak priznaky jsou jine, vyrazku mam uz pul roku vkuse s mirnymi zlepsenimi. Nyni mam uz jen vyrazku na obliceji. Zajima mne, jak na to lidi prisli, ti co rikaji, ze maji alergii na fretku...vzdyt se neda natestovat. Navic me veskere testy na zvirata, pyl, travy atd. vysly negativni....a ti co rikaji, ze maji alergii na fretky, projevuje se jim taky na kuzi, ci jako bezna alergie rymou atd???

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2007-06-25, 14:30
nové vlákno neyakládej, už tu je
jmenuje se Alergie, tak si ho najdi
s tímhle ti neporadím


[www.kunici.estranky.cz]



Avatar

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-06-25, 15:28
Jo? Diky...jdu hledat...

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: LuciB (IP)
Datum: 2007-06-25, 17:54
mám takovej problémek s frete?kou. ted jí byl rok. pubertu snad ani nem?la. nekousala nic..
ale ted je takova divo?ejší a bráchu kousla dnes podruhé z ni?eho nic když si jí cht?l pohladit. vím jist? že jí nikdy neublížil..
a jde hodne po bosích nohou,to si musim dávat pozor i já..nevím co to s ní ted je.. jestli to je tim vedrem nebo co..
když n?koho kousne, vytahám jí za k?ži a zak?i?ím na ní co to je nebo dostane pres cumák.. ale prijde mi že to nepomáhá.. jako by jí bylo jedno že dostane vyhubováno.. pak jí taky zav?u do klece a nevšímám si jí.. nevím co s ní..
ale ke me si nic nedovolí.. a kdyz uz tak me kousne jen zlehka..
prosím poradt?..díky

faleš+k+náh+




Celkem upraveno 4×. Poslední úprava: martina dne 17.06. v 00:09.

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-06-25, 17:56
Ja myslim, ze vase fretulka ma pubertu - opozdenou:)

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: LuciB (IP)
Datum: 2007-06-25, 17:58
ze by?ale uz i harala..takze bych ji mela zatim nechat..myslela jsem jestli nemam zajet k veterinari nebo tak..ale nerekla bych ze by ji neco bylo..u me je jako zlaticko a mazli se atd..ale kdyz ji chce bracha nebo pritel pohladit,kouse..ze by nemela rada chlapy? =O)

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-06-25, 18:05
Luci jestli byla v ?íji a ta jí p?ešla,nebo jste jí ukon?ila,tak má ted nejspíš falešku a brání si "mládata".

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: LuciB (IP)
Datum: 2007-06-25, 18:10
tu m?la v b?eznu a byly jsme na ukon?ení..a po?át p?enáší hra?ky a když ji chci nejakou vzít tak sicí..takže to je ta falešná ?íje?a za jak dlouho jí to m?že p?ejít?a bude pak zase na bráchu hodná..ale když jí chtel brácha pohladit tak jsem ji mela v ruce ja a byla v pohode a hodna az na nej vystartovala..

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: LuciB (IP)
Datum: 2007-06-25, 18:19
jo a co me jeste hodne stve a mrzi je ze kouse kocku a dost jí napada..kocka lezi v klidu a mia k ni prijde a skoci je zezadu na krk..a kocka je uz stara 10 let a nikdy zadnymu zvireti neublizila ani myskam co jsem mela doma ani kreckovi,a to po ni mohli i lezt a ona nic..je hodna a mia ji nakhle napada..kdyby ji treba sekla tak by mia vedela ze to nesmi delat ale ona zacne hrozne mnoukat a ja ji zachranuju,mia dostane na zadek a vytaham ji ale pak to udela za par dni znovu..jde s tim neco udelat?

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-06-25, 18:24
jestli m?la ?íji v b?eznu a potom už ne,tak to by m?la mít už po falešce...jinak Žofka po falešce za?la taky úto?it na bráchu a na ostatní ?leny (na bráchu nejvíc) a už jí to nep?ešlo :o/

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-06-25, 18:27
LuciB: A po tom ukon?ení další ?iji nemn?la?




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 25.06. v 18:29.
Avatar

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: LuciB (IP)
Datum: 2007-06-25, 18:41
ne nemela..ja myslela ze to maj tak 2x do roka a ne casteji..a dostala nejakou injekci po ktery to nebude mit 5 mesicu..abych ji nemusela kastrovat..

zafiro: takze myslis ze to ta faleska uz neni?ale prijde mi jako by se o sve hracky starala jako o miminka a dokonce si je i brani,tak teda nevim..

a je neco co s tim muzu udelat?trva to tak 14 dni cca..

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-06-25, 18:44
LuciB: jestli se "stará " o hra?ky a brání si je, tak si stále myslí, že to jsou její miminka...tak to ješt? vydrž, ono ji to p?ejde samo...jen selduj jestli nejde znova do ?ije.
Avatar

Re: Jak odnau?it kousání
Zaslán uživatelem/kou: LuciB (IP)
Datum: 2007-06-25, 18:46
johana:
no to by nemela jit do rije kdyz dostala tu injekci po ktery by do rije nemela jit 5 mesicu..a jakto ze to na ni prislo ted?myslite ze je nejakej duvod?treba ty vedra..

Aktuální stránka:9 z 18


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist