Aktuální stránka:9 z 109
Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-06-01, 22:52
A to my máme kluka - hele, nechte si toho, jo...??? :o)))))))

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-06-02, 00:11
po?kej po?kej.... ješt? jsi nikdy neslyšel o tom, že existuje n?co takového, jako OMYL?!? ;o)))
uv??íme, až uvidíme "na živo".... :o)))

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-06-02, 08:37
Martino, a co to teda ta naše hypotetická hol?i?ka mezi t?ma noži?kama jako máááá???? Prost? tam n?co má....to dokto?i jasn? ?íkali. Když byli UTZ schopní rozlišit 2 sín? 2 komory na srdci, tak jestli je to dole jenom puklý nebo to má cancourek snad už taky bezpe?n? vidí, cooooo??????? :o)))))))))))))) Dej pokoj s holkou, kdo by si se mnou stav?l je?áby a koleje??? A bude to navíc kluk otužilej a prouduvzdornej, ve t?ech letech spolu za?nem bastlit n?jaký ty jeho blikadla, bžíkadla a kvíkalda a ve 4 letech už bude b?žn? d?lat sám a pod proudem... Až p?jde do školky a budou z n?j ?ouhat sí?ový š??ry, žárovky, dráte?ky a co já vím co bude všechno pot?ebovat...to by s holkou asi moc nešlo.

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-06-02, 09:32
ááááále od?íkanýho chleba....
a co tam dole má? t?eba je hóóóóódn? nap?ed a je to už p?ipravený n?jaký to ud?látko na baterky - když seš ten elektriká?... ;o)))))) (vtíííp!! já vím, že blbej, ale m? nic jinýho nenapadá, sakra práce!!!)
a ubezpe?uju t?, že jestli budete mít kluka a n?kdy i tu holku BUDEŠ POSRANEJ ZROVNA Z NÍ!!!! jako každej táta, a mnohem víc než te? z prvního kluka, a to i kdyby z ní ne?ouhaly ty š??ry, žárov?i?ky a dráte?ky... ;o))))) (a mimochodem - zrovna u nás doma jsem p?es elektriku já, manžel mnohem líp uklízí než opravuje t?eba prodlužovací kabel nebo žehli?ku.... ;o)))



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Martina dne 02.06. v 09:48.

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-06-02, 13:55
Kdo to ví co to je o'Sullivan test? Dneska byla t?hule na periodický kontrole a prej v?bec nep?ibírá. Je 24.tt (myslím) a p?ibrala 4.5kg, což se MUDr zdá prej ?ák málo....

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-06-02, 15:22
Jo jo, já už p?ibrala asi 9 Kg.

A kamarádovi ?ekli t?iktrát, že podle UTZ mají chlape?ka, no.... a narodila se hol?i?ka. Asi tam m?la nadvakrát p?eloženou pupe?ní š??ru :-))
Na 100% ti pohlaví ?eknou z odb?ru plodový vody, ale to bys snad m?l v?d?t, když toho máš tolik nastudováno. A jak na tom Šárka v?bec je? A co ta dovolená, pojedete?
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-06-02, 15:31
AHA!! A JE TO TADY!!! :o))) tak to je to, co m? teda p?edtím ale v???bec nenapadlo!!! :o)))

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-06-02, 15:50
Hergot co ty holky všechno nevymyslej. Ešt? ani nejsou na sv?t? a už si skládaj mezi nohy cosi....

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-06-02, 16:07
To je vychcanost. Te? si myslíš, že to bude kluk, tak na ní budeš hodnej (va?it dobrý ve?e?e, hladit jí p?es pupík,povídat jí pohádky...). Dokud si to nem?žeš po?ádn? ov??it. No a až p?ijde na sv?t, tak ti klesne h?ebínek a budeš dlouze p?emýšlet, kde se p?ed 9 m?síci stala chyba. Vidíš na mýho chlapa byli dokto?i hodný, rovnou mu ?ekli, že to bude holka, aby pak nebyl zklamanej.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-06-02, 16:39
Jo a s tou váhou, tak moje teta za celé t?hotenství p?ibrala 2Kg a narodil se zdravý krásný kluk n?co málo pod t?i kila, Ale my jsme z máminý strany byli všichni mr?avý, jak tety, tak strejda a i všechny jejich d?ti.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-06-02, 16:58
hmmmm, tak m?j chlap zase strááášn? toužil po hol?i?ce, prej jen jedno dít?.... a jen díky tomu máme d?ti dv? - když to prvn? nevyšlo... :o))) (pro nezasv?cené - kluky, samoz?ejm?)
a ješt? že tu holku nemáme, já bych na ní ukrutn? žárlila, mn? sta?í, když ho vidím s malejma nete?ema, jak je z nich posranej... :o)))

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2005-06-02, 18:28
Ja som zatial pribrala necele 3 kg (19+1tt). Zatial mi nenadavali, ze by to bolo malo.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-06-02, 19:11
Bu?te rády, že nep?ibíráte, m? jsou malý i spo?áry :-)) Když mim?o dob?e roste, tak na co kila navíc.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-06-06, 12:10
pro maminy,
které se trošku bojí, že budou mít moc velký mimino, vzkazuju:
- kolegyn? m??í 163 cm, kluk vážil 4,4 m??il 57, porod naprosto v poho
- moje babi?ka m??ila cca 155 cm, když v roce 1933(!) rodila mého otce, tak ten tlus?och m?l 5,8!!! p?ežila ve zdraví a z?ejm? i v pohod? (bohužel už se jí na to pár let nem?žu zeptat, ale soudím tak z toho, že za t?i roky se narodila tátovi sestra....)
btw nevím, kde se v naší rodin? vzaly geny dlouhán?, když i d?da nebyl žádnej ?ahoun (no, možná na tu dobu jo) a táta m??í 194, brácha 196 a já 180.... :o)), takže moje 4 kilový d?ti jsou "p?im??ený" ... :o)) (teda dneska už maj kil trochu víc a m??í 192 a 194 - ten mladší .... a zatím jsou po?ád ve vývoji... :o)))

p.s. tím jsem cht?la ?íct (asi to není úpln? patrný, já to semelu pátý p?es devátý vždycky), ŽE SE NEMÁTE ?EHO BÁT!! :o)))



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Martina dne 06.06. v 12:17.

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-06-06, 14:11
No dík za uklidn?ní.
Celou dobu mi b?íško jakoby koukalo nahoru, te? už kouká dop?edu, takže za?íná pomalu klesat. Co ty Šárko, jak jsi na tom?
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-06-06, 22:25
Šárka: Já mám b?íško dop?edu a špi?até. O víkendu se mi za?alo špi?atit ješt? víc a už mi za?íná vylejzat pupík ven. M?la jsem ho už i vyboulené, jak se mr?ousek mlel.
S tou váhou je to potíž, nemám v?bec chu? na sladké, tak asi proto moc nep?ibírám. ?etla jsem, že bych m?la p?ibrat cca 0,5 kg za týden, ale ono to nejde. Asi bude n?co na tom, že když se p?estanou jíst úpln? sladkosti, da?í se váhu udržet.
Z poslední návšt?vy na gynd? mám fotku, na které je p?esn? vid?t pytlík. Jsou tam vid?t nohy, pupe?ní šn?ra a pytlík. Takže není sporu. A navíc podv?dom? cítím, že je to kluk.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Pavel dne 06.06. v 22:25.

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-06-06, 23:21
jak oni se bojeeeej.... ;o)))
no jo no jo, tak to bude kluk, no, co se dá d?lat.... :o))

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-06-09, 07:48
Tak se tu zatím lou?ím a my b?hem chvíle vyrážíme na dovolenou... Vše je sbaleno, tcho? za?ízen a mimino v integrované podob? práv? tak. Pokud vše klapne tak nejpozd?ji b?hem 2 hodin už kone?n? vyjedeme a lehce k ve?eru bychom m?li dorazit do Slovinska, kde v Julských Alpách máme cestovní pauzu skoro celých 24 hodin. T?hule bambule si jednak odpo?ine, druhak se narovná, trošku se projdem a zítra nás ?eká jen malý kousek p?ejet na plitvická jezera, kde bude další noc v chati?ce, abysme v So ráno byli schopni pohodln? p?ejet pod Makarskou, kde nás od ob?da už ?eká hotel (jupííí...). Bude to sice jen tejden a uvidíme taky co to po?así, ale víc vymyslet v dané situaci jaksi už nešlo. Zpátky p?ijedeme vlakem v?etn? autí?ka co pojede taky na vagónku (ehm - když nám neujede), ale to už se asi stejn? ví... ?ili do p?íští ned?le nejmí? mám o zábavu tak n?jak postaráno :o)) Takže p?ejeme všem klidný a pohodový za?ínající léto a jestli m?žete, držte sem tam t?huli palce - ?eká jí v aut? 1200km tak a? mi tam nikde nekolabuje. Možná pošlu n?jakou tu SMS která by se mohla objevit t?eba i ve foru, jinak holt p?íští ned?le nejd?íve. Na tohle už nemusíte odpovídat, vypínám a odjíždíme... Jo a pozdravujte Mihalu i od nás, jestli s ní n?kdo máte fungující spojení :o))))

PS: Jedem na Bud?jovice-Salzburg-Villach-Ljubljanu-Karlovac-Plitvice-Knin a dále k mo?i, takže všechny ty 3 nejdelší alpský tunely jsou p?esn? v našem sm?ru. Inu doufám že tam zas n?co nechytne, nerad bych se tam otá?el :o))))))

PPS: ?us bus šlus - jdu do garáže... Tak hoj hoj hoj!!!

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-06-17, 14:31
Pavel a Šárka: Kdy se vracíte? Napište jak dopadla cesta.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-06-19, 21:42
Jsme tu...a bylo to moc a moc a moc moc moc super!!! Cesta byla úpln? v klidu, jak jsem psal tam jsme jeli autem po vlastní ose, zp?t nás vezl vlak - a p?ipadali jsme si jak v pravém OrientExpresu, byl to suverén? nejdelší vlak z celýho nádraží, jel v kuse 22h, vyst?ídalo se na n?m 6 lokomotiv a urazil trasu cca 1100km horama dolama cestou necestou, od mo?e p?es Plitvice, Alpy, rakouský Semmering, koridory víde?ského metra do Brna a do Prahy, p?ivezl nás i auto, spali jsme v posteli a plnou penzi si užívali za jízdy v jídelním voze... Když jsme vyráželi od mo?e m?l tu nejdelší lokomotivu co si lze p?edstavit, šplhal hadovit? kroucenou tratí plnou tunel? a most? do chorvatských hor a myslím že vzhledem k t?m svým rozm?r?m a tomu rámusu co p?i tom fun?ní nahoru nad?lal (tehdy s námi jel zrovna diesel p?esn? jak z filmu Temné území) musel být slyšet na kilometry daleko - ješt? že tam bylo totáln? temné území, jen hory doly lesy a koleje. Jo a v souvislosti z t?hulí jsme nem?li v?bec žádnou krizi a vzhledem k tomu, že Š byla jediná t?hule v celým hotelu tak si jí všichni i náležit? považovali, neustále se personál dotazoval jak jí je a jestli n?co nepot?ebuje, zkoumali jí b?íško a ptali se ve kterém m?síci je a snažili se hádat co to bude a tak :o)) No prost? bájo dovolená... Škoda že jste se nikdo nenechal vytahnout k nám ...

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-06-20, 16:35
Tak to Šárku obdivuji, já když jezdím s manželem po Praze, tak nevím jak se v aut? uvelebit.

To Šárka: Tak co jak už vyrostlo b?íško? Já mám 94 cm.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-06-20, 16:47
Ona byla melounem nahoru a docela ani necht?la stav?t - spíš jsem cht?l pauzu d?ív já od volantu než ona kv?li n??emu... Ale je pravda že jsme jeli rozložen?, na jeden zátah by jí to asi odrovnalo. A zpátky courala po vlaku, na chodbi?ce byla za ?as z?ízena "t?hotenská drbárna", neustále se n?co d?lo - drncali do nás jak m?nili mašiny, jezdili tam a zpátky takže chvíli jsme sed?li po sm?ru, pak proti sm?ru, asi 10x cht?li pasy(na každý hranici nap?ed jedni policajti, pak se vlak hnul my mysleli že už dobrý a za 30 minut další policajti t?ch samejch hranic, jen z toho druhýho státu) a tak to šlo celou noc i den - takže tam m?la furt co na starost že se nenudila. Navíc s náma jel 5-ti letej prcek (náhodnej, neznali jsme ho) a kolegovic dv? malý d?ti, takže z kupé byl hrací koutek, d?ti po chodbi?kách st?ílely z d?tských pistolek, lítaly bez bot po vlaku a v botách do postele, furt n?co ukazovaly, cht?ly vysazovat z oken a ?lov?k najednou zjistil že se má vysedat... Takže není co obdivovat, okolnosti napomohly tomu, že to bylo pestré a veselé. Kolik má p?es pupek nevím, ale hodn?...

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-06-20, 16:58
Vidí si na nohy? Když se neohybám a jen se kouknu dolu, tak tam žádný nevidím, ani palce.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-06-20, 17:11
Prej ne... Až do n??eho šlápne (v parku t?eba) tak jí prej nemám nadávat, prý v?bec nevidí kam šlape... :-))) A p?ibrala už myslím skoro 6kg, takže se n?jak rozjela. Že by to bylo tou dobrou stravou v hotelu??? 2kg za tejden mi p?ijde že musela jíst jak prokoplá.

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-06-20, 17:29
Hmmm Ale 6 Kg neni tolik, já mám navíc asi dev?t nebo deset. Zítra jdu do poradny, tak uvidím.
Já za?ínám mít problém, za?ínám být tak mimo, že se neumím obléknout. Vše si beru cedulkama dop?edu, t?eba i laclá?e. A jsem skoro schopná tak vylízt na ulici. Takže odchod z domova se prodloužil o kontrolu oble?ení.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-06-20, 17:51
No tak když nevycházíš nahá...cedulky dop?edu, to se dá tolerovat, ne??? Š byla mimo d?ív, to necht?la nap?. v?bec ?ídit, bála se jít n?kam sama ale te? už si to tak n?jak sedlo a asi si to ani moc nep?ipouští - zatím je v klidu, dokonce jak nejv?tší flegmouš si p?estala chystat veškerý ty nutný v?ci a na dovolený jednou p?i jídle mimod?k povídá: Hele, a nemyslíš že bych m?la taky mít do porodnice n?jakou tašku s v?cma...??? To abych už asi zjistila co vlastn? tam mám mít, že jo? Takže asi tak to te? prožívá/užívá ona.

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-06-23, 13:09
Ježíš, no jo, tašku do porodnice. A co chudáci tcho?i až já odjedu a manžel bude dva dni v kuse pít. Hmmmm asi budu muset p?emluvit mamku, aby mi je chodila opatrovat, ješt? že bydlí kousek.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Šarula (IP)
Datum: 2005-06-23, 19:12
Dneska jsem byla v poradn?, mám váhu 65,5 a mim?o váží 1300g. Podle doktorky to ale odpovídá, že bych m?la být n?jaký 29+1tt a ne 27+1. No uvidíme. Všimla jsem si a i Pavel (hned jak p?išel dom?), že jsme p?ibrala v obli?eji. Jinak na nohy si už taky nevidím, mám p?es b?icho obvod 96 cm. Výsledky na t?hotenskou cukrovku mám naprosto v po?ádku, jsem úpln? u?ebnicový p?ípad.

V pond?lí na srazu m? štípla n?jaká infikovaná muška a b?hem hodiny mi oteklo levé oko tak, že jsem vypadala jak Jan Žižka. V?bec jsem na n?j nevid?la. Druhý den ráno to bylo ješt? horší, natekl mi i spánek a vypadala jsem jak po boji. Šla jsem na o?ní a dostala jsme prášky proti otok?m. Ty jsem našt?stí nemusela za?ít brát, otok za?al sám ustupovat. Ale p?esto m? nechala paní doktorka doma, že prý s jedním okem koukat 8 hodin do PC je nesmysl. Tak jsem doma a odpo?ívám. Te? už je oko v po?ádku, zítra jdu na kontrolu.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Šarula dne 23.06. v 19:13.

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-06-23, 19:53
Já mám dnes 29+0 a na UTZ se musím ojednat, mám tam jít mezi 30 a 32 týden.

Já to oko na srazu vid?la, ale nedokážu si p?edstavit, že ti to nateklo ješt? víc.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Šarula (IP)
Datum: 2005-06-23, 21:35
Pavel: ale dokážeš - ješt? 3x víc - ráno tam bylo jen prase?í o?i?ko na rudé buclaté tvá?i... Jak píše že p?ibrala v obli?eji tak spíš jí to nafouklo.

Aktuální stránka:9 z 109


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist