Aktuální stránka:12 z 109
Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-08-08, 12:34
Držím pale?ky, aby z?stala Šárka celá po dobu rekonstrukce. A obklady.... za seda?ky, na seda?ky a do kufru.

M? vždycky TT ur?ují z takovýho kole?ka dle P.M., nikdy jen tak nep?i?ítaj. Jsou to tata?i.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-08-11, 20:12
Já jen obnovuji vlákno. Poslední dobou je tu spousta nová?k?, kte?í zakládají naprosto zbyte?né vlákna. Asi neumí používat vyhledávání, nebo to jen nevidí, možná by bylo fajn, kdyby to webmaster zvýraznil, t?eba aby to blikalo:-)
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: cinderella (IP)
Datum: 2005-08-11, 21:20
Já bych ne?ekla, že jsou až tak zbyte?ná.. já jsem se snažila taky hledat, ale p?i nejlepší v?li mi vyhledávání nenašlo to, co jsem pot?ebovala... a když n?co nevim, radši se zeptám, po?ád ješt? je dost lidí, kterým ned?lá problémy poradit podesáté, když v?dí, že to n?komu pom?že...
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-08-12, 15:07
Cinderella: Já myslím, že je opravdu lepší se zeptat, ale na to sta?í obnovit starší vlákno. T?eba o?kování, nebo kousání. Nemusí kv?li tomu p?eci vzniknout vlákno nové. T?eba vzteklá fretka = kouše, nebo kam všude vleze = zv?davá fretka. Jsou to stejné problémy a p?jde mi zbyte?né je ?ešit odd?len?.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: cinderella (IP)
Datum: 2005-08-12, 15:11
Jo jasn?, sta?í... ale to by se ho muselo poda?it najít... tím, že tu nejsou kategorie, se hledá opravdu dost t?žko... a ne všichni jsme geniální, aby nás napadlo zrovna to správný slovo, který vystihuje danej problém.... a když se nám nepoda?í najít, zakládáme... myslim, že než n?kdo založí nové vlákno, pokusí se hledat... a zakládá až když neusp?je....
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-08-12, 15:34
To Šarula: Ahoj až budeš mít chvilku, tak se koukni na www.detskyraj.cz maj tam v odkazu pro maminky n?jaký podprdy a myslím, že ty ceny jsou celkem fajn. Mají i kamenný obchod, a m?žeš si vytisknout kupon na slevu 4%. My tam kupovali ko?árek a autoseda?ku. Máme kombinovaný Dara Cross Country v ?ervený barv?. A autoseda?ku máme 0-13Kg Jané rebel v barv? red asim. A ty pleny tam maj taky 10ks za 160,-K?
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-08-18, 13:20
Tak ?ádíme - rekonstrukce v plném proudu, t?hule je do?asn? nep?ítomná... Ješt? tejden to bude muset vydržet :-))) Snad do té doby neporodí.

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Petra R. (IP)
Datum: 2005-08-18, 14:47
Už jsem myslela že jsi Šárku odvezl do porodnice :o))) A na?ídil jsi malýmu aby ješt? po?kal v b?iše?-to je totiž d?ležitý aby se u?il poslouchat hnedka odmala :o)))
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-08-18, 20:25
Pro? je Šárka nep?ítomna? Pavle, že ty jí zase nechceš pustit k netu :-))
Dnes mi psala SMS, že m? opravdu p?edb?hne, protože na m? se pan doktror tvá?il, že budu opravdu ješt? t?i týdny celá. Ale za to m? docela pot?šil, protože Ani?ka prý asi nedoroste do t?í kil. Prý m? p?i porodu bude šet?it :-)). Dneska váží 2,4Kg.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-08-18, 22:29
Musela se odst?hovat - u nás je pravé prachové království (neplést s prachovou pe?inou...) a d?lá se 8:00 až 21-22h den co den v?etn? víkendu. Což asi moc pro t?huli nebude. Takže je u matky na prázdninách, azyl má ovšem jen do konce prázdnin. Takže jestli to nestihneme, tak nevím kam s ní? Snad ale už p?jde do porodnice a pár dní si jí tam nechají.

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Lenka (IP)
Datum: 2005-08-19, 07:37
Lidi?ky, ja vám tak závidím. Nie že by mi teraz nebolo dobre, ke? mám Pe?ulku už na svete, ale to ?akanie a tešenie sa - to bolo na tehotenstve úžasné. Dokonca, ke? som porodila, tak mi to ve?ké bruško celkom chýbalo. K?udne by som ho ešte nosila o pár týžd?ov viac. Neviem ?i som v tomto divná, ale ja som sa s bruškom cítila super. Teda, nemotorná som bola, aj som pohundrala, ale celkovo som si to vlastne užívala a vyt??ala som ho ako som len mohla - hih - nech mi všetci závidia.
Teraz nám všetci závidia Petronelku- je úžasná. Pomaly za?íname s prvým príkrmom - dostala už na obed mrkvové pyré (b???) a pomixovanú zeleninovú polievo?ku. Akurát som urobila prvú zásadnú chybu pri k?mení - papkali sme v obýva?ke oble?ené v bežnom oble?ení, ktoré nosíme medzi ?udí. Nabudúce oble?iem seba aj Pe?ku do nejakého igelitového vreca :-))) Asi si viete všetci predstavi? pre?o. Mrkvové flia?ky na obývacej stene nachádzam ešte dodnes.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-08-19, 11:59
Já se teda moc t?ším až budu moct zase spát na b?iše. Už se mi po tom moc stýská.

Pavle a to je te? mimo Prahu? Cht?ly jsme se sejít ješt? jako koule.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-08-19, 14:10
Není - jako 2 koule se scházet m?žete zatím do sytosti. M?žete se ob? dovalit i sem k nám - ur?it? se vám tady bude tuze líbit... Hned ve dve?ích se p?erazíte o pytle a vlastn? ješt? než se sem od výtahu dojde tak chodbu lemují desky vata pytle trubky atd. no a do koupelny? Tam nelze ani vejít, chodba k ní je plná prodlužek, vrta?ek, rozbrusek, štaflí vodováh a r?znýho stavebního harampádí. Tak se stavte... :-))

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-08-19, 14:29
D?láš tam d?lník?m stavební dozor?
A sleduješ kam chodí na záchod, když ten váš je te? mimo provoz?
To se mi ulevilo, že je v Praze s kým bych se šla jinak valit a koulet. A na kterym konci te? sídlí, abych mohla vymyslet n?jaký místo kam si sednout. Abysme to nem?li ani jedna daleko.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-08-19, 18:17
D?lníci jsou fajn - chodím s nima do hospody, neustále jim pro n?co lítám a oni zatím jedou jak 2 fretky. Takže není pot?eba je nijak kontrolovat, v?dí si rady se vším (teda vyjma elektriky, ale to p?edem hlásili že elektriká?e nemají - tak jsem musel sám...). Na vodu m?li takovýho borce co to celý vyst?íhal, zbyly dv? roury do kuchyn? a 2 vodom?ry a vyst?ílel to tam za ve?er celý znovu - a to se muselo jít s vodou nejenom skrz p?í?ku, jak to v paneláku bejvá nej?ast?ji ale ješt? kus zdí a pak teprv ven, navíc studená se v?tví na 5 a pak ješt? ten "hajzl" - to bylo mistrovský dílo, p?ipojit Geberit na panelákový klesa?ky s kolenem 1cm nad betonovou slupkou. No to uvidíš... T?hule sídlí na Hájích, kone?ná C a pak 1 stanice sm?r Modrá škola jestli to tam znáš. Neutrální území na p?li cesty m?žou být Kunratice, Libuš etc. Koulím zdar a držte se - mimino mimo kouli te? fakticky nepot?ebuju - vana totiž stále nep?išla !!!

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-08-19, 18:34
Tam to neznám, ale juknu do mapy, co tam jezdí za bus.
Když d?lali koupelnu šéfovi, tak jsem ho strašila, že mu d?lníci ??raj do betonu :-))
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-08-19, 18:47
Jé to je super, z Modrý školy jezdí bus až k nám a je to za necelou p?l ho?ku.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Son?e (IP)
Datum: 2005-08-19, 18:49
Pavel...:oD....mimino mimo kouli.......chi chi:o)))

katka: :o))to neznám....p?i rekonstrukci bytu jsem vym?šování d?lník? nekontrolovala..:o)))
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-08-19, 18:56
Zatím je mimino v kouli integrované 2 v 1, tak logicky bude za ?as mimo kouli. To jsou naše úúúpln? b?žný výrazy.... Ne d?lníci do betonu ne??rají, protože si ho museli sami míchat a to by je jist? nebavilo. Ale dycky vyst?elí jak raketa do hospody za roh, takže asi tam... Zjistil jsem, že když se nad náma spláchne tak koleno za záchodem co vede do klesa?ky zur?í a bublá jak v potoce - asi tam moc zalezlo a když jedou hov.. zezhora tak tady do toho narážej. Krucifix!!! Ješt? že tcho? je na prázdninách, celá šachta je vypln?ná skelnou vatou (krom? budík?), ur?it? by tam hned vlez a bu? to rozcupoval na konfety nebo po tom vylez do nebe. Ješt? jsme mu zaplatili další tejden - ten se má!!

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-08-23, 21:11
Tak Pavle jsem celá i p?esto, že jsem ?istila ten koberec. takže jak v bo?i?ích mýt? ... je to blbost.
(No, a nebo jsem to ne?istila dost d?kladn? :-)))
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Mihala (IP)
Datum: 2005-08-25, 19:56
Halóóó, tady medúza. Šárko, Pavle, ?ák jste se dlouho neozvali. Už je Honzí?ek na sv?t?? Jsem napnutá jak kšíry naší Kejty, když chce vlézt n?komu do nohavice a po?ádn? se zakousnout. Porád vyhlížím SMS, že už se Mango klube, a ono nic. Neprotahujte to a pus?te ho na sv?t. Náš Tomášek ?íká, že je to tu super, i když je po o?kování, takže má teplotu a je ospalej, ale jiná? se chichotá na celý kolo.

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Šarula (IP)
Datum: 2005-08-26, 07:51
Medúze na vysv?tlenou what's behind: neozvali neozvali, jsme jaksi p?etíženi zavaleni ?ešením v?cí zcela nesouvisejících, zmate?ných a nespolupracujících - jak vymyslet ?istotu d?tské prdelky když vana stojí v obýváku a je nad slunce jasn?jší že voda v koupeln?, která byla dotažena p?ed a "že snad n?jak vyjde" pochopiteln? vyjde tak, že by procházela vanou a jejími díly - a kde je vlastn? ta vana, p?išla v?era ve?er a do té doby všechny práce na koupeln? stály, prázdniny tcho?ecí co m?li být 7-14 dní zítra kon?í 3. týden, ka dát mimino když u potýlky byla ješt? p?ed 2-mi dny dlažba a stojí tam pra?ka, v?era se tam objevila sk?í?ka na umyvadlo a zase zmizela jinam, kýbl na splachování WC má díru jak ho d?lník ?itil špachtlí prosek ho a nebude mít jinej, k van? pat?í v?trací dví?ka nicmén? nejdou nikde koupit... No aby toho nebylo málo prodali jsme auto. Tu volal dealer že je t?eba vrátit se k nim že n?jaká plná moc dosud není plná, vyb?hat ty peripetie kolem ukon?ení pojistek (až se moc naplní) no a tak. Pak se taky chodí do práce a to denn? (píšu já P - nevím ?í to bude zas mít profil, uvidím až to odejde) no a v?bec - náš život je sled vzájemn? ni?ím nespojených scén, ve kterých všichni co v nich hrajeme (tedy my 2, zví?e a ob? do akcí zatažené rodiny) jen vzájemn? chaoticky pobíháme a ?ešíme 5. p?es 9. Jen to mimino má jasno, sedí ve své kouli hlavou dol? nastr?enou do trychtý?e a netrp?liv? ?eká, až mu mávnou startovním praporem a ono vyrazí na sv?j první závod... Nás se ptát na nic nebude a v danou chvíli bude ubytováno v obýváku ve van?, jako mycí kyblík musí posta?it ten s dírou... Asi tak!!

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-08-27, 08:49
Tak dneska jsme byli poprvé rodit ... !!! Tedy ne že máme plánováno rodit vícekrát, ale zatím se nic nenarodilo takže 2. pokus bude následovat. Dnes tedy 2:15 vstávej vstávej jedem, n?jak se mi to nezdá. Taška s náma už jezdí v aut? vždy, tudíž test akceschopnosti byl vylet?t z postele, oblíct, nezapomenout klí?e telefon a ven - venku jsem zjistil že je +8°C, tedy krapet v?tší zima než jsem rozespalej doufal (ale co už pak s tím) a hurá do nemocnice. Tam rutinní kole?ko, ovšem výsledek nejistý - odtekla voda nebo ne?? Testy na n?jaký pr?kaz nešly použít, takže n?jaký jiný test co se d?lal až tam, strašn? dlouho trval než se dekon?il, pak monitor a maminko vidíme, že jste bezvadn? pou?ena co a jak d?lat, ovšem dnes to ješt? nic není, jd?te spát... 4:n?co návrat na základnu do postele, 7:30 budí?ek, ?emeslníci na koupelnu nepo?kají... No a to je celý, p?íšt? zas!!!

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-08-27, 10:51
No jo, tak p?íšt? to trénujte p?es den, asp? se vyspíte :-))
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: aronka (IP)
Datum: 2005-08-29, 14:45
to Pavel: no, jak jste si to naplanovali, tak to ted mate. Holt, kdyz se date do bourani koupelny tesne pred porodem, co cekas? Ze bude klid, a pohoda, a ze nastavajici maminku to vuubec nevyvede z miry a klidne porodi? Tomu rikam optimismus:) Chudak Sarka i miminko...
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Šarula (IP)
Datum: 2005-08-29, 19:09
No mi máme vždycky všechno na poslední chvíli a vše naráz. Takže už jsem si zvykla. A s tím klidem, já si to nep?ipouštím.
Vždy, když máme n?jaký problém jsem v pohod?, ale zato pak, když je klid jsem z toho všeho špatná. Takže zatím dobrý a naopak musím Pavla uklid?ovat. Ten už z toho nem?že. Chudák O:(((

Bylo ode mne naivní myslet si, že než se vrátím z porodnice, bude doma ?erstv? vymalováno, umytá okna a uklizeno. To m? pustilo, jak jsme za?li s tou koupelnou. Vidím to tak, že dod?laj koupelnu, já odjedu porodit a po návratu z porodnice za?nu uklízet ten stavební binec v byt?. Ráda bych uklidila do porodu alespo? d?tský pokoj, snad mi to vyjde. Držte nám pale?ky.

To Katka: dnes jsem se za?ala bát porodu, koupila jsme si maminku a v ní p?e?etla ?lánek o komplikaci porodu. Jsem to ale h?up.

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Šarula (IP)
Datum: 2005-08-29, 19:45
Aronka: víš jak jsme to naplánovali??? Tak aby to vyšlo s m?sí?ní rezervou. Ono se musí ?ekat než dostane nástup na mate?skou (p?eci nebude t?hotná chodit denn? do práce z bytu bez vody) a zkoordinovat party ?emeslník?, objednat vanu, dlažbu obklady, za?ídit povolení, získat peníze... Takže kick off (výkop - tedy startovní výst?el) byl n?kdy kv?ten/?erven a deadline (tedy ukon?ení) minulou sobotu. Porod pak 17.9. Bohužel jaksi už za b?hu vzaly události na nás nezávislý spád, Šárka se vrátila z poradny že termín porodu byl stanoven o m?síc špatn? (pro? to ví už jen b?h...) a když se objednávala vana - sd?lili mi v p?li doby b?žící objednávky že ?erpají celozávodní dovolenou (zeptat se jich dop?edu zdali náhodou se k tomu nechystají m? fakt nenapadlo). ?ili jeden míní, ale život m?ní a d?íve to prost? nešlo - dokonce ona ani nebude t?ch 6 ned?l p?ed porodem na mate?ský (když jí ?ekli blb? termín a odvozovali to z n?j) a posunout dop?edu nebylo kam, posunutí dozadu zap?í?inila souhra náhod, ne my... :-))) Našt?stí to prožívají state?n? a jak páce roste tak se jí zlepšuje nálada, takže k porodu p?jde notn? nat?šená na tu zm?nu tak i tak... Hlavní je že toho že jsme se do toho pustili ona nelituje - já sice prožívám nervové záchvaty, ale zatím oba fungujeme... Tož tak :-))

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-08-29, 20:16
Šárko ni?eho se neboj, já se uklid?uji tak, že si ?íkám, že to nem?že být tak hrozný, když máma m?la dv? d?ti. Kdyby na tom bylo n?co hroznýho, tak by p?eci m?li maminky dítko jen jedno.
Dnes jsem byla u Apoliná?e se ségrou a vid?la jsem u ní na UTZ krásný dvoj?átka, je v 11 TT. No jo vždycky musí být lepší než já.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-08-30, 10:07
Jéje ... :-)) Ta se má, co??

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-08-30, 12:45
No, je z toho neš?astná. Ona už má totiž 5ti letýho syna, když zjistila, že je v tom, tak se díky svému manželovi smí?ila s dalším mim?em, ale te? mi p?ijde hrozn? rozt?kaná a nervózní a náladová. Podle m? po?ádn? neví, co s tím. Ale ona se s tím smí?í. A nejv?tší radost má máma, te? staví p?ístavbu v paneáku, jakože zabrali k bytu ješt? kus chodby. Cht?la tam mít kumbál, ale už rozhodla, že to bude parkovišt? pro ko?áry.
Avatar

Aktuální stránka:12 z 109


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist