Aktuální stránka:11 z 109
Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-07-25, 20:01
Tak držíme p?sti?ky i tlapi?ky a? jste co nejd?ív v po?ádku. S takovým pitným režimem bych spala na záchod?.

A rodit bude Šárka teda v Motole? Tam rodila o Vánocích kamarádka a byla moc spokojená.

Jo a ješt? se omlouvám za mystifikaci jsem 33+4 TT.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Iveta M (IP)
Datum: 2005-07-26, 12:50
Už je to tady jak v novinách - o dobrou zprávu nazakopneš, nemocný fretky a i Šárka. Držím palce, aby se vše v dobré obrátilo a nemusela do nemocnice.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2005-07-26, 13:16
To Pavel: az to vsetko skonci a Sarka aj dietatko budu v poriadku, uvazovala by som na podani tresneho oznamenia na danych lekarov. Pretoze toto urobit choremu cloveku je trestuhodne, ale urobit to zene v poslednom stadiu tehotenstva je na odstrel.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-07-26, 13:54
Tak jak je? Ty vedra, které mají za?ít asi moc ne?idaj, co. A na kdy vám tedy stanovili TP?
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-07-26, 19:20
S p?esným termínem porodu nevím, dle mojí doktorky ho mám stále na 17.9. Te? v pátek jdu do poradny, i když k jiné doktorce (moje má dovolenou) tak uvidíme.

Jinak stav je beze zm?ny, nevím zda ?íct zapla?pánb?h nebo bohužel. Bolesti nemám, pr?jem stále stejný asi jako rozmixovaný špenát. Zítra by m?ly být výsledky z Podolí (teda doufám), jsem nedo?kavá. Až budou, dám v?d?t co a jak.

Co se tý?e horka, v?bec se na n?j net?ším, v?era mi bylo odpoledne dost divn?. To?ila se mi hlava, byl divný tlak. N?jaká hodná paní, když m? vid?la jak vypadám, vytáhla z tašky kostku cukru s tím, že i když já sladké nem?žu, malý musí a donutila m? ji sníst a zapít vodou. B?hem okamžiku se mi ud?lalo lépe.

Už udržím i banán, dnes jsem si koupila bor?vky tak si dám po ve?e?i jogurt, banány a bor?vky. No prost? m?amka.
Všem, kte?í mi držíte pale?ky moc a moc d?kuju.

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-07-26, 21:11
To p?edtím jsem nepsal já P nýbrž S z mého profilu... Já p?eci nerodím a do poraden nechodím :-))

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2005-07-27, 09:22
To Pavel: jeden nikdy nevie a uz sme si zvykli vas dvoch rozoznavat...;-)...Sarka, drzime palce... inak tie divne pocity su pravdepodobne z dvoch dovodov, nedostatok tekutin a nedostatok cukru...takze preto ti to pomohlo...moja rada, nos so sebou par kociek cukru a mineralku... predsa len, telo v tehotenstve potrebuje viac energie...a k tomu este tieto zmeny pocasia a tlaku...tiez s tym mam problemy...
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-07-27, 22:32
Šárka se lepší :-)) Už dohonila p?vodní váhu a zažívání se prej tém?? upravilo. Jediné co se stalo za zm?nu je že skon?ila ty ATB - takže by na to m?ly tak významnej vliv??? No asi jo. Taky má výsledky test? a salmonela tam nebyla, byla tam všudyp?ítomná E. Coli a n?jaká divná snad Clepsiola pneumonie. No hlavn? že už je klid, i když doktor?m to ješt? nedá a budou kontrolovat dál. Baští Activii a zkoušela dát ochutnat i Myšákovi - samoz?ejm? mu v?bec nechutná. Jak malý dít? to zp?sobn? líže, ale strašn? to prská, cení tesáky, vyplazuje jazyk, ale nedá si ?íct a za 5 sekund líže zas :-))))))))

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-07-27, 22:53
A co zkusit jeste kozi mleko? A prirodni vselek na spatne traveni - boruvky?
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: aronka (IP)
Datum: 2005-07-28, 15:59
to Pavel:jednozna?n? zažalovat odd?lení v Podolí!!Máte d?kaz-její záznam v kart? v Podolí v silné diskerepanci s nálezem paní Doktorky. Nejde o pomstu ale o to, že jde o život t?í lidí=život Tvé manželky, na n?ho navazující život mr?ouska a v neposledné ?ad? i ten Tv?j by bez nich nestál za nic. Pokud se navíc prokáže salmonela /do 3dn? z b?žného výt?ru kultivace/ Podolská nemocnice navíc ohrozila i ostatní nemocné, které byly se Šárkou na pokoji.....pokud mají spole?né WC/nevím/ tak je to opravdu trestuhodné zanedbání a neposkytnutí pé?e/nevadí, že salmonela nebyla potvrzená-podez?ení na ní p?i jeji potížích bylo oprávn?né a na to navazují i opat?ení/, což ve finálu vám m?že donést i finan?né odškodn?ní za výdavky na lé?bu/?eší se p?es pojiš?ovnu/ a v??, že nebudou malé. Každá koruna se vám te? hodí, obvzlášt? pokud esšt? manželka nemá vyhráno.
Pokud jsem dob?e ?etla, tak svoje si odneslo i miminko-a to není na mávnutí rukou.
Spojte se s paní doktorkoum z interny a podejte žalobu na odd?lení v podolí. V propošt?cí zpráv?/reversu/ by m?la mít Tvoje manželka jméno konkrétního doktora a dokumentaci pak i jméno p?ijímajícího doktora, který pochybyl nejvíce.




Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: aronka dne 28.07. v 16:03.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-07-29, 13:37
Ahoj Šárko a Pavle, tak jak je? Jak jste na tom s váhou?
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-07-29, 14:50
Necht?la jsem zakládat nové vlákno, tak to píšu sem. Je to taky takový rodinný.

V?era jsem žehlila a m?la jsem i docela slušné skore. povedly se 4 košile a 3 tri?ka, všechno Mízovo a pytel d?tsých oble?k?. Jen jedno triko, taky jeho, to nep?ežilo. No a na pravé ?ásti naho?e vep?edu je vid?t skrz a dokonce se tomu semnou i zasmál. ?um?la jsem jak blázen, když ta žehli?ka necht?la jet a pak to tri?ko z ní nešlo sundat. A to jsem dodržela i stanovenou teplotu na cedulce. Míváte taky tak špatné dny?
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-07-29, 14:59
Vidím že p?edchozí dotaz je sm?rován i na m?: já jsem na tom s váhou furt stejn? :-)))))) Šárka se vrátila na svojí p?vodní (p?ed tou story s Podolím), takže má +7.5kg a je podle posledních výzkum? asi 35. tejden. Jinak je mi horko - snad to má ve?er už skon?it. Šárce vy?ídím a? ti taky n?co napíše.... :o))

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-07-29, 15:04
Pavel: Slibovali bou?ky tak doufám že dorazí:-)jinak na zítra se má skute?n? rapidn? ochladit...tak pozor na velkou zm?nu tlaku..to mnohdy s ?lov?kem zamává víc než teplo (já bu? nem?žu chodit...bolí m? ky?elní šlachy a vazy, nebo dostanu rýmu:-D, n?kdy to ustávám bez povšimnutí)
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-08-01, 09:45
Tak nám t?hule p?estala p?ibírat. Dosáhla celkem cca +7kg a víc tomu už asi moc nedá. Už je zdravá, ale pravd?podobn? jde do finále, protože prý (?íkali znalí - já nic nepoznám) už jí b?íško sestupuje a podle posledních propo?t? by m?la do konce srpna vyklopit. Stá?í mimina se rozjelo tak, že dle hlavy je 36, dle nohy 34, dle váhy 32 atd., nicmén? jí doktorka p?ipravuje na to, že to nevydrží déle než 4 týdny. A protože nikdy nebyla n?jaká "žravá", tak jí jak je zvyklá docela málo a jelikož v sob? má !parazita" kterej nekouká napravo nalevo tak mám ten dojem, že pohubla (v obli?eji, na stehnech, ...). Takže je jak ty?ka, akorát vep?edu má p?knej "sud". No tak to je asi všechno, je klidn? možný že b?hem tejdne p?ijde update "rodí"...

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-08-01, 13:53
Pavel - Tak a? se jí da?í a budem se t?šit na zprávi?ku... víte co to bude?
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-08-01, 16:00
Tak m? už taky za?ali llidi ?íkat, že jde b?íško dol?. Uvidíme kdo bude první. A už máte všechno p?ipravené? Sbalenou tašku do porodnice? Nezapome?te nabíje?ku na tel. A máte zásoby v mrazáku? (až bude zase Pavel sám doma) A já se na jednu stranu hrozn? t?ším a na druhou se bojím. Jinak s p?ibíráním, já už asi taky nep?iberu, ale dle knížky se už v posledních týdnech váha nem?ní.
Takže držíme p?sti?ky a dejte v?d?t.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Šarula (IP)
Datum: 2005-08-02, 19:17
Zítra si kone?n? dobalím tašku do porodnice. N?jak nestíhám a to jsem celý den doma, i když v?era jsem nebyla. Byla jsem v porodnici p?ihlásit se do poradny, pak u mamky, na srazu s Míšou. Snad jí stihnu zabalit. Nabíje?ku už tam mám, tu jsem tam m?la jako první v?c. Na zásoby do mrazáku se dostanu zítra, to chci nava?it.
Aktuální váhu mám 66,1 a p?ijde mi, že hubnu. A to se cpu jak otesánek. Dneska jsme toho sn?dla za 3 a váha mi kolísá. Snad si udržím do porodu alespo? t?ch 67 kg, aby mr?ousek nem?l hlad.

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Šarula (IP)
Datum: 2005-08-02, 19:17
Omlouvám se, n?jak se mi povedlo vložit p?ísp?vek 3x.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Šarula dne 03.08. v 21:06.

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Šarula (IP)
Datum: 2005-08-02, 19:17
Omlouvám se, n?jak se mi povedlo vložit p?ísp?k 3x.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Šarula dne 03.08. v 21:07.

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-08-03, 12:00
Teda Šárko ty jsi docela cestovatel, já už nevytáhnu paty z domu. P?es den mi bývá dost mizern?, trpím nízkým tlakem. A když si dám slabý kaf?o, tak se mi zase t?epou ruce. Navíc jsem alergická na sluní?ko, takže venku opravdu nic moc. Když se rozhodnu n?kam cestovat, tak ?ekám až p?ijede Míza z práce, abych nejela sama, vím jak jsou cizí lidi ochotní. I blbou sámošku mám 15 minut p?šky, tam to jde, to je z kopce, ale nazpátek už nedolezu. Tak nákupy jsou na Mízovi a já doma natírám futra.
Jinak mám váhu 61,5 Kg a moc se necpu, jak byly vedra, tak jsem nem?la chu? na normální jídlo. Dlabala jsem ovoce, zeleninu a zmrzlinky, a taky mi sem tam maminka upekla kolá?ky :-)).
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-08-03, 12:50
Šárka za?ala intenzivn? hubnout - což znamená že jde do finále. Za den to ud?lá i n?kolik set gram?, do konce týdne jist? zas další kilo zhubne. Už nejí a mimino je zdá se hotový a p?ipravený k vydání, protože se tam mele jak blázen, b?icho jí lítá, vydouvá se a naopak propadá, z mimina jdou nahmatat r?zný blíže nerozpoznatelný vystouplý ?ásti (asi nohy, páte?, prdel, ...) a b?icho pokleslo dol?, mimino pravd?podobn? už hlavou uvízlo dole takže už jen zb?sile kope nohama mává rukama a hlavou v trychtý?i ?eká ve front? na vysvobození. Nedávám tomu více než 14 dn?!!!

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-08-03, 13:42
Juj, tak to m? p?edb?hne o dost. Já už se hrozn? t?ším. Domluvily jsme se se Šárkou, že si zítra p?jedm ješt? sednout a pokecat, tak snad jí to nechytne n?kde se mnou. To by jsme vypadaly, dv? koule co sotva lezou, z jedný by tekla voda a druhá by plašila okolo. ?íká se, že když si dá t?hule dla? mezi b?íško a prsa a ta dla? je rovn? dol? (jakože neni šikmo), tak už je to za pár.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-08-03, 19:23
No s tou vodou by to myslím ešt? jakžtakž šlo - literatura ?íká (...moudrá kniha povídá...) že to pak prej obvykle ešt? dost dlouho trvá. Pr?ser by byl, kdyby z jedný už koukala hlavi?ka :-))

Jinak koukám že z toho máme ?ist? privátní vlákno. Ale dy? p?eci jsou další co budou mít (nebo už mají - vi? Lenko ze SR co už ses neozvala :-( ) taky modelovej ro?ník 2005 stejn? jak my... U nás v práci už jsou další dv?, ale ty budou mít ob? už model 2006 (ale myslím že výbavou se ty ro?níky moc neliší) :-)))))

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2005-08-04, 12:13
Pavle, Lenka má v poslednej dobe trochu problémy s PC. Má krásnu trojmesa?nú dcérku, volá sa Petronelka. Maminka aj mali?ká sú zdravé.
A toto je malá Petronelka:
[www.fretka.ifauna.sk]
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Lenka (IP)
Datum: 2005-08-05, 00:24
Jééé, ahojte, tak som si zrovna teraz našla chvílku ?asu (je 23.06 hod. :-(() a pozerám, že ste ma tu zrovna spomínali. ?ík, že na nás myslíte. Johana má pravdu, doma nám nefunguje po?íta?, takže sa pripájam cez notebook, a to len ke? ho nepoužíva Igor.
Máme sa naozaj dobre, Petronelka je úžasné bábätko. Milé tehulky, tešte sa - materstvo je skvelé. Užívam si ho plnými dúškami. Pravdupovediac, predstavovala som si to ove?a ?ažšie a náro?nejšie, ale zatia? je to v pohode. Ke? ráno Pe?ka zapla?e a mne sa tak strašne nechce vsta? z postele - ona na m?a hodí taký úškrn, že sa nedá odola? a vstávam v?aka nej z postele každé ráno s úsmevom na tvári. Všetku únavu vtedy hádžem za hlavu, ten jej úsmev je strašne "lie?ivý". Petronelka je zdravá a vyzerá že aj š?astná. Ni? jej nechýba, akurát možno materské mlie?ko - lebo som ho mala rapídne málo. Takže papkáme Bebu od Nestlé a celkom fajn z neho priberáme. Doktorka v poradni hovorila, vraj Pe?ulka je tabulkové die?atko - váži presne pod?a tabuliek - pred týžd?om mala 535O gr. Je to už poriadne vrecko. Robí nám len a len rados?, aj ke? ve?er trošku pohnevá, lebo má problém zaspika?. Ona proste asi to?ko spánku nepotrebuje, je ve?mi živá a zvedavá a asi si myslí, že ke? zaspí, tak prespí nie?o ve?mi ve?mi dôležité. No, hlavne, že je OK.
Bobo so Žofkou si už uvedomujú, že "to malé ?o kri?í" u nás ostane navždy. Žofka si ju teda už ozna?ila - akože - táto je naša a rafff - kusla ju do noži?ky a Pe?ulka tam mala poriadny šrám. Dokonca tiekla aj krv, ale len trošku. Žofka dostala po zadku ale aj tak si myslím, že najvä?ší trest ju ešte len ?aká ke? narastú zuby aj Petronelke :-))) Bobo berie Pe?ku celkom priate?sky, vä?šinou ju len ovoniava a najradšej v oblasti plienok - a potom znechutený odíde :-)). Ešte stále však nemajú fretky prístup k malej ak nie sú pod dozorom. V najbližšom ?ase uverejním nejaké fotky na nete - pracujem na vlastnej fotogalérii na azet.sk ale ešte to chví?u potrvá - tak prosím - strpenie.
Teda aspo? jednu fotku -

[album.fretka.sk]

Budem sa snaži? písa? ?astejšie.
Maminky-?akate?ky, držte sa, tešte sa, je to úžasné. Mimochodom - bavili ste sa tu o váhe, ktorá ko?ko pribrala. Ja som do pôrodu pribrala 11 kg a teraz som viac ako tri mesiace po pôrode a už 3 týždne mám svoju pôvodnú váhu a všetky veci z pôvodného šatníka oble?iem v pohode. Trošku mi ostalo "neforemné" bruško ale to sa sná? dá trochu do poriadku cvi?ením. Aha, a ešte jednu vec - mastite brušká aj stehná a zadky krémom proti striám ?o naj?astejšie. Ja som tiež mastila, po?as tehotenstva som nezbadala žiadne strie a až teraz sa ukázali - potvorky. Hlavne na stehnách, na brušku vôbec.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Lenka (IP)
Datum: 2005-08-05, 00:27
Uf, ono tie fotky asi neuvidíte, lebo nie ste registrovaní užívatelia na slovenskom fóre. Ja mám tie fotky v osobnej galérii a tú uvidia asi len registrovaní. Hih, tak máte aspo? malinký dôvod sa zaregistrova? na našom fóre - radi vás tam uvidíme :-)))
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-08-07, 08:52
Tak to jsou super zprávy o mim?u... U nás je zatím vše p?i starém, ale už se to taky kvapem blíží, tak uvidíme k jakému kotrmelci dojde u nás.

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-08-07, 23:01
Pavle vy už jste za?ali s tou koupelnou?
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-08-08, 07:51
Jo, za?ali. Svépomocí už bouráme, zbyla tam jen holá vana a pra?ka, vedle WC mísa, všechno ostatní už je pry?. ?eká se ješt? na pitomou novou vanu a musím dojet pro 320kg obklad? (což zatím nevím úpln? p?esn? jak mám osobákem p?ivézt) a p?íští pond?lí už se doufáme bez dalších zdržení staví. Drž t?huli palce a? mi do toho ješt? nespustí p?ed?asnej porod z roz?ilení... :-))

Jinak jsme zjistili, že jak jí furt ?íkaj že je t?hotná víc, tak je to proto, že kdysi blb? napsali do pr?kazky jak je daleko. Byla nap?. 11 a za 3 týdny kdy m?la zase kontrolu nenapsali 14 (jako 11+3) ale najednou jen 12 a od tý doby se to vezlo - doktorka tak ?má?e že to asi po sob? i blb? p?e?etla, prost? datum se hnulo o 3 ned?le, t?hotenství n?jakou záhadou jen o tejden a už to jelo...

Aktuální stránka:11 z 109


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist