Aktuální stránka:7 z 109
Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Šarula (IP)
Datum: 2005-05-10, 15:27
Obouvala jsem s tenisky s tkani?kami, a boty se t?žce obouvají i bez stále se zv?tšujícího b?íška. Budu je muset p?estat nosit. Nebo ?eknu Pavlovi, aby pomáhal s obouváním. To on rád, i když .....
D?epy se mi opravdu d?lají špatn?, mám problém se zvednout O:((
Petry radu si beru k srdci a natrénuju to (ty d?epy). ?ekám první mimi a spoustu v?cí nevím, proto jsem ráda za každou radu.

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-05-11, 16:52
Tak Mihala už úsp?šn? završila první etapu své životní mise .... Blahop?ejeme k narození Tomáše !!!

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-05-11, 17:20
Šárka a Pavel: výpo?ítávali Vám porodní váhu dle UTZ? M? jo a došli k záv?ru, že bude mít asi 4 Kg. Nevím jak to ze sebe dostanu, když sama vážím 50Kg, te? už teda ne :-).
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-05-11, 17:37
A jak jsi vysoká? Šárce taky diagnostikovali velký mimino, prej možná z t?ch vitamín? ... Mihala taky nakonec m?la o n?co menší mimino než spo?etli na UTZ. Jo a Šárka na na ten velkej genetickej UTZ jde akorát myslím zejtra. Jaký to bylo, co d?lali?

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-05-11, 18:20
Bylo to super. Ty s Šárkou nejdeš? Manžel semnou byl zatím na všech UTZ a byl z toho hrozn? nadšenej. Mim?o m??ili ze všech stran. Obvod hlavi?ky, obvod b?íška, délku stehení kosti..., pak to vyhodnotili a ?ekli, že váží 392g. Koukali jsme jak mu krásn? tlu?e srdí?ko. Hrozn? sebou mlela a když jí jeli po páte?i vypadala jako vet?elec. Jo a nejvíc m? vyd?sila, když to tomu doktorovi n?jak ujelo a byl tam detail oka, bylo skoro p?es celou obrazovku.
Škoda, že jsem se nemohla koukat dýl, nebo kdyby ty UTZ byly ?ast?jš, na p?íští jdu až asi za 7 týdn?.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-05-11, 18:27
A kde jsi byla? Já tam s ní jdu, ale bohužel d?lám takže se tam budu muset nahrnout n?jak t?sn? p?ed, nemám ?as tam s ní ?ekat a ona jde sou?asn? na x v?cí a nakonec (nebo na za?átek) ešt? k zuba?i. My jsme z P4, do poradny chodí k Nár. divadlu a tohle je n?kde na Letný v Gennetu. Kam budeš jezdit s miminem na procházky, že bych t?eba Šárku posílal taky abyste krafali a ?ešili v?ci miminací spole?n?... Z?stáváš doma doufám ty, nejde manžel na otcovskou dovolenou?

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-05-11, 18:56
No tak, když sem na forum nechodí.... prsa na kojení by m?l, ale na mate?skou jdu já. Do poradny nechodím, a protože jsme v rodin? m?li gen. vady našt?stí se zjistilo, že z jinýho kolena, tak jsem chodila na genetiku kousek od Apoliná?e, kam jsem chodila na UTZ.
Jsem taky ze 4, z Mod?an bydlím kousek od meterologického ústavu na Libuši a s miminem budem jezdit asi v lese nebo okolo lesa Nad Píšovicemi, je to tam hezký, je tam hájovna a maj tam kozy, chodím tam te? s Bubákem.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-05-11, 19:13
Tak jestli znáš tu novou cyklostezku (ehm moc nová už zase není) Vyšehrad - Podolí - Bráník - Mod?any, je to ta asfaltka (spíš chodník) hned podle vody, tak tam my to máme kousek od nás a Šárka ?íká, že tam bude s ko?árem ráda jezdit. Prej ale musíme koupit ko?ár s ru?ní brzdou, k tomu brusle a tradá k Vltav?. No to je chci vid?t, vyválí se to tam všecko a dom? se to bude belhat, ko?ár kolo upadlý mimino vyklopený pe?ina ve Vltav? na jezu ... :o))) A jakto že nechodíš do poradny, dy? snad si musíš n?kde nechat vypl?ovat kontroly do pr?kazky, ne? Tomuhle my ?íkáme poradna...

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-05-11, 19:17
Aha, no to chodim na gyndu na kontroly na Bud?járnu ke svý doktorce. Já myslela poradnu jako kde t? p?ipravujou na porod a tak, ale to jsou asi zase ty dejchací cvi?ení.nebo co. já se v tom neorientuju. Jo a zítra budu v?d?t výsledky z test? na t?hotenskou cukrovku, tak jsem zv?davá.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-05-11, 19:26
Jo a na tu cestu to mám kousek tramvají asi deset minut. Jen ješt? nevím jak to budu ?ešit s ko?árem do tramvaje, protože bydlím na kone?ný a odtud skoro nikdo nejezdí. Asi mi bude muset pomáhat ?idi? a asi z toho nebude nadšenej.
A na kterzm konci tý stezky bydlíte já to mám t?ch deset minut tram na ?erný k??.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-05-11, 19:35
No samoz?ejm? na tom druhým, né??? Od nás dolu k vod? je to bu? na Dvorce (což je blízko bazénu - ulice Jeremenkova) anebo až u Podolský vodárny, tedy skoro pod Vyšehradem. My bydlíme naho?e na kopci u ?T, takže záleží kudy se spustíme dol?... Co to je t?hotenská cukrovka, jak se to pozná?

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-05-11, 19:45
No já po?ádn? nevím. Ale asi jak te? po?ád n?co sladkýho baštim, nem?žu se udržet (te? t?eba jim vitacit), tak mám v t?le moc cukru. Asi. A pozná se to z krve, už byla Radka na druhý krvy? Ta by m?la být na cukrovku. Krev ti berou v 7, pak v 8 a naposledy v 9 hodin. Berou jí z prstu. P?ijde na la?no s ranní mo?í, po 1. odb?ru jí daj vypít sladký drink. P?ed druhým a t?etím odb?rem dostane šampusku na další vzorky mo?i. Na p?i téhle proced??e nesmíš nic jíst ani pít ani chodit na záchod bez šampusky. No prost? sranda.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-05-11, 19:49
Ne, v?bec na tomhle nebyla, ona chodí na krve jinak, protože jí sledují protilátky na Rh+ (jsme pochopiteln? v??i sob? nekompatibilní krevní typ), ale tohle jí nikdy ned?lali ani jí ne?íkali že kdy d?lat by m?li. Sladký nejí v?bec, nechce ho vid?t, nemá chu?. Zato te? ko?ení jak blázen, te? byla polívka a p?kn? m? prov?trala, asi p?jdu pro basu piv na kompenzaci :o))

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-05-11, 19:55
kdo jste ve styku s Mihalou - vy?i?te mé srde?né blahop?ání.... (možná si i vzpomene od koho) ..a? jsou oba moc zdrávi a Tomáš a? jí d?lá nejen radost, ale i n?jakou starost - to je totiž práv? známka toho zdraví!!! :o))

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-05-11, 20:03
Vy?ídíme až s ní budeme mluvit - dneska se asi ješt? moc nehodí tam volat, asi bude mít docela jiný starosti ... :o))

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-05-11, 20:04
Hmmm, tak m? to vyšet?ení d?lali v?era, možná kv?li tomu, že cukrovku má d?da. A te? p?išel manžel a donesl mi dv? koblížky, asi je musim sníst, jinak zítra budou nepoživatelné.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-05-11, 20:10
No tak s chutí do toho !!! Jez p?eci co ti chutná...

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-05-11, 20:15
jasn?, t?lo si samo ?ekne... :o))
i když ? - já se mohla utlouct po zrnkovým kafi, kafe jsem v?bec nepila, jen chroustala ty zrní?ka... co mi chyb?lo, to teda netuším... :o))
jo a ješt? než jsem V?D?LA, že jsem t?hotná, p?estaly mi chutnat cigára... každej mi klepal po ramenou, jak jsem dobrá, že jsem p?estala kou?it... :o)) (vydrželo mi to 6 let, pak "nep?ekonatelná" chu? - na chat?, sama s d?tma, ne v hospod? u piva! a zas v tom jedu.... :o(( )

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-05-11, 20:18
Jo a dnes jsem si vyslechla zajímavou teorii, samoz?ejm? si o ní myslím své nedobré. Prý po?ádný chlap má své první dít? taky chlapa, protože to neni žádná srágora,tak to p?íroda za?ídila tak, aby m?l potomka chlapa. Jestli pak bude následovat hol?i?ka to už je jedno. A chlap který neni po?ádný má první holku, v horším p?ípad? více holek. Tak podle téhle teorie mám doma padavku, která za nic nestojí. M? se tahle teorie nelíbí, ale dnes mi jí cpal profesor, který má dva kluky, ale od pohledu za moc nestojí.
Jo a pohlaví dít?te jsem zkoušela ur?it dle prstýnku zavle?eném na mém vlasu nad dlaní a ur?il holku. Zkoušeli jste to taky? Znám asi p?t holek, které to zkoušely a prsten nekecal. ( Když se to?í do kroužku - holka, když se houpe - kluk)
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-05-11, 21:23
blbost! (oboje - profesor i prstýnek... :oP)
i když podle jeho verze bych m?la doma samce, co d?lá jen kluky, tátovi by se to ur?it? líbilo.... :o))

my tenkrát na UTZ nechodily a já tak n?jak v obou p?ípadech "V?D?LA", že to bude kluk...možná náhoda? :o)

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-05-11, 22:53
Predem se omlouvam za to, ze to napisu naplno, ale bez toho to nema jaksi vyznam.. Ja naopak znam teorii, ze kluka umi udelat kazdy, ale udelej diru do diry!

Jinak to s tema klukama ma priroda super vymyslene - je pry dokazano, ze se po valce vzdycky rodi vic kluku..
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-05-11, 22:58
No pac zbydou jen spravny chlapi, ne? Babovky sebere valka !!! A pak se teorie do sebe nepasuji ...

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-05-11, 23:55
já bych ?ekla, že válka sebere spíš ty hrdiny, bábovky se schovávaj mám? pod sukni.... :o/

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-05-12, 08:15
To ale pak nehraje, když je potom víc kluk?, né??? To se ví? ?in?j hrdinové nebo je hrdin? víc ...

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-05-12, 08:23
ále hraje!
ona p?íroda (na rozdíl od lidí) není totiž žádnej kráva! a ví, co má d?lat. a když už to jinak nejde, tak se na to vys..... ;o)

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-05-15, 20:33
Pavel a Šárka: Tak, co už víte jestli p?jdete, taky na glukozovou k?ivku (cukrovka)? Já už mám výsledky a jeden se jim nelíbil, tak m? ?eká diabetologická poradna u Apoliná?e. Já se t?ch doktor? nezbavím. Taky mi za?ali natejkat nohy a to je mám ve vzduchu co m?žu, ale mám b?havé zam?stnání, tak to asi nedob?hám dokonce.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Šarula (IP)
Datum: 2005-05-16, 15:56
Katka: na tu k?ivku zatím nep?jdu, doktorka nic ne?íkala. Sladké v?bec nejím a to jsem si p?ed tím sladké ráda dala. Zato nyní hlavn? pep? a hodn? hodn? pálivé.
Nohy mi našt?stí nenatékají, alespo? zatím.

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Lenka (IP)
Datum: 2005-05-17, 10:42
Tak to som tu zase dlhšie nebola. Pe?ulka mi zaberá hodne ?asu a snažím sa jej venova? ko?ko sa dá. V prvom rade chcem zablahožela? Mihale k syn?ekovi, prajeme Tomáškovi ale aj maminke a ockovi ve?a ve?a zdravia, š?astia a spokojnosti.
My sa máme fajn, naša "žabka" (lebo sa rada mága vo vode) rastie každým d?om. Je dobru?ká, v noci spinká aj 6 hodín v kuse, ale to si musí ve?er poriadne naplni? bruško. Neviem ?i je to normálne, ale ona akoby ve?er nevedela kedy má dos?. Chce len papka? a papka? a potom ob?as grcká a grcká. Je to proste poriadny hladoš. Cez de? je zlatá, spinká zhruba 3 hodiny a potom si pýta jes?. Rada sa vozí v ko?íku.
Bobo a Žofka sú z nej celí mimo. Teda Bobo ove?a viac. Stále chodí okolo postie?ky a chce do nej nakukova? a Pe?ulku ovoniava?. Takže skôr ako ju za?nem preba?ova?, zdvihnem Boba a on ju musí skontrolova?, ?i je v poriadku. A ke? sedím na gau?i a kojím, tak Bobo nám samozrejme asistuje - ?ahá Pe?ku za miniponožku. Ešte stále je sú však fretky pod dozorom ke? sú pri malej, ocinko stráži, aby jej neublížili.
Zato Žofka si nerobí starosti s tým, aby ju niekto zdvihol aby sa mohla pozrie?. Ona potvorka už totiž dokázala sama vyliez? do postielky aj do kolísky. Ove?a viac ako Pe?ka ju však zaujímali vo?avé, vypraté, poskladané, vyžehlené plienky, ktoré boli v rohu postielky uložené. Ke? som zbadala, že Žofka je v postie?ke - už tie plienky poskladané neboli. Žofi sa v nich super vyvá?ala a s strašne sa z toho tešila. Pe?ka ležala ved?a a málinko sa mrvila - asi ju Žofka zobudila.
Takže zoznamovanie fretiek s bábätkom veselo pokra?uje a sná? smeruje k dobrému. Mimochodom - novorodenec vraj vidí tak na 20-25 cm blízko, takže dávame Bobo do takejto vzdialenosti od Pe?ky a neverili by ste ako obaja po sebe ?umia. Je to úžasné, sú strašne rozkošní.
Ešte musím vymyslie?, kde by som mohla zverejni? pár fotiek - no aby sme sa teda mohli tým naším slnie?kom pochváli? :-))
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-05-17, 10:45
no krásné!!
rozhodn? zkus n?jaké ty fotky, t?šíme se!!

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Iveta M (IP)
Datum: 2005-05-19, 10:29
Bobo je správný stejda - teda ujo o:), tak a? mim?o krásn? roste, a až bude trošku ?as tak fote?ku - prosím
Avatar

Aktuální stránka:7 z 109


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist