Aktuální stránka:13 z 109
Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Šarula (IP)
Datum: 2005-08-30, 21:01
Tak to sest?e moc držím pale?ky. Ur?it? to zvládne. A? jsou dvoj?ata zdravá.

Dnes na kontrole v pohod?, prý to vypadá až p?íští týden. Už m? to zmáhá, jsem hrozn? unavená. Spím 15 hodin denn? a te? to horko. A ten byt, hr?za, radši nemluvit O:((((

Dnes p?išel ?emeslník až v 18:00 hodin a v?era že prý dnes bude hotovo. Mám pocit že bydlíme ve mlýn? a ne v paneláku 1 kategorie. No musím vydržet.
Te? se práv? WC zav?šuje provizorn?, to znamená nesedat, ale už nemusím chodit k sousedce HURÁÁÁ O:))))))))))



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Šarula dne 30.08. v 21:04.

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-08-31, 17:38
Tak to se máš, že tolik spíš, m? to p?es den nejde a v noci se budím, tak dvakrát, asi na p?l hodiny a ráno už v osm musím b?hat s fretkama.

Už máte tu vanu?
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-08-31, 17:45
jinak už jsem nasbírala 95 medv?d?, tak než odjedeš do porodnice, tak musíš zaúkolovat Pavla, aby se p?ihlašoval za tebe.

Zítra jdu na UTZ a do poradny, tak jsem zv?davá jestli malá p?ibrala. Už jsem dokonce vybrala oble?ení v ?em pojede dom?.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-09-01, 09:32
Vana už je - dokonce už v?era poprvé burácela (zvuk startujícího Boeingu pod plným plynem šmrcnutý takovým temným bru?ením). Bohužel ke koupání je nutno nosit kýble s vodou do vany (není baterie), našt?stí odpady jsou. Dnes se spárují obklady i dlažba, tj. další den zákaz vstupu, ale to sou?asn? znamená že se dnes kon?í!!! Od zítra už bych m?l d?lat jen já (a že je toho požehnan?): sv?tla, vypína?e, zásuvky, baterie, nat?ít rámy, stropy, koupit dve?e, vymalovat chodbu, uklidit, ... Ješt? tak 2 dni na stavební bordel a mimino m?že ven - než je pust?jí musím uklidit a pak hned neprodlen? se zlískat aby bylo zdravý!!!

PS: medv?dy sbírat neumím - doufám že nebudu muset psát nikam p?ísp?vky... :-))

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-09-01, 17:12
bude sta?it, když se každý den p?ihlásíš.

Tak mr?ous má prý dle UTZ 2980g, ale doktor ?íkal, že to vychází +- 300g. Ani m? dnes nevyšet?ovali, že prý to stihnou za týden, takže jí ješt? budu nosit a tipla bych, že i p?enášet. Já jsem se narodila o 3 týdny d?ív, moje ségra rodila taky o 3 týdny d?ív a nikdo z rodiny nebyl v?tší než 2,80 Kg. Tak já budu výjimka, budu p?enášet a budu mít velký mimino. Mám pocit, že sotva lezu. Malá hrozn? tla?í a nenechá m? ani vyspat. Už aby byla venku.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: JanaGr. (IP)
Datum: 2005-09-02, 15:11
No tak holky, žádný strach. Porod je brnka?ka, ?eká vás ten nejkrásn?jší den v život?, i když si to zpo?átku možná myslet nebudete.
Co se týká toho "za týden"... Vloni mi rodila kámoška, byla ráno na kontrole, m?la 3 týdny p?ed termínem, ?ekli jí, že minimáln? týden se ješt? nic dít nebude. No a ve?er ji to chytlo a ráno byl Míša na sv?t?. Tak to ti dokto?i asi fakt nepoznají.
Držím vám moc palce, a? to jde rychle, a? vás musí zašívat co nejmén? (to je totiž ta nejhorší ?ást celého porodu), po porodu se snažte samy vy??rat, pon?vadž na cévkování mám taky velmi špatné vzpomínky. Jinak je to vše naprosto p?írodní a krásné.

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-09-02, 16:25
Hmm já zjistila, že se nevyhnu návšt?v? manželovy babky. Tak z toho mám te? v?tší hr?zu než z porodu. Možná by mi m?li zašít i pusu, aby ta návšt?va prob?hla bez problému. Už vidím jak m? bude chtít pou?ovat, ale já jí o to nestojím a protože už jsem taková, tak jí to naplno ?eknu. To bude boj.

Jaký to je se po porodu vy??rat. Je to asi tak bolestivý jako p?i zán?tu mo?ových cest?
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-09-03, 20:32
Tak rekonstrukce skon?ila - jsme hotovi... Stavební bordel je pry?, vodovody jdou, sprcha sprchuje, vana funguje, na míse je možno sed?t a prstem do zdi dokonce i spláchnout :-))) Sice máme sv?tla p?es ?okoládu, není ješt? pra?ka (kv?li tlaku na dlažbu), není dopojená elektrika, osazené spot?ebi?e a nemáme žádný dve?e, ale už chodíme bez bot, koupem se a sprchujem. Míša se nast?hoval zp?t, vydržel být m?síc mimo domov.

No takže holky m?žete ob? dv? jít rodit!!!! Tohle už stihnu než Šihalu pustí s prckem z porodnice. Termín porodu má dnes. Ale ješt? zatím nic...

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-09-03, 20:39
Jo a takhle žila t?hule ješt? p?edev?írem... Fotky staveništ? jsem rad?ji ani ned?lal, tohle už bylo super a chýlilo se to. Ty dva paznehty co tr?ej ze zdi jsou budoucí vodovod, na podlaze která není vid?t holý beton a hory bordelu, vana plná krám?...

[/img]

Přílohy: DSC00045m.JPG (23kB)  
Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-09-04, 00:31
Hmm, to vypada pekne. Se divim, ze se do toho tomu miminu porad nechce :-))
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-09-04, 09:32
No já taky nadávám - furt slibuje mimino a skutek utek... V?era ho m?la dle UTZ vyklopit, a kde je??? Mimino stále není!!

Co Katka??


Přílohy: DSC00042m.JPG (28kB)  
Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-09-04, 12:21
Já jsem taky celá, i když po dnešní "noci" jsem jak mrtvola. Sára za?ala d?lat v p?l pátý bordel, škrábala na m?íže. Kdybych jí nechala prob?hnout, tak bude vzh?ru každou noc, tak jsem se s ní prala do osmi do rána, kdy kone?n? usla. Dokonce jsem p?istoupila i na sa?árnu a máchala jsem jí hlavu ve vod?. Dokonce to i pomohlo, ale hodná byla jen když vid?la, že stojím vedle klece. Jakmile jsem si lehla, tak op?t budila celý barák. A když už jsem byla opravdu v koncích, tak jsem jí dala kšírky nachvíli pov?sila na dve?e a ona pak šla dobrovoln? spát. A te? už hodinu a p?l b?há. A já doufám, že dnes v noci to bude lepší.

Jinak máte krásnou koupelu, tu vám budu závid?t.
Jo a taky mi všichni ?íkaj, že když se na m? podívaj, tak nev??í tomu, že ?ekáme hol?i?ku.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-09-04, 21:03
Tak po tom hroznym ránu byla dnes Sára n?jaká hodná. Odpoledne se semnou asi p?l hodiny mazlila a te? semnou dlabala hroznový víno a byla taky mazlík. Asi m?la vý?itky, že na m? byla zlá.

Tak jsem dnes pomáhala ség?e st?hovat a v novym podnájmu má taky takovou krásnou koupelnu :-((. Béé já bych cht?la taky.

Pište každý den jestli jste celý. T?eba Šárku stihnu navštívit v porodnici. Za?ínám se bát toho stop stavu. Bojím se porodu a k tomu ta nejistota kde vlastn? porodim. Známá rodila p?ed 4 m?sícema a místo Podolí musela rodit v Kr?i.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-09-04, 21:16
Jsme celý.... Babka Šihaly m?la prej p?edtuchu že dneska (zdálo se jí o kozlím stvolu nebo co - ona má ty knihy...), takže asi v noci vstávám??? Nééé, ješt? né, jšt? nepere pra?ka, teprva jsem d?lal vodu jsou to 2h. Jinak nejnovší hit - p?estal jistit jisti? (prost? se po.ral - a úpln? bez ostychu), takže v koupeln? je tma!! Už je to nast?hovaný, zejtra jen dopojit pár zásuvek a te? zas tohle, krucifix!!! Asi m? to chce po?ádn? protrénovat - a taky ve tm? se prej líp d?lá... Takže až zejtra, jestli m?žu prosit :-))

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-09-04, 21:34
Jééé tak to máte romantiku: koupel p?i sví?kách. Na to aby prala pra?ka máš asi 4 dni, který budou v porodnici.
A to se mi má zdát o kozlím stvolu? A co to p?esn? je? A nechá m? Sára v?bec spát?
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-09-04, 21:48
M? se te? zdá výlu?n? o 2.5 m?? TNS a vypína?ích ABB Timeline a to navíc sv?tle zelených (to jsou dráty v koupeln? - pro netechniky) - nevím jestli je to tedy p?íslibem blížícího se porodu nebo se mám jít radši rovnou hlásit k Chocholouškovi??? :-))) Je koupel p?i stavebním sv?tle na prodlužce - houby romantika...

Až se ti bude zdát o kozlím stvolu, napiš!!! Šihale se ješt? nezdá (v?era se jí prej zdálo o ?ertech... - nevím co tím cht?la ?íct...)

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-09-04, 21:57
A co je ten kozlí stvol?
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-09-04, 21:57
vyhledáva? mi ho nenašel
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-09-04, 21:59
katka - a neni tohle jen ten starší název? jaký je ten botanický?
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-09-04, 22:01
no to já nevím, ale je to pro m? asi d?ležitý. Jinak nebudu v?d?t, kdy pojedu do porodnice, když nevím o ?em se mi má zdát :-))
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-09-04, 22:06
tak si ?ekni, že se ti musí zdát o pampelišce a hned to bude jasný :o))
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-09-04, 22:15
Kristepane, zdá se ti každou noc o ?ertech??? Šihale jo a p?kn? s ní mlát?j... Tak až se ti bude zdát o n??em jiným tak to je to ono, na nic ne?ekej a probu? Mízu, ?ekni mu že jsi vid?la kozlí stvol a nech ho rozhodnout, jestli to vezme na Apoliná?skou nebo na Bohnickou....

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-09-04, 22:16
... a bude jasno hned!! :-)))

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-09-04, 22:20
hmmm, já si sny nepamatuju, ale tak snad ten stvol poznám.
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-09-04, 22:26
No snad jo - jinak kdyby ses vzbudila a už koukala ven hlavi?ka, tak prosímt? to je? taky, jo... :-))) Ne abys ?ekala až na ten stvol!!!

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-09-04, 22:30
Pavel: necht?la jsem narušovat vlákno srazu, tak ti odpovídám sem.
Jo jo, já bych sraz t?eba ješt? stihla, ale Míza by tam se mnou ur?it? nejel. Sotva zkousne dv? chlupatý potvory doma, tak tam by se asi zcvoknul, kdyby to okolo jen kvokalo. No a já už si netroufnu nikam jezdit sama, natož s tcho?ema. Asi by mi je v porodnici do úschovna nedali :-))
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-09-04, 22:32
S tím papírem za 500 ur?it? jo... :-)))))))))))

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-09-04, 22:34
Hmm, to by se asi divili, kdyby jim pak Míza zap?el, že jsou naše a holky by tam musely z?stat stejn? dlouho jako já :-))
Avatar

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-09-04, 22:36
Tak na to zapome?!!! Papír platí jen 3 dny, takže 4. den by je vyhodili jako vysoce infek?ní a nev?rohodný.... To je fakt absurdita ty naše zákony!!!

Re: Nová generace fretka?? - gravidní vlákno ;o)
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-09-04, 22:39
Sakra. Ale na druhou stranu, by tam byly v karantén?, tudíž by se mohl automaticky prodloužit datum spot?eby :-))
Avatar

Aktuální stránka:13 z 109


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist