Aktuální stránka:30 z 41
Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: sheherazada (IP)
Datum: 2008-04-06, 12:18
ješt? mám jeden dotaz, je normální že ta moje 7 m?sí?ní ?íjící sami?ka když ted lítá po byt? tak ukapává mo?? Prost? b?ží a na zemi sou její kapky. Jako všude. Našt?stí nemáme koberec, ale stejn?. Nem?žu 100x denn? vytírat, p?ijde mi to nechutný. P?ejde jí to po tý ?íji? Ona jak má pipku nateklou, tak jí mí i mokrou, tak možná se jí to otírá chvilkama o zem, nevím. Máte to taky n?kdo?

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-04-06, 12:25
sheherezada: jo d?lá to moje sami?ka a seg?ina taky, takže myslím, že je to normální.. prost? tak trošku zan?kujou no..

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-04-06, 12:32
Jojo, to taky mám doma... Má všude kolem pipky omo?ený chloupky a je to fakt strašný. My už jsme našt?stí byli na krytí, tak nás to snad za chvilku p?ejde.

Zkus jí te? zatem?ovat, ale je fakt minimální šance, že jí to p?ejde a do m?síce od za?átku ?íje jdi ur?it? na injekci.

Ješt? jsem cht?la dodat - pro? to tedy neud?lat tak, že budeš tedy krýt až p?íští rok? Myslím to tak, že ti podruhé m?že ?íjit t?eba v ?ervenci/srpnu a kdybys jí nechala krýt, budou mlá?ata na odb?r skoro na Vánoce. To už bude poptávka celkem napln?ná a ona ti bude ?íjit znova zjara. M? sami?ka loni ?íjila až v srpnu (byl jí rok) a práv? kv?li tomu ?asu jsem jí nekryla (a taky kv?li nedostatku svého) a ?íjí mi až te?, v roce a p?l.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-04-06, 13:13
Sheherazada: Nejen fret?í kluci ale hol?i?ky v ?íji zna?kují a díky tomu i více páchnou - n?které mén?, jiné více. Po ukon?ení ?íje pak zmizí zna?kování i zápach.
Povídání o ?íji sami?ek nalezneš zde: [www.fretka.cz]
Hormonální preperáty k ukon?ení ?íje nelezneš zde: [forum.fretka.cz]



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 09.06. v 16:38.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: sheherazada (IP)
Datum: 2008-04-07, 09:40
Tak ste m? uklidnili, s tím že to p?ejde, po prozna?kovanej i hadr v kleci, kterej tam má jako patro. P?ed ?íjí byla naprosto ?istotná. No já se rozhodla ted nep?ipoušt?t. Vzhledem k jejímu v?ku, vzhledem k tomu, že mám doma dvoutýdenní mim?o a vzhledem k tomu, že v období kdy by fretatum bylo p?t tejdn? budu týden na dovolené a bude mi do bytu docházet sem tam ségra krmit.Já m?la za to, že ?íje je v?tšinou jen jednou ro?n?, vyjíme?n? dvakrát. No kdyby byla mim?a na podzim, bylo by to fajn,Agáta jë taky podzimní:-)

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Monischka (IP)
Datum: 2008-04-15, 14:12
Naše fre?ule je te? v ?íji...už je to n?co p?es 3 týdny...P?edtím m?la "dole" mokro, te? už ji má asi 2 dny jen nateklou..Myslíte že mám jít na ukon?ení ?íje, nebo je to znak že už jí to p?echází a ukon?í se jí to samo?...Jinak-kolik asi stojí injekce na ukon?ení?

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: lulu (IP)
Datum: 2008-04-15, 16:28
Ahoj.. pot?ebovala bych n?jáký vaše zkušenosti osobní jak poznám že je fre?ulka v ?íjí? Fretky už jsme m?li ale naše malá Žofka snad rezignuje bude jí rok a ješt? nic. A taky poprvé se budeme starat o malý tak nevím jak je krmit co jim tak dávat na papu. Díky moc



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: martina dne 18.06. v 17:19.

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-04-15, 17:17
lulu - pokud máš knížku od Petry Nerandži?ový, tak ur?it? v ní najdeš fotku nateklé vulvi?ky (ne?eknu ti te? stranu p?esn?) .. Ale poznáš to ur?it?, za?ne ti jinak von?t a bude trochu zna?kovat.

Ad odchov, ur?it? projdi knížky a forum než za?neš odchovávat. P?eci jen je to d?ležité :-) A informací tady najdeš opravdu spousty, jen sta?í hledat ;-)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-04-15, 21:23
Monishko od uplneho nateceni vulvy max 4 tydny, pokud nezacne oplaskavat, pak zajit na injekci pregnylu (po cca 7-10 se picha 2. davka, pokud prvni nezabere) a nebo na receptal, ten se picha v intervalech cca 3 dnu asi 3 az 5 injekci. jedna stoji v prumeru 100kc

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Hanys (IP)
Datum: 2008-04-15, 22:20
Je možné, aby m?l fre?ák v ?íji ?idší bobany? Krmíne FC a až do ?íje to bylo v pohod?.. Jinak je to jeho první ?íje (a naše vlastn? taky :o) )

Hanys a Sydie a Ema
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-04-16, 09:33
Hanys, múj fre?ák je ve své 4. ?íji a ani p?i první sem nezaznamenala, že by mn?l ?ídší trus. Od mali?ka krmíme ANF a FC dostává jako pamlsek.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Hanys (IP)
Datum: 2008-04-16, 22:16
Johana: Ono je to takové chvilkové - jeden bobek ?idký, další dva normální. Jinak jí v pohod? (i když krapítek mí? jak v zim?) a je poslední dobou n?jaký hyperaktivní - hold chtí? je chtí? (takže na n?jakou nemoc bych to nevid?la).

Hanys a Sydie a Ema
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Jeanette (IP)
Datum: 2008-05-07, 18:31
Minidotaz na majitele fret?ích holek : který m?síc vám tak p?ibližn? p?icházejí na ja?e do první ?íje? Té naší by m?l být rok a jaksi se tvá?í, že ješt? v?bec nic. Ale ani ?uk.

?n+



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 18.06. v 17:19.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-05-07, 18:57
Jeanette- to je fakt r?zný... od ledna klidn? až do ?ervence/srpna, od cca 7 m?síc? v?ku až do víc než roku :)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2008-05-07, 18:57
Jeanette, no vidíš a my už m?li letos 2:-)
A je to na 100% sami?ka? Já jen, že ty míry...:-)))

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Jeanette (IP)
Datum: 2008-05-07, 19:15
Rynn - díky. Takže ?asu dost. Já jsem si práv? s ohledem na n?které aktivní fre?ule (vi? Petronelko :o))za?ala myslet, že už je na?ase.

Petronelka : 100% není nic, ale nasv?d?ují tomu n?které v?ci : ?ekla to doktorka z útulku, nenašli jsme kuli?ky a to hlavní - snese ji Felix, ten kluky jinak žere(i kastráty).
P.S. No, míry.. Felix má 1450g, ona cca 1200g, ale na fotce vypadají skoro stejn? :o)
Avatar

Přílohy: Porovnání.JPG (84kB)  
Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2008-05-07, 19:21
jeanette, no jestli to s tou aktivitou nebude tak, že to je jen 3/4fretka:-))Ona je podle mýho ve všem n?jak nap?ed:-)))

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-05-07, 21:23
Jeanette: fre?áka od fretky poznáš tak, že fretka - hol?i?ka má ??rací a kakací "dírky" kousek od sebe, hned pod ocáskem a kluk má ??rací dírku na b?íšku. Pak není pot?eba hledat, zda má ?i nemá kuli?ky... ;o)
To, že n?které fret?í hol?i?ky jdou do ?íje až v roce v?ku, není nic neobvyklého.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2008-05-07, 21:44
Vendul, já myslím, že žanetka ví jist?, že má hol?i?ku, já se si z ní jen utahovala:-)))))
Pokud by to byl klu?ina, tak by se mi na mou ?íjnou Kim?u vrhnul a neprovád?li by spolu synchronizované b?hy po pokoji:-))))

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-05-07, 21:55
petronelka, jen jestli to nebyla synchronizovaná p?edehra ;oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2008-05-08, 13:49
Vendul tak ted si m? dala brouka do hlavy, musím doma Kim?u po?ádn? zkontrolovat...1300g...!! Ale to by pak byl Lucufiny Montík teda 100% gay :-)))

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: sarussa (IP)
Datum: 2008-05-08, 18:35
Ahojky,
cht?la bych se zeptat moje sami?ka Stefi byla v pátek už po druhé na injekci na ukon?ení ?íje, dostala pregnyl, poprvé to nezabralo v?bec a ted to má menší, ale po?ád ji nemá úpln? splasklou už není ani tak zdu?elá nebo napuchlá, ale po?ád ji má takovou v?tší (asi jako ?o?ku) tak tedka nevím jestli mám s ní jít zítra znovu a nebo po?kat do pond?lí to bude 10. den protože se má na další chodit 7.-10. den. Zárove? ji už víc jak týden i zatemnuju. Stefi je po?ád ?ilá a ani moc nezhubla, spíš mi p?ipadá že zhubla jen tím jarem

[www.oriens.estranky.cz]

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-05-09, 00:00
sarussa: Pokud ?íjný otok za?al opadávat (poznáte práv? tak, že už není na pohmat tak pevný ale spíše za?íná "hadrovat?t"), po?kejte s p?ípadnou další injekcí až na pond?lí. Než ?íjný otok opadne úpln? to chvíli trvá. Podle toho co píšeš to ale vypadá, že ?íje se už opravdu ukon?uje a další injekce nejspíš nebude t?eba. Posu?te v pond?lí.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: sheherazada (IP)
Datum: 2008-06-21, 23:33
Mám dotaz, mám fretku která ve v?ku 6ti m?síc? m?la ?íji, to bylo koncem b?ezna-za?átek. Koncem dubna jí byla ukon?ena dv?ma injekcema, otok úpln? splaskl. Pak za?ala línat, hodn?, byla jak smetištní tcho?. A vlastn? utekl cca m?síc a p?l od ukon?ení ?íje a už jí má zase. Srst jí krásn? narostla, ale už má zase otok. Je to normální? M?žu jí ted p?ipustit? Kastrovat jí zatím nechci, teda pokud nebude zbytí ud?lám to. Díky za rady. Je ted taková víc hravá, ale dv? ?íje takhle po sob? mi p?ijde hodn?:-(

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-06-22, 00:42
sheherazada, druhá ?íje je po hormonálním ukon?ení dost b?žná, zvlášt když je ?íje takhle brzo z jara.jinak jestli dob?e po?ítám, je jí ted kolem 9.m?síce?to bys jí p?ipustit klidn? mohla, teda pokud je v dobrý kondici...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: sarussa (IP)
Datum: 2008-06-22, 10:33
já ?eším stejný problém, moje sami?ka Stefi byla 5.5. na druhé injekci pregnylu ta ji zabrala, ale tedka zase p?išla do ?íje :( bohužel se stalo to ?eho jsem se obávala :( Cht?la bych od ní miminka, ale nevím no, protože jsem m?la tedka mimi od Ange a necht?la jsem to tak po sob?, navíc mám strach že by o mimi pak nebyl zájem. No jsem zoufalá jestli ud?lat kastraci a nebo krýt, protože si nejsem jistá jestli krytí bude ?ešení, aby se ji zase ?íje pak nevrátila. M?žete mi prosím n?kdo poradit, jestli by krytí bylo ?ešení a nebo je lepší ta kastrace, ale mimi jsem od ní cht?la, protože jsem cht?la aby moje frete?ky m?li aspon jednou potomky.

[www.oriens.estranky.cz]

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2008-06-22, 23:43
Ahojky, Ja bych klidne kryla. Vem si, ze miminka by se narodila za 6 tydnu, dalsich 7 by byla doma, takze budou k odberu celkem pozde, kdyz uz tolik miminek nebude a bude tedy o ne i zajem. Toho bych se nebala:)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-06-23, 00:03
sarussa: pokud si letos chcete užít ješt? jednou mlá?átka, tak klidn? kryjte. Že nebudete mít odbyt bych se až tak nebála - dost lidí si totiž chce fretku po?ídit až po prázdninách. A pokud Stefi opravdu zab?ezne a odchová mladé, je dost nepravd?podobné, že by pak v zá?í p?išla ješt? jednou do ?íje.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: sarussa (IP)
Datum: 2008-06-23, 09:59
d?kuju za rady :) no tak asi p?jdu hledat vhodného same?ka pro ni, ale nevím no pa? ona trochu zhubla no rad?ji s ní p?jdu asi k vetovi na kontrolu

[www.oriens.estranky.cz]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: sarussa dne 23.06. v 10:04.

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: sarussa (IP)
Datum: 2008-06-26, 10:53
no tak u mích obou sami?ek se ?íje zbláznila :( tedka je v ?íji aji Ange, které p?ed týdnem a n?co odešli mládátka do sv?ta. Ach jo, ji už asi budu muset kastrovat že? jinak se chci zeptat má tu vulvu takovou na?ervenalou, ale nemá ji ješt? úpln? napuchlou, teprve za?íná ale myslím že do dvou dn? ji bude mít úpln? i u Stefi to bylo tak rychlé. :-( ach jo.. a kastrovat se nem?že v ?iji ne? to se d?lá jen když je to nezbytn? nutné, to se ukon?uje ?íje stejn? hormonáln? a pak se kastruje?

[www.oriens.estranky.cz]

Aktuální stránka:30 z 41


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist