Aktuální stránka:35 z 41
Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-02-17, 20:17
Mám nezkušenou otázku...už skoro 2 m?síce se Bestie Žofie chová divn?...bylo mi ?e?eno, že jde do ?íje (od více lidí nezávisle na sob?)...ale trvá to už 2 m?síce a furt nic! Je to normální? Denn? ji kontroluju a žádné fyzické p?íznaky ?íje nemá.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-02-17, 21:13
Aniii, t?eba je to jenom puberta :) jde o to, JAK se chová? Já nikdy žádný psychický p?íznaky, že jdou do ?íje u svejch holek nepozorovala...
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-02-18, 13:09
HOlky, jak se pozná, že jde sami?ka fretky do ?íje? My totiž Aniii (mimo jiné já a Barnie) tvrdíme, že Žofie besite už tam jde (jako do tý ?íje), ale ona furt nic. Mají i sami?ky n?jakou zm?nu chování, váhy a tak? Teda krom? napuchlé pipinky, to bestie ješt? nemá. Díky díky:-)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-02-18, 13:18
Rynn, pubertáln? ?ádila celý podzim, to opravdu sedlo, že je to bestie...on Vánoc je jak mílius, mazlivá, furt m? olizuje, spí u m?, hlídá si m?...absolutní andílek...vlastn? bych jí takovou cht?la furt :D Už víc lidí mi ?eklo, že to už jde do ?íje, ale m? je divný, že se to táhne 2 m?síce a furt nic...

želví, díky ;-)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2009-02-18, 13:20
Muze byt milejsi...mozna i mazlivejsi...ale zadny extremni zmeny nema...prijde to ze dne na den...
...Ambina me olizuje a mucka od prosince a nic...ale zase se po me neplazi jak Annie Zofka...to ne...ale lize porad:)...a dve zbyly holky nic a rach bum bac...prisly do rije...
...asi to moc nejde poznat podle chovani...kor kdyz to jeji "divny" chovani trva uz tak dlouho...tak to asi z "divneho" je uz normalni:)...
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-02-18, 13:41
tak to jí asi p?ešla puberta :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-02-18, 13:47
tak vidíš Aniii, Žofinka je sluní?ko zlatý mazlivý a ty jí tady pomlouváš, že je to bestie. Já to na tebe ?eknu a ona t? kousne!
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-02-18, 15:03
želví, ona m? kouše furt...do pupíku...au au

žofiro, taky mám pocit, že to puberta už nebude...

miky...co kus to originál :D

Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Nena (IP)
Datum: 2009-02-18, 16:33
Kdy se nej?ast?ji dostávají fretky do ?íje? Nessie bude mít v ned?li dev?t m?síc? a furt nic. Záleží v?bec na v?ku nebo je to jen na p?írod? a na sv?tle?



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Nena dne 18.02. v 16:39.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-02-18, 18:50
Neno, to je individuální... to máš jak u lidí, taky neza?nou holky menstruovat ve stejnym v?ku všechny :)
Nap?íklad Kiki se roz?íjila sotva v 8 m?sících, když byla s ?íjnym samcem... N?která až na ja?e, n?která už v zim?... n?která moc brzo, n?která pozd?... kontroluj ji a ned?lej si s tim hlavu :)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Nena (IP)
Datum: 2009-02-18, 19:45
kontroluju;-) já i samec už se nem?žeme do?kat:-)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-02-19, 09:10
Neno, hodn? sami?ek za?íná te?, no, únor, b?ezen... tak se t?eba už brzo do?káte :)
U nás se ?íjilo už v lednu, no...
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-02-21, 21:42
Ahoj holky, tak Barnie je ?íjá?ek. P?es všechno leze a otírá se b?íškem. K tomu všemu je samoz?ejm? k neutahání. A taky všude nechává kapky mo?i, každou chvíli se vy??rá v kuchyni. V kleci ne, tam si chodí na záchod, ale jak je venku, tak pomalu ??rá kudy chodí, i hodn? pije. Je to normální? Díky moc, zase za?ínám plašit.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-02-22, 03:53
Jo, želvi, je to normálka a bude h??... ;op
Ješt? si m?že za?ít krom mo?í zna?kovat i bobe?kama a hlavn? vás za?n? co nevid?t zakusovat a zatahovat si vás do šmajchlkabinet? za ú?elem "obš?astn?ní" :-D
Co na to ?íct? Snad jen - pevný nervy! ;o)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-02-22, 09:24
...nebo kastrovat...
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-02-22, 13:14
chj?????! no nic, n?jak to vydržíme. V?era jsme byli ráno a ve?er venku, dneska zase ráno. ?ekla bych, že se mu to moc líbilo, tak asi budeme muset pravideln?, te? už totiž kone?n? chrupká:-)

Johana: o kastraci za?ínám vážn? uvažovat, p?vodn? jsem si myslela, že my si koulíky necháme, ale když jsem to tu za?la ?íst a vidím jak je smut?ou?kej a trápíme se všichni, tak o tom za?ínám vážn? uvažovat. Musím se ale poradit s doktorkou, p?íští týden už snad kone?n? p?jdeme k Chyld? na konzultaci kv?li t?m našim kadícím epizodám. Tak uvidíme.

HOlky díky za info:-)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: gesta (IP)
Datum: 2009-02-23, 10:21
Zdravím všechny. Máme fretku, je jí cca rok a 2 m?síce. Chci se zeptat co d?lat s "falešnou ?íjí" resp. b?ezostí. Naše fretka nás za?ala olizovat, nádávat nám, tahat do pelíšku. V literatu?e jsem se do?elt, že tohle d?lají ve falešné b?ezosti. U samce nebyla. Lze to ?ešit n?jakou hormonální injekcí, nebo to p?ejde samo? Nem?že jí to ublížit? Díky za radu.

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-02-23, 10:43
gesta, byla sami?ka už v ?iji? ?ije ji už skon?ila? Pak to múže být falešná b?ezost a ona si vás te? "povýšila" na své mladé. Nepískejte na hra?ky, neberte ji plyšáky, nechte ji v klidu. Chce to jen vydržet, p?ejde to samo za pár týdnú..
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-02-23, 11:48
falešnou ?ÍJI mít nem?že, ?íje bud je a nebo není. pokud ?íje je a ukon?í se - sama, injekcí, samcem (sami?ka nezab?ezne), tak pak p?ichází falešná b?ezost. ta se nijak ukon?it nedá, ta se prost? musí prožít :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Nena (IP)
Datum: 2009-02-23, 17:04
Nemáte n?kdo fotku samice v ?íji? Mám strach že to nepoznám, je to opravdu tak vid?t?
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-02-23, 17:08
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Nena (IP)
Datum: 2009-02-23, 17:10
Díky a to takhle vypadá od prvního dne ?íje?
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-02-23, 17:11
ne, zv?tšuje se postupn?, ale od prvního dne se to stejn? nepo?ítá...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Nena (IP)
Datum: 2009-02-23, 17:13
Aha, takže nejvhodn?jší den je 10. ode dne kdy se to za?íná zv?tšovat? Chápu to správn??
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-02-23, 17:15
ne, 10. den od doby, co jí má zv?tšenou na maximum, v?tšinou jí má potom i takovou mokrou od mo?i..

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Nena (IP)
Datum: 2009-02-23, 17:43
díky, jsem ráda, že to vím v?as;-)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2009-02-24, 23:31
Ja nevim, ale ja nikdy nekryla az desaty den rije. Treba Keira mi pri riji hubne, takze jsem vzdy kryla v prvnim tydnu, jednou dokonce asi druhy den a vzdy se miminka zadarila. Podle me neni dulezity ktery den to je, ale aby byla samicka v plne riji:)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-02-24, 23:55
Nemám s tím ješt? p?íliš zkušeností, každopádn? si myslím, že ?ím kratší dobu je fretka v ?íji, tím lépe. Dora mi za?ala v ?íji mizet p?ed o?ima, kryla jsem cca 3. den od chvíle, kdy byla vulva nejv?tší. Zdálo se mi moc že bych ji m?la nechat ješt? týden.. Jestli se zada?ilo ješt? nevíme, nicmén? vulva za?ala hadrovat?t a po 7 dnech už není vid?t skoro v?bec..
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-02-25, 00:25
jde taky o to, jestli se sami?ka d?ív nechá :o) Žofku jsem p?ipoušt?la až po 17. dnech, protože d?ív se nenechala...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2009-02-25, 00:31
Ano tak na tom urcite taky zalezi..Keira se ale pekne nastavovala, takze jsme sli do toho uz ten druhy den rije:)
Avatar

Aktuální stránka:35 z 41


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist