Aktuální stránka:36 z 41
Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Hanysek (IP)
Datum: 2009-02-25, 10:13
Ahojte, prosím Vás je normální aby m? sami?ka po p?ipušt?ní p?estala žrát??? Ona skoro ani nepije, nedá si granule, ani kapsi?ku, ani kokina po kterých se mohla utlouct, jediné co si trošku vezme, ale fakt jen trošku je Lipánek, mám to ?ešit p?es veta, nebo je to normální a sama za?ne žrát?Nemáte n?kdo podobnou zkušenost? Díky!
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-02-25, 10:30
Hanysek, já praktické skušenosti se sami?kou nemám, ale je mi to divné.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2009-02-25, 13:04
Asi urcite bych ji nechala prohlednout u veta. Moje holky po pripusteni v misce skoro spaly, jak se porad cpaly...
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: ?iko 1 (IP)
Datum: 2009-03-03, 01:22
Dobry den
Mam otazku jsem zacatecnik a nevim jak mam poznat riji a jak musi byt samec stary aby se mohl rozmnozovat a posledni otazka jestli pri pareni musi jet samec za samici nebo na opak. Dekuji Altmann

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-03-03, 01:35
?iko 1: ?íji u samce poznáš snadno. V šourku se mu objeví a hlavn? hodn? zv?tší varlata. Bude si všechno, p?es co dokáže p?elézt zna?kovat mo?í, (o??rávat), sem tam m?že jako zna?ku posadit i bobe?ek. Bude tedy mít v??n? o??rané b?íško a bude pekeln? smrd?t ;op Za?ne být neutahatelný a pon?kud agresivn?jší - bude mít snahu si vás zatahovat (zakousne a potáhne) do r?zných šmajchlkabinet? za ú?elem "obš?astn?ní" ;o)
Samec je pohlavn? dosp?lý, když mu za?ne první ?íje.

Sami?ky se b?žn? vozí k samci, aby ten se soust?edil na pá?ení a ne na o?uchávání a zna?kování "nového" teritoria. Hlavn? si najd?te n?jakou p?íbuzensky nesp?ízn?nou sami?ku!
Kastrovat lze samce (oproti samici) v kdykoliv v pr?b?hu ?íje.

?+on+krytí+



Celkem upraveno 5×. Poslední úprava: martina dne 23.06. v 21:47.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: ?iko 1 (IP)
Datum: 2009-03-03, 21:07
dekuji moc

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: ?iko 1 (IP)
Datum: 2009-03-04, 21:59
Jeste se chci zeptat jak se pozna konec rije a jestli se da nejak vypocitat po jake dobe bude mit zase riji??

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-03-04, 23:12
konec ?íje se pozná podle toho, že p?estane zna?kovat a "zalezou" mu kulky. ?íji mají samci od jara (konce zimy) do podzimu (konce léta).

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: ?iko 1 (IP)
Datum: 2009-03-05, 12:54
diky moc to by melo byt zatim vse

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-03-05, 20:52
Samice k samci ?i opa?n?- to? otázka. Zkušený samec se i v cizím prost?edí velice ?iní (Neo), plachá sami?ka se u samce tak bojí, že se ani znásilnit nenechá a samce se pak zoufale bojí i doma (Naše Kazinka) a prost? to nejde, kon?í se um?le bez miminek.
Snažila bych se domluvit s majitelem samce podle osobních dispozic "snoubenc?"
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Kristyna19 (IP)
Datum: 2009-03-06, 17:43
Ahojky, p?ed týdnem jsme byli po 2 u samca.Po 1 se to asi nepovedlo.Už má vulvi?ku malou.Tak jsem se Vás cht?la zeptat jestli m?že být t?hotná? Milnulý rok jsme byli u samca 2x ale až tak po m?sícu.Takže se to už nepovedlo a museli jsme zajít k veteriná?i,aby ji pichl hormonální injekci.M?že se stat když jse jí vulvi?ka zmenšila že m?že mít i falešnou b?ezost??

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2009-03-06, 17:47
To se stat muze...
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Kristyna19 (IP)
Datum: 2009-03-07, 11:28
A kdyby byla tak to poznáme až ten poslední týden? Jinak tedkom po?ád spí a jí:-) Za?ala se škrabat d?ív to ned?lala.Ale vyrážku nebo n?co sme ji nenašli.Ted jsme ji zm?nili krmení.A nem?že to být t?eba i tým? A kdyby m?la miminka tak jaký granule tak doporu?ujete?

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-03-07, 11:38
Kristínko jakými granulemi krmíš?
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Kristyna19 (IP)
Datum: 2009-03-07, 12:34
M?li jsme Friskisky.St?ídáme to.Ale ted jsme ji koupili Whiskas junior.

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-03-07, 12:39
Kristýnko, Friskies, Whiskas a všechny podobné granule sou to nejvétší svinstvo, jaké múžeš fretce dát! V?ele doporu?uju okamžité vyhodit a koupit kvalitní granule pro fretky, je jich na trhu dost (Vitakraft, ANF, Bosch, FerretComplete...) a když nejsou v kameném obchod? tak v e-shopech zaru?en?.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Kristyna19 (IP)
Datum: 2009-03-07, 13:22
Jo? My máme ješt? 4-letýho samca a normáln? jsme ho krmili takovýma granulama a v pohod?.Aji ve zverimexu když jsme se ptali tak nám ?ekli že normáln? ko?i?íma granulama jako je ten whiskas atd.Dob?e,se podíváme n?kde po t?ch granulí pro fretky.A kdyby m?la náhodou miminka tak jaký granule by jste doporu?ili?

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-03-07, 13:50
...z t?ch co sem vyjmenovala kterékoli, všechno bude lepší jako ty komer?ní, kterými ste krmili dote?. A granule zmn?? i tomu same?kovi, jinak mu zni?íš ledviny a játra.
A pokud se fretka nekrmí fret?íma granuleme, múže se krmit kot?címa, gtranulema pro dosp?lé ko?ky ne.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Kristyna19 (IP)
Datum: 2009-03-07, 21:51
Okey.Ale ty whiskasky jsou pro kotátka.Takže by to vadit nem?lo,ne?Ale jak pojedeme do Brna tak se koukneme do zverimexu a koupíme ty fret?í granule.

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-03-07, 22:02
Whiskas je hnúj, jestli je pro ko?ky nebo pro ko?ata...to je jedno. Je to komer?ní krmivo, je dosolované a dochucované, aby to zví?atúm chutnalo...a ni?í jim to vnit?nosti.
T?mi kotécími granulemi sem myslela kvalitní zna?ky (Acana, Eukanuba, RoyalCanin, Hills...) ale i u nich je t?eba dívat se na složení.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Kristyna19 (IP)
Datum: 2009-03-08, 09:34
Tyjo! To jsem nev?d?la.Asi tedy radši koupíme pro ty fretky:-)Hlavn? pokud bude mít ty miminka:-)

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: ?iko 1 (IP)
Datum: 2009-03-08, 21:20
mam otazku mam samce a kdyz jsem ted pripoustel samici tak po jake dobe muzu pripoustet zase?? diky moc

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-03-08, 22:35
?iko 1: od prvního p?ipoušt?ní po druhé (pokud máš na mysli opakované krytí té samé sami?ky) sem dávala same?kovi pauzu p?es noc.
Pokud jde o jinou sami?ku, same?ek by byl schopný kdykoli. Jen bych mu dala asi aspo? pár dní pauzu aby si odpo?inul.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: ?iko 1 (IP)
Datum: 2009-03-09, 11:56
tak kdyz jsem pripoustel vcera tak na konci mesice by mohl znova je o nej velkej zajem

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-03-09, 16:58
...jojo, to klidn? mohl :-)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Bobikule (IP)
Datum: 2009-03-10, 10:33
krystina 19: kdyz sme meli kluky jeste doma davala sem jim merlina, 4kg baleni jim vydrzelo na 2 mesice. Samozrejme zezacatku jako neznalec sem davala whiskas - Merlin kluci po nem meli lepsi srst byli fakt najezeny, nesmrdeli po tom tolik, a je to levnejsi... O dost. whiskasu sezrali za dva mesice dvakrat tolik, a jeste to neni dobry. Muzu Merlina jen doporucit. Muzes pak dokrmovat trochou bananku a paprik. Kluci to milovali.

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-03-10, 10:55
Merlin obsahuje antioxidanty BHA a BHT, takže tím bych rozhodn? fretku nekrmila!

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: dracice (IP)
Datum: 2009-03-10, 18:26
Zdravim.Chtela jsem se zeptat,mi fretuli je 8mesicu zatim jeste neni v riji,ale az bude tak bych ji rada pripustila a v tom to vezi.Nevim zhola nic o tom kolik se jich rodi takhle na poprvi a kdybych dala sem inzerat tak myslite,ze by je nekdo chtel?Ja totiz jsem ze Sumavy a tady neni skoro zadny zajemce aby to nedopadlo tak ze bych si je musela nechat vsechny treba jich bude 10

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-03-10, 18:39
dracice, práv? z tohoto dúvodu ?asto radim sami?ku radši nep?ipouštét a po první ?iji nechat kastrovat. Se seriozními zájemci o mladé je ?asto velký problém, i já se už napálila a to sem se snažila zájemce prov??ovat pomalu jak Interpol :-)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: dracice (IP)
Datum: 2009-03-10, 18:44
Ja to chapu,ale chci aby aspon jednou poznala co je to byt mamou.A jednu fretuli si chci nechat aby ta moje se nenudila a nebylo ji smutno

Aktuální stránka:36 z 41


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist