Aktuální stránka:37 z 41
Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: mizzi (IP)
Datum: 2009-03-11, 19:41
Ahoj, cht?la jsem se zeptat, máme Piškota už tak p?l hodiny zakousnutého do myši na provázku a p?itom obš?astneje plyšovou ovci a kvoká.... To je TA puberta? Na ?íji to nevypadá... bude mu teprv šet m?síc?..

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-03-11, 20:58
Mizzi, to co popisuješ mi silné p?ipomíná pá?ení same?ka :-) Má Píškot už sestouplá varlata? Jestli ano, tak je v ?iji...ta puberta bude k tomu jako bonus :-)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: mizzi (IP)
Datum: 2009-03-11, 21:06
Varlata sestouplá nemá. ale od ovce nešel odtrhnout. Já práv? myslela, že prost? p?ijde puberta.. a pak ?íje... tak jsem se cht?la ujistit v jaký fázi jsme:-)))

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2009-03-12, 07:00
Mizzi: náš Bobeš obš?ast?oval plyšového pejska už od t?í m?síc?. ?íje na n?j p?išla až v sedmi m?sících. S obš?ast?ováním p?estal pár dn? po kastraci, ale do dneška k n?mu má "citový vztah" :o)))

[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-03-12, 10:12
Mizzi, když nemá sestouplá varlata, tak v ?iji asi nebude....stejn? by to bylo v 6 m?sících trochu brzo, i když ani tomu bych se už nedivila....
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: ko?kodan a Fífa (IP)
Datum: 2009-03-12, 14:24
Má zkušenost: Náš fre?ák p?išel do ?íje a to mu nebylo ješt? ani p?l roku. Ješt? k tomu v listopadu. Také jsme ?ekali pubertu a najednou zv?tšená varlata a tahání ségry do pelechu...

Fífa a Šelmy a Donald
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Kristyna19 (IP)
Datum: 2009-03-12, 17:30
Ješt? jsem se cht?la zeptat na tu falešnou b?ezost?A tedkom má i zv?tšený prsí?ka.Mám strach kdyby m?la tu falešku tak aby se ji n?co nestalo:-( Ale jinak po?ád papá a spí:-)a po?ád o nás pe?uje:-)

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Bootsi (IP)
Datum: 2009-03-12, 22:02
Já mám dva kluky, oba p?es 6 m?síc?, jednomu už jsou kuli?ky p?kn? vid?t a znásil?uje toho druhýho.

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-03-19, 21:21
Ahoj, mám op?t dotaz. BArnie je v ?íji a asi p?ed dv?ma dny za?al strašn? kousat, ale d?sn?. Nem?žu ud?lat krok, aby mi nevisel na noze. A te? ten dotaz. Mám ho za to trestat? Já ho teda za k?ži za krkem odnesu do klece a zav?u, ale nevim. To d?lá protože mne chce odtáhnout do šmajchlkabinetu, ne? Pora?te, je to otravný a bolí to:-(
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-03-19, 21:26
myslím, že trestání tady nepom?že... já jak se hnu, tak mám Fila taky po?ád u nohou, sice nekouše, ale po?ád se mi motá pod nohama a je to tak dost otravný, ani ty kopance ho neodradí :o/

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-03-19, 21:29
my už jsme byli nau?ený, že když jsem va?ila nebo myla nádobí, tak si mi na ty nohy lehnul a pohoda. ale te? mne za?ne olizovat, pak okusovat a nakonec se zakousne docela nafest:-(
no budu s ním muset zase zítra na prochajdu, tenhle tejden jsme byli jenom jednou. jinak se z n?j zblázním:-(
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-03-19, 21:30
želví, to jsou hormony, na to trestání nepom?že, nehled? na to, že fre?ák nepochopí podle m? za co je trestaný, pro n?j je p?irozené si sami?ku odtáhnout zubama:))) ale jinak Damián se mi taky po?ád motá pod nohama, kam se hnu tam jde i on.. Dora to ned?lá, ale Damián m? pronásleduje neustále a já už chodím jak totální postih, šoupu nohama i když jdu po chodníku:D (To jako abych ho nep?išlápla)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-03-19, 22:03
taky mi p?ijde, že to nechápe:-( no nic, trp?livost, trp?livost, trp?livost a pak fik! a budou kulky fu?:-)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-03-19, 22:21
želvo, tady asi fakt pomúže jen kastrace. Trestání, zavírání do klece, vysvétlování...to je všechno k ni?emu....
Avatar

?íje
Zaslán uživatelem/kou: z.uzik (IP)
Datum: 2009-03-23, 22:54
Ahoj chci se zeptat naše fre?ulka je t?etí týden v ?íji a dnes se povedlo našemu same?kovi se sní svázat. Takjsem cht?la v?d?t jaká je šance že zab?ezne (samce jsme p?ivezli nového z azylu p?ed 10 dny). Alespo? doufám že jí ?íji ukon?il :)

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: girlnikol (IP)
Datum: 2009-03-24, 06:49
Tak jsme byli s Kodéšou na ukon?ení ?íje.
Bohužel se to neobešlo bez vedlejších ú?ink? a Kodéša dostala alergickou reakci. Nebylo to moc hezké, zvracela, mo?ila a kadila pr?jem a to vše dohromady. Doktor nám tedy píchnul ješt? jednu injekci na zmírn?ní alergické reakce a na uklidn?ní. Ted už je to mnohem lepší.
Volala jsem také na kliniku na Bílé Ho?e. Bohužel bude pro ní nejlepší kastrace:-( takže v dubnu vyrážíme. Jen pro info, prý to bude stát asi 2000k? s tím, že je v tom veškerá pé?e a léky na bolest. Prý dopoledne dorazíme, ve?er už si Kodéšu mohu vzít domu. Druhý den se tam musíme ukázat na kontrolu a cca za 10 dní vyndat stehy. Vše mi vysv?tlovala p?ímo paní doktorka MVDr. Lenka Chylíková, která byla moc p?íjemná.


Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: fialka29. (IP)
Datum: 2009-03-24, 21:59
Ahoj, mám asi m?síc malou frete?ku.Je koupená z Tesca z obchodu. Musím ?íct, že odtud už fretku nikdy nekoupim. Po p?íchodu dom? jsem zjistila, že má zán?t v ouškách. To už je vylé?ené. Nebyla ani o?kovaná a byla dost drahá. Rada: odtud ne! Máme te? malý problém a to, že má oteklý pohlavní orgán. Bylo mi ?e?eno, že je narozená 15.12.2008 a je mi tedy divné, že by už za?ínala s ?íjí. Je na to asi už ?as, tedy b?ezen, ale mohl by mi p?esto n?kdo poradit, zda je to opravdu možné? Mám silný pocit, že mi možná prodali starší, než jak mi sd?lili. Bála jsem se zán?tu nebo nemoci, ale vzledem k jejímu chování, tedy kousání, papání a aktivit? to zavrhuji. Nateklá je t?i dny a je p?t dní po o?kování. D?kuji za rady, moc a moc.

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-03-24, 22:06
fialka, fretky ze zverimexu se všeobecn? nedoporu?ují, nejen z tesca... fretky jsou tam v?tšinou z farem, kde má samice x vrh? v roce, mladý jsou slabý, nemocný, neo?kovaný, nevíš o nich nic, ani pravé datum narození - p?íliš mladé se prodávají jako starší a starší zase jako mladší...pkud by to bylo mlád? z prosince, tak ted by mu byli cca 3 m?síce a to je na ?íji hrozn? brzo, taková fretka by ?íjila asi až p?íští rok, takže nejspíš byla opravdu strší, než ti ?ekli...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: fialka29. (IP)
Datum: 2009-03-24, 22:46
Já moc d?kuju za odpov??. U m? byl problém v tom, že jsem se prost? do ní zamilovala už tam. A jsem ten typ ?lov?ka, co má rád ta necht?ná zví?átka, už tam taky chvíli byla. Naopak je mi jasné, že jsem tím podpo?ila velkochovy:(
Snad to bude opravdu tak. Moje veteriná?ka tvrdí, že má zkušenosti, ale n?které informace si mám vyhledat sama p?es internet. Ješt? otázka? Vypouští sami?ka taky tekutinu p?i ?íji? Jinak d?kuji za všechny rady.

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: zuzik-w (IP)
Datum: 2009-08-05, 22:57
Zdravim cht?la bych se zeptat koupili jsme si ve zverimexu fretku bylo jí 6 týdn? te? jí bude 2,5m?síce.M?la bych dotaz v kolika se m?že nechat p?ipoušt?t?Te? je asi ješt? hodn? mladej je to samec.Je hroznej po?ád jenom kouše nic jinýho neumí když se chvilinku mazlí tak to je tak 3 minuty a zase je nep?í?etnej a všechny zase terorizuje v?etn? zví?at.D?kuji.

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-08-05, 23:15
být tebou, tak na p?ipoušt?ní zapomenu:
1. je mladej
2. zverimexák bez p?vodu
3. o fretky není zájem, je p?efretkováno a plno se jich neudá a nebo kon?í na ulici a v útulcích

jeho chování se sexuální aktivitou nijak nesouvisí, je to prost? mlád? a chce si hrát - lovit. p?ipušt?ním se nezklidní.

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 06.08. v 00:01.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: zuzik-w (IP)
Datum: 2009-08-06, 06:37
Já jsem ho necht?la nechat p?ipoušt?t kv?li tomu aby se zklidnil.Chceme ho nechat vykastrovat ale aby si aspo? jednou užil.Plno lidí má fretky ze zverimexu.

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-08-06, 10:07
Jo, plno lidí má fretku ze zverimexu. Takovou, co neodpov?dný majitel namnožil, za pár korun prodal p?ekupníkovi a ten s ní pak objížd?l zverimexy až mu jí n?kde vzali a o pom?rech v kterých byla si tu po?ti.
Mám také malého samce, není aktivní, je hyperaktivní, kamarádka ?íká radioaktivní.B?há až se potkává,všude vleze, vyleze, vysko?í.Na kšírkách 5 km každý den. Nevím, jestli v?bec spí. ALE JE Z RODINY, KOUŠE JEN MALI?KO, PROTOŽE ODMALA VÍ, CO JE LIDSKÁ RUKA A MÁ TO ZAFIXOVANÉ UŽ OD SLEPÉHO MLÁD?TE. LIDSKÁ RUKA MAZLÍ,HLADÍ,KRMÍ. NA HRANÍ JSOU HRA?KY A JINÉ FRETKY.
a ABY SI UŽIL - CO NEZNÁŠ, NEŽELÍŠ
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: zuzik-w (IP)
Datum: 2009-08-06, 10:48
Tak to znám i jiné fretky co mají lidé od chovatele a koušou stejn? jak ze zverá?e.Myslim si že to je taky na povaze tý fretky.A znám i p?ípady že jí maj od chovatele a kouše je až do krve a to ten náš teda ZATIM ned?lá a doufám že ani nebude.

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-08-06, 10:49
...není chovatel jako chovatel...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: zuzik-w (IP)
Datum: 2009-08-06, 12:11
ŽoFiRo moc se mi líbí barva tý tvý fretky na obrázku v pravo.M?žu se zeptat co to je?Šampá?o?

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-08-06, 12:15
:o) díky, to je albín :o) krom jedný mám všechny albíny :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: zuzik-w (IP)
Datum: 2009-08-06, 12:34
M? se moc nelíbí když mají bílí o?i ale tahle je p?kná a zdá se mi že jsou žluté vid?la jsem ve m?st? n?jakou holku a ta m?la taky takovýho zajímavýho žlutýho.

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-08-06, 12:38
oni nemají o?i bílé, ale ?ervené, žluté/bílé je mají na n?kterých fotkách a to jen díky blesku.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-08-06, 12:44
s o?ima to není jako t?eba u králík?:



[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Aktuální stránka:37 z 41


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist