Aktuální stránka:33 z 41
Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-12-18, 20:34
MartinaL: zkuste se chovat klidn?, nepoušt?t k ni pejska, nepískat na hra?ky....prosté minimální vzruchy. Po kastraci je "zblblý" hormonální systém. Možná si myslí, že porodila a chce si bránit mladé. Pokud kouše, snaží se vás kousnout a táhnout? Jastli ano, tak vás povýšila na svá mlá?ata a chce si vás odtáhnout do pelíšku a tam se o vás starat.
Musíte toto vydržet....cca 2 m?síce, jak psala Martina.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Martina L. (IP)
Datum: 2008-12-18, 21:08
Dobra.Tak jeste dva mesice :-) ...ja jen netusila ze je to takhle ze dne na den ;) cekala jsem ze tohle prijde az si to jeji telicko uvedomi...par dni...me prave zaskocilo,ze jeste vcera by me ulizala k smrti a trictvrte roku ani stipnuti a najednou vybehne a zakousne se mi do nohy a nechce pustit :-)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-12-18, 21:11
MartinaL: No to mne zasko?ilo taky....ale hledám možnou p?í?inu....
Ješt? mne napadlo: Bere te? po té kastraci (d?loha plná hnisu...) ?áké ATB?



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 18.12. v 21:13.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Martina L. (IP)
Datum: 2008-12-18, 22:21
jj...dostala injekci hned po zakroku a dneska ji prepichli dalsi a ted uz bude jen brat tabletky 2x denne na tyden
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2009-01-19, 19:26
Ahojky, prosim o radu, jdu na ukonceni rije k vetovi, ktery s timto nema zkusennosti. Chtela jsem Receptal nebo Pregnyl, dnes po telefonu mi rekl, ze nasel neco jineho a dle nej lepsiho - Depopromon(ci jak se to pise). Vycetla jsem na foru, ze je to ta horsi varianta. Mate nekdo zkusennosti, ci umite mi nekdo vysvetlit rozdil? Dekuji predem.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-01-19, 21:08
Atevi: Tu sem našla n?co, ale je to spíš o zamezení vzniku hárání (?ije) u fenek [www.vetonline.cz]
A tady sem našla toto (možná zajímavé), asi v poloviné stránky, pod názvem Problémy pri ruji u sami?ky.
[www.ferret.sk]
Praktické zkušenosti s ukon?ováním ?ije sami?ek žel nemám.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2009-01-19, 21:39
Johanko moc dekuji, uz jdu cist, ja jen abych mohla u veta necim argumentovat a vedela jsem o cem mluvim.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-01-19, 21:54
Atevi, já jako laik bych asi trvala na tom Receptalu nebo Pregnylu. A pokud mi ho vet neni schpen nebo ochoten objednat, šla bych k jinému vetovi....ale to jen múj lajický názor.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2009-01-19, 22:04
Johanko, on ne, ze by nechtel, ma pro me i Receptal i Pregnyl, jen je prilis aktivni a pry objevil ten Depo.....(neco). Samozrejme to necha na me, co si vyberu. Ja jen shanim info, abych mu je mohla predat a on se mohl priucit. O problemech s riji vi, kastrace delal, jen proste jeste nemel nikoho na ukonceni rije. Ja ten Depo....nechci, jen mu chci vysvetlit proc. Nejake argumenty jsem nasla, ale nic vedeckeho.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-01-19, 22:10
V?decké argumenty taky nemám :-) akorát z vy?teného....?ím se zvykne ukon?ovat a co je osv?d?ené....?iže Receptal a Pregnyl. Zkouším najít néco víc o tom Depo-promon, ale žel nic, krom toho ve FerretFans.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2009-01-19, 22:24
:-)) taky hledám a zatím nic. Takze budu argumentovat tim, ze je to proste rozsirene a zatim nejsou znamky jakehokoliv pripadu, ze by Pregnyl a Receptal ublížil, zatímco u Depopromonu tyhle pripady komplikaci nastaly. Nic jineho mi nezbude.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-01-19, 22:30
Atevi, asi bych ?ekla že chci tyto léky a tyto nechci. V?decké zdúvodnéní bych nechala odborníkúm. Ty si klient, ty platíš....vetové a? bádají. :-)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2009-01-19, 22:35
V podtate jsme domluveni, on sam mi rekl, ze mi samozrejme da, co si budu prat, to jsem jen ja iniciativni a chtela jsem mu dat informace, pro se pouzivaji tyto a ne ten Depo..... Vet je dle meho nazoru dobry a nasloucha, pokud mam neco na srdci, premysli o tom, co mu rikam, takze jsem opravdu jen chtela dat mu vice informaci(samozrejme i sobe :-))
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-01-19, 22:38
Žel nijak víc info o tom léku v tak krátkém ?ase zjistit asi nejde. Možná kdybys kontaktovala nap?. MVDr. Chylíkovou....tak ?asem by bylo info víc.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2009-01-20, 00:04
zkusim zitra, jestli se nekam dovolam a pak to sem napisu. Mockrat dekuji za pomoc.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-01-20, 00:27
my prosli jak pregnylem, tak receptalem a vzdy nam pomohl, ten receptal je dle myho lepsi, dostanete vice malych davek v kratkym case, ale rychleji vidite, jestli zabira. u toho pregnylu se po prvni injekci ceka myslim 10 dni a pak se az jde na dalsi.... ale asi bych si ten neznamy nenechala pichnout, prece jenom tohle mame vsichni odzkouseny!

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2009-01-20, 18:59
Ahojky, tak jsme napichani - teda Fluffy, Bertie je skoro splaskla. A jsme objednani na kastraci.

Jen tak na okraj - pry se radil jeste s dalsima vetama a vsichni se na rozdil od Receptalu a Pregnylu priklani k Agolutinu.............
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-01-20, 19:07
Atevi a co ji tedy píchli?
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2009-01-20, 19:09
Receptal - ja ho chtela
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2009-01-20, 19:10
Navic s Bertie jdu v patek na kastraci.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-01-20, 19:16
O podávání Agolutinu fretkám sem nikdy neslyšela (ale nejsem vet a nemám sami?ku)
Agolutin:
[www.nobelplus.sk]
[www.biotika.sk]
Jako laikovi mi z toho vychází, že Agolutin je lék humánní.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2009-01-20, 19:28
Johanko me jedine informace jsou, ze se toto podává na ukoncení ?íje fenkam. Navic mam pocit, ze taky na oddaleni rije a ze po tzv. falesne brezosti nastupuje dalsi rije. Ono je to fuk, jen me opet zajimalo dozvedet se neco do hloubky. Ja jsem proste stourava a chci znat a vedet :-)))
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-01-20, 19:36
Atevi, já sem taky š?ouravá a zvédavá, proto sem vylovila ten Agolutin (tedy jen narychlo) :-))))
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2009-01-20, 19:46
Taky jeste porad hledam a ctu :-))). Pokud mi cas dovoli, tak zkusim zitra jeste zavolat treba do Ostravy a doptat se podrobnosti. Docela mi vadi, kdyz mi v hlave litaji rozhazene myslenky a nemuzu je seradit kvuli nedostatku informaci :-))
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-01-20, 19:56
Napíšu o tom Agolutinu naši vetce.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2009-01-20, 19:58
Jsi hodna, mockrat dekuji za zajem a za pomoc.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-01-20, 20:03
Pak dám véd?t co napsala...ona chová už leta fretky.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2009-01-23, 23:13
Jen v rychlosti - Fluffy zacina splaskavat a Bertie na kastraci nesla dnes, ale zitra v 10,45. Pan doktor to o den posunul, ze tam zitra bude mit veterinarni technicku, ktera je velmi sikovna a jemu k ruce, tak by byl radeji. Takze me nerviky na pochodu se o noc a kousek dne posunuji ?-((
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-01-23, 23:20
ivetko neboj, to zvládnete! budeme na vás moc myslet!
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2009-01-23, 23:23
Hanulko diky moc. Jsem desne nervozni, aby vse bylo v poradku a slo to jak po masle. Zitra napisu, jaky balvan me spadl ze srdce
Avatar

Aktuální stránka:33 z 41


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist