Aktuální stránka:26 z 41
Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-02-18, 15:57
mám ted u sebe ?íjnou sami?ku a je teda taky cítit celkem fest :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-02-18, 16:08
Žofiro, já co mn?la doma sami?ky na krytí, tak mi nijak nesmrd?li...
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-02-18, 16:45
Meggie v ?íji smrd?la hodn?. Nebo ne smrd?la, ale byla hodn? cejtit. Možná h?? než kluk v ?íji.... ale jde o to, jestli je to "?íjnej" smrádek, nebo n?jakej jinej, no.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-02-18, 18:44
tahle sami?ka taky nijak moc nesmrdí, ale prost? když jsem ráno vešla do místnosti kde byla p?es noc (bez Žofky a Filipa) tak to tam bylo celkem dost cítit...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-02-18, 19:02
hmmm...mn? vozili sami?ky na krytí dycky vykoupané....sami?ka byla p?es noc s mým samcem v jedné místnosti, každý ve své kleci...a nikdy sem žádný pach nezaznamenala...možná to je véc ?uchu, mého....
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-02-18, 20:30
holciny moje mam na vas prosbu, ceka nas ukonceni roje hormonmalni injekci a pak samozrejme i kastrace, ael co se tyce te injekce, loni jsme ukoncovali pregnylem a supr, po dvou injekcich byl klid. Ted mi pan doktor z Hurky poslal majla, ze ukoncujou RECEPTALEM (ten znam taky) , dale pak GONADORELIN a BUSERELIN ACETAT... znate tyhle dve nekdo??? dekuji moc, vas klokan :-)

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2008-02-18, 21:14
klokane, dotaz takovýhohle odbornýho kalibru bych zkusila spíš soukromou zprávou lee nebo vendulce, to chce znát složení a bylo by blbý n?co zvorat.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-02-18, 21:43
Klokánku, nic z t?chto názvú neznám.
Skus napsat dotaz sem [forum.fretka.sk]
to je na veta který chová fretky
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-02-19, 08:39
uz mam majla na lee, dekuji!

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-02-19, 12:30
Ahojte, no já mám doma ?íjící sami?ku a ?eknu Vám, je to smrádek, ale zase ne tak hrozný, musím ji opravdu vzít a ?uchnout si "k ní" jinak to až tak cejtit nejde. Utírám jí pipinku a okolí t?mi vlh?enými kapesní?ky na d?tské dupky, hezky voní, a Jenny si dycky sedne, roztáhne nožky do V, p?kn? si to nechá ut?ít, je vid?t že se jí to líbí a ješt? i u toho spokojen? olizuje ruku :-)

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-02-19, 14:14
Klokane, máš SZ ;o)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: nicotka (IP)
Datum: 2008-02-19, 19:13
Ahoj. 31.ledna jsem dala kastrovat svého ?íjícího same?ka z d?vodu, že se po?ád snažil nakrýt mou druhou fretku - sami?ku (kastrovanou), po?ád ji tahal a jí se to z?ejm? moc nelíbilo a nelíbí.. d?lá to stále i po takové dob?, co s tím?
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-02-19, 19:16
nicotka: Hormony z tela samecka muzou vyprchavat nekolik mesicu..cca se udavaji 2 mesice...
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-02-19, 20:33
a ani poté není jisté, že sami?ku tahat nebude... moji víc jak rok kastrovaní kluci se vzájemn? tahají také...

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-02-27, 10:22
Tak a je to tu:) Hlasim, ze Leiluska uz je taky konecne v riji...uz tyden...
Tomik s Montym vedou urvane zapasy a Monty( 1,5 roku kastrovany) se 1x (co jsem videla) pokousel na Leilusku hopsnout:) Ale ta se nedala...tak uvidime:)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-02-27, 10:33
Tak to Leilušce gratulujeme. :o)
Naše Meggie je teprve na samém za?átku, ale jelikož to zná, tak už zm?nila své chování. Neustále se n?kde válí na zádech, v?ší se na Rupíka a hlavn? po?ád brblá. Chodí a brblá si pod vousky. :o)))



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Mirim dne 27.02. v 10:41.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-02-27, 10:47
Leiluska zatim akorat vic polehava a jeste vic se chova...ale nebrbla:( Tak doufam,ze zacne...celkove moji 4 nejsou moc ukvokany..moc si toho neuziju...buuu:)
Akorat jak ji Monty otravoval, tak na nej "stekala":)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-02-27, 11:27
no s my se chystame zitra na receptal :-) a pak pod kudlicku :-(

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Leyla (IP)
Datum: 2008-02-27, 14:05
Já jsem byla ukon?ovat ?íji naší Missy ted v pond?lí. Byla state?ná, ikdyž v?ískala jak pavián, když dostala to pigárko. Ale zírala jsem, že ta vakcína stála jen 150k?. Jsem ?ekala tak 500k? a ono ne a je to ta jednorázovka.
Jinak naše kvoká, sy?í, mazlí se jak kdyby to m?lo být snad naposled a furt šikanuje Teddyska od doby co je v ?íji.
Už ted si z n?ho d?lá miminko a po?ád ho tahá. Jejich hry vypadají asi takto: vypustím je z klece, Teddy si jde hrát, Missynka se schová. Za chvíli si za?nou hrát a po takové pulhodince za?ína šikana. Nejd?ív Missynka láká Teddyho k milostným hrátkám, on na to p?istupuje. Když má ale Teddy už dost laškování, tak ho Missynka za?ne tahat za k?ži na hlav? (hryzne ho vedle oka a tvá?i?ky) a tahá ho po byt? za gau?. On je zcela paralyzován a nic nenad?lá. :-D Pak se role obrátí a on ji sem tam zavalí celým t?lem a snaží se jí ukázat, že se mu to tahání fakt nelíbilo, kvoká u toho jak blázen a nahání ji po celém byt? a ská?e na ni a zavaluje. Pak ho zase Missynka "uloví" a hrajou si na maminku a miminka :-D
Tudíž podívaná na celý ve?er :-)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Dretu (IP)
Datum: 2008-03-12, 13:18
Zdravím,cht?la jsem se ?eptat,jelikož si nejsem jistá ( ur?it? jsem to tu už n?kdy ?etla,ale v hlav? mi to nez?stalo:-( )...m?j fre?ák Zombie, kterému je tak 10 m?síc?, te? ?íjí jak urvaný...a za?al hodn? zna?kovat,o??rá na co p?ijde a já už z toho za?ínám šílet. P?vodn? jsem ho necht?la nechávat kastrovat, ale a? m? to dost mrzí, tak budu muset:-( Tak se chci zeptat...u same?ka nemusím ?ekat až první ?íje p?ejde? Mohla bych ho nechat vykastrovat už te?? Díky za rady..:-)

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2008-03-12, 13:25
Ano, kluka m?žeš kastrovat i v ?íji.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: sarussa (IP)
Datum: 2008-03-14, 17:15
ahojte, možná budu mít blbou otázku :-) moje sami?ka ANge je v ?íji, a všimla jsem si jako by si tak trochu u?urávala, nevím jestli tím zna?kuje, ale když ji vezmu a podívám se a to ani nebyla na záchod?, tak ji t?eba kapne kapka... no jinak už je 9. den v plné ?íji a zítra ji jdu nakrýt, tak snad to výjde... chci se tedy zeptat jestli je to normální?

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2008-03-14, 17:35
sarus: drzime tlapky at kryti vyjde.. A jinak ano i holcicky znackuji v riji - ne tak rapidne jako kluci, ale taky to delaji :o)

Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: sarussa (IP)
Datum: 2008-03-14, 17:44
yasmin: d?kuji :-)

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2008-03-19, 13:25
¨prosoim je normalni ?e po podani inekce na skon?eni ?ije ?kon?i ?ijee za jeden den?? a ta fretka je dos unavena? dekuju

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-03-19, 13:36
O preparátech na ukon?ení ?íje jsem našla mimojiné i toto:

Re: Ukon?ení ?íje u sami?ky fretky
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2006-11-24, 22:57
Pro fretku vhodn?jší a tudíž doporu?ované preparáty k ukon?ení ?íje (Pregnyl, hCG, Receptal) je t?eba v?tšinou aplikovat 3x, n?kdy i 5x. Ale v?tšinou po 3. injekci ?íje ustoupí.
Jednorázov?, pop?. s opakováním za týden, se podávají mén? vhodné preparáty (Covinan, Provera, MPA). Po nich bývá jednak pon?kud "divo?ejší" faleška a navíc hrozí riziko vzniku zán?tu d?lohy.


Tomáši, co myslíš tím, že fretce ?íje skon?ila? Je normální, že už druhý den se vulva ZA?NE zcvrkávat nebo zm?kne. Ale aby b?hem 24 hodin splaskla úpln?, to normální není.
Fretka by nem?la být apatická. Možná ješt? n?kolik dn? p?jde s váhou dol?, ale m?la by mít zájem o jídlo!

Jak je možné, žes jí nechal píchnout ut Proveru???
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2008-03-19, 13:39
no ja o tom nevedel.... to vet...

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-03-19, 13:43
spíš mi to p?ijde, že jsi se nezajímal ty, Tomáši. To bys jako správný chovatel m?l v?d?t a p?i p?íchodu do ordinace se ptát veta, co bude píchat za injekci a pokud to neznáš, nebo víš, že je to špatné, po n?m chtít to, co je doporu?ováno..

Ono je pak totiž možné, že p?íjdeš na o?kování a ejhle po o?kování zjistíš, že to byl Canvac.. :-(((((

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2008-03-19, 13:46
ja nevedel že ji to ukon?i šel jsem hlavne kuli tomu vitoku..mne to zajima..

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-03-19, 13:48
Tome, tohle je zásada.
Nejprve si p?e?teš tady na fóru, jakým preparátem je nejvhodn?jší ?íji ukon?it, a pak jdeš k vetovi. A nenecháš si od n?j namluvit nic jiného!
P?ed 2 lety mi taky m?j vet nabízel Covinan. Trvala jsem na Receptalu. Do druhého dne mi ho sehnal a fretce píchnul.
Proto tady na fóru jsme, abychom si radili navzájem. Proto tady Vendulka a spol. d?lají pr?zkum, jaké preparáty jak zabírají a jaké s sebou nesou komplikace.
Avatar

Aktuální stránka:26 z 41


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist