Aktuální stránka:25 z 41
Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-02-05, 08:49
Hanysek, jedno s druhým: je mu smutno po sami?ce, protože se chce pá?it. P?i první ?iji a po prvním krytí mi fre?ák taky skoro nic 3 dny nežral, jen ležel u bytových dve?í a koukal. Myslím, že to co délá tvúj fre?ák je normální. On se ?asem trochu uklidní, hlavné kdyby se dalo chodit na procházky...co asi žel moc nejde kvúli po?así. Jestli plánuješ s ním další krytí, po?ítej s tím, že se pak pravd?podobné bude takhle chovat znova.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Hanysek (IP)
Datum: 2008-02-05, 09:07
Jo to mi chodíme, skoro každej den, když vyložen? neprší. Hned v ned?li jsme byli skoro 3 ho?ky a ani to ho neutahalo, já se snažím se s ním co nejvíc mazlit a hrát, aby nebyl takovej smutnej
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-02-05, 14:37
Hanysek, bohužel smutnej bude a o hru s tebou asi moc zájem mít nebude. Ale s každou další ?ijí je to lepší. Vl?ák je te? ve 4 ?iji, chová se jako by ani v ?iji nebyl. Vloni jak kryl sami?ku, tak po vykonání o?ekávaného aktu nechal sami?ku stát opušt?nou v kout? a odkrá?el k misce s granulema :-)))
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Dretu (IP)
Datum: 2008-02-14, 11:59
Zdravím, pot?ebovala bych se poradit...m?j fre?ák Zombie je te? v ?íji, zatím je to v pohod?, nezna?kuje, jen smrdí:-P, tak doufám, že s tím zna?kováním by to tak mohlo z?stat a na kastraci bych ho nedávala. Moje druhá fre?ulka Luciferka ješt? v ?íji není, ale ?ekám, že to nebude dlouho trvat. Tu nechám kastrovat ur?it?, ale musím tedy po?kat až p?ejde první ?íje. Plánuju, že ji p?es dobu její ?íje ubytuju v kumbále ( tudíž tam bude mít zatemn?no dost, a snad by ji mohla ?íje p?ejít takhle sama, p?ípadn? holt p?jdeme na injekci:-( ). Nevím ale, zda se dá uhlídat, když bych je pak poušt?la dohromady se Zombíkem, aby ji nenakryl. Máte s tím zkušenosti, zda se to dá p?es den uhlídat??...na noc budou ur?it? zvláš?. Nebo p?ípadn? jak jste to n?kdo ?ešil?? Díky za rady:-)

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-02-14, 12:15
Dretu, podle mne to uhlídat jde t?žko...spíš nejde. Takže bych je poušt?la jen na st?ída?ku. To ale po?ítej, že same?ek bude délat brajgl, jak ji bude cítit.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Dretu (IP)
Datum: 2008-02-14, 12:16
Hmm, ach jo, to je škoda:-(...A jaký myslíš brajgl?:-)

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-02-14, 12:31
Dretu, t?eba škrabat na dve?e, za kterými bude zav?ená sami?ka :-)
Ale skušenosti mám jen se sami?kami, když byli u nás na p?ipoušt?ní....doma mám vlastního jenom samce...možná to tak dramatické nebude.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Dretu (IP)
Datum: 2008-02-14, 12:33
No, on toužebn? hledí na dve?e do kumbálu i když tam žádná ?íjná fretka není ( protože tam nem?že chodit, potvorák ):-P
No, tak uvidím, co se bude dít...doufám, že to fakt nebude žádná hr?za:-)

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: ?ara (IP)
Datum: 2008-02-15, 20:35
Mužu se zeptat když je sami?ky v ?íji mohu jí vykoupat?
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-02-16, 10:13
?ara: samoz?ejm? že m?žeš... a já jí tak ráno a ve?er ješt? utírám pipinku kapesní?kama pro d?ti...takový ty vlh?ený ubrousky. Vždycky jí dám ?uchnout a ona už ví... sama si sedne, roztáhne nožky do velkého V, nastaví mi pipku, p?kn? si to utírání užívá a mezitím mi ocumlvá ruku :-)

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: spuky (IP)
Datum: 2008-02-16, 17:49
ahojky
Tak ten m?j freták všechno o??rává,a po?ád kvoká a ská?e jak prdlej-m? nezbývá nic jinýho než za ním b?hat s hadrem a taky p?kn? páchne.

Elleany

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-02-16, 19:14
spuky, reaguju tady na to co si psala do "Samci a sami?ky na krytí": Jestli si necháš vyšet?it Spukyho trus na ECE, to je na tob?. Ale nehledé na to bych se poradila s vetem, jestli mu neza?ít rovnou dávat ten sirup PlerasanV...je to homeopatikum, posiluje organizmus a zvyšuje imunitu...když tenkrát vet ?íkal že má málo obranných látek, mohl by mu ten sirup prospét....
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: spuky (IP)
Datum: 2008-02-16, 19:35
To bych se sním asi poradit m?la,tu krev n?kam posílal pro výsledky jen nevím kam-ale podle m? toho o fretkách moc neví
-jde poslat i vzorek krve,nebo se musí trus?

No spuky se z toho state?n? vylízal,ted dost p?ibral,má se k sv?tu,ale veteriná? nám ho zakázal koupat 1 týdn?,prý sta?í jednou za m?síc,nesmí být v pr?vanu,a na procházku až bude teplo.
No po 2 týdnech se chudá?ek za?al drbat,já jsem vid?la,že je špinavý-vykoupala jsem ho,a dál ho koupu 1 týdn? protože i když je doma tak se vyválí opravdu všude-no a na krátké procázce byl 3krát.jinak je veselej až prašt?nej.

Elleany

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-02-16, 20:01
spuky, koupání 1x týdn? mi p?íjde taky dost ?astý, co zkusit d?tský ubrousky?já mám dva albíny a koupu je tak jednou za p?l roku.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-02-16, 20:11
Mn? to taky p?ijde moc ?asto, koupat každý týden. Já svého koupu podle pot?eby, ale neni to ?ast?ji jak jednou za 1 - 2 mésíce. Ty détský ubrousky používám, když je v ?iji tak utírám s nima b?íško i nékolikrát denné a osvéd?ilo se mi to.
Na vyšet?ení na ECE je t?eba poslet na VFU Brno trus. Krev by se p?ípadn? vyšet?ovala až podle toho jaké by byli výsledky rozboru trusu.
Pokud si myslíš, že tvúj vet o fretkách moc neví, nemúžeš si najít jiného? I když...asi úpln? špatný snad nebude...fre?á?ka ti zachránil...
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: spuky (IP)
Datum: 2008-02-16, 21:25
d?tský ubrousky,to m? nenapadlo,to zm?ním
AJak ten trus do Brna,to tam pošle vet?


Elleany

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-02-16, 21:34
nejlepší je zavolat si na VFU MVDr. Jekla, domluvit se s ním, kdy bys mu to poslala. A pošleš to jako obchodní balík poštou, aby to tam bylo co nejd?íve.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2008-02-16, 23:17
Johano, mohu se zeptat, kde jsi zjistila, že Plerasan je homeopatikum? Já jen že jsem ho dávala Cvokince když ji u mne m?la Lee. Dostává ho dlouhodob? pro posílení imunity p?i onemocn?ní sleziny a ani na krabi?ce ani na skleni?ce ani na p?íbalovém letáku jsem nic o homeopatiku nenašla. Ptám se proto, že homeopatika se v?tšinou podávají speciálním zp?sobem a já jsem jí odm??ené množství dávala normáln? na lži?ku stejn? jako Lee.
Omlouvám se, že asi nepíšu do správného vlákna, ale Plerasan je zmín?n zde.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-02-17, 09:13
Erin, to že je to homeopatikum sem pochopila z komunikace s vetem a taky z tohoto: [www.imunita.sk]
Pokud tomu tak není, omlouvám se p?íslušnému vetovi za mou nechápavost a vám všem za nechténé zavádéní v informacích.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: spuky (IP)
Datum: 2008-02-18, 12:53
Tak to je hustý,posílat hovénko jako balík,jen nevím jak to provést,dala bych ho do skleni?ky do krabi?ky a zabalila a ?erstvé,to by se muselo dát do vody a to nevím jestli se m?že,ale vy jste to tam posílali,tak mi prosím napište jak at se tam pak nechytaj za hlavu
jééé ten mrnavej chlupatej lump mi zni?il další kv?tiná?-má št?stí že je tak roztomilej a má z toho takovou radost,že se mu musím tlemit :-)

Elleany

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-02-18, 13:00
spuky- bobek m?žeš zakápnout vodou, aspo? u normálních vzork? se to tak d?lá, jestli i na testy na ECE, to? otázka, ale asi jo.
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: spuky (IP)
Datum: 2008-02-18, 13:18
Ok díky,tak až našet?íme penízky tak to zkonzultujeme s vetem a poslem to tam

Elleany

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-02-18, 13:23
Spuky jestli bys posílala trus do Brna na vyšet?ení ECE, tak jak píše Rynn, zakápnout trochu vodou. A že to jde jako balík poštou, na to jsou v Brné už zvyklí...:-)
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: spuky (IP)
Datum: 2008-02-18, 13:31
Tak vpoho ale na pošt? se asi úsm?vu neubráním:-)))

Elleany

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-02-18, 13:38
spuky, to ja se taky neubranila..jelikoz se to posila jako obchodni balik..pani postacka na me koukla a zeptala se me, jakou ma obsah hodnotu, na kolik tisic ho chci pojistit...
Mno, takze 4 bobky jsem ocenila na nejnizsi moznou sazbu a to 500,- :))
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2008-02-18, 13:43
To je dobrý! :-))) Ješt?, že se nezeptala, co v tom je; to bych se už na tvým míst? t?žko bránila odpov?di "ale, h...o!
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: jantar (IP)
Datum: 2008-02-18, 13:47
Zdravim všechny,
asi to bude blbá otázka, ale cht?la bych se zeptat,jak se projevuje "?íje", ?áko jsem to tady po?ádn? nenašla...Jde mi o to že mám p?ti m?sí?ní fre?ulku a už asi ?trnáct dní má napuchlou vulvu a furt ji z toho n?co vytejká + zle to smrdí :-/ má ji napuchlou tak do pul centimetru nebo tak n?jak, nevypadá to hezky ale jinak je v pohod?, p?kn? papá, hraje si, nic zvláštního až na toto jsem neshledala...je to moje první fretka, takže jsem se s tim ješt? nesetkala, tak se chci zeptat jestli je to normální a jak dlouho to tak trvá...
p?edem dík za odpov??

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-02-18, 13:52
Silva: To jo, taky jsem mela co delat...uz jen mi vypadlo, ze hodnotu TO nema asi zadnou:)

jantar: Urcite jsou ale tyto informace v nejake knizce o fretkach..nebo na uvodni strane zde...rije u samic.
Jinak tedy rije by nemela trvat dele jak 4 tydny...pokud sama neustoupi(vulvicka nezacne splaskavat) je nutne ji ukoncit u veta injekci(Receptal) nebo nakrytim sameckem..
Pokud nechces mladata, je na miste kastrace..
Avatar

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: spuky (IP)
Datum: 2008-02-18, 14:18
co vtom je,ale h---o,haha už ted se válím smíchy


Elleany

Re: ?íje
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-02-18, 15:36
jantar, jak píšeš "zle to smrdí"...téžko si to vybavit p?es net...ale možná bych s fre?ulkou zašla k vetovi co rozumí fretkám, esli to místo ?ije není n?jaký zápal....
Avatar

Aktuální stránka:25 z 41


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist