Aktuální stránka:16 z 32
Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-08-24, 10:32
Tcho? v ko?árku je naprosto úúúžasnej :-) Já si pamatuju, že jsem jako malá trapi?ka zavazovala do zavinova?ky naše kot? a rvala ho do ko?árku...kot? se ovšem vzpouzelo a v ko?árku se mu v?bec nelíbilo :-)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2006-08-24, 15:36
Johana: úžasná fotka! A ten typický nevinný tcho?í výraz!
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-08-24, 15:42
Jo výraz je n?co jako Tak d?léééééj!! Jedééémmm!!! Když si m? sem narvala, tak voz! :-)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-08-24, 15:44
Od víkendu nem?žu najít pen?ženku s kartou do bankomatu. Žiju o vod? a chlebu:-) Jsou 2 možnosti, kde by mohla být. na chat? a ta druhá možnost je, že se budu muset zeptat tcho?e!
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-08-24, 15:48
Tcho?i, to je jasný, já našla kreditku se slune?níma brejlema u nich v pelechu asi p?ed 14 dn?ma. Tcho?i asi cht?li vyrazit na dovolenou, nebo co......
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-08-24, 15:51
Ješt? jim zbývalo vymámit z tebe pin a huráá na Kanáry...
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-08-24, 15:52
Majdo, puj? tcho?e, ale i s kreditkou:-)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-08-24, 16:33
Prdliky, nic nebude!!! :-) Ani tcho?, ani kreditka :-)
Doufám, že m? nebude nikdo popotahovat za porušování autorskejch práv, ale tcho?e v ko?árku jsem si vytiskla a dala na nást?nku:-)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-08-24, 16:34
Ty máš doma nást?nku?:-)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-08-24, 16:45
Si myslíš, že to mám doma jako v Pelíškách? Jídelní?ek na celej tejden? Neéé..v práci mám nást?nku.....a ?ekám, kdy za?ne šéf n?co ?íkat, protože už tam visí d?sn? ušatá koza a vedle tcho? v ko?árku...
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-08-24, 16:45
Já mam doma taky nást?nku:-) Kdysi byla samolepící, te? už je samošpendílící:-)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-08-24, 16:49
Majdo cht?la sem se t? zeptat kdo je hlavní nást?nká?, ale pak jsem to radši smazala:-)
Aby ti toho tcho?e v ko?árku neroztrhal jak v t?ch Pelíškách.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-08-24, 16:51
No JÁ jsem hlavní nást?nká?, to je jasný!!!! :-)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-08-24, 22:29
co máte proti nást?nkám? m?žu v?ele doporu?it =))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-08-25, 09:47
Já taky proti nást?nkám nic nemám:-)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-08-25, 10:27
Tak sem v?era Panu Te?kovi naplnila vani?ku vodou a do ní hodila ví?ka od petky. A to bylo jak z Pob?ežní hlídky. Ví?ka za?al zachra?ovat a vytahávat z vody a odnášel je na souš. Když m?l všechny vylovený tak se pro jistotu k bazénku vrátil a kontroloval jestli tam j?št? n?jaký ví?ko nepot?ebuje pomoc. No a že ho to bavilo tak sem mu je naházela zase zp?t a on zase zachra?oval:-)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-08-25, 11:08
Majdo ja síce nie som autor fotky, ale za autorku som rada, že fotka má taký úspech :-))))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-08-25, 11:17
No velkej, p?emejšlím, jestli kluk?m nekoupím ko?árek :-)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2006-08-25, 11:18
Johana: fote?ka je opravdu super, už jí máme v práci na po?i na ploše...i s povídáním o hol?i?ce a tcho?i ;o)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: sasmid (IP)
Datum: 2006-08-26, 00:39
Ivka:To muselo být super.Zkusím to také,jen nevím,zda m?j b?h hromu a blesku Perun se bude chtít cachtat.:o)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2006-08-27, 18:05
:-)))



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Heretika dne 27.08. v 18:14.

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Adéla (IP)
Datum: 2006-08-27, 20:32
Byla jsem s mojí Nelinkou u babi?ky, byla jsem s ní venku a ona si mi lehla p?ez nohu a nechala se hladit :-O to se mi u ní ješt? nestalo ona je jak pytel blech a nevydrží se p?t vte?in nemlýt :o))) ale jinak je zdravá, b?há, žere, se.., jen jí asi hráblo :o), protože pochybuju, že by se uklid?ovala v p?ti m?sících to m? teprve n?co ?eká :o)))

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-27, 21:15
no dneska si moje tcho?inky vlezly do sprchy,hrály si ve vod? a pak jako by do nich vlet?l kulovej blesk a za?aly se honit po celém pokoji:)myslela jsem si že se n?kde objevim Gumídek a dal jim Hopsinkovou štávu,a Naomi nejspíš p?ebrala:)

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: ilona (IP)
Datum: 2006-08-27, 22:13
Ahoj, protože jsem dva m?síce chovatelkou fret?ího chlape?ka Filipa a nikdy p?edtím jsem fretku nem?la, ráda bych se s n?kým poradila.

Už jsem z n?ho docela na nervy, protože ignoruje svoje WC a chodí si v kleci na záchod, kam ho napadne. Pak se v tom, když si hraje, ješt? vyválí. Rozhazuje žrádlo po celé kleci a má ji dost velkou. A p?estože ho u?ím nekousat, výsledky se nedostavují. Už nevím, jak na n?j.
Když mu vy?ístím záchod, vyhází všechen ko?kolit ven. Tak jsem mu tam poté nechávala hovínko v ?istém ko?kolitu, n?kdy to pomohlo, n?kdy ne. Pak jsem dostala radu, že je fretka úplatná, tak jsem jí za použití WC dala pamlsek, ale ani to to moje zví?e nenau?ilo chodit vždy na svoje WC. Tak jsem mu vym?nila WC za v?tší, ze za?átku to chápal a jen výjime?n? chodil jinam, ale te? už zase chodí mimo záchod.

A s tím kousáním-ze za?átku jsem to omlouvala tím, že si na m? musí zvyknout, ale je to s ním ?ím dál horší. Sice je n?kdy tak milý, že m? místo kousání olízne, ale to je spíš jeho omyl. Už z n?j fakt rostu.
Prosím, kdo máte podobné zkušenosti za sebou, pora?te, jak jste nad zví?etem vyhráli. Nechci z n?ho ud?lat cvi?enou opi?ku, ale základy dobrého chování a hygienu musí mít. P?edem díky za odpov?di, Ilona.

wc+



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 10.06. v 21:20.

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-08-27, 23:08
No že ho vlastníš 2 m?síce je sice fajn v?d?t, podstatn?jší ale je, kolik má on, protože jinak se radit trefn? nedá. To co popisuješ, m?že být i projev puberty. Frodo byl v pubert? pošuk a d?lal cosi podobného. Je ze zverimexu, takže kousání, to byl taky náš problém. N?jaké zavírání do klece u nás žádné úsp?chy nesklízí, podstatn?jší výsledky jsme získali tím, že jsme mu dali najevo, že se ho nebojíme a kousání je mu na prd. Bolelo to, (nás) ale výsledek byl lepší, než zav?ení do klece.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2006-08-27, 23:18
No jo, mlátí s ním hormony. My to máme doma te? taky. Museli jsme p?estat dávat ko?kolit, protože ho hned vyhrabal, tak jsme dávali jen ubrousek, a te? budeme postupn? dávat trochu ko?kolitu. Za?íná se v n?m asi mlet d?tství s pubertou :o))
Ale postupn? to bude lepší, uvidíš, a nakonec z n?ho bude mazlivý lenoch. Když chce kousat, tak si s ním hrej, t?eba na hon?nou v trubce od koberce, když si vyhraje, tak nemá tolik pot?ebu kousat.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: sasmid (IP)
Datum: 2006-08-28, 02:04
Ilona:Nic si z toho ned?lej a hlavn? neztrácej trp?livost.Tv?j milá?ek se nejspíš dostal do puberty.Bude zkoušet co vydržíš a d?lat Ti naschvály.Pokud T? kousne tak ho lepni nebo vytahej za k?ži.Když použije jiné místo než WC tak mu v tom vymáchej ?umák,ho? ho do ko?kolitu a to místo po?ádn? vyt?i octem-v?tšinou to zabere.Musíš mu ukázat,kdo je pán.:o)))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: ilona (IP)
Datum: 2006-08-28, 21:30
Ahoj a dík za rady.
Zapomn?la jsem napsat, že fre?á?kovi Filipovi byly minulý týden t?i m?síce, takže to jeho chování pubert? nep?i?ítám. Mám ho od chovatelky od jeho sedmého týdne.
Když kouše, chytnu ho za krkem za k?ži nebo ho plácnu, ale to pak zu?í ješt? víc a hryzne m? s ješt? v?tším stiskem.
A s tím WC to už taky d?lám - máchám mu v tom ?umák a poté vytírám klec octem. Ale klidn? si jde mimo svoje WC, i když na n?ho koukám a varuju ho, a? to ned?lá. Má m? totáln? na háku.
A další dotaz - jak ?asto ty své milá?ky koupete? Ve vod? nebo v šampónu nebo st?ídav?? Já každý týden, když je takové ?un?, a tak nevím, jestli ho žere kožich z koupání, i když ho hodn? sprchuju, nebo z toho, jak se válí ve svém WC. A když koupete, dáváte pozor na uši?
Ani netušíte, jak já už se t?ším, až z n?ho bude-jestli v?bec n?kdy bude-ten mazlivý lenoch. Vždy? kv?li tomu mazlení jsem si ho po?izovala. Ale zatím je to o nervy, Ilona.

ilona

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-08-28, 22:28
:o) Ilona, bude, chce to ale trochu zabojovat. hold za úsp?chem se musí jít vytrvale. Pokud se roz?iluje za to, že ho plácneš, zkus ho uchopit tak , aby nem?l šanci t? kousnout, t?eba ho p?imá?knout k zemi, aby se ti ale ani nemohl vykroutit a takhle ho znehybn?ného držet dokud se nep?estane roz?ilovat. T?eba i minutu.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-08-28, 22:38
Tohle mi delaji ma posledni dve mladatka - Vanilka a Yume - jenze ja je nenecham kousnout - Vanilka uz to nedela, zklidnila se, ale Yume, ta zkousi co muze.. Kdyz ji chytim za kuzi na krku, strasne se zacne rozcilovat a kousat - ale ja ji chytnu tak aby mne nekousla a drzim dokud neprestane - jako pise Jordi. Nedavno ne me sycel syn od Flo (ted uz skoro sesti mesicni) a taky sem ho chytla tak aby me nemohl kousnout a hladila sem ho, uklidnil se - kdyz sem poustela uz lezel jen v naruci..
Avatar

Aktuální stránka:16 z 32


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist