Aktuální stránka:17 z 32
Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: sasmid (IP)
Datum: 2006-08-29, 00:27
Ilona:Neboj,za ?as z n?ho bude živý plyšák na mazlení.M?j první tcho?ík byl taky p?kný ?ert a mazlit se za?al až v 10 m?sících.Fre?áci se hodn? uklidní po kastraci.Te? mám 3 m?síce starého klu?íka.Zkouší,co moje trp?livost snese,ale zatím nad ním vít?zím.S tím koupáním opatrn?.Nejlepší je používat šampón proti parazit?m pro ko?ky a psy,nap?.Orthosan jednou za 2-3týdny.Po koupání mu do kožichu+polštá?ky na tlapkách vet?i oby?ejný d?tský olejí?ek,je to proti vysušení a sv?divosti.V ?isté vod? ho m?žeš koupat ?ast?ji,ale nic nep?ehán?j.Co se tý?e uší tak mu je chra? a ?isti je lihovými kapkami také jednou za 2-3týdny.:o)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-09-01, 00:25
Taky bych cht?la poradit,jak si mám Naomi ješt? víc skamarádit,je taková spíš odtažitá,sice na m? doráží a hraje si semnou ale nenitam takové to pouto jako mám s Nikym.Když s ní jdu ven sama aby si víc zvykala,tak to je hodnou?ká po?ád se mazlí ale doma je jiná

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-09-01, 01:45
No, asi budeš muset po?kat až trochu povyroste. Elfinorka se tké necht?la mazlit. To bylo pro ni ztrátou ?asu, který p?ece musela strávit zkoumáním, dovád?ním, honi?kama, a dalšími vylomeninami. :o) A když už si na chvíli dovlila se mazlit, tak to bylo jen chvilku, aby si p?ece nepokazila "imi?" drs?a?ky ;o) Te? po mladých se mazlí i ráda.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-09-01, 10:57
Tak Pan T. kone?n? p?iznal barvu a pen?ženku navrátil:-)) Trochu odrbanou, ale nic v ní nechyb?lo( zase takovej kleptoman to neni). Asi m?l chudák už hlad a došlo mu, že bez pen?z do zveráku nelez!!!
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-09-01, 12:20
díky,já jen jestli jsem t?eba n?co nezanedbala.Jo a je drsná,zrovna v?era se mi pokoušela prokousnout ucho

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: sasmid (IP)
Datum: 2006-09-01, 13:06
kure:Je vid?t,že Naomi a Perun jsou sourozenci.Když jsem s ním sama tak m? nenechá na pokoji,po?ád za mnou b?há,hopsá po mn? a p?íjde se i pomazlit.V?era u m? byla kamarádka a to jsem pro n?j byla vosk.Dokonce ji Perun vlezl na hlavu a oslintal ji vlasy-nev?rník jeden.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-09-01, 13:58
Ob?as si ?íkám,že jsem si rad?ji nevzala hol?i?ku daleko od tohohle rodu:)v?era jsem byla koupat ty dva zloduchy a potom co vyvád?ly.jsem se dost nasmála,nejhorší je,že já se jí vždycky tak leknu,d?lá že nic a pak mi zezadu sko?í na nohy a ute?e:)

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Adéla (IP)
Datum: 2006-09-05, 17:16
Mám takovej dotaz sedí fretka? Já jí nikdy sed?t nevid?la, vždycky když je unavená tak si rovnou lehne, ale umí si i sednout?

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-09-05, 17:21
Jako pes? No to teda ne.....:-)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-09-05, 17:22
Nám se doma vždy rozplácne jak chlupatá placka, sed?t sem ho ješt? nevid?la. Možná jen když paná?kuje, ale to se za sezení asi nepovažuje protože má p?ední tlapky ve vzduchu:-)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-09-05, 17:24
Tcho?i nemají na sezení v?bec ?as. Lítaj a lítaj a pak rovnou upadnou do spánkového koma.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-09-05, 17:40
kdepak, jak ?íká majda - fretka není pes
ale bylo by fajn kdyby si p?i žebrání místo lezení skoro až do pusy sednul p?ede mnou... :o)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: sasmid (IP)
Datum: 2006-09-05, 19:07
M?j fre?ák ur?it? sed?t neumí.Bu? je rozplácnutý jak žaba nebo lítá jak stíha?ka nebo paná?kuje.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-05, 19:30
To s tim sezením m? zatim n?jak nenapadlo... ale je to fakt, bu? lítaj nebo ležej... zajímavý :)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Adéla (IP)
Datum: 2006-09-05, 20:07
No m? to p?ipadá taky divný, že jsem jí nikdy nevid?la sed?t a ani si to neumím p?edstavit. Taky lítá a pak rovnou lehne :o)

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-05, 20:09
Je to takový nep?edstabitelný... jak to ned?laj, tak si to fakt neumim p?edstavit :)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-09-06, 07:36
Naše Meggie si tedy sednout umí, sice ne jako pes, spíš jako ?loví?ek. Vždy když se chce olízat...no víte kde ;o), sedne si na zadek, p?edníma nožkama roztáhne zadní, p?idrží si je a už jede :o)))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-06, 08:00
Náš Pí?a taky umí sed?t. Nap?íklad když líže pastu, ale to byse pro ní prodal. Když ho p?i olizování tuby povalim na bok, tak leží na boku, když ho položim až na záda, leží na zádech, hlavn? že olizuje... Taky jsem si všimla, že sedí když pije z kastr?lku na chodb?, co má na ráchání.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-09-06, 09:17
Jasn?, Kryštof taky když paná?kuje, tak u toho ob?as sedí na zadku, ale že by sed?l opravdu jako pes, tzn. zadek na zemi a opíral se o zem p?edníma, tak to jsem skute?n? u žádný fretky nevid?la :-)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2006-09-06, 09:55
Náš Brutík tak párkrát sed?l - p?esn? jako pes.Naposledy tak p?ed dv?ma týdny na procházce v lese, když koukal do kopce.Ale našeho prvního fre?á?ka jsem takhle sed?t nikdy nevid?la.Brutík velice obdivuje našeho psa, tak to možná odkoukal.
Vypadá to hodn? legra?n?.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2006-09-08, 11:12
Zážitek z v?erejšího ve?era: náš Fred už má po byt? odzkoušené cesti?ky kam vyšplhat a na co p?esko?it, aby se rychle dostal do výšin na zakázaná místa. V?era p?ijdu do pokoje a koukám, že se pohybuje tak n?jak pomalu a neplynule. Vyšplhal na k?eslo, ohlédl se, chvíli po?kal, pak p?esko?il na st?l, op?t se ohlédl a chvíli po?kal... Už jsem m?la strach, jestli ho n?co nebolí. Pak jsem se podívala líp a došlo mi to. Ten padouch se pohyboval pomalu, protože to byla INSTRUKTÁŽ pro Nesiina Tadeáše, kterého hlídáme!!!! On ho to normáln? u?il!!! Matýsek moc po výškách neská?e, tak si Fredík cvi?il par?áka!!!
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-09-08, 11:13
jééé to je krásný...
My když jsme m?li kdysi na dobu p?echodnou doma Bertíka tak našeho Ferdu nau?il otvírat dví?ka od klece...
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-09-08, 11:47
no to snad.... SILVO!! že kecáš?!
teda jestli ne, tak to je naprosto úžasný, jaký jsou ty fretky mrchy mrchatý!! :o)))
(ježiš já už se tak t?ším - p?ed 4 rokama jsem psala na fretku - na DRUHOU fretku!!! :o))

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-09-08, 12:10
Jo u?ení to známe,už mockrát jsem to zažila,poprve s Pídou a Beruškou.Pídásek na n?co p?íjde,vrátí se pro Berušku,kvoká a dovede ji k tomu,co ji chce ukázat.
Ted jak nemáme Vaší?ka,tak s Beruškou kamarádí Ruda,ten ji dovede do kuchyn?,otev?e dví?ka od sk?ínky,po?ká až tam Beruška vleze a šup tam za ní taky.Berunka se dycky dobejvala a neum?la to,tak ji Ruda ted pomáhá.
No a Sv?tluška ukazuje Adoušovi taky kam všude umí vylézt a on se pak taky snaží,jojo,ani nevim esli je to veselé,no jak kdy .o)

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2006-09-08, 21:14
Zrovna jsem se rohodl, že si musím spo?nout u po?íta?e. P?ed chvílí jsem odsunul patrový fret?í bydlík a za?al jsem sundávat koberec, protože Sid je ?uník a tak pod klecí koberec nebude. Jen co jsem za?al, tak se objevili oba dva a musím ?íct, že takovou ?ilost a aktivitu jsem u nich ješt? nevid?l. Kdyby tak pomáhali jako p?ekáží, tak by to bylo super. Jeden z jedné strany krade hadru, druhý rozmotává koberec. Doufám, že když se tam vrátím, tak mezitím nesundají t?eba tapety ze zdí :o)))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: sasmid (IP)
Datum: 2006-09-09, 12:36
Tak tak.Když Perunovi uklízím klec tak kolem m? šmejdí,šplhá po mn? a mám co d?lat,abych se o n?j nep?erazila.:o)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-09, 12:43
Ty mrchy mi otev?eli batoh a dostali se na na cokoládovou ty?inku Twix... kus sežrali, netušim, jestli i n?jakej obal... tak jsem volala na veterinu, tam ?ekli, že maj dostat hladovku do ve?era a mám je pozorovat... to je na zabití!!! Ten batoh byl zavrenej na zip... ach jo :((
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-09-10, 00:51
No alespo? už víš, že zip je pro fretku brnka?ka otev?ít. Žádná p?ekážka ;o) Tak hlavn? a? jsou OK :o)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: hena9 (IP)
Datum: 2006-09-10, 00:55
No,to poznám,zips nieje žiadnou prekážkou.A v taše sú stále nejaké dobroty.fredy miuž takto ochutnal horalku,delisu,kokosový kmen .A všetkomu véé?mi chutilo.

ale ked mu dám surové mäsko,kdeže!On sa toho nedotkne!:o)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-10, 01:49
Tak Rocky opravdu sežral kousek obalu, našt?stí z n?j vyšel zase hezky ven p?irozenou cestou :)) Oba jsou v pohod?, Rocky si zase užil t?íhodinovou procházku a Meggie zase ?ádila doma a otravovala ho, tak snad to bude dobrý...
Avatar

Aktuální stránka:17 z 32


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist