Aktuální stránka:12 z 32
Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-06-08, 13:03
Uju, Markéta - Není nad spo?ivé tcho?e! T?eba m?li pocit, že byste zbyte?né utrácely, tak tomu prost? ud?lali p?ítrž.

Te? Vám prásknu n?co já (už nyní jsem chodící mrtvola!). Meggie krade a pod gau?em si st?ádá "pánské" ?asopisy. No co se dá d?lat, je to prost? vášnivka! :oP
Musím ale dodat, že stejn? bezmezn? miluje letáky z r?zných supermarket?...
Že by erotomanka s nákupní hore?kou?

(doufám, že si tohle nep?e?te m?j p?ítel, zem?ela bych strašnou smrtí!)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-06-08, 13:23
jééé, vy jste jedna lepší než druhá :oD Chechtám se tu jak šílená... Kradoucí psi, spo?iví tcho?i, a nymfomanka s nákupní hore?kou... :o))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: bea (IP)
Datum: 2006-06-08, 15:04
To MAjda: A co máte za psa? Tohle se nám stalo taky, akorát že náš Abar je doslova sežral, fakt zbyly jen ty drátky a já m?la ostudu, když jsem musela na ortodoncii sd?lit, že pes...a ?ekala jsem, že to doktorku položí, ale ona se chechtala, že má taky psa a tak ví, o co jde. Te? je ukládáme hodn? vysoko.

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-06-11, 14:02
hehe, jo s rovnátkama jsou dobrý zážitky. Kamarádka je dostala a asi za m?síc je "jen náhodou" vyflustla do záchoda ;o) a nemusel jí je zežra? ani pes ;o))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-06-13, 09:03
Mne sa zbláznil fre?ák!!! Všeobecne známy dokonalý Vl?ák za?al totálne ignorova? záchod! Mimo klece sa vy?urá proste kdeko?vek, kde sa práve nachádza...dokonca aj v kleci už som našla louži?ku mimo záchod! Je to vôbec možné, aby dvojro?ný tchor takto zblbol? Môže to by? rujou? Mi pripadá, že až teraz mu akosi za?ína naplno...ale pri vla?ajšej ruji toto nerobil...že by bol zaostalý vo vývoji a až teraz na neho liezla puberta? Už ma z neho asi trafí...spotrebu octu mám vä?šiu ako konzerváre?....grrrr!
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2006-06-14, 00:04
KTO ZOBERIE DO OPATERY (TAK NA TRI TYZDNE) SIALENU SARU?????
Uz sme z nej vsetci na nervy a Kukulin asi najviac. Chudak maly je adoptovany, ostatnych Sara opruzuje a navyse dnes tak kusla Robyho, ze som myslela, ze nastala JEJ posledna hodina. A aby nam nahodou nebolo smutno, tak zas ide do ruje.
Ale kusnutie malo aj jeden pozitivny efekt. Srar si zas po veeeeeeeeeelmi dlhej dobe prdla tie svoje smrady. Aspon nieco.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-06-19, 22:18
Tak náš "hrdina" Ferda koukal u okna na bou?ku (hrozn? se mu líbilo i to "bouchání"), ale pak to najednou ?achlo (div se okna neklepaly) a Ferda byl u m? v náru?i a už se ode m? nehnul dokud to neodešlo kus dál :oD
A Terka u který bych to ?ekala víc se šla nave?e?et :oD
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-06-20, 11:31
Iv?a, je vid?t, že je Ferda po?ádn? zv?davý.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Milka (IP)
Datum: 2006-06-21, 09:50
Moja dvojrocna Kari sa tiez zblaznila. Najprv mali obe ruju. Ked sa to tej druhej - Chilly vratilo, tak si povedala, ze si ju adoptuje a nedovoli jej zdrhnut. Vobec jej nevadi, ked ju CHilly kusla, len ju vyoblizovala a sup do peliska. Nedovoli jej ani zrat ani pit, ma spat a hotovo. Uz ma dokusany cely krk. Pravdaze, potom ani ona nema cas zrat ani pit. Musi mat stale v papulke Chillin krk. Odvsadial ju dovlecie, Chilly mrauci ako pubertiak, podoba sa to "nechceeeem, miauu, neeeee!" ale potom sa vzda. Najlepsie je , ked sa ju Kari pokusa prevliect cez male prielezy v klietke a CHilly je naschval krizom. Ale uz ma ide z nich slak trafit. Kari mala ruju v tomto roku uz trikrat a CHilly dva krat, takze mame doma stale nejaku sisnutu fretku. A to im davame Verfachor (HCG).

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Adéla (IP)
Datum: 2006-06-21, 10:28
Já mám p?kn? vy??ranou potv?rku. Já totiž než jí pustím ven z klece, tak chci, aby si došla na WC aby to nehodila jinam. Sice v pokoji je voln? druhé WC, ale už jsem jí na?apala jak šla pod pé?ák, p?itom WC bylo hned vedle. No tak jí vždycky šoupnu párkrát do toho WC a ono jí asi docvakne, že pokud si nedojde tak jí nepustím. Jenže ona poslední dobou d?lá to, že když jí tam šoupnu, tak zacouvá, zvedne ocásek jako že n?co d?lá, ale ve skute?nosti neud?lá nic a chce ven :o) potvora. Tak jí tam šoupnu ješt? n?kolikrát, ona vidí, že dokud n?co neud?lá tak ven nep?jde, tak tam teda n?co hodí a m?že jít :o)))

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Miel (IP)
Datum: 2006-06-30, 11:33
Tchori jsou asi kouzelnici.
Jednoho krasneho odpoledne byla moje mala krasna dracice pustena (na tom samozrejme neni nic divnyho). Pobyhala, hrala si, honila hracky i nohy. Najednou klid. Rikala jsem si, ze uz je asi utahana a zalezla spinkat. Obesla jsem par oblibenych skrysi. A Safinka k mymu velkemu prekvapeni nespinkala. Ozirala za sedackou syrovou bramboru. Doted je mi naprostou zahadou, kde k ni prisla:o)

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-06-30, 11:41
Miel: ta má ale chut?.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-06-30, 15:28
No to ten náš si taky vždycky n?co najde, tuhle vyrochal n?kde stravenku, ale ty mám jenom já, p?ítel ne. A pen?ženku si pe?liv? uklízim, protože už mi jí jednou zatáh za sk?í? a dolovat jí nebyla žádná sranda. Takže dote? nechápu, kde k tý stravence p?išel... On si vždycky najde n?co, o ?em si myslím, že mám dob?e uklizený. P?ed tim to byl šampus (nechápu, jak se pro n?j dostal do kuchyn? - máme tam asi tam p?lmetrovou zábranu, aby tam nelezl, jak ho p?es to dostal, nechápu.. A taky si cht?l syslim mojí webkameru, ješt? že je na drát? v po?íta?i :o)) Te? momentáln? už tak m?síc postrádam slune?ní brejle, p?ítel mi sice snažn? tvrdí, že jsem je n?kde zapom?la, ale já si myslim, že v tom má tlapky to tch??e...

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: carodejka100 (IP)
Datum: 2006-06-30, 23:15
ohledn? t?ch barev..jeste pred elishkou jme si kupoval se segrou plysaky,osly, a elishka se jich samozrejme ujala.. zlutehojsme sice nemeli ale byl modry,zeleny,oranzovy a cerveny a meli sme od kazde barvy 2 od nekterych 3. elishka ma doted nejradsi cervenyho..vsude si ho taha..ma ho porad vesle sebe v pelisku a kdyz ji ho seberu odtahne si ho zpatky tam kde ho mela :D

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Miel (IP)
Datum: 2006-07-11, 10:44
Nevedela jsem, kam to dat, nechci zakladat nove vlakno a sem se to celkem hodi.

Male upozorneni pro vsechny, kdo v techto dnech poprve vysvetluji sve chlupate zubate potvurce, ze na venceni je urcenej jen jeden roh a ne vsechny.. A o co vlastne jde? Jak vsichni urcite vi, fretka je zvire ne jen chytre a vynalezave, ale hlavne lacne po zabave. A tak ji hleda ve vsem. Moje potvurka nasla vybornou - jen me zas tak nebavi. Vsude se doporucuje ucit fretatko na zachudek tak, ze frete hlidame a ve chvili, kdy zacne couvat/udela "klasicky" postoj, ho prenesem na zachudek. Hlavni je pry vytrvat.. Tak sem velmi peclive hlidala.. Tak moc peclive, ze potvora zjistila, ze pri zacouvani do jisteho rohu, udela ten velky dvounozec obr skok a snazi se ji prenest do rohu k vyprazdnovani urcenemu.. No co by tak mohlo fretatko napadnout? Co treba filmovat couvani? No jiste, jak jinak.. Safinka zacne couvat do rohu, panicka priskoci a Safinka zacne radosti poskakovat:-).. Na zachod najednou nepotrebuje. No co k tomu dodat? Ze by snad pomohlo ignorovani.. Ne to ne. To pak potvurka zvladne udelat louzicku nebo bobecek, panicka se zacne vztekat a fretecka ma opet radost, jak toho dvojnozce oblafla. Takze pozor na prenaseni - tchor z toho udela pro nej vybornou srandu (at se deje cokoliv tchor se smeje ;o))

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Václav Vachrlon (IP)
Datum: 2006-07-11, 12:22
My te? máme zase problém s lezením, n?kde jsem ?etl, že fre?ule nejsou zas takový lezky, že radši b?hají. No my máme doma horolezkyn?, na sk?ín?, na ledni?ku, jak je n?kde trubka nebo t?eba žehlící prkno, okamžit? šplhá, šplhna jedna. D?ív jsme dávali všechno nahoru, ale pomalu zjiš?ujeme, že to nemá smysl. Ach jo. A zajímavé je, že je strašn? vysazená na cigarety a vše co s tabákem souvisí. Jak m?že sbalí krabi?ku, nebo jí otev?e a vytáhne cigaretu a b?ží schovat,našt?stí do cigaret nekouše, jenom s nima zdrhá (myslím, že tabák by jí moc nechutnal ani by jí dvakrát neprosp?l). No každopádn? když vám jede za deset minut autobus a musíte odtáhnout jednu sk?í? kv?li klí??m, druhou kv?li mobilu a pak tahat zpod klece cigarety.... no zatím m? to furt baví a asi nep?estane...

FERRETS RULEZ!!!
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-07-11, 21:15
Vendelín taky lszl po výškách - asi tak první dva roky, pak ho to p?ešlo - už to bylo pod jeho d?stojnost :o))) Ale neboj, i kdyby to p?ešlo i u vás, tcho?ové vynalézají stále nové a nové zr?dnosti :o)))

A s tabákem - sou?asná zv?? nikoli, ale náš potkan Márty Hopkirk kdysi dávno nesm?l p?ijít k plnému popelníku - miloval vajgly! Jednou jsme ho na?apali v noci, když se mu poda?ilo zdrhnout z klece. Z obýváku divné zvuky, vlezem tam, Márty na stolku pojídá vajgly a dálkovým ovládáním si zapnul erotický po?ad!!! Prost? chlap - cigáro a nahatý ženský...na to by ho užilo! :o)))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2006-07-12, 12:13
A vy jste mu nedonesli z ledni?ky pííííííívo jo? tééééééda to je úrove? .o))))))))))

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Václav Vachrlon (IP)
Datum: 2006-07-12, 12:18
To ne dva ku?áci v rodin?, to už by bylo moc drahý :-) Zase na druhou stranu, ona má možná dražší jídlo než já, takže já jí dám, krást mi ješt? cigarety. K vajgl?m se u nás našt?stí nedostane a pevn? v??ím, že by sledovala radši Animal planet :-)

FERRETS RULEZ!!!
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-07-17, 17:44
Václav - naivní p?edstava o p?edstavách zví?at, co sledovat v televizi :o))))
Na vajgly se samosebou musí dávat pozor - ale nás tenkrát nenapadlo, že se Márty dostane z klece, že bude um?t vylézt na stolek (nebyl to potkan, alébrž koule), a že se v?bec do obýváku dostane a už v?bec nás nenapadlo, že prahne po nikotinu, protože u nás se nekou?í v místnostech, kam m?žou zví?ata.

Ale to ješt? není nic proti pánovi ze sousední vsi (všichni místní se mu sm?jou, je to podivín, ale miluje zví?ata, umí s nimi zacházet, ujímá se opušt?nc? a chová kozy).
Práv? proto jsem ho žádala, aby n?kdy vzal krom? pejska na procházku i své kozy a zašel i s nimi do hospody na zahrádku na jedno (k mým nejsiln?jším zví?ecím zážitk?m totiž pat?í chování k?zlete v hospod? na klín? - celý ve?er m? objímalo tlapi?kama...no k zblázn?ní! :o)))

Pán, ?e?ený "filosof" pravil, že kozy do hospody vzít nem?že, jelikož by vyjídaly popelníky, protože kdyby to bylo jen na nich, ni?ím jiným by se živit necht?ly :o))))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-07-18, 09:36
Jojo, vajgly to je naše:-) Jen s tím rozdílem, že my jsme neku?ácká domácnost, takže první seznámení s vaglem prob?hlo venku. Prý jsou lepší ty bílý než ty klasický:-)
A mezi náma, ty ku?áky bych st?ílela:-), nejen, že ostatním otravují život, ale ješt? tlo všude pohazují... B?žte si pak s tcho?em v Praze na procházku:-))

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-07-18, 12:55
No, já sice na ulici nehulím - to je fakt výjimka a rozhodn? to nepohazuju po zemi, ale zase díky znalosti r?zných vrstev lidí a díky mým studiím vím, že zlat? vajgly po zemi.

Co myslíš, že maj pak hulit bezdomovci a jiné socky, co? :o))))
Takovej bezdomovec se ráno vymotá ze zablešené deky, lokne si Okeny a vydá se hledat ?ouda.
Jenomže tam p?ed chvílí ven?ila Nessie svého scho?e a všude vymeteno, sežráno. Neš?astník musí do jiného rajónu a tam mu jeho kolegové rozbijou...a ješt? seberou tu Okenu. Bezdomovec je zbitý, bez Okeny a ku?iva....
Trochu sociálního cít?ní, Nessie! ;o)))))))))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-07-18, 13:16
Ježíš, jsem já to ale sobec, že chci, aby se nekou?ilo a lidi nem?li rakovinu plic a podobný fujtably:-) Teda.... už jdu do koutka stydím se a stydím.

D?kuji ti Markéto, že jsi otev?ela o?i a ukázala mi hloubku mého sobectví:-)))))

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Miel (IP)
Datum: 2006-07-18, 13:19
Prvni, kdo chudakum bezdomovcum sebral zasobu tabacku, jsou politici.. Aneb takovy nedopalek je o dost delsi, kdyz se musi zahodit, protoze jede tramvaj nebo bus. Od doby, co se nesmi kourit na zastavkach, asi bezdomovci utrou pusu.. ;o)


Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-07-18, 13:25
Nooo, tak už alespo? nebudou vysedávat na lavi?kách na zastávkách, ale p?esunout se do park?. Tam u nás je jeden takový fajn, má tam dv? lavi?ky a u t?ch je vajgl? jedna báse?:-)

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Miel (IP)
Datum: 2006-07-18, 13:34
njn ale neni vajgl jako vajgl..

Na lavicce v parku si ho puvodni kurak vychutna temer do posledniho milimetru.
To zastavkovej vajg je oproti tomu skoro cela cigareta.. Kdo kouri urcite zna zakon schvalnosti: Kdyz si zapalis pojede to na co cekas do minuty.. ;o)

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-07-20, 21:04
miel - tak to znám velice dob?e, ale od té doby, co je ten zákon, tak si zapaluju až vyjde z busu ;o))

nehled? na to, onehdá, jak jsem šla do práce a šírovala jsem si to z metra, tak m? zastavil anglicky mluvící pán, jestli nemám jednu cigaretu navíc.. tak jsem mu ?ekla, že mám pouze ounly thys van a šla jsem dál ;o))

btw a jsou i tací, co sedí normáln? na zastávce a vypalujou si zobák ;o)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: amonnia dne 20.07. v 21:42.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-07-20, 22:15
Tak se vám taky musím pochlubit s jednou podivnou tcho?ecí vlastností, nebo spíš lumpárnou?

Te? jsme byla a mým tch??etem Pí?ou týden u kamarádky na venkov?. Hrozn? moc se mu tam líbilo a ur?it? si to co nejd?íve zopakujeme znova... Ale abych se dostala k té lumpárn? - vlastn? se mi to stalo dneska ráno p?ed odjezdem, kdy jsem ho byla naposled vyven?it v sadu. TAM SI NAŠEL MRAVENIŠT?, DIVOCE DO N?HO ZA?AL HRABAT (?emuž jsem nep?ikládala žádný význam, d?r jí tam vyhrabal hodn?, ale te? jsem ješt? nev?d?la, že hrabe do mraništ?). NAP?ED ZA?AL ZB?SILE KVOKAT, PAK HO ASI ZA?ALI MRAVENCI KOUSAT A ŠTÍPAT, TAK SKÁKAL VŠELIJAKÉ OTO?KY A TAK, AŽ SI PUSTIL SMRÁDEK! No chvíli mi to trvalo, než jsem zjistila, že po n?m lezou všude mravenci...

Pak mam ješt? jednu podivnou vlastnost. V noci jsem ho ukládala do sprchovýho koutu. I p?es to, že tam m?l záchodek, tak vždycky ráno bylo nakakáno na odpadu. Nikdy žádný hovínko v záchodku, všechno na odtoku...

No a dnes jsme se vrátili dom?. P?ijde mi, že to tady v?bec nepoznává. Chová se úpln? jinak než d?ív, v?bec neb?há tam, kam b?hal p?ed dov?ou. Je to možné, aby ani ne za týden zapom?l, jak vypadá jeho domov???

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-07-21, 01:00
A nekontroloval si jen svoje skrýše? nebo se choval tak jako by byl v cizím?
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-07-21, 09:55
No já myslim, že ne. Protože obcházel celý byt a o?uchával ho. Ani si necht?l hrát, a když už jsme si hráli, tak v?bec nev?d?l, kam se p?ede mnou schovat a narážel t?eba do kv?tník? nebo tak. Dokonce mi usnul pod stole?kem s telefonem, to nikdy neud?lal, vždycky za sk?íní v mojí pracovn?, nebo pod gau?em. Ale te? ráno už se zdá v pohod?, lítá, hraje si, okusuje mi nohy a tak, takže už je to dobrý...

Jo a když jste se bavili o t?ch cigaretach, tak ten muj je taky miluje. Vždycky mi ukradne krabi?ku a utrhá z cigaret filtry a nechá mi to n?kde co nejvíce na o?ích :o))



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Petra p. dne 21.07. v 10:01.

Aktuální stránka:12 z 32


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist