Aktuální stránka:13 z 32
Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-07-21, 10:16
To Petra p. Noo, jen jestli to ono není u vás doma jinak. Jestli ti totiž nechce nazna?it, abys toho smrádku doma nechala, od toho je tam p?ece on:-)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-07-21, 10:36
Nessie: Tys na to kápla! Tak já toho smrádku nechám...

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-07-21, 10:44
Já jsem prost? chytré dev?e:-)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-07-21, 10:45
:o))) Za to m? to n?jak nedošlo... :o)

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-07-21, 11:13
Od toho jsou tady p?ece ostatní, aby nakopli, poradili atd. :-))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-07-21, 23:37
holky, nechci vám kazit náladu, ale mám tady taky jednu"lumpárnu"...

Jeli jsme s p?ítelem a kamarádkou mimo Prahu - jen na takový výlet - n?kdy po ob?d?. Paige ráno se prob?hla, jako vždy, pak jsme ji dali do klece a odešli.

k ve?eru jsme se vrátili (stejn? jako z práce =)
a co... klec otev?ená, Paige za linkou a my vyd?šení - ale co. Kamarádka zjistila, že nechala otev?ený batoh a ur?it? všichni víte, co ud?lá fretka, když najde otev?ený batoh - tolik lákadel.

To,že jsme její pen?ženku našli jen pod gau?em - vpoho. Už jednou jsme hledali p?ítelo MDA (telefon s pc) v koženém obalu, který jsme našli pod linkou...

Ale to hlavní... Paige našla krabi?ku tampon? a následn? jsme je nacházeli všude!!! Samoz?ejm? všechny musela nakousnout, aby zjistila, že to opravdu, ale opravdu není k sn?dku!! Potvora jedna!!!|!

takže, milé dámy, dámské hygienické pot?eby dávejte od fretek hodn? daleko!
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-07-21, 23:45
jo a ješt? jednu lumpárnu sem musím napsat!!

Dnes, p?íjdeme z práce. Klec zav?ená, p?ítel ?ve: Paige je venku!

Ale abych to objasnila.
Paige se protáhla mezerama v kleci. což by ani tak nevadilo. Ale to, že se ta potvora dostala na HiFi v?ž, z ní na po?íta? a z po?íta?e na st?l a tam si to potvora prošmejdila, shodila mi m?j bambus, na p?ehoz od postele, na který se vylil obsah vázy (našt?stí se nic nerozbilo, jen mám ležatý bambusek a p?ehoz už uschnul)...
následn? se vykadila mimo záchodek na dlažbu a pak vysko?ila na stolek a tam nakousla banán ....

no, ale a? mi n?kdo vysv?tlí, že klec byla zav?ená po p?íchodu z práce a zevnit? na m? koukala malá Gienka a zárove? i Paige?????
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-07-23, 22:12
Tak my s Pí?ulou máme další lumpárnu! Práv? jsem si odložila na stolek s telefonem misku, kde byla š?áva od oliv. Mr?ous se vyšplhal na k?eslo vedle stolku, z toho na stolek (pozorovala jsem ho) a namo?il si ?umá?ek do tý slaný vody, kejchnul, znova namo?il, znova kejchnul a poušt?l si u toho smrádky! Pak jsem k n?mu p?ib?hla, k?ikla jako že nesmí, on se lekl, spadl ze stolku, miska na n?j a te? smrdí po olivách a fret?ím smrádku :o)) No ale zasmradil se tak, že jsem cítit po tcho?i i já... Tak te? d?láme pr?van a pak asi p?jdem do vany...

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-07-23, 22:57
A z toho plyne pou?ení, že se na zví?átka nesmí k?i?et! :o))))

V?tšinou, když jsem je?ela na Vendelína, nem?l s tím absolutn? žádný problém - bu? mu to bylo jedno nebo se jen tak p?es rameno oto?il. Ale povykovat na ko?ky je výborné!!! Váno?ka zpravidla padá z výšky na hlavu, pokud se lekne k?iku, ale to jí našt?stí nem?že ublížit - je t?žce chudomyslná :o))))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-07-23, 23:32
No já v?tšinou k?iknu jenom "hele" a on ví, že d?lá n?co špatn?, tak se b?ží schovat, ale te? podle m? poušt?l smrádky na tu slanou vodu z oliv... Ale jak se k?i?í na ko?ky, tak to opravdu nevím :o))

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Adéla (IP)
Datum: 2006-07-24, 13:43
Taky mám jednu p?knou lumpárnu, Nelinku pouštím jen u nás v pokoji, protože tam nemá kam zalízt a já si zatím myslím, že je to tam pro ni bezpe?né. Jenže když jdu do pokoje musím otev?ít dve?e a na to ona ?eká a vždycky se snaží utýct. V?tšinou pak letí na chodbu, jenže v?era zahnula do kuchyn?, odtud do koupelny, pod vanu a šup do stoupa?ek :-o ješt? že to tam zad?lali když nám d?lali nový stoupa?ky, jinak by prolezla až k soused?m. Takhle našt?stí vylezla zpoza našeho záchodu. Já z toho m?la málem osypky :o))) umíte si p?edstavit b?hat po baráku a hledat u soused? na záchod? fretku :o) jak by se asi tvá?ili sousedi, kdyby jim vylezla fretka zpoza záchodu ? :o))) Dneska jsem dala do dve?í desku, takže když otev?u tak stejn? nem?že utýct a kouká na to dost blb? :o)))

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-07-24, 13:50
Ano ano, Adélko, takhle já jsem vy?ešila vstup do kuchyn?. Malej m?že po obýváku a chodb? a v?tšinou i do ložnice. Jenže v kuchyni nejsou dve?e, takže je tam deska. Nepouštím ho tam, protože se bojím, aby mi nevytrh hadici s plynem od sporáku, ale kdy tu desku odstraním, to nevím.. Asi tam už z?stane :o))

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Pavlina Pilatova (IP)
Datum: 2006-07-24, 13:55
Trošku od jinud:
mám 9-týdenní fre?ata a jejich mamka na klukách, když cht?jí spát, z?ejm? ukazuje, jak to mají kluci d?lat s holkama. P?vodn? jsem si myslela, že jenom na n? lehne a ?istí uši, ale te? jsem vid?la, že nazna?uje i pohyby p?i sexu... Nevšimla jsem si, jestli to d?lá i na holce:-)) Že by sexuální výchova u fretek?????

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Adéla (IP)
Datum: 2006-07-24, 14:08
:o)))) to je hezký, p?ed chvílí jsem byla v pokoji, odcházela jsem a Nelinka se rozeb?hla a narazila do tý desky :o)))) nic si neud?lala jen se ducla ta deska je papírová, ale funguje :o)

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-07-24, 14:20
No tak my tu desku máme ud?lanou z poli?ky z bývalý obývací st?ny (takže d?ev?nou) a ješt? je podložená papírovou krabicí od stojanu na DVD. Už to p?ekra?ujeme 2 m?síce a p?estává nás to bavit... :o))

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-07-24, 14:28
Adélo, tak toto sa stalo kamarátovi. Ve?er o 23,00 u neho zazvonil sused (z bytu pod ním v paneláku) so slovami: "Nie je toto náhodou tvoje" a na rukách držal kamarátovho fre?áka. Ten okamžite pracoval k infarktu (kamarát), sused aj fre?ák sa tvárili spokojne. A to si mysleli, že cez vstupy do stupa?iek by sa nepretiahla ani žížala!
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Zuza077 (IP)
Datum: 2006-07-25, 19:12
ahoj tak já mam jednu otázku ale nenašla jsem na ni téma a nové se mi nechce zakládat... Chci se zeptat co to znamená když fretka kroutí ocasem (jako pes když má radost) mno moje fre?ule to d?lají a já nevím pro? a docela m? to zajímá??? d?kuju

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-07-25, 20:39
Vrtí ocáskem když ji n?co hrooozn? moc zajímá :o)

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-07-25, 21:02
Ten m?j to d?lá když má radost a nebo když se chystá za?to?it.Jinak my vyvádí šílené v?ci:)schovává obojek a nechce mi ho dát:)a kouše a provokuje:)

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Adéla (IP)
Datum: 2006-07-25, 21:57
Jo to Nelinka d?lá taky a m? to p?ijde strašn? hezký a legra?ní, protože v?tšinou ten ocásek jenom tahá za sebou, ale když mi ute?e a civí na m? zpoza jízních kol tak s ním vrtí :o))) nebo n?kdy když se chystá k útoku :o))))

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-07-26, 00:48
Ten m?j to d?lá, když pronikne do pokoje s osmákama a vyšplhá ke kleci. Tak u ní stojí a strašliv? vrtí ocáskem. Nebo když se naháníme po byt? a on n?kde ?íhá. No já to prost? vnímám tak, že bu? zaúto?í on, nebo já...

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2006-07-29, 22:01
Popis jednoho sobotního odpoledne: Protože teplom?r kone?n? slezl o pár stup?? dol?, rozhodnete se to oslavit prací. V jídeln? stojí kanape na noži?kách a kdesi hluboko pod ním se nachází fret?í záchod, bohat? kolem vystlaný novinami, protože jeden z tcho?? se zni?ehožnic rozhodl, že nejlépe se vym?šuje deset centimetr? p?ed záchodkem. Vybavíte se úklidovým ná?iním a s klením se vsoukáte do toho úzkého odpudlivého prostoru. Pustíte se do gruntování.Tu se objeví tcho? a za?ne couvat do rohu. Vyjeknete, popadnete tcho?e a vle?ete ho do dalšího z ?etných záchodk?, strategicky umíst?ných po celém byt?. Jen vás trochu zpomalí úder do hlavy, protože jste zapomn?la, že se nalézáte pod stolem. Vyklopíte tcho?e do záchodku a po?káte si na bobek. Pochválíte tcho?e a zasunete se pracn? zp?t pod gau?.Pokra?ujete v úklidu. Najednou se objeví tentýž tcho? s ?ábelským výrazem v obli?eji. Ano, tcho? ned?lá jenom bobky, on taky ??rá! Tcho? se na vás podívá pohrdav? a vypustí ze sebe takové Máchovo jezero, až se za?nete starostliv? dívat, jestli vám z toho zví?átka v?bec n?co zbylo. Pak se slastn? protáhne a vrátí se do voliéry, ke svým dv?ma záchodk?m...
A pou?ení na záv?r: Tcho?e bych nevym?nila, je s nima d?sná sranda!
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-07-29, 22:07
Silvi:

p?ípad dnešního dne: uklidím jednu louži?ku mimo (podotýkám, záchod 10 cm), zprdnu tcho?e (pro jistotu ob?, zav?u na 5 min do klece, tcho?iny vylezou a já zase utírám louži?ku (pop?ípad? bobek)...

a tak to máme každý den a každý den ze m? mají srandu a každý den, p?i tomto úkonu ke m? p?íde paige a zasy?í na m? ;o)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-07-29, 23:21
silvo,
krááásnej popis! nechodíš na dou?ování k markét???! :o))
btw: u nás je to v?tšinou obrácen?, tj. do zách?dku se chodí (aspo?) ??rat (v lepším p?ípad?), hovínka se trousí kdekoli jinde, roh neroh, prost?edek kuchyn? nebo obýváku je stejn? vhodný, jako kdekoli jinde...
a zajímavý je (nejsou ti naši nakonec nejací vzdálení bratranci???), že to d?lá podobn?, jako ten tv?j. tedy do záchoda je nahnán, p?ípadn? p?emluven, vy??rá se, pohledem ?íká: kakat fakt, ale fakt nepot?ebuju!!, vypochoduje.... aby vít?zoslavn? to svoje h...o hodil - no kamkoli, viz. výše... ;o)))

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-07-30, 19:40
táááákže - to, že tcho?ina byla p?istižena p?i ?inu, jak se chystá vykonat pot?ebu na balkon?, bych p?ežila, ale když už jsem ji pracn? donesla - opravdu donesla k záchodku,

5x zvedla ocas, natáhla nohy, šklebem na n? koukala, co to po ní chci, když ona si sama zajde, kam chce..

následn? asi po 6té, kdy jsem jí tam zase dala nakonec s úšklebkem se vy??rala a aby nebylo málo, i vykadila, jen ty p?tistovky hledám....
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Adéla (IP)
Datum: 2006-07-30, 20:01
Jo to d?lala Nelinka s velkou oblibou pod pé?ákem i když ten záchodek tam m?la taky, ale stejn? to hodila na koberec. No te? máme veeeeelkej záchod tak už chodí bez nejmenších problém? tam. :o)

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-07-30, 20:10
ale v kleci má naprosto stejný - tam chodí normáln?, ale venku se jí asi nece..
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-07-31, 10:04
Tak bobky a louže o velikosti Máchova jezera mimo záchod, pochopiteln? cca do 10 cm od zách?dku už m? nechávají v klidu:-)

My máme novou zábavu. Vysko?it na st?l, najít skleni?ku a str?it do ní hlavu:-) Jen se d?sím toho, že by mu tam ta hlava z?stala, ale ?ekn?te mi n?kdo, kam mám sakra y skleni?ky dávat? Na strop?:-))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-07-31, 10:08
tam vleze taky,kup širší skleni?ky...

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-07-31, 10:16
Myslíš, že se nau?í chodit i po strop??:-) Sakra, to mám doma zakuklenýho pavouka?:-)

Hmmm, asi budeme muset vyrazit nach Ikea, ale to pak za chvíli budu mít v?tší frekvenci než ty:-) a to nejsem fanda Saab:-)
Avatar

Aktuální stránka:13 z 32


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist