Aktuální stránka:14 z 32
Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-07-31, 10:26
Kdepak,na m? nemáš,ja tam byla zas v sobotu,hlásim letní výprodej,nap?.velký sklenice za 9 K?...

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-07-31, 10:28
Takový ty na ty koktejly? V?era jsem na n? koukala u kamarádky? Taky ?íkala, že stály 9 K?, jenže kam já je dám. Asi rozbiju ty s tím malým hrdlem a hned bude d?vod koupit nový:-)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-07-31, 10:34
jééé, boženo, a pro? ses nep?ihlásila?
já tam byla v sobotu taky!
jsme mohly pokecat.... ;o))

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-07-31, 10:49
Ale ja na ?erným most?,a ešt? až ve?er,m? dycky vyhazujou,že už zavíraj :O)))

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-07-31, 10:52
no tak to nás vyhazovali taky, my tam sed?ly s kámoškou na kafi, ale ve zli?ín?... :o)

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-07-31, 10:59
Hele, a co kdyby náš fanklub IKEA ud?lala n?jakou spole?nou výpravu na ?er?ák? KOupili bychom fretkám plyšový pavouky na hraní a skleni?ky se širokým hrdlem, aby jim neuvízla hlava, spoustu roztomilých blbinek a ješt? bychom si u kafe s Daimu podrbaly...

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-07-31, 11:03
A nešlo by to na Zli?ín?:-)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-07-31, 11:07
Což o to já jsem pro každou lumpárnu,ale na Zli?ín to mám o 100km dál,to mi doma neprojde...

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-07-31, 11:27
Bóža nep?ehán?j, tak velká Praha není! No ale m? taky víc vyhovuje ?er?ák, i když ani tam se bez auta nedostanu snadno... ale t?eba by m? n?kdo nabral ;o)

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-07-31, 11:34
Nep?eháním,tam a zpátky to je po jižní spojce p?esn? 100 km na ?ernej.

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-07-31, 11:39
To snad ani není možná! 8-O

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-07-31, 11:43
Tož si to projdi,nebo závodní kobylou projed,já to mám vyzkoušený,pá? na ?erným je Ikea vlastn? krátce,no asi dva roky to budou žejo,ale d?ívávejc sem musela na Zli?ín no.

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-07-31, 11:57
Taaak mi to nedalo (pá? jsem d?sný š?oura) a zadala úkol seznamu:-)
Cesta z Jablonce na Zli?ín: 115,03 km 1 hodina 46 minut
Cesta z jablonce na ?erný most: 92,59 km hodina 15 minut

tak te? mi bóžo ukaž ten rozdíl 100 Km (p?íšt? to ber po okruhu a ne objížkama p?es nákupní centra:-))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-07-31, 12:02
nejlíp bude,když si sedneš do auta a zapneš po?ítadlo u tachá?e,ned?lejte ze m? debila!!!nevím jak bych se dostala na Zli?ín a najela jen 23 km,simt?,nákupní centra zásadn? ignoruju,teda m?j ?idí?...jo už vím ne po spojce,ale projet m?stem to sme zkoušeli,a to vychází tam a zp?t asi 50 km,to je fakt,ale po jižní spojce je to vopravdu tech 100 km.

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-07-31, 12:05
Dob?e, dob?e:-) To si vy?i? se seznamem, já jen p?epsala výsledky:-) Možná jsem p?ehlídla poznámku, že na ?erným most? necháš auto a na Zli?ín jedeš metrem:-))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-07-31, 12:08
No je tohleto možný!!!To už bude lepší,dyž vezmu sebou košt?,simt? metrem,víš jak to tam dlouho jede,ten váš krtek??asi hodinu,no fuj

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-07-31, 12:23
ste snad upadly z koš?at neee?!! já ani netuším, kde je ?ákej most, natož ?ernej a i do zli?ína VŽDYCKY otá?ím na o?echu a jedu zpátky, protože ne a ne trefit tu správnou odbo?ku....

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-07-31, 12:33
To je hr?za, t?m ?arod?jnicím se ?lov?k nezavd??í a nezavd??í:-)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-07-31, 12:34
Když neotá?íš v Plzni,...

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-07-31, 12:41
Vid?li jste n?kdy, jak fretka fretku táhne za ocas? Máme te? doma 3 t?ím?sí?ní prcky - 2 kluky a 1 holku. Kluci se perou jako obvykle, našt?stí ješt? ne do krve, a?koli to n?kdy vypadá dost vážn?, jak u toho supí a trhají hlavi?kami. Dost ?asto "skolí" i malou Vanilku, zru?n? ji chytí za k?ži na krku a táhnou do n?jakého úzkého prostoru - zkrátka už trénují na p?íští jaro :o)
Jenže Vanilka se jen tak nedá a objevila ohromnou zábavu: chytá brášky za ko?en ocasu a couvá a tahá. Daleko je samoz?ejm? nedotáhne, protože jsou jiná váhová kategorie, ale je d?sná legrace je u toho pozorovat. Vždycky je p?ekvapí, kluci jsou prost? p?kní truhlíci :o)
Ta fret?í holka je v?bec o dost state?n?jší. Když se otev?ou jakékoli dve?e, kluci se vždy leknou a b?ží se schovat do roury, za p?epravku apod. Vanilka ne, ta se okamžit? vrhne vst?íc dve?ím s p?esným tušení, že by se p?ed ní mohly otev?ít širší možnosti :oD Myslím, že je to i tím, že ráda a stále ve všem napodobuje svou nevlastní maminku Meggie.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: squirrel (IP)
Datum: 2006-07-31, 14:58
Podivné tcho?ecí vlastnosti...asi se m?j dotaz hodí sem: zažili jste n?kdy, že by jste s fretkou "bojovali" o to, kdo je pánem domácnosti?

Fre?ule se vzbudí vždycky brzo ráno a za?ne lomcovat klecí, což je n?co na mé nervy, tak jí pustím a nechám pobíhat po pokoji(sice už nespím, ale aspo? mám klid). Problém je v tom, že mám zatahovací dve?e a fre?ule do nich strká tak dlouho, až si je otev?e. Nechci ji poušt?t dál, protože tam je kuchy? (ráj pro fretku...spouš? pro m?) a navíc pokoj spolubydlící, se kterou nevychází dob?e (došli jsme k názoru, že ji nemá ráda, protože si s ní spolubydlící nehraje).
Tak a te? k problému, když za?ne Elvíra dorážet na dve?e, tak si ji vemu k sob? nebo se jí snažím zabavit jinak. Nepomáhá to, stejn? vždycky pob?ží ke dve?ím, tak ji zase chytnu a zase snažím zabavit jinak....takhle to jde t?eba 5x,10x...potom už na m? sy?í a dneska to dopadlo tak, že m? po?ádn? hryzla. Popprvé do krve od té doby, co jí mám!!!! Za trest jsem jí zav?ela do klece a vynadala do bestie. Jí to bylo fuk, oto?ila se na bok a spala jako by se nechumelilo.

Neberu to jako tragédii, na to jsem zvyklá u ko?ek, že tam jsou páni oni a já sluha.
Jen m? to p?ekvapilo, zatím to byl "milášek", co kousal ostatní, zatímco já m?la ?estnou výjimku :-) (teda nekrvavou výjimku:-DDD )

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-07-31, 15:03
Nooo, já jsem t?mi ranními budí?ky taky trp?la když jsme m?li doma paní Tadeášovou, ale ?ekla jsem si, že nesmím povolil, jinak si na to zvykne a bude m? budit t?eba ve 3 ráno:-) takže na to já doporu?uji špunty do uší:-) I když od té doby, co máme Tadeáše, tak s tím problém není:-)

U nás je to zase n?co podobného s kobercem v p?edsíni, neprve si ho zubama kousek odendáme, pak si pod n?j vlezeme a hrabeme a hrabeme a koberec je ?ím dál tím tenší, ale p?išla jsem na to, že když ho pomažu octem, tak je na chvíli klid, alespo? do té doby, než ocet vy?ichne:-)

Ale jinak je to pochopiteln? milá?ek:-)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: squirrel (IP)
Datum: 2006-07-31, 16:57
No oni ty budí?ky nejsou n?jak hodn? brzo ráno, v?tšinou tak o hodinu d?ív než vstávám. Je to vlastn? skoro jako by Elvíra m?la budík na šestou.

Jinak já bojím, že zaspím se špuntama v uších :))

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Adéla (IP)
Datum: 2006-08-06, 09:32
Ahoj lidi?ky, v?era jsem vid?la u fretky n?co, co jsem v život? n?vid?la. Byly jsme s Nelinkou na návšt?v? u další fretky a ta druhá fretka BYLA KLIDNÁ, HODNÁ, V?BEC NEKOUSALA A NECHALA SE POHLADIT :o))))) už jí bylo p?ez rok no. Ale já tohle v?bec neznám ta moje je splašenej tcho? :o))), chvíli nepostojí a mazlí se za trest :o)))

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: carodejka100 (IP)
Datum: 2006-08-06, 14:24
a jak je stará.. El?a je taky sice šídlo ale mazlí se za odm?nu.. a chodí se mazlit po?ád.. n?kdy ji musim vyhazovat s klína.. má rok.když byla mladší tak taky moc necht?la ale protože sem ji furt tahala a každej kdo p?išel ji muchlal tak se to nau?ila.te? mam spíš problém že po?ád líže.. kdybych ji neodtrhávala tak m? klidn? hodinu v kuse líže..a moc p?íjemný to neni má drsnej jazý?ek a slintá :o) teda spíš vlh?í :o)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Adéla (IP)
Datum: 2006-08-07, 08:45
Nelince jsou 4 m?síce, ale i když je to tcho? splašenej, je s ní strašná sranda :o) taky m? ob?as líže. V?tšinou když se vzbudí :o) jo o klidný fretce si zatím m?žu nechat jenom zdát, ale taky už m? napadlo, jestli mi ty její blbiny pak nebudou chyb?t :o), ale fretka je prej hravá i když je starší.

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-08-10, 12:32
Tak v?era se mi stalo n?co jako, když n?komu ?eknete: nasrat:-)
Vidim jak Pan Te?ka couvá do rohu kam svá hov.... umis?ovat rozhodn? nesmí. Tak se zachovám podle instrukcí napsaných v kniháh a to - ok?iknout, ?íct fuj atd. Mlád? se lekne a vykonání své pot?eby zadrží a odloží na n?jakou dobu.
Tak to tak ud?lám, ok?iknu zvedám mlád?, pro jistotu mu p?iložim ocásek k zade?ku, a najednou je mi tak telpo na ruce, paráda tak Pan Ta?ka m? posral.

Přílohy: Pan Te?ka.gif (3kB)  
Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-08-10, 13:00
Ivka: Jojo, to znám, nám už se to taky stalo :o) Byla sis alespo? vsadit? ;o)
Naše "mimina" (15 týdn?) se snaží docházet do venkovního záchodku celkem hezky, ale taky n?kdy zkouší mou trp?livost. Když je zmer?ím zvedat ocásek n?kde v rohu a jsem na druhém konci místnosti, použiji n?kdy ba?koru nebo plyšáka. Letí vzduchem, zasáhne tcho?e, ten se lekne a v?tšinou se mu na dalších 10 minut odechce. Když jsem nablízku, ?apnu tcho?e a pro zm?nu tcho? "letí" do záchodku :o)
Zvláštní je, že dost ?asto vb?hnou do záchodu, ?uchnou a zas vyb?hnou. Nic nezanechají. Jako by se ujiš?ovali, že tam ten záchod po?ád je, nebo co :o/
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-08-10, 13:19
Když jsem šla v?era p?ed p?lnocí spát, ozývalo se z klece mru?ení a k?u?ení. Albi byl vzh?ru a m?l chu? na "kousavou hru" a Rupík cht?l spát a v?bec se mu nelíbilo, že ho Albi kouše. Tak jsem dala Albiho do prázdné houpa?ky, chvíli si nechala ohlodávat ruku (našt?stí decentn?) a pak jsem ji vym?nila za plyšáka. A byl klid.
Ráno byl tyg?ík (plyšák) v kleci nacpaný za wc a m?l docela dost ohlodaná o?i?ka. Tak nevím, jestli je mu nemám radši amputovat sama d?ív, než je ukousne Albi - nebo jiný chlupatý blbínek - a spolkne :o(
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-10, 23:38
My jsme vymyslely novou hru s vysava?em:)já vysávám a Nicky doráží,je to uper pohled jak honí násadu po zemi a utíká p?ed ní.

Aktuální stránka:14 z 32


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist