Aktuální stránka:15 z 32
Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-08-11, 09:17
Hmmmm, my taky v?era vymysleli"novou hru". Šli jsme na procházku, která se skládala zhruba z 5 minut dole, 10 minut nošení a tak jsme to aplikovali celou hodinu, což není zas taková novinka:-) Nové na tom bylo, že když jsme ho držela, tak se n??eho lekl (nevím ?eho) a pustil na m? puchy, užásnééé:-) Zas n?kdy p?jdeme ven:-)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-11, 11:04
jééééééé to je ale roztomilí:)a co tomu ?íkaly kolemjdoucí

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-08-11, 11:56
Moc roztomily mi to neprislo, protoze jsem smrdela jako tchor:-) Nastesti tam zadny kolemjdouci nebyli:-)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-11, 14:01
no tak to bylo št?stí ne?jo n?kdy to stojí opracdu zato,mám št?stí,že ten m?j troubelín se moc neleká

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-08-11, 14:02
ten m?j normáln? nepouští smrádek na m? ale na koupelnu:-) ale nevím, jestli m?žu mluvit o št?stí:-)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-11, 14:05
nelíbí se mu koupelna?Niky miluje sprchu,ale jak vidí,že jdem koupat do vany,tak zbyst?í a utíká p?edemnou,abych ho náhodou nenamo?ila,ale když už je po koupely,tak ?ádí jak ?erná ruka

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-08-11, 14:08
To nevím, ale od té doby, co díky Sn?hurce objevil, že má i chemické zbran?, tak je používá pokud možno v prostorech, které se blb? v?trají:-)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-11, 17:42
:)tak to je asi hrozn? nep?íjemný,když se chystáš do koupelny a tam smrádek.Našt?stí se mi to stalo jen jednou a to neštastnou náhodou.Niky se lekl a pustil to na mojí mikinu:(ale co vim,že to neud?lal schváln?-teda doufám

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: martinv (IP)
Datum: 2006-08-11, 20:40
Hehh no to naše tcho?ina-Paige tak ta pustila našt?stí jen na veterin?, ale za to "p?kn?" :o) sest?i?ka pak musela v?trat ... ;-)
Za to malá Gia, ta nap?íklad p?i o?kování ani nemukla až jsem se musel zeptat sest?i?ky jestli to nepíchla m? do prstu :o)
BTW každá je jiná, všechny jsou jiné.. ale hlavn? všechny jsou šílené t?eštidla!!! A koupáni taky nemáme rádi! :-/

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-08-11, 20:42
co kecáš.. =)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: martinv (IP)
Datum: 2006-08-11, 20:44
No a neni to pravda? .. Nebo naše tcho?ina vodu miluje? ... tak leda v misce :o) Ale koupat se ..brrrr ani smykem

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-08-11, 20:46
paige ne, ale gienka vypadala, že jí voda "zatím" nevadí a když jí tam dáme pet vršky, t?eba si s nima bude hrát ;o)

navíc, gumová hra?ka se jí tam taky líbila ;o))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2006-08-11, 22:31
Potrebovala bych vysvetlit tchori chovani. Nasi Terku absolutne nechapu a nevim, co se ji odehrava v te male palici. Ted jsem si poridila ke Kubickovi a Terince malou Keiru. Terka ji ale moooc mlati a jakmile na malou dosahne, tak ji aspon kousne. Dneska se ale Terka chovala obzvlast divne. Malou jsem zavrela do male klece a Terku s Kubou pustila. Terka ale misto aby behala, tak oblizala kolem klece, strasne kvokala, lepila se mrize kde byla mala a pak polehavala kolem klece a porad koukala na malou, nebo aspon nufala. Bylo to jako ze chce za ni a chce se kamaradit. Kdyz je ale pustim k sobe, tak ze strany Terky BOJ... co to je??? Nechapete ji? Vyvetluju si to jenom tak, ze Terka je hodne dominantni a ze to chce male ukazat. Pak ze by byle i kamoskou. Co myslite?



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Bara dne 11.08. v 22:32.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-11, 23:34
ráda bych pomohla,ale bohužel nemám stímto chováním moc zkušeností-teda žádné.Pro druhého tcho?íka si pojedu nejspíš v úterý,ale neboj on ti to tady n?kdo ur?it? od?vodní pro? to d?lá:)

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: sasmid (IP)
Datum: 2006-08-12, 00:11
Terka se opravdu chová trošku divn?.Mám takový pocit,že sama neví,co chce.Na jednu stranu Terka na Keiru žárlí a dává jí to jasn? najevo-kousání,bitky...a na druhou stranu se v ní možná probudily mate?ské pudy-oblízání kolem klece,?ufání...Jinak si to nedokážu vysv?tlit.Snad se to ?asem spraví.:-)

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2006-08-12, 09:18
Snad jo. Je pravda, ze je ted Terka falesne brezi, mazliva, lina, tlusta a urazliva. Snazim se s ni mazlit uplne stejne mozna i vic nez s malou, Kubicka stridam (chvilku bydli u male a chvilku u Terinky). Asi necham malickou jeste trochu povyrust a pak je necham spolu, at si to proste srovnaji. Snad to vyjde.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-08-12, 10:26
báro - jediné, co z vlastní zkušenosti, ti m?žu napsat je to, nech je o samot?. Protože p?esn? jsme byli v tvé situaci, když jsme si brali malou. Paige na ní "vyjížd?la", sy?ela a v?bec se nechovala jako, že to malé by u nás vydrželo déle než jeden den.

Druhý den p?ítel nekompromisn? zav?el ob? dv? do klece, šli jsme si zapálit na balkon (opravdu nesmíš poslouchat a nesmíš je pozorovat).. trochu se pobily a ve?er už spaly v jedný klícce ;o)

te? d?laj bugr za deset tcho??, a Paige (to je ta starší) jen a jen kvoká v p?ítomnosti malé. Tahá ji do pelechu, olizuje, umývá.. pomalu ji nenechá ani nažrat, aby ji n?kam neutekla..

Takže p?ejeme hodn? št?stí =))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2006-08-12, 22:47
No vsak takhle to planuju. mala je navic desna herecka. Jeci jak pominuta a nic se ji nedeje. Opice. Verim, ze se to srovna a ze budou kamosky:)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-12, 23:45
ur?it? se to srovná v??im tomu

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-08-15, 15:49
Tak jsme já, mamka a Pan te?ka v sobotu vytazili na houby. po n?jaký dob? se nám mamka ztratila a tak sem na ní šla ?ekat k autu. Pustila sem tcho?e na zem a? si zašmejdí. Po n?jaké chvíli mi bylo divné, že šmejdí jen na jednom míst?. Tak sem rozhrnula trávu a tam sed?lo šest krásných ková?u. Tak se Pan Te?ka zasloužil o doubrou smaženici.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-15, 16:10
už rostou houby?a je jich dost?Sem nev?d?la,že fretky taky m?žou houby

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-08-15, 16:24
No já nevim jestli je m?žou houby, nevim jestli je jedl, ale našel je.A když jsem našla první houbu tak mi za ní lezl do košíku jako kdyby tam byl piškot nebo jinej pamlsek. Houby rostou, ale musíš v?d?t kde. Dneska jdem zase tak uvidim jesti je to lepší než to bylo v sobotu.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2006-08-15, 18:34
Ivka:m?žu potvrdit,že houby fretkám asi voní(nevím jestli i chutnají,to jsem rad?ji nedovolila).Škvor našel na chalup? dev?t klouzk? a byl z nich úpln? paf,kvokal a stále k nim ?ichal.I lišky ho zajímaly,ale ty už našel manžel,ne Škvor:-))) Kure:Jinak houby moc nerostly,tedy minulých 14 dn?,co jsme byli na chalup?.Te? už je to údajn? lepší jak mi referovala SMSkou kamarádka,která bydlí na chalup? trvale.Minulý týden byl m?j "skoroze?" na houbách a našel jediného pravého h?iba,jinak nic.

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-15, 18:49
dala bych si obalovaný ?íze?ky z hub

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-08-21, 09:29
Dneska ráno se Pan Te?ka poprvé vid?l v zrcadle. Nej?ív se sám sebe bál. Jak sem ho m?la na rameni tak se drápkama hrabal až za krk. Pak se na sebe z dálky koukal a nakonec se v tom zrcadle za?al o?muchávat. Zajímalo by m? jak bude raegovat na živou fretku až ji potkáme:-)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-08-21, 10:03
To se bude divit, že najednou vysko?ila ze zrcadla. :oD
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Václav Vachrlon (IP)
Datum: 2006-08-21, 10:03
Teda my byly se zrcadlem naprosto bez reakce - t?eba špatn? vidí :-)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-21, 11:39
naše setkání se zrdcadlem vyvolalo rozpaky.Stál p?ed nim,roztáhnutý tlapky a koukal.Za?al na n?júto?it,rozeb?hl se a šup a narazil do zrcadla.Od té doby nic, a Naomi taky nejeví zájem o n?jaký zrcadlo a to vidí dob?e.:)

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-08-24, 09:38
Sice to není tak úplná lumpárna, ale musím se ve?ejn? pochlubit. Tadeáš se v?era nau?il sy?et, takže na m? celý ve?er sy?el a sy?el:-) Kone?n? n?jaký zvuk. Hurááááááááá:-)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-08-24, 10:18
Malému diev?atku kúpili ko?ík pre bábiky, ktorý sa hrózne zapá?i tchorovi. Tchor jednoducho vyhodí bábiku z ko?íka a sám sa tam usalaší. To sa ale vôbec nepá?i diev?atku, mláti ko?íkom o zem dovtedy, kým z neho tchora nevytrasie a dá si do?ho bábiku. Tchor vyhodí bábiku z ko?íka a vlezie do?ho...diev?atko mláti ko?íkom o zem... :-))))
Pes jíííítrnííí?ku ukraaaad... :-)))


[album.fretka.sk]
Avatar

Aktuální stránka:15 z 32


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist