Aktuální stránka:11 z 32
Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-06-06, 09:38
kubišový m?žeš, ale prosimt?, maj?ulko, NE?ÍKEJ TO SRSTKOVI!!!
;o)))

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-06-06, 11:19
Pro?? Já vytírám Váno?kou a taky se žádný ochránci nehlásej!!!
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2006-06-06, 12:10
Jen aby se neozvali peka?i...
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-06-06, 12:30
Tak to já st?ádám ví?ka od petek taky!! Už jich máme skoro padesát a tak t?icet z nich nataháno pod gau?em a pod sk?ín?ma. Preferuje taky modrý p?ed žlutejma a to jsem mu schváln? st?ádala žlutý, protože n?kde tady jsem se do?etla, že mají tcho?i údajn? nejradši žlutou barvu. Nejv?tší zábava je, když mu je dám do lehký nerezový salátový mísy a on v tom ská?e, miska se p?evrací a ví?ka lítají všude kolem n?j a on je v letu chytá do tlami?ky... No strašná sranda! Ale nepohrdne ani tou flaškou, tich máme taky pod gau?em pár.. A když si tam s nima hraje, tak je jenom slyšet, jak naráží jeho hlavi?ka nebo ta petka zespodu do gau?e..

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-06-06, 21:14
Tak to si cetla, kdyz psala Marketa o Vendlovi - ze preferuje zlutou, pak se pridalo i vice lidi, ze jejich fretky maji taky zlute oblibene hracky :o)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-06-06, 22:44
No práv?, a já mu díky tomu koupila v?tšinu hra?ek žlutých - balónek, pískací rybi?ku, plyšáka... A ona ho p?itahuje modrá! Nebo aspo? m? to tak p?ipadá. Když nám škube v p?edsíni boty, vždycky jde rovnou k p?ítelovo modrým keckám namísto mým žlutým sandálk?m.. (Což mi v?bec nevadí :o))

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-06-06, 23:19
:oD a nebude to ze - chlapovi vic smrdi boty? :oP fretky vzdy (tedy z meho pohledu) jdou k tem nejsradlavejsim :o- ;o)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-06-06, 23:49
Ty jo, tak te? si ho odhalila.. To m? teda nenapadlo, ale máš dobrej pos?eh! Teda ale netvrdim, že m? nohy nesmrdí...
:o))

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-06-07, 00:32
No ale uznej ze min nez tvemu priteli :oP
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2006-06-07, 09:36
no nazdar tak to ja mam asi nejsmradlav?jší nohy :o((((((( protože nejoblíben?jší boty u nás jsou ty moje !!!!!!!

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-06-07, 10:29
No, ví?ka od petek nejsou špatná, ale ješt? lepší jsou vají?ka z Kinder Surprise, protože ty ten náš prcek nem?že po?ádn? skousnout, protože jsou na jeho tlami?ku moc velká, tak mu vyst?elují a to je pak teprve podívaná a m?že ?íct, že mu rozhodn? nevadí, že povrch není klouzavý;-)

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-06-07, 10:48
Kinder vají?ko je super. My jsme do n?j ješt? dali pár sójových bob? (možno nahradit ?o?kou, hrachem, fazolemi), sta?í opravdu 5-6 ks. Úžasn? to vevnit? ?achtá a tím, že vají?ko není dokonale kulaté a má pohyblivou nápl?, nedá se odhadnout, kam poletí a jak rychle :o) Meggie je z toho vždy na v?tvi. Taky miluje pinpongové mí?ky, ale jen ty raziv? žluté, bílé jsou prý dost fádní!
;o)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Mirim dne 07.06. v 10:49.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-06-07, 11:18
Mirim, možno som len mierne peranoidna, ale boby alebo ?o?ku alebu inú lu?teninu by som do toho vají?ka radšej nedávala...pokia? viem, tak vo vlhkom prostredí nabobtnajú (teda asi aj v žalúdku...) a mohli by ucpa? ?revo, keby sa vají?ko otvorilo a frekta tú strukovinu zjedla. Neboli by lepšie granule?
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-06-07, 11:21
Podle m? by to kv?li té granuli spíš mohla rozkousat a mohla by sníst kus hmoty, kdyby to bylo t?eba mlád?, nebo mladá fretka.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-06-07, 11:32
Yasmin: no to máš pravdu, ale momentáln? rval moje nohy, tak jsem si je dala na židli, abych mohla v klidu odepsat a on si odnesl za skrí? moje pantofle a te? je tam rve! No nevim jak je tam oca? dostanu...

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-06-07, 11:52
Johana: Mn? p?išlo Kinder vají?ko bezpe?né, protože jsem m?la obrovské problémy ho otev?ít (tahem a šroubováním) a tu sóju tam v?bec dát. Nedokážu si p?edstavit, jak by to zvádla fretka. Máme vají?ko se sójou i vají?ko prázdné už skoro rok a Meggie se to ani náznakem nikdy nepoda?ilo otev?ít. Když to skousne, sklouzne jí to po zubech a vyst?elí do prostoru :o)
Nebezpe?ná je ovšem jen polovina Kinder vají?ka. Tu fretka rozkouše naprosto s p?ehledem a hrozí, že kousek plastu spolkne.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-06-07, 11:52
Jordi, to ma nenapadlo. Ja na takýto ú?el používam tubi?ky od šumivého celaskonu. Rozkúsa? sa nedajú a ví?ko drží tak pevne, že ho mám problém otvori? aj ja :-))) no a vnútri sú granule...
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-06-07, 11:54
Mirim, verím že máš pravdu...šak som písala, že ?o sa týka bezpe?nosti fretiek, tak som mierne paranoidna :-)))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-06-07, 11:59
Johana, já vím, jak jsi to myslela :o) Vždy? i já jsem n?jakou dobu ta vají?ka kontrolovala, jestli je Meggie p?ece jen nedokáže otev?ít. Krom? toho, že jsou mírn? "dorýhované", jim nic není :o)
Tubu z šumivých tablet jsme taky zkoušeli, ale ta Meggie nebavila :o(
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-06-07, 12:26
Tak mam další d?kaz, že má radši modrou...

Práv? si totiž otev?el krabici, kam si skladuju musli ty?inky, m?la jsem jich tam tak 10 žlutých a jednu modrou, no a samoz?ejm? mi ukradl tu modrou a zasyslil si jí pod gau?em...
:o))

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-06-07, 13:32
No, jak už tady psala Mirim, tak i mi p?ijde Kinder vají?ko bezpe?né, nebo? i já sama mám problém ho otev?ít a jak bylo ?e?eno, když se ho fretka pokusí skousnout, vyst?elí jí z pusy:-)

Ale pro ti panaroidní:-) existuje ješt? bezpe?n?jší ?ešení. Nyní v balení od Babybellu jsou Kinder vají?ka s hopíkama z Ice Age a ty jsou s?oubovací, takže myslím, že tohle už fretka opravdu neotev?e:-) Mimochodem, ten hopík je taky super:-)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Nessie dne 07.06. v 13:33.

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: skajana (IP)
Datum: 2006-06-07, 21:01
Tak nasi potvore asi hrablo :) na lomcovani s kleci a rozsypavani zradla jsme uz zvykly,ale vcera nam vazne ukazala,ze jsme na ni maly piva...spokojene uz jsme zabirali v posteli,fretka lomcovala s mrizkama,najednou prestala,chvili ticho a znicehonic sme ji meli pod dekou...no,nevim jestli si dovedete predstavit ten sok,kdyz jsme rozsvitili,klec zavrena,zviratko venku - driv objevila na podobne uniky uvolnene dratky,ale byt jsme klec obehli celou,zadny takovy nebyl...fakt nam nedalo spat jak se proboha dostala ven (ze by reinkarnace davida copperfielda??)...pote co tenhle kousek provedla asi petkrat potme,tak nam to vazne nedalo a pockali jsme si na ni...uprimne,to co jsme videli nam trosku vyrazilo dech - nase rocni,pekne vypasena Stinka si to vesele prolezla mezi spruslema od klece - roztec pro info 2,5cm, ne vic jak 3...nechapu,skoro se i bojim jestli si nejak nemuze ublizit...potvora chlupata,v zovote takovyhle "blbovinky" nedelala :)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-06-07, 21:25
Jo tak, nejhorší je, jak se jim povede n?jaká kravina, co ?lov?k nechce... to si pak nechávají t?žko vyvrátit.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2006-06-07, 21:45
o, tak se pod?lím s Váma o lumpárnu co mi vyved Matýske. Když jsem asi p?ed týdnem p?išla z práce,odložila kabelku tak nepozorovan? vytáhl pen?ženku a dost dob?e ji schoval za pra?ku(to já n?v?d?la) Takže jsem asi týden byla bez pícha?ky bez doklad? a dokonce bez pen?z. jen tak pro zajímavost v pen?žence byl celej obnos na 14 dní a doma jen pár drobnejch. Musela jsem si p?j?it než se pen?ženka našla.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-06-07, 22:34
UJU : u nás se na den ztratil p?ítel?m mobil v koženém pouzd?e ;o)
SKAJANA : nám se to stává taky. POsledn? p?išel p?ítel dom? a ejhle, klec zav?ená, nikdo nikde v ní a fretka si to spinkala pod povle?ením na futonu ;o)
ale to opravdu nebylo poprvé (našt?stí ji to nenapadlo v noci;o)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-06-08, 01:02
Uju - jojo - tuhle p?íhodu jsme m?li taky. Když byl Vendelovi asi rok (možná jsem to tu psala), ukradl p?íteli pen?ženku a odtáhl ji do svého pokoje pod starou manželskou postel po babi?ce (byla nízká, ani vytírat se pod ní nedalo - pod tou postelí:o)).
Pen?ženku tam otev?el a dle velikosti rozvrstvil bankovky po celé ploše pod postelí, kam se nedalo dosáhnout a pen?ženku i peníze patrn? udupal, protože jsme samosebou pod tu postel koukali (ale neodsunuli) a nic nevid?li - vše splývalo s podlahou :o))))
Ale ta radost po dvou dnech - že je vše na míst?! :o)))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2006-06-08, 09:34
chichi ja se p?idám k davu kradoucích - jen s tím rozdílem že u nás je lupi?em pes - sli jsme na vycházlu a potkali paní s fretkou , nezámou paní a úpln? cízi fretkou - po chvíli srde?ného rozhovoru o našem tcho?i a jejím tcho?i - ten náš s námi nebyl neb odmítl ráno vstávat- jsme se rozlou?ily a odcházíme - pes došel k názoru že cizí ženská krade NAŠEHO TCHO?E!!!!!!!! a pádil za ní a snažil se jí JEJÍHO TCHO?E vyrvat - našeho b?žn? nosí v tlam? - takový trapas jsem dlouho nezažila :o)))) takže bacha na nás krademe už i tcho?e

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-06-08, 09:54
Tak nám pes zase schoval rovnátka na zuby. To bylo klukovi asi šest a dostal takový ty nandavací rovnátka,paní doktorka mu dala vybrat barvu vyhrála to žlutá svítivá s t?pyti?kama...vypadalo to úžasn?....asi za m?síc klukovi povídám..už jsem t? asi tejden nevid?la ve?er s rovnátkama, kde je máš? Kluk se za?al kroutit a že je m?l na stolku a najednou že zmizely...fakt maminko tam byly...se dušoval :-) Tak jsme všichni p?evrátili byt vzh?ru nohama, po rovnátkách se slehla zem...tak znova k doktorce, tentokrát jsme rovnátka hezky zacálovali, protože na nový je nárok až po roce....asi za m?síc jsem se hrabala na zahrad? v záhonech, najednou n?co vyreju.....svítilo to a t?pytilo se to...no. klukový rovnátka.....pes je sebral z no?ního stolku a zahrabal si je do záhonu......:-)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-06-08, 10:47
hanco, majdo,
tak jeden lepší než druhej! :o))))

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-06-08, 12:56
:oD tak takový zážitky fakt stojí za to :o)
Avatar

Aktuální stránka:11 z 32


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist