Jít na stránku:  1234567891011...PosledníDalší
Aktuální stránka:1 z 32
Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-03-06, 20:59
Tak s tímhle vás musím seznámit:
Vendelín p?estal lovit myši osobn?, loví je i s pasti?kou!!!!!

S hr?zou jsem zjistila, že mi (nejspíš b?hem v?trání) vlezla myš do tcho?ecího pokoje. Vy?kala jsem týden, jestli se neobjeví zakousnutá a omytá, jako vždy, ve Vendelínov? igelitce.
Tcho? se k ni?emu nem?l.

Nalí?ila jsem tedy humánní klícku se salámem a zrním. Po n?kolika hodinách se jdu kouknout - ani myš, ale ani pasti?ka!!!!

Po dlouhém hledání objevila jsem pasti?ku i s myší ve sk?íni mezi svými podprsenkami!!!!
Podruhé se chytily myši dv? a Vendelín je p?emístil p?íteli do tri?ek (vyžehlených!!!), které pe?liv? na?asil okolo pasti?ky!

Všechny t?i myši nyní bydlí spokojen? ve stodole s králíky a zatím se snad dob?e snášejí :o))))


lump+



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 06.06. v 21:29.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-03-06, 21:37
Ty jsi fakt hrozná fret?í macecha! Ani Vendelkovi nedovolíš chovat domácí zví?átko! :o))))))))

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-03-07, 09:14
M? by zajímalo, jestli p?ítel ví, že tri?ko, co si bere na sebe, sloužilo p?ed chvíli jako myší pe?inka :o))
(mám soukr. tip :oP)

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Iveta M (IP)
Datum: 2005-03-07, 10:56
Chudinka malej, uklidil si kamarády a má prd o:))
schváln? jestli by je taky chodil do t?ch podprsenek krmit?
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-03-07, 13:03
Vendelín nekrmí, jen koupe! A to, s dovolením, i p?es na??ení z macešství, v mých podprsenkách fakt trp?t nebudu!!! :o))))

Co se p?ítele a jeho tri?ek tý?e - JÁ peru, JÁ žehlím a v?bec nic mu do nich není! A? je rád, že n?jaký dostane!

Jsem zv?davá, co bude v pasti, až dolezu z práce :o))))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-03-07, 13:07
Tak takhle se to dela! Ze ja blba... :-))))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-03-08, 11:12
Tak v pasti zatím nic - to a? mi nikdo nevykládá, že s Vendelínem bydlely jen 3 myši.
Ale je to možné. Už si ani neuklízí pasti?ku - tedy Vendelín.
M?li jste vid?t, jak vyvád?l, když jsem mu dala k pasti s myšma ?uchnout - byl úpln? bez sebe, lezly mu o?i z d?lk? a byl totáln? napruženej - každý sval a každá šlacha. M?j p?ítel to nazývá "ztopo?ený tcho?." :o))))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2005-03-08, 11:13
To Markéta: Chudinka Vendelínek. Ani domácí zví?átko mu nedop?eješ.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-03-08, 11:15
Jirka - dy? by to bylo, jako když po?ídíš zví?e dít?ti - kdo by se o myši staral - JÁ. Tak to teda nesouhlasím. 8 kus? "dobytka" (jak ?íká má jiho?eská tchýn? i plaz?m a ko?kám aj.) mi úpln? sta?í. A tro nepo?ítám ty venkovní žrouty - zajíci, ptáci, srny apod.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2005-03-08, 11:36
Hele Jirko, a Ty už máš fre?ulku zamluvenou?
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2005-03-08, 13:07
Tak já si v?era urvala od pusy a Kryštofovi koupila ?tvrtku melouna, který miluje. Nakrájela jsem u ho do misti?ky a nechala chvilku bez dozoru. Po p?l hodin? jsem zjistila, že všechen meloun narval k mému manželovi do sk?ín? a to do šanonu, který ležel na dn?, hezky ty kousky nahrabošil mezi ty pr?hledný desky. No to byl ?ev... bylo mi sd?leno, že by manžel byl rád, kdyby mu Kryštof laskav? nelezl do sk?ín?. M?j nechápavý pohled..jako jak to mám ud?lat, když sk?í? má šoupa?ky a ta bestie tcho?í se nau?ila ty t?žký dve?e odhrabošit na mezírku, kudy se protáhne. Tak prý si ho mám n?jak držet nebo co....To už jsem se za?ala smát....

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2005-03-09, 10:30
No, Majdi, hlavn? že už je u vás doma trošku veseleji....
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2005-03-09, 10:38
Tak situace se stabilizovala do stavu, kdy moc nekomunikujeme..vícemén? si každý žijeme po svém, já se snažím nevyvolávat hádky, protože na to už fakt nemám. Jak to bude dál, se uvidí.....snažím se v?novat synovi a zví?átk?m......

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-03-09, 17:28
majda - u nás se taky ob?as zatáhnou mraky - chlapi nemají pro takové v?ci až takový cit. Oni maj zv?? lovit, ne hý?kat :o))))
Poušt?t se do hádek je zbyte?né. Ob?as se tomu snažím p?edejít tím, že všechno odkývu (ano, tcho? je prase, ano, ko?ky jsou svi.?, byl nám je ?ert dlužen, ano, jediný slušný zví?e u nás je leguán, ano, králíci se snaží prokopat kamennou zdí do zahrady...atd.atd.)
No a pak klasika - zastírání (resp. vytírání) zví?eích projev? trucování, uražení aj.

Chápu ho z hlediska chlapa, že se mu s tím špatn? bojuje, ale nechápu, pro? si nenechá vysv?tlit, že když bude pro nic za nic je?et na ko?ku, tato p?jde a na??rá mu do bot...a jiné p?íklady zví?ecího vzdoru. Tak a? je, sakra ignoruje!

Tcho?e našt?stí ješt? snese. Nejv?tší pr?švih jsme s Vendelínem m?li, když jsem si nevšimla, že Vendelek kakal do sk?ín? (v polici, kterou prakticky nepoužívám, a o níž jsem se domnívla, že tam tcho? nevyleze). To byl ?ev, že se chalupa ot?ásala a Vendelek m?l být zav?en do klece (kterou ale nemáme).
No a op?t trocha diplomacie - vyhlídla jsem si v Praze krásnou, velikou klec, asi za 2800,- - 3500,- s tím, že ji opravdu koupím a Vendelína do ní zav?u, jen co mi na ni p?ítel dá peníze.
No a celá záležitost najednou n?jak vyšum?la...:o)))))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-03-09, 20:29
Spo?ínek chválí :oD

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Petra R. (IP)
Datum: 2005-03-10, 19:15
Se starším synkem jsme odhalili výchovný úsp?ch u Fredudánka.Už ned?lá tolik louži?ek mimo povolené území.Te? už d?lá pouze jednu louži?ku denn? a to souvislou ?áru kdy víme kudy všude šmejdil smra?och jeden škaredej :o)))

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-03-10, 19:44
Petra R. - jak jste to ud?lali? O to se snažím od zá?í..
Víte co jsem zjistila? máme doma spoustu hra?ek pro Ferdu, ale jediná se kterou je Terezka schopná si hrát víc než na jedno š?ouchnutí jsou pet lahve. Ale mám radost, protože už se dneska tolik neklepala a nechala se hladit (vydržela u m? asi 1/4 hodiny což je úsp?ch sice ne v klidu - týrala m? a olizovala což nesnášim - m?la jsem husinu jak štamprlata). Jo a taky na ni platí sy?ení to pochopí, že nemá d?lat to co nemá (na 5-10 minut) už mi zase žere vlasy... Jo pro ty co nev?dí: dostala se k nám tcho?ovitá holka Terezka (popsáno v jiném vláknu), je zubožená atd. A taky mi te? kradla chleba a snaží se o bramb?rky, správné mlsky odmítá, bere jen malt-soft pastu - nechci v?d?t ?ím ji krmili... :o(((



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Iv?a dne 10.03. v 20:02.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Petra R. (IP)
Datum: 2005-03-10, 20:18
Iv?a-a co skusit tou pastou opatlat to co by jíst m?la?Chudinka malá ?ím jí to krmili?:o(

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-03-10, 20:35
Petra R. Fakt to radši nechci v?d?t. Ferda i Terka jsou na m? naštvaní protože je k sob? nechci pustit (Terka má svrab v uších, lé?íme ho). S jejím p?íchodem to je taky drsná story. Fakt šílený. Nev??ila bys. Po?ád se mi snaží jíst vlasy (budu si je muset umýt v octu, ten jí nevoní...). Když má opravdu hlad sní granule (v?era), ale dneska je rozházela po kleci a moc jich nesn?dla. Asi jí do nich trošku pasty zamíchám, ale to se taky nesmí p?ehnat. Jo a ješt? m?že psí ?okoládu, ale na tu já jsem "lakomá" a dostává jen mali?ko (drobek). Ale jak tu už n?kdo nazna?il - mlád? si umí vzít každý. A pak to takhle dopadá... :o( Aspo? získám jako "pokro?ilý za?áte?ník" zkušenosti, které se mi budou hodit u dalších nalezenc? nebo odloženc?...
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-03-10, 21:42
Tak m? Tereza zase tejrá. Už mi umyla p?lku hlavy, sn?dla ?tvrtinu vlas? a práv? mi vylezla z výst?ihu. Peklo. práv? se mi zakousla do ruky. Te? trucuju... :o)))



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Iv?a dne 10.03. v 21:42.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-03-10, 23:11
Bud rada, ze se nezakousla, dokud byla ve vystrihu:-)) Cvokina to obcas dela a ma velmi skodolibou radost, kdyz jecim a slibuju ji pomstu...a skoro jsem sla koupit nausnici:-(
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-03-10, 23:18
Lee Já si ji hlídám. Te? se u m? klepe, Protože má po koupeli. Je moc hodná. te? m? napadá. Pošlu ti sz se spoustu dotaz?, jako skoro úplná veteriná?ka mi ur?it? poradíš. Ale pošlu to až budu moct psát ob?ma rukama, jo? Jinak tahat fretku z podprsenky je fakt zážitek...
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-03-10, 23:34
No, na druhou stranu, usetris za vycpavane podprsenky a navic jeste mas "neobvykly model - hemzici se poprsi":-)) Ja v praci obcas nosim Cvokinu pod halenou (mam tricko a pres to halenu) a klienti obcas premysli, proc se mi bricho tak krouti...a vcera mi pod kosili zalezlo basenzi stene...ja chci pejska!!!
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-03-10, 23:46
:o))) Taky mám pocit, že když mám zapnutýho Ferdu v kapse pod bundou, tak na m? koukaj stylem "to mim?o n?jak kope, to bude fotbalista" ... :o)))

Takže úsp?ch s krmením. Terezka našla krabici s krmením (ne náhodou otev?enou...) Z té si vždy kousek ukradne odnese o kus dál na koberec a tam to sní. Aspo? že se dneska pustila do kradeného (i kdyby jen drte?ek, ale jí). Asi není zvyklá na dobroty (zdravé pro fretky), fret?í krmení atd. Ale je zvyklá na bramb?rky, chleba, ?okoládu (cht?la mi ji ukrást ze stolu, nebyla k udržení)...



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Iv?a dne 10.03. v 23:54.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Petra R. (IP)
Datum: 2005-03-11, 09:54
To je tak smutný ale ur?it? to bude veselý konec-moc,moc vám ob?ma to p?eju.Ten náš pitoma si ani neuv?domuje jak se má dob?e.

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-03-11, 10:08
Náš Ferda taky ne, netvor jeden rozmazlený. Snad mu to Terezka vysv?tlí, aby si toho za?al vážit... :o))) V?era jsem ji ješt? vykoupala. Už se jí za?íná lesknout srst. Má ji úpln? jinou než m?la když jsem ji p?ivezla... Vypadá o kousek líp. He?. Mám radost.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Petra R. (IP)
Datum: 2005-03-11, 10:21
"He?-Ke?"to je dob?e máš být na co pyšná :o)))

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-03-11, 10:31
Díky, ale zase si nesmím tolik fandit nebo m? Terezka uklidní, že všechny úsp?chy (sice jen mali?kosti, ale i tak) byly jen její sv?tlé chvilky (chování) nebo šok ze zm?ny prost?edí, krmení a koupele¨(srst)...
Ale stejn? si myslím, že je jí u nás líp, možná si to jen namlouvám, ale myslím si, že se za?íná dávat dohromady... :o)))



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Iv?a dne 11.03. v 10:32.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-03-11, 11:58
Iv?o,
držím palce, ale ur?it? to bude dobrý. Já když jsem si p?inesla ?a?u, absolutn? odmítal cokoli krom granulí (necht?l dokonce ani mlsky pro ko?ky ani vitamínové pasty, blbe?ek :oP) Dneska je z n?j taková mrcha mlsná, že naopak granule míjí bez povšimnutí a ?eká, že se ustrnu a dám mu masí?ko, vlo?ky pro ko?ata, mandarinku.... Pasty miluje a dostává je jako odm?nu za správnou "trefu".
Na maso se nau?il asi za dva m?síce - pokaždé, když jsem va?ila, nabízela jsem mu. A on, když už v?d?l, že ode mne nic špatného nedostane, tak se jednou nechal "p?emluvit" a vzal si. Poprvn? vyplivl, pak se zkusil zakousnou opravdu... a bylo! S pastama to bylo podobné. Calopet vzal na milost pom?rn? rychle, horší to bylo s Malt-softem. Celou první tubu jsem musela smíchávat s Calopetem, postupn? s v?tším podílem M-S. Dneska se klepe na ob? dv? stejn?.
Konzervy a paštiky nejr?zn?jšího druhu v?. fret?ích jsem postupn? otev?ela a ... v?novala sousedovic psovi. Zatím jsem nenašla odvahu znova za n? utrácet, když by to bylo možná zbyte?né.
A jak ?íkám - granulky už mu taky nejedou, bestiášovi, ale ?as od ?asu ho donutím (absolutním vyhladov?ním :oP) n?jaké sníst, už kv?li zubnímu kameni.

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-03-11, 13:13
Martina - :o))) No M-S jsem ji poprvé musela máznout do tlami?ky prstem aby byla ochotná ji aspo? ochutnat. ?umá?ek si utírala do koberce. Te? je to jediná mlska kterou poz?e s radostí (už slyší i na Terezko poj? dáme pastu) Mám výhodu, že jí nabízím jen v?ci, které mám doma (tzn. chutnají Ferdovi) tak je to v pohod?. Kdyžtak to uklidí Ferda... :o))) V?tšinou když jí n?co nabídnu tak na m? kouká jak na vraha co jí chce otrávit (zelenina, ovoce, mlsky atd.). :o)))
A navíc chodí na záchod kamkoliv jinam než na záchod... :o(



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Iv?a dne 11.03. v 15:59.
Avatar

Jít na stránku:  1234567891011...PosledníDalší
Aktuální stránka:1 z 32


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist