Aktuální stránka:3 z 32
Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-03-17, 22:26
4 roky :-))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-03-17, 22:30
Velký kluk.
Tak našemu Ferdovi p?ijede v ned?li odpoledne nev?sta. A po ní ho bude ?eka kastrace... :o((( chjo
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-03-17, 22:35
Proc budete kastrovat?
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-03-17, 22:51
povin?. pach. vzhledem k tomu, že si nechci vybírat mezi Ferdou a p?ítelem, tak musím ud?lat kompromis. Ale jsou i horší v?ci na sv?t?... :o)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-03-17, 22:55
A nechces to jeste nejaky cas zkusit? Neni Ferdovi nahodou jenom devet mesicu?
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-03-17, 22:58
naroze cca kv?ten až ?ervenec 2004
ale nebude to tak hrozný, ?etla jsem si o tom ve fóru
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-03-17, 23:05
Nebude, ale pokud se to po roce zlomi a je mozne, ze uz nebude tolik citit a je to pro nej dokonce zdravotne bezpecnejsi... co? Nerozmyslis se? :-)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-03-17, 23:09
:o(
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-03-23, 13:20
Vracím se k tématu lumpáren.
V?era jsem se válela ve van?, tcho? pobíhal po koupeln?.
Protože Vendelín cht?l, nechala jsem ho takypobíhat po okraji vany. Nadále probíhala ?etba a rochn?ní. Najednou m? tcho? napadl a zdivo?ele mi za?al shrabávat z hlavy ru?ník, až ho úpln? strhnul a hodil do vody - byl zcela nadšen! P?vodn? to vypadalo, že si v n?m chce ud?lat hnízdo, takže jsem si op?t hlavu zabalila a posadila ho na vrchol turbanu. V té chvíli mu ale došlo, že se pohybuje nad hlubokou vodou a p?estal se o ru?ník zajímat :o)))))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Mirek (IP)
Datum: 2005-03-23, 15:32
Tak jsme museli Chuchullainovi zabavit housenku-trenažér a vyhodit jí. Podle Radky se prej na tom strašn? oškliv? od?el a d?lal krvavou stopu p?es p?l bytu až do koupelny, kde zad?lal celou vanu :-( Prej byla p?ekvapená, že v n?m v?bec n?jaká krev z?stala...

Ale když jsem p?išel tak nevypadal že by mu to n?jak vadilo a byl "protivnej" jako jindy. Ješt? jsem se nezul a už mi lez do bot.... Tak nevim.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-03-23, 19:36
Jak se mohl od?ít o housenku?! Z ?eho byla?
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Petra R. (IP)
Datum: 2005-03-23, 20:00
Mirku a nebyla ta housenka na baterky,víš tak n?cojako vybra?ní :o) a nebo kolik že jste mu to dop?áli letos sami?ek?-jestli nejel chudák jak fretka...Chudák housenka jak ta k tomu p?ijde?
Tak te? nevím,nevím nem?li by jsme se s tímto tématem p?est?hovat do "erotiky nad 80 let"?A nebo by sta?ilo po?kat po 20hod.?-Cyba vlastn? až po 22ho. :o)



















,



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Petra R. dne 24.03. v 08:16.

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-03-24, 00:26
No rozhodn? je to ohavné. Nechat vykrvácet, zabavit housenku, nedat samici...
Jestli našemu Vendelkovi není lépe bez pánské "ozdoby!" On hra?ky jenom myje a hlavním cílem je pro n?j stržení ru?níku z hlavy:o))))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Mirek (IP)
Datum: 2005-03-24, 08:57
Markéta: Taková plyšová? chlupatá? no %-) Já to neumim p?esn? popsat. Prost? si chudák asi od?el pindíka... Už a? jsou ty plyšový fretky. MF vybírala prej zvláš? jemnej materiál ;-)

Petra R.: Ne. Rozhodn? nebyla na baterky :-) Sami?ky m?l už 2 v rozmezí jednoho tejdne. A ne že by si dal na chvilku pokoj, on prost? musí. Jako by v?d?l, že ho cheme dát kastrovat. Ale to až bude hrdým otcem. Pokud nebude, tak pod n?ž ješt? nepude.

Markéta: Samice už m?l dv?. Ve fret?í erotice jsou fotky z jeho druhého pokusu :-)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2005-03-24, 09:31
To Mirek: Nevieš, kto vám bude ši? tie plyšové fretky? Radi by sme ich videli :-)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2005-03-24, 11:58
Mame doma veselo. Sara zacala trpiet utkvelou predstavou, ze porodila, nosi si vsade svoju mys a chudak Kuko je pravidelne vyhanany zo svojho pelechu. K mojej posteli sa uz nemoze ani priblizit, pretoze v tom momente odtial vystartuje jaciaca prisera, ktora ho zacne hryzt a zenie ho na druhy koniec bytu. Chudak maly, uz ani pomaznat sa so mnou nemoze, pretoze Sara si ma adoptovala a nikto na mna nesmie ani len chlp polozit. Len dufam, ze Kuko neutrpi psychicku traumu, uz s nou toho vyskusal dost...;-(
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Mirek (IP)
Datum: 2005-03-24, 12:22
Johana: Myslím, že Jana B.? Ale nejsem si jistej. Zeptej se MF :-)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Hanka Brno (IP)
Datum: 2005-03-24, 14:21
MajaZ: Tak to vam nezavidim. Meli jsme to doma loni p?i J?lin?in? falešce, a dost katastrofa. Pepa s Holbíkem v pelechu, ani nos nesm?li vystr?it, chudina Holbík byl už tehdy ve t?ech m?sících v?tší, než jeho matka, a byl vlá?en za krk po všech ?ertech - a b?da, aby vzdoroval. Takhle to má Kuko ješt? dobrý - m?že b?hat, sice ne všude, ale m?že. Kdežto naši kluci se ani najíst nesm?li sami - museli po?kat, až jim to Jul?a zanese do pelechu, nebo až ji na chvíli zam?stnám svojí p?ítomností. Jarek má od tý doby horší šrámy, než když jsme m?li opravdu fre?ata.

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-03-24, 14:53
Johana: V jinem vlakne se Mf ptala po dobrovolnicich, co je budou pomahat sit. Klidne se muzes pridat ;-)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2005-03-24, 14:58
To Ene: Rada by som pomohla, len neviem, ?o by z toho zvniklo. Ru?né šitie nie je moja silná stránka :-)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-03-24, 15:15
No prave moje taky, tak se moc neangazuji :-))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-03-24, 15:37
Zatím šiju hlavn? já :o( Jako obvykle se dobrovolníci nehrnou. Erin má už taky jednu, Jana B snad taky n?co ušije, ale až po daních... Ale budou super. Tunde vymyslela p?kný st?ih, já sehnala nádherné plyše - budou dokonce barevé formy : tcho?ovitá, ?okoládová, sko?icová, Champagne, albín, DEW, panda, harlekýn....
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2005-03-24, 15:44
To MF: Tak to ste fakt borci! My máme tchorov a marhulákov. Kajúcne priznávam, že všetky ušila (a ?alej šije) len Tunde. Až ich budete ma? ušité, prosíííím, sem s fote?kami.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-03-24, 17:11
No a my máme aj snehulákov :oD
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-03-24, 20:49
Mirek - dík za vysv?tlení. Vendelín je sice taky kastrát, ale samici nikdy nepoznal a se svým buldokem nidy takhle nevyvád?l. Toho vašeho nebožáka je mi skoro líto, že p?jde pod n?ž - nechat mu p?i?uchnout a hned zbavit možnosti...:o))))

Jinak Vendelín byl dnes (a? není velikono?ní pond?lí:o)) bit jak žito. Taky na n?j leze jaro a místo toho, aby vylezl max. 2x denn?, tloukl na dve?e v 5.14, 8.30, 11.15 a 15.50. 2x byl venku hrabat na hnojišti, nyní se mnou uklízí a zdobí na Velikonoce. Ale bit byl proto, že se zcela nep?í?etný z jarního po?así vrhal na ko?ky, úpln? jinak a ost?eji než obvykle, Paštiku pokousal do zátylku, Cibuli do b??ku a Dlahourovi vystatoval po ?enichu tak rychle, že se ani nesta?il zakousnout.
Tohle ješt? nikdy neud?lal!
Musím ho co nejvíc utahat úklidem. Ko?ky sedí uražené v kuchyni a já jen ?ekám, kde se mi z trucu vy??raj!
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Hanka Brno (IP)
Datum: 2005-03-25, 08:52
Taky se pochlubím. Na naše tcho?e taky leze jaro, a jak!!
Zatímco v zim? vylezli z pelechu jenom na jídlo a ješt? s výrazem, pro? je jako budím, když je taková kosa, te? by byli venku nejrad?ji celý den a jejich ob?í voliera jim nesta?í. Naznali, že jsem tyran, když je pouštím jenom na celé odpoledne, a v?era se mi pomstili. P?i ranním krmení byla ješt? celá voliera uklizená, a v po?ádku. Odpoledne jsem málem padla, Kdyby jenom rozsypali stelivo, v?bec by mn? to nep?ekvapilo, ale oni ješt? navíc rozt?ískali záchod a t?ch pár hosenek, co za dopolode ud?lali, nalepili vysoko na st?ny, abych vid?la, kdo je tady pánem. Tak jsem je v tom nechala a let?la koupit novej džambo záchodek pro ko?ky - p?ecejenom t?i tcho?i nem?žou chodit do jednoho malinkatýho záchodku. Podotýkám, že je mají ve volie?e t?i, aby nem?li nouzi.Tak mn? to stálo zase pár stovek. Asi ty lumpy roztrhnu.

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Mirek (IP)
Datum: 2005-03-25, 09:31
Markéta: No my bysme ho taky nejradši nechali tak jak je, ale maminka tvrdí, že smrdí a vadí jí to zna?kování :-/
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: petus.MiCi (IP)
Datum: 2005-03-25, 17:55
Taky vám tcho?íci vyhrabávají stelivo ze záchod?..? Terezka po?ád!! Odpoledne se uklidí pod postelí a do ve?era je to rozházený zase všude!! D?lají vám to taky..?:o/
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-03-25, 19:05
Ferda nám to d?lá v kleci, když má vztek, prost? si ho na n??em musí vybít. To pak p?evrhne celý p?ivázaný záchodek vzh?ru dnem...

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: petus.MiCi (IP)
Datum: 2005-03-25, 19:56
Jj..tak to Terezka ne..ona se v tom záchd? pokaždý když tam jde reje ?enichem a hrabe packama...! No a pak je všude d?snej binec (slušn? ?e?eno)!
Avatar

Aktuální stránka:3 z 32


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist