Aktuální stránka:6 z 32
Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-02-08, 14:51
oba
nejlépe páne?ka tcho?e?kem
aby si se moc neunavila dvojím máchnutím

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2006-02-08, 15:51
Markéta: zrovna to samé jsem cht?la psát o Fredovi!!! Po dvou letech stravování p?evážn? granulema najednou vyžaduje dvakrát denn? maso (druhý fre?ák Mates zas vyžaduje ráno ko?i?í mlíko z modré misti?ky a maso odpoledne z ?ervené misti?ky!!!), spí sice po?ád skoro 20 hodin, ale ve zbylém ?ase poslední dva týdny ?ádí jak smysl? zbavený. P?es veškerá opat?ení a zábrany neustále leze na kuchy?skou linku, p?eskakuje z nábytku na nábytek jak lítající veverka (má docela slušný dolet), tuhle mi vyst?hoval celou knihovnu na zem, boty roznáší po celém byt? atd. atd. JE MOŽNÉ, ŽE BY KASTROVANÝ TCHO? ZEŠÍLEL Z P?ÍCHODU JARA?! Asi blbost, žádné jaro vlastn? není, tak nevím.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-02-08, 16:33
možná spíš už i TCHO?I ŠÍLÍ, ŽE ŽÁDNÉ JARO NENÍ A VYPADÁ, ŽE NIKDY NEBUDE!! ;o))

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-02-08, 20:37
S Vendelínem nem?že cloumat puberta - bude mu v kv?tnu 6 let. Jedin? snad senilita :o)

To jsem fakt blázen. Dnes m?l zase letecký den, protože zlobil jak zamlada, sy?í jak hroznýš, pere se, krade 10x víc než kdykoli p?edtím...no d?sný!

Jedin? teda nekouše - až na jediný p?ípad v ned?li.
P?ítel ho týral (sebral mu jeho nejoblíben?jší hra?ku - hned po buldokovi - tubu od krému na ruce a necht?l mi ji dát).
Vendelek skákal, sy?el, pobíhal, a když mu nakonec p?ítel tubu hodil, ve chvíli, kdy s ní neš?astný tcho? prchal do úkrytu, byl chycen za plešatý ocásek, tuba mu byla odebrána a vše za?alo nanovo.
Není pak divu, že když se šikana opakovala asi po?tvrté, zoufalý Vendelín ch?apnul vší silou po tub?, vší silou stiskl, trhnul a cht?l s tím utíkat. Nebyla to však párgramová tuba, nýbrž 90kilový p?ítel, s nímž se blb? manévruje pod postel.

Jojo, do hloubky roztržený a prokouslý ukazová?ek, siln? krvácející, byla ta pravá odm?na za jeho mu?ící hry. Dorazila jsem ho slovy (když v?ešt?l jak pavián, že "toho hajzla zabije"), že na n?j nesmí být zlý, protože Vendelek za to nem?že a on to musí uznat :o))))) Pak už jen tiše k?u?el,jak mu to zhnisá a upadne :o)))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-02-08, 21:24
Marketo je to jasny - mas tchore!! ;oDDD precti si Pavlovo prispevky ;) to sedi ne? ;)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Iveta M (IP)
Datum: 2006-02-08, 21:54
No jsem na strane tchore, jak by se priteli libilo tahání za ocásek a kradení milované hracky ? :o)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-02-08, 22:53
Z toho, že není jaro, šílím JÁ!!!! Co je mi, sakra, do tcho?e!!! On se denn? nemusí probíjet p?ívaly sn?hu, aby mi vyd?lal prachy na zadní hov?zí!!!!

Jinak - s tím kousancem - jsem samosebou taky na stran? tcho?e - to bylo jen pro zpest?ení :o)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2006-02-09, 02:03
Ahoj, ja se chci jen zeptat, jak to, že mate v byt? myši, když mate tcho?e? Nám odcestovali ze zahrady i krtci :)))

Jinak naši tcho?i state?n? hážou trucbobky mi u postele, kde mám hlavu, takže o "p?írodní" aroma koberce není nouze...a asi p?ed m?sícem jsem byla u zuba?ky a nesla si s sebou kartá?ek na zuby. Pak jsem hodila kabelu na postel a zapomn?la na kartá?ek až do chvíle, kdy jsem zpozorovala podez?elé pohyby a zvuky z pod postele-mrknu tam a Žofina mi ho decentn? rozkousala tak, že let?l okamžit? do koše. Podobný p?ípad s usb-?kem, akorat jsme ho nevyhodili...tcho?i se ješt? o to prali a jeden ulovil celou flešku a druhý vršek!!! No nekup to!
Tím jak Žofka drží dietu(má 110g), je tím víc agresivn?jší a d?lá naschvály. Když dáme Fr?anovi granule do misky a Žofka se vzbudí, p?ed nosem jí musíme misku vzít a zav?ít jí do p?enosky, aby mu to všechno nesežrala. Pak když ji pustíme se na nás podívá a jakoby ?íkala: "dáš? néééé?", zacouvá kdekoli p?ímo p?ed o?ima na t?i kroky a už to b?ží...kaluž a bonus-bobek! P?itom z její váhy o?ividn? vyplývá, že hlady netrpí, protože už hubne dva m?síce ze 120g... :))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-02-09, 09:12
Fr?an, pre?o si nasadila Žofke dietu? Nie?o mi ušlo? Jolanina Miška je tiež taká a je v pohode. Fre?ula by na jar schudla aj sama od seba, nie?
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-02-09, 09:28
fr?an,
to je snad chyba tisku?! opravdu má žofka jen n?co málo p?es deset deka?!?

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-02-09, 09:31
Martino, tam ur?ite odkrá?ala jedna nula :-)))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-02-09, 09:35
Nebo žeby kapesní vydání?

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-02-09, 11:28
Tak to asi bude trpasli?í fretka.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-02-09, 12:00
No, mít deset deka jse ur?it? podivná tcho?ecí vlastnost :o)))

Vendelín nejenže zm?nil stravovací návyky, ale navíc se nep?etržit? dožaduje jídla - p?íšern? pažoutí....musím ho zvážit, ale za chvíi bude koule. Nechápu to. Kdybych ho tak dob?e neznala, mám dojem ,že mi prost? toho tcho?e n?kdo vym?nil :o)))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2006-02-09, 12:52
Markéto: to na tom tvém obrázku je fretka nebo vále?ek na nudle? :o)))

Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-02-09, 13:04
vladimír - to je stará fotka z dob, kdy byl Vendelín poprvé (a naposled) v ?íji. Jen jsem tím cht?la p?edvést, že sp?j? mílovými tcho?ecími hupy k podobné figu?e, jako m?l p?ed 5 lety :o))))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2006-02-09, 13:09
:o)))




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: vladimír dne 09.02. v 13:15.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-02-09, 13:47
fretan, nerekl to vam doktor ze Zofka je tlusta? Proto ta dieta? Kolik ma ted?
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2006-02-10, 11:45
jeee to tam fakt chybí 0 :)))
byli jsme v zime trhat zub u Jekla a desne se pohorsoval nad tím, ze je Zofka tlustá a ze jí to bude delat problémy a ze ani nebude mit s takovou zasobou tuku riji atd.
tak jsem pristoupila k diete a zdarne jsme zhubli z 1,20kg na 1,10kg - ted uz to je dobre :)))
jinak Zofka tento tyden prisla do rije, takze dieta se stejne brzo zrusi, protoze jdeme za zenichem...
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2006-02-10, 11:51
Jo, ted jsem se divala, byli jsme u Dr Jekla naposledy 11.1. a vazila porad nakych 1,15kg a ze má jeste shodit aspon na rovne kilo...jenze i kdyz uz dostava malo, na kilo se ne a ne dostat. Zadne pamlsky a podobne veci ji nedavame, ani calopetku ne, dokonce jsem ji zacla varit i ryzi se zeleninou, at zaplni zaludek i malo kalorickou stravou, jinak zrala vsecko co nasla, tim jak nebyla nasycena a vytahany zaludek ne a ne se scvrknout...
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2006-02-10, 12:26
posilam novy obrazek at vidite tu nasi tlustosku v plne sile :))) ted je uz chudsi :)
fotka pochazi z dob, kdy tahala bricho po zemi :))




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: fr?an dne 10.02. v 12:28.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-02-10, 13:01
Jééééžiš! To je sladkej bumbrlík!!!!!
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-02-10, 13:47
Kryštof je taky jak z divokejch vajec, o víkendu jsem p?evlíkala postele, kteroužto ?innost on nez?ízen? miluje. Když jsem m?la svle?eno a ?ist? pole?eno, koukám, co tam to ?un? d?lá, takovej divnej postoj m?l a tak divn? vyt?ešt?ný o?i....do tý ?ist? povle?ený postele hodil bobek!! Ve st?edu jsem se rvala p?es celou Prahu (abych mu hadovi p?ilepšila) do Hostiva?e (teda vypadalo to jako konec sv?ta) pro ANF, novej tunýlek do klece a calopetku. ANF jsem promíchala s Bio Huronem, tunýlek zav?sila do klece, calopetku schovala do šuplíku...v?era jsem zjistila, že ten zmetek granule p?i žraní t?ídí a to tak, že kvalitní ANF vyplivává na dno klece a žere pouze Bio Huron. Tunel zhodnotil pohledem - cos mi to sem zase pov?sila za opi?árnu a calopetku vy?uchal a prokousal tak, že je nemožný tu tubu znmá?nknout, aniž by z padesáti d?r nevytejkala

Přílohy: Kryštof021.JPG (18kB)  
Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-02-10, 19:48
majda - to m? nep?ekvapuje. Já p?išla na to, pro? Vendelín nežere granule - m?l je promáchané s fret?ími a te? trucuje, i když jsem mu poskytla ko?i?í, tedy pro n?j "?isté" :o)))
Prokousané tuby jsou u nás na týdenním po?ádku.

Mimochodem - p?i p?evlíkání postele tcho? miluje, když ho hodím do povlaku od pe?iny, ud?lám mu centrifugu (tedy mírn?jší) a zahodím do kouta. On pak hledá cestu ven, ská?e jak pominutej a vydržel by to stokrát dokola :o)))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2006-02-11, 19:48
Ja se vubec nedivim, ze prokousal calopetku, ja se spis divila, kdyz mi Zofka nasla tempery a rozkousala vsecky, nejvic cervenou!!! prisla se mi ukazat, takze jsem zacla patrat kde prisla k cervenemu prelivu a zjistila tohle...tri tydny zpatky nasla pri mem usili vytvorit neco olejovkama na zemi kus papiru od barev a nastala honicka po celem pokoji, kdyz jsem ji papir vyrvala v hruze z tlamy, kus stejne utrhla a snazila se ho co nejrychleji sezrat, musela jsem ho vvytahnout z krku pinzetou, bo me chtela ze vzteku sezrat taky a letela zase do vany...tlama cela bezovomodra...a neda si rict a neda...od te doby vzdy pracuju pouze bez fretek :)) nechapu. jak ji muze vonet terpentin?????mam fretku se sklonem k sebevrazde...
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2006-02-13, 11:31
V?c je jesná - v terpentýnu je ln?ný olej.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-02-13, 11:44
To fr?an.. to znám, já našt?stí maluju akrylem, takže to jde z tcho?e docela dob?e dol?, nedávno jsem tu popisovala scénku, kdy se dostal na st?l s barvama a prošel se po palet?, kterou jsem tam odložila. Vesele pak b?hal po ložnici, na plovoucí podlaze vytvo?il nový vzor a poté zab?hl do koše s ?ist? vypraným prádlem. Málem jsem zkolabovala, když jsem to vid?la....:-))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2006-02-13, 12:07
To Erin: ja vim, ze je tam olej, ale smrdi to desne, tak jsem se divila, proc si v kuchyni neprokousla olivac a cpe se terpentynem :))

To Majda: ja nastesti peru az doma a na private jen spinim...horsi to bude, az budem mit vlastni barak :)) to teprv zacnou lumparny :)) na private maluju z nouze i na zemi, (je tu malo mista, mame jeden pokoj kde je i kuchyn a postel a vsechno dohromady.jen koupelna a pokoj spolubydlici je zvlast :) ) nase neohrabane fretule nastesti neskacou tak vysoko :) vyskrabou se leda do postele no ale jak ted zofka riji, leze furt do perin a kdetam jsou jeji stopy...chci si dnes prevlect periny, ale asi do vecera nevydrzi ciste :))) fretkam 3x zdar :)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-02-13, 12:36
Já bych mohla pe?iny (k tcho?ov? velkém radosti) povlíkat obden. V?era se mu poda?ilo mi ukrást z talí?e chleba s máslem a pažitkou. Táhnul ho p?es postel do své špajzky za koš s prádlem...P?es ob? postele se táhla másloidní stopa, semtam proložená kusem pažitky....na zabití, fakt :-)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2006-02-13, 14:00
to verim...jak rikam, nase fretky nejsou akrobati, chodi do perin akorat smrdet...nasi me poslali v sobotu prevlect obleceni, pry se to neda vydrzet...:) nejhorsi je, ze ja uz to na sobe necitim :) kdyz si hraju s fretkama a nechaji pach na svetru, ja nic necitim, ale chudaci kolem :) a to nehodili skunka!
Avatar

Aktuální stránka:6 z 32


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist