Aktuální stránka:7 z 32
Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: mario (IP)
Datum: 2006-02-13, 18:21
re market 8.2. to neni pravda kdyz se krupica dobre zakousne tak me dostane i pod postel :-) (taky sem "docent")
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-02-13, 20:36
mario - pro naši (pod) postel je t?eba mít max 15cm, aby to tcho? pod postel dostal. Jist? - vše lze rozkousat do placi?ky a poskládat...;o)))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: mario (IP)
Datum: 2006-02-14, 17:08
Ale on Kroupa je jinak fakt uplne hodnoucky zlaticko a jen na tom Valentynovy to byla krvelacna bestie... :-)))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-02-14, 19:07
p?epis dnešního našeho rozhovoru krátce po mém p?íchodu dom?:
manže: máš tady hovno, po? si to uklidit..
já: kde?
m: tady, v kuchyni
já, udiven?: a jo, chm, to je divný... ?áá?oo!
?: nic
já: to už musí bejt od rána, je to úpln? p?ischlý
m: to je dob?e ne? aspo? to m?žeš sebrat
já: práv? že nem?žu, ?ikám, že je to p?ischlý! to je na nehet
m: tak to seškrábni, JÁ nehty nemam!
já: já práv? taky ne!
syn (do té doby ml?ky sedíc u ve?e?e a navenek nevnímající) hodíc rychlý pohled na ruce: A SAKRA! JÁ MÁM....


Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2006-02-14, 23:10
ajajajajajajjj:)
my mame taky trucbobky vsude...dnes pred navstevou primo u bot takova klada!!! ostuda jak cip :)
ale nejhorsi jsou zaschle na koberci, to clovek loupe z tech vlaken, at nema na koberci hnedy flek...zrovna dnes jsem koupila cistic kobercu, ze jak vysvitne slunko, nabehnu s kartacem a pritel na me, pry na co?!? toz byt cely uz po...od tech skunku a pry na co cistic kobercu?????
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-02-15, 01:20
Já už p?estala trucbobky po?ítat. Jen je jednou za dva dny v tcho?ecím pokoji seberu. Jednou za dva dny není lenost, ale ve zbylém volném ?ase se zabývám likvidací produkt? vylu?ovací soustavy našich ko?i?ek, které trucují, že je venku zima. Mám chu? se na to všechno vys....taky!!!!!
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-02-15, 09:35
markéto,
koukej se to nau?it, protože je velká škoda, aby o ty nádherný poetický fotky byli ostatní ochuzeni!
zejména pak muž s veverkou nebo pivní zátiší mají neopakovatelné kouzlo jedine?nosti okamžiku.....
(kdybys náhodou cht?la po mn?, abych to zve?ejnila, tak ti dop?edu ?íkám, že JÁ TO TAKY NEUMIM!!!)

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-02-15, 09:48
Haha, vždy? na tom není nic tak t?žkého. Sta?í fotku zmenšit na n?jakých 600 px aby t?eba nam?la 2000 n?co ;o) Vstoupíš tady do odkazu "M?j ovládací panel" potom do moje soubory a tam to nahraješ. Potom si to proklikáš, zkopíruješ linky a do vlákna je vložíš ozna?íš myší a zmá?kneš "Obrázek" nad okénkem, co do n?j píšeš. ;o)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-02-15, 10:17
HAHA, a te? mi p?esta? okamžit? nadávat, nebo se naštvu! ;o)))
no markéto, jestli tys to pochopila a chce se ti... (já ani jedno)

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-02-15, 11:13
Já Jordi ?áste?n? chápu, ale protože fakt nemám ?as, budu se nad tím muset zamyslet pozd?ji.
Mimochodem - k foto "Muž s veverkou" je škoda, že není slyšet komentá?: "Vypadni, tcho?i!!!" A? ze m? sleze, debil!!!" "Já už se definitivn? zbláznim!!!" "No, není moc chytrej..." "Sundej TO ze m?!!!" aj. :o))))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-02-15, 11:47
Markéto, mám tie Tvoje fotky v PC. Tak ak by si chcela, môžem ich pár da? na slonenskú stránku (až bude trochu ?asu, momentálne tu je blázinec)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-02-15, 11:51
Markét já chci taky fotky :-)))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2006-02-15, 12:36
Tak dnes mi Zofka pos... seznam literatury do skoly, je to nepouzitelne, takze to opatrne musim prepsat...pak kdyz jsem to zjistila a zacla ji honit, pocurala priteli batoh do skoly, musel si vzit muj...tolik stesti jsem si ani nezaslouzila!!!
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-02-15, 12:41
fr?an - kone?n? n?kdo, kdo má taky všechno pos... a poch...!!!! Jsem ráda, když je n?kdo ve stejném nešt?stí a ze srdce mu to p?eju! :o)))))))


Johana - až bude ?as...to nesp?chá, ale klidn? tam n?co vyber, budu ráda. Ješt? Ti m?žu poslat nejnov?jší foto "Tcho? s ko?i?í konzervou na hlav?" Ale nevím, jestli to nebude reklama :o))))


Já pošlu i webmasterovi, aby m?l co na práci a jen tak se za tím kompj?trem nepovaloval :o)))

majda - pošlu, až dorazím dom?.

Ale na oplátku byste mi, dámy taky mohly poslat vlastní zv??, a? jsem v obraze :o))))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-02-15, 13:00
a nevíš takhle náááhodou, jak mám ty fotky do t?ch drátk? nacpat?!?

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-02-15, 13:08
A ty pitomý trpaslíci v tom compu ti né a né pomoct, co Martino??? :-) Sed?j a ?um?j.....
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-02-15, 13:13
Martina - jéééé,já myslela, že jsi neschopná jenom jako já a ono to vypadá, že možná o n?co víc! Jééééé! :o))))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-02-15, 13:16
sssssssem vám cht?la ud?lat radost! ;o)

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: bea (IP)
Datum: 2006-02-15, 13:45
Fretka je fakt tlustá, když má víc než kilo? Naše Niki má 1.25 kg a tlustá nám nep?ipadá.

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2006-02-16, 01:47
to bea: jee,to jsem rada, ze nejsme sami pres kilo :)
no zofka tlusta je, visi ji speky na brise a na zadku jak spravne tluste zenske :)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-02-16, 10:36
bea: ne není to pravda. Záleží jak je stav?ná, jestli je v?tší, tak je jasné, že musí mít nad 1 Kg ;o) Ale obecn? vzato se nám fretky asi trochu zv?tšují, protože starší zdroje uvád?jí váhu od 500 g do 900 g u sami?ek.
Medulka m?la loni 1 220 g
a Elfi - její dcera - m?la letost nejvíc 1 350 g.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Jordi dne 16.02. v 10:38.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2006-02-16, 12:18
Taky se musím sv??it vrátila jsem se v?era z hor kde jsem strávila t?i tcho?e a p?ítele prosté dny a bylo to velmi p?íjemné až do doby než jsem dorazila domu - navenek vypadalo vše normáln? až na obrovskou hromadu dek a polštá?? na gau?i po p?l hodin? úklidu dorazil p?ítel a s uk?ivd?ným výrazem mi vy?etl že jsem zni?ila Alfíkovi prolejza?ku

:o)))))))))) on který tvrdil že tcho? do pe?in nepat?í!!!!!!!!!

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-02-16, 12:37
No nevím, Vendelín m?l v dobách ?íje a v zim? kolem dvou kil - to jakože byl tlustej?! :o)))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-02-16, 12:39
já ?ikám po?ád, že jsou ty chlapi stejný!
nejd?ív to hu?í jak pili?áky, že zví?e jen p?es mojí mrtvolu. pak se nechaj ukecat, ale stanoví si STRIKTNÍ PRAVIDLA!! a b?da!! jestli to bude jinak, dete z baráku voba (všichni)!!
no a nakonec pochopí, že na ty jejich úúúžasný nápady (kraviny a bordel) je to zví?e stejn? lepší par?ák než n?jaká ženská..... :o)))

jako by ty první dv? fáze nešly p?esko?it! ;o)

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-02-16, 12:54
Martina - to je spole?ensky neúnosné - nelze tyto fáze p?esko?it! To je jako bys po nich cht?la, aby nap?ed šli na mamuta, pak teprve do jeskyn? pro kyj a nakonec si chobotnatce ješt? ocho?ili!
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-02-16, 13:01
já vím že nejde!
to byl je takovej povzdech....
napsala jsem to špatn?:
KÉÉŽ BY ŠLO ty první dv? fáze p?esko?it!
ale to bysme zas pak nem?ly koho drbat, sakra... ;o)))

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: mario (IP)
Datum: 2006-02-16, 13:04
vcera u me byli zamerovat podlahy na parkety a nedokazali pochopit ze jim chce 12 pacicek pridat ruku k dilu napr leela mela za to, ze kdyz si nekdo cupne, tak chce aby mu vylezla az za krk, Kroupa daval pozor aby vodovaha kdykoliv ji nekdo polozi na zem a meri byla pekne na lezato a chytal metr kdyz se svinoval, pote je potreba kazdeho remeselnika oznackovat a jit se za mnou pochlubit a pochovat a kdyz sem mu rekl ze je nejhodnejsi zlaticko tak si vzpomel na valentyna a jednoho cloveka mel nutkani sezrat...
jelikoz soudim ze by mel byt hlidaci fretak, tak sem mu to k nelibosti remeselniku ani nevymlouval hehehe
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-02-16, 13:19
K nám se ?emeslníci již drahný ?as bojí, a to mám jen 4 tcho?ecí paci?ky :o)))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2006-02-16, 13:56
U me byly vcera spoluzacky na caj. Sedely radsi na posteli, ale tchorice zjevne maji v tlapkach dratky, neb si vzdy vyskocily a kously...Ooo jee, jak kousaly. Nejdriv do prstu u nohy, pak do achilovky, pak do lytka pod nohavici (diky bohu za zvonace, pry:-) a nakonec Hrozi vyskocila a kousla spoluzacku do zad... Coz uz bylo na exemplarni potrestani, ale holky se pry neboji a jeste (nekdy!) pry prijdou:-))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-02-16, 15:44
markéto,

tak budu nakonec p?ece jen za blbce, protože jsem ti sice nakonec ty fotky poslala(!), ale zapomn?la jsem se podepsat. což o to, napravila jsem to hned v následujícím mejlu.... kdybych ovšem oba dva mejly neposlala n?kam úpln? jinam....
JÁ JSEM TAKOVEJ V???L! že snad na sebe za?nu bejt alergická (jak jsme se tu onehdá bavili o snášenlivosti a nesnášenlivosti zv??e)


Aktuální stránka:7 z 32


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist